Výsledky závodu

18.2.2017
115 m
3°C, zataženo
Info o trati »

Malá cena Zlobice - chlapci 0-7 let 2017


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 26 Matyáš Zejda Orel Obřany 2011 Školka H (1.) 0:00:21 100 100
2. 128 Radek Švaňhal Plavecký klub Kuřim 2010 Školka H (2.) 0:00:22 90 90
3. 113 Adam Šťastný Orel Židenice 2010 Školka H (3.) 0:00:23 82 82
4. 21 Josef Grec Orel Vyškov 2011 Školka H (4.) 0:00:23 76 76
5. 41 Jan Šandera Kuřim 2011 Školka H (5.) 0:00:24 72 72
6. 116 Jakub Pokorný AK Kuřim 2011 Školka H (6.) 0:00:24 70 70
7. 17 Lukáš Polák Orel Vyškov 2010 Školka H (7.) 0:00:25 69 69
8. 123 Hynek Halas Orel Šitbořice 2010 Školka H (8.) 0:00:25 68 68
9. 22 David Jabůrek Orel Vyškov 2011 Školka H (9.) 0:00:26 67 67
10. 25 Vít Duraja Orel Obřany 2011 Školka H (10.) 0:00:26 66 66
11. 129 Matěj Holoch Orlík Vyškov 2011 Školka H (11.) 0:00:27 65 65
12. 120 Mikuláš Hladký Orel Židenice 2012 Školka H (12.) 0:00:28 64 64
13. 144 Petr Strakoš Kuřim 2012 Školka H (13.) 0:00:29 63 63
14. 54 David Šenkýř Orel Silůvky 2013 Školka H (14.) 0:00:30 62 62
15. 66 Ondřej Bořecký Orel Řečkovice 2012 Školka H (15.) 0:00:34 61 61
16. 121 Daniel Bartek Bohdalice 2012 Školka H (16.) 0:00:34 60 60
17. 61 Šimon Bořecký Orel Řečkovice 2010 Školka H (17.) 0:00:35 59 59
18. 62 Matouš Bořecký Orel Řečkovice 2012 Školka H (18.) 0:00:35 58 58
19. 24 Matěj Halas Orel Vyškov 2013 Školka H (19.) 0:00:53 57 57
20. 83 Jan Grošek Sokol Luleč 2015 Školka H (20.) 0:02:17 56 56
Atletická školka chlapci 0-7 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 26 Matyáš Zejda Orel Obřany 2011 0:00:21 100
2. / 2. 128 Radek Švaňhal Plavecký klub Kuřim 2010 0:00:22 90
3. / 3. 113 Adam Šťastný Orel Židenice 2010 0:00:23 82
4. / 4. 21 Josef Grec Orel Vyškov 2011 0:00:23 76
5. / 5. 41 Jan Šandera Kuřim 2011 0:00:24 72
6. / 6. 116 Jakub Pokorný AK Kuřim 2011 0:00:24 70
7. / 7. 17 Lukáš Polák Orel Vyškov 2010 0:00:25 69
8. / 8. 123 Hynek Halas Orel Šitbořice 2010 0:00:25 68
9. / 9. 22 David Jabůrek Orel Vyškov 2011 0:00:26 67
10. / 10. 25 Vít Duraja Orel Obřany 2011 0:00:26 66
11. / 11. 129 Matěj Holoch Orlík Vyškov 2011 0:00:27 65
12. / 12. 120 Mikuláš Hladký Orel Židenice 2012 0:00:28 64
13. / 13. 144 Petr Strakoš Kuřim 2012 0:00:29 63
14. / 14. 54 David Šenkýř Orel Silůvky 2013 0:00:30 62
15. / 15. 66 Ondřej Bořecký Orel Řečkovice 2012 0:00:34 61
16. / 16. 121 Daniel Bartek Bohdalice 2012 0:00:34 60
17. / 17. 61 Šimon Bořecký Orel Řečkovice 2010 0:00:35 59
18. / 18. 62 Matouš Bořecký Orel Řečkovice 2012 0:00:35 58
19. / 19. 24 Matěj Halas Orel Vyškov 2013 0:00:53 57
20. / 20. 83 Jan Grošek Sokol Luleč 2015 0:02:17 56