Výsledky závodu

18.2.2017
230 m
3°C, zataženo
Info o trati »

Malá cena Zlobice - chlapci 8-9 let 2017


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 55 Dominik Šenkýř Orel Silůvky 2008 Minipřípravka H (1.) 0:00:36TR 110 100
2. 29 Vojtěch Duraja Orel Obřany 2009 Minipřípravka H (2.) 0:00:38 90 90
3. 75 Vojtěch Krňávek AK Kuřim 2009 Minipřípravka H (3.) 0:00:39 82 82
4. 106 Metoděj Kraisa Orel Vyškov 2009 Minipřípravka H (4.) 0:00:45 76 76
5. 118 Tadeáš Hladký Orel Židenice 2008 Minipřípravka H (5.) 0:00:45 72 72
6. 40 Petr Čajka Orel Domanín 2009 Minipřípravka H (6.) 0:00:46 70 70
7. 146 Matouš Rajmic Kuřim 2008 Minipřípravka H (7.) 0:00:46 69 69
8. 57 Šimon Bajer AK Kuřim 2008 Minipřípravka H (8.) 0:00:47 68 68
9. 53 Vincent Pechan Orel Vyškov 2009 Minipřípravka H (9.) 0:00:48 67 67
10. 117 Matěj Pokorný AK Kuřim 2009 Minipřípravka H (10.) 0:00:50 66 66
11. 36 Matyáš Čapek Orel Vyškov 2009 Minipřípravka H (11.) 0:00:50 65 65
12. 42 Václav Šandera Kuřim 2009 Minipřípravka H (12.) 0:00:51 64 64
13. 84 Šimon Ševčík Orel Židenice 2008 Minipřípravka H (13.) 0:00:51 63 63
14. 13 Radim Jabůrek Orel Vyškov 2008 Minipřípravka H (14.) 0:00:52 62 62
15. 68 Kryštof Lesenský Orel Řečkovice 2009 Minipřípravka H (15.) 0:00:54 61 61
16. 12 Tomáš Vydra Orel Vyškov 2008 Minipřípravka H (16.) 0:00:54 60 60
17. 28 Lukáš Fojt Orel Obřany 2009 Minipřípravka H (17.) 0:00:59 59 59
18. 115 Matouš Krupa Orel Kroměříž 2009 Minipřípravka H (18.) 0:01:02 58 58
Minipřípravka chlapci 8-9 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 55 Dominik Šenkýř Orel Silůvky 2008 0:00:36TR 110
2. / 2. 29 Vojtěch Duraja Orel Obřany 2009 0:00:38 90
3. / 3. 75 Vojtěch Krňávek AK Kuřim 2009 0:00:39 82
4. / 4. 106 Metoděj Kraisa Orel Vyškov 2009 0:00:45 76
5. / 5. 118 Tadeáš Hladký Orel Židenice 2008 0:00:45 72
6. / 6. 40 Petr Čajka Orel Domanín 2009 0:00:46 70
7. / 7. 146 Matouš Rajmic Kuřim 2008 0:00:46 69
8. / 8. 57 Šimon Bajer AK Kuřim 2008 0:00:47 68
9. / 9. 53 Vincent Pechan Orel Vyškov 2009 0:00:48 67
10. / 10. 117 Matěj Pokorný AK Kuřim 2009 0:00:50 66
11. / 11. 36 Matyáš Čapek Orel Vyškov 2009 0:00:50 65
12. / 12. 42 Václav Šandera Kuřim 2009 0:00:51 64
13. / 13. 84 Šimon Ševčík Orel Židenice 2008 0:00:51 63
14. / 14. 13 Radim Jabůrek Orel Vyškov 2008 0:00:52 62
15. / 15. 68 Kryštof Lesenský Orel Řečkovice 2009 0:00:54 61
16. / 16. 12 Tomáš Vydra Orel Vyškov 2008 0:00:54 60
17. / 17. 28 Lukáš Fojt Orel Obřany 2009 0:00:59 59
18. / 18. 115 Matouš Krupa Orel Kroměříž 2009 0:01:02 58