Výsledky závodu

Malá cena Zlobice 2017

18.2.2017
7300 m
3°C, zataženo
Info o trati »

Malá cena Zlobice 2017


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 72 Lukáš Soural VSK Uni Brno & Orel Židenice VSK Uni Brno & Orel Židenice 1982 Muži (1.) 0:26:14   100 300
2. 146 Pavel Dvořák Biatlon Prostějov Biatlon Prostějov 1982 Muži (2.) 0:26:25   90 290
3. 61 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (1.) 0:26:34   100 282
4. 191 Václav Strnad Inkosport Inkosport 1983 Muži (3.) 0:26:54   82 276
5. 113 Stanislav Široký AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1977 M40 (2.) 0:27:05   90 272
6. 157 Martin Vintrlík Křepice Křepice 1977 M40 (3.) 0:27:10   82 270
7. 166 Jaroslav Říha Orel Kuřim Orel Kuřim 1999 Dci+Jci (1.) 0:28:08   100 269
8. 128 Patrik Bejček AK Drnovice AK Drnovice 1994 Muži (4.) 0:28:30   76 268
9. 165 Michal Šenkýř Brno Brno 1983 Muži (5.) 0:28:36   72 267
10. 81 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica Orel Blučina - SK Ica 1985 Muži (6.) 0:28:41   70 266
11. 190 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 M40 (4.) 0:28:58   76 265
12. 14 Milan Adamec Orel Vyškov Orel Vyškov 1977 M40 (5.) 0:29:03   72 264
13. 184 Rudolf Krajča rarecacti.com rarecacti.com 1965 M50 (1.) 0:29:13TR 110 263
14. 57 Jiří Huťka Brno Brno 1991 Muži (7.) 0:29:20   69 262
15. 114 Ondřej Doležal AK Tišnov AK Tišnov 1979 Muži (8.) 0:29:24   68 261
16. 104 Petr Dlouhý TJ Nové Město na Moravě TJ Nové Město na Moravě 1976 M40 (6.) 0:29:34   70 260
17. 143 Jan Šmída Drahanský sport team Drahanský sport team 1999 Dci+Jci (2.) 0:29:37   90 259
18. 35 Jiří Zejda Orel Obřany Orel Obřany 1985 Muži (9.) 0:29:43   67 258
19. 85 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 Muži (10.) 0:29:47   66 257
20. 127 Jan Opletal Biatlon Moravský kras Biatlon Moravský kras 1994 Muži (11.) 0:29:56   65 256
21. 134 Lukáš Kocur Orel Šitbořice Orel Šitbořice 1977 M40 (7.) 0:30:02   69 255
22. 95 Martin Macholan Velká Bíteš Velká Bíteš 1988 Muži (12.) 0:30:33   64 254
23. 118 Magda Janková Brno Brno 1980 Ž35 (1.) 0:30:36TR 110 253
24. 91 Martin Šimunek Modřice Modřice 1966 M50 (2.) 0:30:47   90 252
25. 117 Martin Janda KOB Dobruška KOB Dobruška 1980 Muži (13.) 0:30:53   63 251
26. 27 Radek Štěpánek Orel Obřany Orel Obřany 1998 Dci+Jci (3.) 0:31:05   82 250
27. 82 Barbora Kopřivová VSK Uni Brno & Sokol Přísnostice VSK Uni Brno & Sokol Přísnostice 1993 Ženy (1.) 0:31:13TR 110 249
28. 115 Lukáš Ryba BB Cyklosport BB Cyklosport 1979 Muži (14.) 0:31:25   62 248
29. 145 Michal Šmída Drahanský sport team Drahanský sport team 2001 Dci+Jci (4.) 0:31:30   76 247
30. 94 Marek Voborný Křoví Křoví 1989 Muži (15.) 0:31:41   61 246
31. 97 Jiří Zachař Orel Vysoké Mýto Orel Vysoké Mýto 1972 M40 (8.) 0:31:46   68 245
32. 147 Zdeněk Laštůvka Česká Česká 1989 Muži (16.) 0:31:53   60 244
33. 171 David Sedláček SRTG Česká SRTG Česká 1988 Muži (17.) 0:31:55   59 243
34. 193 Miroslav Kačín Březina Březina 1979 Muži (18.) 0:31:58   58 242
