Výsledky závodu

Kuřimská hodinovka 2004

23.10.2004
1:00:00
zataženo, 13°C
Info o trati »

Kuřimská hodinovka 2004


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. Aleš Palko Uni Brno Uni Brno 1971 Muži (1.) 17075 m   60 110
2. Petr Koutný Uni Brno Uni Brno 1983 Muži (2.) 16907 m   55 105
3. Václav Ožana TJ Nové Město TJ Nové Město 1964 M40 (1.) 16107 m   51 101
4. Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (3.) 15402 m   48 98
5. Petr Juráček ACTAF Brno ACTAF Brno 1981 Muži (4.) 15174 m   46 96
6. Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M40 (2.) 15166 m   45 95
7. Petr Vitula st. Kuřim Kuřim 1958 M40 (3.) 15158 m   44 94
8. Petr Kupec STS Chvojkovice Brod STS Chvojkovice Brod 1975 Muži (5.) 15109 m   43 93
9. Jan Eker Brno Brno 1965 Muži (6.) 15100 m   42 92
10. Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M40 (4.) 15050 m   41 91
11. Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 Muži (7.) 14832 m   40 90
12. Karel Zourek Bedřichovice Bedřichovice 1959 M40 (5.) 14550 m   39 89
13. Jan Vitula Kuřim Kuřim 1979 Muži (8.) 14511 m   38 88
14. Bořivoj Chromý Tišnov Tišnov 1953 M50 (1.) 14303 m   37 87
15. Alice Zachariášová Orel Židenice Orel Židenice 1987 Ženy (1.) 13924 m   36 86
16. Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 M60 (.) 13920 m   35 85
17. Miloš Frýba Kontest Tišnov Kontest Tišnov 1955 M40 (6.) 13685 m   34 84
18. Pavel Horák ml. Kuřim Kuřim 1975 Muži (9.) 13602 m   33 83
19. Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (10.) 13370 m   32 82
20. Aleš Březina Pinax Brno Pinax Brno 1962 M40 (7.) 13311 m   31 81
21. Petr Krieg BMT Brno BMT Brno 1949 M50 (2.) 13244 m   30 80
22. Pavla Kováříková Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1955 Ž35 (1.) 13238 m   29 79
23. Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M40 (8.) 13086 m   28 78
24. Martin Vičar Zlobice Kuřim Zlobice Kuřim 1972 Muži (11.) 13069 m   27 77
25. Jan Tecl Troubsko Troubsko 1958 M40 (9.) 12975 m   26 76
26. Karolína Palková Uni Brno Uni Brno 1993 Ženy (2.) 12949 m   25 75
27. Zdeněk Zachariáš Brno Brno 1958 M40 (10.) 12912 m   24 74
28. Iva Zachariášová Brno Brno 1983 Ženy (3.) 12892 m   23 73
29. Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 Muži (12.) 12868 m   22 72
30. Stanislav Holeček Hare Kršna Hare Kršna 1955 M40 (11.) 12840 m   21 71
31. Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 M40 (12.) 12538 m   20 70
32. Jiří Berka Kuřim Kuřim 1981 Muži (13.) 12531 m   19 69
33. Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 M60 (1.) 12506 m   18 68
34. Vladimír Cvrkal Kontest Tišnov Kontest Tišnov 1952 M50 (3.) 12341 m   17 67
35. Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M40 (13.) 12103 m   16 66
36. Milan Hrubý ASK Blansko ASK Blansko 1938 M60 (2.) 11992 m   15 65
37. Tereza Součková AK Tišnov AK Tišnov 1987 Ženy (4.) 11842 m   14 64
38. Karel Fuksa AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1946 M50 (4.) 11810 m   13 63
39. Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 Muži (14.) 11334 m   12 62
40. Josef Kubík Ptačina Adamov Ptačina Adamov 1938 M60 (3.) 11325 m   11 61
41. Aleš Vejrosta Brno Brno 1947 M50 (5.) 10946 m   10 60
42. Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1970 Ženy (5.) 10534 m   9 59
43. Jaroslav Mrkos Kuřim Kuřim 1950 M50 (6.) 10414 m   8 58
