Výsledky závodu

18.2.2017
1510 m
3°C, zataženo
Info o trati »

Malá cena Zlobice - 14-15 let 2017


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 107 Matyáš Ammer SK Ante Žďár nad Sázavou 2002 StŽci (1.) 0:04:44 100 100
2. 110 Vojtěch Konečný Orel Silůvky 2002 StŽci (2.) 0:04:44 90 90
3. 149 Radim Prášil Orel Rozsochy 2002 StŽci (3.) 0:05:06 82 82
4. 85 Tereza Obořilová Drahanský sport team 2002 StŽky (1.) 0:05:08 100 76
5. 73 Tomáš Jahoda Veverská Bitýška 2003 StŽci (4.) 0:05:15 76 72
6. 137 Aneta Fritzová Drahanský sport team 2002 StŽky (2.) 0:05:23 90 70
7. 131 Iveta Holešinská ŠAK Židlochovice 2003 StŽky (3.) 0:05:46 82 69
8. 135 Štěpán Kameník Drahanský sport team 2002 StŽci (5.) 0:05:49 72 68
9. 70 Aneta Kolegarová Orel Židenice 2002 StŽky (4.) 0:05:53 76 67
10. 150 Helena Vacková AK Kuřim 2002 StŽky (5.) 0:06:01 72 66
11. 86 Jakub Dušek Orel Dolní Dobrouč 2003 StŽci (6.) 0:06:07 70 65
12. 72 Anna Kolegarová Orel Židenice 2002 StŽky (6.) 0:06:09 70 64
13. 1 Anna Halasová Orel Vyškov 2003 StŽky (7.) 0:06:09 69 63
14. 3 Aneta Veselá Orel Vyškov 2003 StŽky (8.) 0:06:18 68 62
15. 2 Iveta Trojancová Orel Vyškov 2003 StŽky (9.) 0:06:33 67 61
Starší žačky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 4. 85 Tereza Obořilová Drahanský sport team 2002 0:05:08 100
2. / 6. 137 Aneta Fritzová Drahanský sport team 2002 0:05:23 90
3. / 7. 131 Iveta Holešinská ŠAK Židlochovice 2003 0:05:46 82
4. / 9. 70 Aneta Kolegarová Orel Židenice 2002 0:05:53 76
5. / 10. 150 Helena Vacková AK Kuřim 2002 0:06:01 72
6. / 12. 72 Anna Kolegarová Orel Židenice 2002 0:06:09 70
7. / 13. 1 Anna Halasová Orel Vyškov 2003 0:06:09 69
8. / 14. 3 Aneta Veselá Orel Vyškov 2003 0:06:18 68
9. / 15. 2 Iveta Trojancová Orel Vyškov 2003 0:06:33 67
Starší žáci
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 107 Matyáš Ammer SK Ante Žďár nad Sázavou 2002 0:04:44 100
2. / 2. 110 Vojtěch Konečný Orel Silůvky 2002 0:04:44 90
3. / 3. 149 Radim Prášil Orel Rozsochy 2002 0:05:06 82
4. / 5. 73 Tomáš Jahoda Veverská Bitýška 2003 0:05:15 76
5. / 8. 135 Štěpán Kameník Drahanský sport team 2002 0:05:49 72
6. / 11. 86 Jakub Dušek Orel Dolní Dobrouč 2003 0:06:07 70