35. 68 Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno Orel Židenice - AAC Brno 1968 M40 (9.) 0:32:01   67 241
36. 65 Pavel Halas Orel Šitbořice Orel Šitbořice 1999 Dci+Jci (5.) 0:32:08   72 240
37. 44 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 Muži (19.) 0:32:12   57 239
38. 73 Michal Blaha BT Velká Bíteš BT Velká Bíteš 1985 Muži (20.) 0:32:15   56 238
39. 173 Lenka Kociánová VSK Mendelu VSK Mendelu 1985 Ženy (2.) 0:32:26   90 237
40. 177 Pavel Polák Team Nutrilite Team Nutrilite 1981 Muži (21.) 0:32:36   55 236
41. 86 Josef Zálešák Orel Vyškov Orel Vyškov 1967 M50 (3.) 0:32:42   82 235
42. 50 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M50 (4.) 0:32:49   76 234
43. 140 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 M40 (10.) 0:32:49   66 233
44. 179 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 M40 (11.) 0:32:55   65 232
45. 51 Pavel Prášil Orel Rozsochy Orel Rozsochy 1999 Dci+Jci (6.) 0:32:59   70 231
46. 12 Petr Halas Orel Vyškov Orel Vyškov 1973 M40 (12.) 0:33:03   64 230
47. 169 Petr Širůček Dolní Loučky Dolní Loučky 1976 M40 (13.) 0:33:07   63 229
48. 70 Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 Ž35 (2.) 0:33:11   90 228
49. 74 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 M60 (1.) 0:33:17   100 227
50. 186 Ladislav Kolář Brno Brno 1986 Muži (22.) 0:33:34   54 226
51. 92 Jakub Moravec Orel Orlice Orel Orlice 1999 Dci+Jci (7.) 0:33:45   69 225
52. 111 Jaroslav Jurča :-) :-) 1962 M50 (5.) 0:34:03   72 224
53. 161 Lucie Vaculová Run Run 1982 Ž35 (3.) 0:34:06   82 223
54. 116 Zdeněk Mazal AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1981 Muži (23.) 0:34:12   53 222
55. 189 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 M40 (14.) 0:34:14   62 221
56. 154 Ivana Ondroušková Blansko Blansko 1970 Ž45 (1.) 0:34:21   100 220
57. 152 Jakub Vrzal Tišnov Tišnov 1997 Muži (24.) 0:34:24   52 219
58. 180 Luděk Borkovec Dolní Loučky Dolní Loučky 1985 Muži (25.) 0:34:32   51 218
59. 187 Tomáš Dilhof Brno Brno 1981 Muži (26.) 0:34:33   50 217
60. 76 Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel Židenice AC Mor. Slavia & Orel Židenice 1955 M60 (2.) 0:34:34   90 216
61. 162 Jiří Sláma Medlánky Medlánky 1960 M50 (6.) 0:34:41   70 215
62. 159 Michaela Budišová Lomnice Lomnice 1990 Ženy (3.) 0:34:48   82 214
63. 158 Martin Vodák Lomnice Lomnice 1991 Muži (27.) 0:34:51   49 213
64. 168 Veronika Martínková Madeja sport Madeja sport 1985 Ženy (4.) 0:34:56   76 212
65. 99 Ondřej Pouč Vyškov Vyškov 1972 M40 (15.) 0:35:03   61 211
66. 93 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 M50 (7.) 0:35:13   69 210
67. 108 Jan Strážnický Orel Kuřim Orel Kuřim 1982 Muži (28.) 0:35:21   48 209
68. 142 Milan Kobliha LRS Vyškov LRS Vyškov 1957 M60 (3.) 0:35:23   82 208
69. 87 Tomáš Chaloupka Kuřim Kuřim 1982 Muži (29.) 0:35:27   47 207
70. 123 Michal Tříska Orel Domanín Orel Domanín 1979 Muži (30.) 0:35:29   46 206
71. 176 Václav Musil Blansko Blansko 1982 Muži (31.) 0:35:40   45 205
72. 38 Jiří Hladký Orel Židenice Orel Židenice 1975 M40 (16.) 0:35:40   60 204