44. Pavel Cahel Sokol Brno Sokol Brno 1938 M60 (4.) 9612 m   7 57
45. Ivan Škrabal Blansko Blansko 1938 M60 (5.) 7907 m   6 56
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 15. Alice Zachariášová Orel Židenice Orel Židenice 1987 13924 m  36
2. / 26. Karolína Palková Uni Brno Uni Brno 1993 12949 m  25
3. / 28. Iva Zachariášová Brno Brno 1983 12892 m  23
4. / 37. Tereza Součková AK Tišnov AK Tišnov 1987 11842 m  14
5. / 42. Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1970 10534 m  9
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 22. Pavla Kováříková Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1955 13238 m  29
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. Aleš Palko Uni Brno Uni Brno 1971 17075 m  60
2. / 2. Petr Koutný Uni Brno Uni Brno 1983 16907 m  55
3. / 4. Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 15402 m  48
4. / 5. Petr Juráček ACTAF Brno ACTAF Brno 1981 15174 m  46
5. / 8. Petr Kupec STS Chvojkovice Brod STS Chvojkovice Brod 1975 15109 m  43
6. / 9. Jan Eker Brno Brno 1965 15100 m  42
7. / 11. Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 14832 m  40
8. / 13. Jan Vitula Kuřim Kuřim 1979 14511 m  38
9. / 18. Pavel Horák ml. Kuřim Kuřim 1975 13602 m  33
10. / 19. Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 13370 m  32
11. / 24. Martin Vičar Zlobice Kuřim Zlobice Kuřim 1972 13069 m  27
12. / 29. Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 12868 m  22
13. / 32. Jiří Berka Kuřim Kuřim 1981 12531 m  19
14. / 39. Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 11334 m  12
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 3. Václav Ožana TJ Nové Město TJ Nové Město 1964 16107 m  51
2. / 6. Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 15166 m  45
3. / 7. Petr Vitula st. Kuřim Kuřim 1958 15158 m  44
4. / 10. Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 15050 m  41
5. / 12. Karel Zourek Bedřichovice Bedřichovice 1959 14550 m  39
6. / 17. Miloš Frýba Kontest Tišnov Kontest Tišnov 1955 13685 m  34
7. / 20. Aleš Březina Pinax Brno Pinax Brno 1962 13311 m  31
8. / 23. Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 13086 m  28
9. / 25. Jan Tecl Troubsko Troubsko 1958 12975 m  26
10. / 27. Zdeněk Zachariáš Brno Brno 1958 12912 m  24
11. / 30. Stanislav Holeček Hare Kršna Hare Kršna 1955 12840 m  21
12. / 31. Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 12538 m  20
13. / 35. Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 12103 m  16
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 14. Bořivoj Chromý Tišnov Tišnov 1953 14303 m  37
2. / 21. Petr Krieg BMT Brno BMT Brno 1949 13244 m  30
3. / 34. Vladimír Cvrkal Kontest Tišnov Kontest Tišnov 1952 12341 m  17
4. / 38. Karel Fuksa AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1946 11810 m  13
5. / 41. Aleš Vejrosta Brno Brno 1947 10946 m  10
6. / 43. Jaroslav Mrkos Kuřim Kuřim 1950 10414 m  8
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 16. Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 13920 m  35
2. / 33. Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 12506 m  18
3. / 36. Milan Hrubý ASK Blansko ASK Blansko 1938 11992 m  15
4. / 40. Josef Kubík Ptačina Adamov Ptačina Adamov 1938 11325 m  11
5. / 44. Pavel Cahel Sokol Brno Sokol Brno 1938 9612 m  7
6. / 45. Ivan Škrabal Blansko Blansko 1938 7907 m  6