Výsledky závodu

Malá cena Zlobice - dívky 8-9 let 2017

18.2.2017
230 m
3°C, zataženo
Info o trati »

Malá cena Zlobice - dívky 8-9 let 2017


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 125 Kristýna Pichalová Orel Domanín Orel Domanín 2008 Minipřípravka D (1.) 0:00:39   100 100
2. 133 Anna Ryšavá Drahanský sport team Drahanský sport team 2008 Minipřípravka D (2.) 0:00:41   90 90
3. 30 Kateřina Zejdová Orel Obřany Orel Obřany 2008 Minipřípravka D (3.) 0:00:41   82 82
4. 65 Tereza Jurásková ZŠ Komenského Fulnek ZŠ Komenského Fulnek 2009 Minipřípravka D (4.) 0:00:42   76 76
5. 74 Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni Brno Orel Židenice - Uni Brno 2008 Minipřípravka D (5.) 0:00:42   72 72
6. 11 Monika Trojancová Orel Vyškov Orel Vyškov 2008 Minipřípravka D (6.) 0:00:43   70 70
7. 77 Pavla Polášková AK Kuřim AK Kuřim 2009 Minipřípravka D (7.) 0:00:44   69 69
8. 50 Barbora Janíčková Orel Domanín Orel Domanín 2009 Minipřípravka D (8.) 0:00:45   68 68
9. 15 Michaela Dvořáčková Orel Vyškov Orel Vyškov 2009 Minipřípravka D (9.) 0:00:46   67 67
10. 59 Anna Chaloupková AK Kuřim AK Kuřim 2009 Minipřípravka D (10.) 0:00:52   66 66
11. 16 Kristýna Dorazilová Orel Vyškov Orel Vyškov 2009 Minipřípravka D (11.) 0:01:01   65 65
12. 14 Monika Gottwaldová Orel Vyškov Orel Vyškov 2009 Minipřípravka D (12.) 0:01:08   64 64
Minipřípravka dívky 8-9 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 125 Kristýna Pichalová Orel Domanín Orel Domanín 2008 0:00:39  100
2. / 2. 133 Anna Ryšavá Drahanský sport team Drahanský sport team 2008 0:00:41  90
3. / 3. 30 Kateřina Zejdová Orel Obřany Orel Obřany 2008 0:00:41  82
4. / 4. 65 Tereza Jurásková ZŠ Komenského Fulnek ZŠ Komenského Fulnek 2009 0:00:42  76
5. / 5. 74 Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni Brno Orel Židenice - Uni Brno 2008 0:00:42  72
6. / 6. 11 Monika Trojancová Orel Vyškov Orel Vyškov 2008 0:00:43  70
7. / 7. 77 Pavla Polášková AK Kuřim AK Kuřim 2009 0:00:44  69
8. / 8. 50 Barbora Janíčková Orel Domanín Orel Domanín 2009 0:00:45  68
9. / 9. 15 Michaela Dvořáčková Orel Vyškov Orel Vyškov 2009 0:00:46  67
10. / 10. 59 Anna Chaloupková AK Kuřim AK Kuřim 2009 0:00:52  66
11. / 11. 16 Kristýna Dorazilová Orel Vyškov Orel Vyškov 2009 0:01:01  65
12. / 12. 14 Monika Gottwaldová Orel Vyškov Orel Vyškov 2009 0:01:08  64