73. 100 Olga Vágnerová Sněžné Sněžné 1982 Ž35 (4.) 0:35:43   76 203
74. 41 Vilém Strakoš SK Fuga SK Fuga 1969 M40 (17.) 0:35:50   59 202
75. 155 Dagmar Koudelková ASK Blansko ASK Blansko 1991 Ženy (5.) 0:35:51   72 201
76. 121 Miroslav Fabrik Brno Bystrc Brno Bystrc 1959 M50 (8.) 0:35:51   68 200
77. 52 Ondrej Oláh Orel Rozsochy Orel Rozsochy 2001 Dci+Jci (8.) 0:36:06   68 199
78. 1 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (18.) 0:36:17   58 198
79. 45 Lucie Ševčíková Orel Židenice Orel Židenice 1979 Ž35 (5.) 0:36:22   72 197
80. 103 Petr Šenkýř Orel Silůvky Orel Silůvky 1974 M40 (19.) 0:36:26   57 196
81. 160 Tomáš Vojtíšek SC Testudo SC Testudo 1973 M40 (20.) 0:36:27   56 195
82. 88 Albín Hanák Orel Židenice Orel Židenice 1951 M60 (4.) 0:36:36   76 194
83. 137 Michal Kosík Orel Domanín Orel Domanín 1976 M40 (21.) 0:36:44   55 193
84. 181 Alexandr Mrůzek Uni Brno Uni Brno 1965 M50 (9.) 0:36:51   67 192
85. 156 Tereza Čermáková Fit plus Blansko Fit plus Blansko 1988 Ženy (6.) 0:36:52   70 191
86. 170 Antonín Lorenc Bertík Blansko Bertík Blansko 1964 M50 (10.) 0:37:01   66 190
87. 46 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 M50 (11.) 0:37:04   65 189
88. 131 Dita Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1994 Ženy (7.) 0:37:06   69 188
89. 139 Eva Dvořáková Prostějov Prostějov 1955 Ž55 (1.) 0:37:10TR 110 187
90. 153 Roman Macharáček Orel Židenice Orel Židenice 1973 M40 (22.) 0:37:24   54 186
91. 138 Petr Kosina Zbraslav Zbraslav 1982 Muži (32.) 0:37:33   44 185
92. 106 Iveta Kluknavská Hodonín Hodonín 1989 Ženy (8.) 0:37:34   68 184
93. 132 Daniela Vojtová AK Tišnov AK Tišnov 1969 Ž45 (2.) 0:37:37   90 183
94. 105 Roman Kresta Zetor Brno & Orel Židenice Zetor Brno & Orel Židenice 1965 M50 (12.) 0:37:48   64 182
95. 66 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 M60 (5.) 0:37:51   72 181
96. 36 Jiří Brtník Orel Obřany Orel Obřany 1952 M60 (6.) 0:38:02   70 180
97. 183 Ilona Vávrová Atletika Polička Atletika Polička 1977 Ž35 (6.) 0:38:11   70 179
98. 59 Pavel Dušek Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 1970 M40 (23.) 0:38:22   53 178
99. 96 Kateřina Smetanová AK Tišnov AK Tišnov 1975 Ž35 (7.) 0:38:27   69 177
100. 4 Dana Skřivánková Orel Vyškov Orel Vyškov 1967 Ž45 (3.) 0:38:34   82 176
101. 149 Dalibor Uhlíř AT&T AT&T 1980 Muži (33.) 0:39:28   43 175
102. 83 Barbora Slámová Brno Brno 1981 Ž35 (8.) 0:39:29   68 174
103. 79 Pavel Freitinger Vanovice Vanovice 1964 M50 (13.) 0:39:30   63 173
104. 109 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M60 (7.) 0:39:44   69 172
105. 188 Ondřej Škrob Kuřim Kuřim 2000 Dci+Jci (9.) 0:39:46   67 171
106. 11 Ivana Škařoupková Orel Vyškov Orel Vyškov 1974 Ž35 (9.) 0:40:00   67 170
107. 175 Romana Machotová Kuřim Kuřim 1969 Ž45 (4.) 0:40:13   76 169
108. 5 Vendula Dudová Orel Vyškov Orel Vyškov 1976 Ž35 (10.) 0:40:18   66 168
109. 62 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M60 (8.) 0:40:20   68 167
110. 2 Anna Málková Orel Vyškov Orel Vyškov 1963 Ž45 (5.) 0:40:26   72 166
111. 43 Pavel Rajmic VUT Brno VUT Brno 1978 Muži (34.) 0:40:30   42 165
112. 192 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 M40 (24.) 0:40:46   52 164
113. 172 Jiří Šplíchal SRTG Česká SRTG Česká 1987 Muži (35.) 0:40:53   41 163
114. 110 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 M70 (1.) 0:41:02   100 162
115. 8 Lenka Tomanová Orel Vyškov Orel Vyškov 1976 Ž35 (11.) 0:41:15   65 161
116. 47 Martina Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 2001 Dky+Jky (1.) 0:41:18   100 160
117. 124 Alžběta Sedláčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1978 Ž35 (12.) 0:41:31   64 159
118. 107 Jana Strážnická Orel Kuřim Orel Kuřim 1982 Ž35 (13.) 0:41:37   63 158
119. 185 Martina Schusterová Panteři Kuřim Panteři Kuřim 1979 Ž35 (14.) 0:41:49   62 157
120. 89 Milan Hubáček Brno Brno 1971 M40 (25.) 0:42:00   51 156
121. 102 Petr Hartmann Brno Brno 1959 M50 (14.) 0:42:09   62 155
122. 58 Jitka Matyášová Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 2001 Dky+Jky (2.) 0:42:13   90 154
123. 130 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1965 Ž45 (6.) 0:42:15   70 153
124. 13 Pavel Grec Orel Vyškov Orel Vyškov 1980 Muži (36.) 0:42:20   40 152
125. 63 Veronika Halasová Orel Šitbořice Orel Šitbořice 2001 Dky+Jky (3.) 0:42:22   82 151
126. 151 Jindřiška Vrzalová AK Tišnov AK Tišnov 1968 Ž45 (7.) 0:42:24   69 150
127. 150 Karolína Macharáčková Orel Židenice Orel Židenice 1978 Ž35 (15.) 0:43:02   61 149
128. 122 Blanka Fabriková Brno Brno 1960 Ž55 (2.) 0:43:02   90 148
129. 133 Dagmar Dvořáčková Brno Brno 1950 Ž55 (3.) 0:43:10   82 147
130. 10 Šárka Kraisová Orel Vyškov Orel Vyškov 1976 Ž35 (16.) 0:43:33   60 146
131. 90 Michal Politzer Kuřim Kuřim 1975 M40 (26.) 0:44:04   50 145
132. 98 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 M70 (2.) 0:44:08   90 144
133. 55 Romana Drimlová Česká Česká 1974 Ž35 (17.) 0:44:29   59 143
134. 56 Jan Vajčner Moravian Walking Moravian Walking 1977 M40 (27.) 0:44:37   49 142
135. 15 Martina Račanská Orel Vyškov Orel Vyškov 1996 Ženy (9.) 0:45:07   67 141
136. 119 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 Ž45 (8.) 0:45:08   68 140
137. 101 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec Uni Brno Orel Starý Lískovec 1956 M60 (9.) 0:45:42   67 139
138. 75 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 M70 (3.) 0:46:09   82 138
139. 174 Jana Soldánová Orel Vyškov Orel Vyškov 1999 Dky+Jky (4.) 0:47:07   76 137
140. 178 Josef Pernica SDH Kotvrdovice SDH Kotvrdovice 1982 Muži (37.) 0:47:14   39 136
141. 60 Vladimír Plíva Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 1957 M60 (10.) 0:47:48   66 135
142. 48 Monika Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 1999 Dky+Jky (5.) 0:48:06   72 134
143. 148 Romana Laštůvková Brno Brno 1992 Ženy (10.) 0:48:32   66 133
144. 120 Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice Orel Horní Moštěnice 1939 M70 (4.) 0:49:22   76 132
145. 78 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M70 (5.) 0:50:42   72 131
Dorostenky a juniorky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 116. 47 Martina Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 2001 0:41:18  100
2. / 122. 58 Jitka Matyášová Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 2001 0:42:13  90
3. / 125. 63 Veronika Halasová Orel Šitbořice Orel Šitbořice 2001 0:42:22  82
4. / 139. 174 Jana Soldánová Orel Vyškov Orel Vyškov 1999 0:47:07  76
5. / 142. 48 Monika Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 1999 0:48:06  72
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 27. 82 Barbora Kopřivová VSK Uni Brno & Sokol Přísnostice VSK Uni Brno & Sokol Přísnostice 1993 0:31:13TR 110
2. / 39. 173 Lenka Kociánová VSK Mendelu VSK Mendelu 1985 0:32:26  90
3. / 62. 159 Michaela Budišová Lomnice Lomnice 1990 0:34:48  82
4. / 64. 168 Veronika Martínková Madeja sport Madeja sport 1985 0:34:56  76
5. / 75. 155 Dagmar Koudelková ASK Blansko ASK Blansko 1991 0:35:51  72
6. / 85. 156 Tereza Čermáková Fit plus Blansko Fit plus Blansko 1988 0:36:52  70
7. / 88. 131 Dita Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1994 0:37:06  69
8. / 92. 106 Iveta Kluknavská Hodonín Hodonín 1989 0:37:34  68
9. / 135. 15 Martina Račanská Orel Vyškov Orel Vyškov 1996 0:45:07  67
10. / 143. 148 Romana Laštůvková Brno Brno 1992 0:48:32  66
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 23. 118 Magda Janková Brno Brno 1980 0:30:36TR 110
2. / 48. 70 Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 0:33:11  90
3. / 53. 161 Lucie Vaculová Run Run 1982 0:34:06  82
4. / 73. 100 Olga Vágnerová Sněžné Sněžné 1982 0:35:43  76
5. / 79. 45 Lucie Ševčíková Orel Židenice Orel Židenice 1979 0:36:22  72
6. / 97. 183 Ilona Vávrová Atletika Polička Atletika Polička 1977 0:38:11  70
7. / 99. 96 Kateřina Smetanová AK Tišnov AK Tišnov 1975 0:38:27  69
8. / 102. 83 Barbora Slámová Brno Brno 1981 0:39:29  68
9. / 106. 11 Ivana Škařoupková Orel Vyškov Orel Vyškov 1974 0:40:00  67
10. / 108. 5 Vendula Dudová Orel Vyškov Orel Vyškov 1976 0:40:18  66
11. / 115. 8 Lenka Tomanová Orel Vyškov Orel Vyškov 1976 0:41:15  65
12. / 117. 124 Alžběta Sedláčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1978 0:41:31  64
13. / 118. 107 Jana Strážnická Orel Kuřim Orel Kuřim 1982 0:41:37  63
14. / 119. 185 Martina Schusterová Panteři Kuřim Panteři Kuřim 1979 0:41:49  62
15. / 127. 150 Karolína Macharáčková Orel Židenice Orel Židenice 1978 0:43:02  61
16. / 130. 10 Šárka Kraisová Orel Vyškov Orel Vyškov 1976 0:43:33  60
17. / 133. 55 Romana Drimlová Česká Česká 1974 0:44:29  59
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 56. 154 Ivana Ondroušková Blansko Blansko 1970 0:34:21  100
2. / 93. 132 Daniela Vojtová AK Tišnov AK Tišnov 1969 0:37:37  90
3. / 100. 4 Dana Skřivánková Orel Vyškov Orel Vyškov 1967 0:38:34  82
4. / 107. 175 Romana Machotová Kuřim Kuřim 1969 0:40:13  76
5. / 110. 2 Anna Málková Orel Vyškov Orel Vyškov 1963 0:40:26  72
6. / 123. 130 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1965 0:42:15  70
7. / 126. 151 Jindřiška Vrzalová AK Tišnov AK Tišnov 1968 0:42:24  69
8. / 136. 119 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 0:45:08  68
Ženy 55 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 89. 139 Eva Dvořáková Prostějov Prostějov 1955 0:37:10TR 110
2. / 128. 122 Blanka Fabriková Brno Brno 1960 0:43:02  90
3. / 129. 133 Dagmar Dvořáčková Brno Brno 1950 0:43:10  82
Dorostenci a junioři
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 7. 166 Jaroslav Říha Orel Kuřim Orel Kuřim 1999 0:28:08  100
2. / 17. 143 Jan Šmída Drahanský sport team Drahanský sport team 1999 0:29:37  90
3. / 26. 27 Radek Štěpánek Orel Obřany Orel Obřany 1998 0:31:05  82
4. / 29. 145 Michal Šmída Drahanský sport team Drahanský sport team 2001 0:31:30  76
5. / 36. 65 Pavel Halas Orel Šitbořice Orel Šitbořice 1999 0:32:08  72
6. / 45. 51 Pavel Prášil Orel Rozsochy Orel Rozsochy 1999 0:32:59  70
7. / 51. 92 Jakub Moravec Orel Orlice Orel Orlice 1999 0:33:45  69
8. / 77. 52 Ondrej Oláh Orel Rozsochy Orel Rozsochy 2001 0:36:06  68
9. / 105. 188 Ondřej Škrob Kuřim Kuřim 2000 0:39:46  67
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 72 Lukáš Soural VSK Uni Brno & Orel Židenice VSK Uni Brno & Orel Židenice 1982 0:26:14  100
2. / 2. 146 Pavel Dvořák Biatlon Prostějov Biatlon Prostějov 1982 0:26:25  90
3. / 4. 191 Václav Strnad Inkosport Inkosport 1983 0:26:54  82
4. / 8. 128 Patrik Bejček AK Drnovice AK Drnovice 1994 0:28:30  76
5. / 9. 165 Michal Šenkýř Brno Brno 1983 0:28:36  72
6. / 10. 81 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica Orel Blučina - SK Ica 1985 0:28:41  70
7. / 14. 57 Jiří Huťka Brno Brno 1991 0:29:20  69
8. / 15. 114 Ondřej Doležal AK Tišnov AK Tišnov 1979 0:29:24  68
9. / 18. 35 Jiří Zejda Orel Obřany Orel Obřany 1985 0:29:43  67
10. / 19. 85 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 0:29:47  66
11. / 20. 127 Jan Opletal Biatlon Moravský kras Biatlon Moravský kras 1994 0:29:56  65
12. / 22. 95 Martin Macholan Velká Bíteš Velká Bíteš 1988 0:30:33  64
13. / 25. 117 Martin Janda KOB Dobruška KOB Dobruška 1980 0:30:53  63
14. / 28. 115 Lukáš Ryba BB Cyklosport BB Cyklosport 1979 0:31:25  62
15. / 30. 94 Marek Voborný Křoví Křoví 1989 0:31:41  61
16. / 32. 147 Zdeněk Laštůvka Česká Česká 1989 0:31:53  60
17. / 33. 171 David Sedláček SRTG Česká SRTG Česká 1988 0:31:55  59
18. / 34. 193 Miroslav Kačín Březina Březina 1979 0:31:58  58
19. / 37. 44 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 0:32:12  57
20. / 38. 73 Michal Blaha BT Velká Bíteš BT Velká Bíteš 1985 0:32:15  56
21. / 40. 177 Pavel Polák Team Nutrilite Team Nutrilite 1981 0:32:36  55
22. / 50. 186 Ladislav Kolář Brno Brno 1986 0:33:34  54
23. / 54. 116 Zdeněk Mazal AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1981 0:34:12  53
24. / 57. 152 Jakub Vrzal Tišnov Tišnov 1997 0:34:24  52
25. / 58. 180 Luděk Borkovec Dolní Loučky Dolní Loučky 1985 0:34:32  51
26. / 59. 187 Tomáš Dilhof Brno Brno 1981 0:34:33  50
27. / 63. 158 Martin Vodák Lomnice Lomnice 1991 0:34:51  49
28. / 67. 108 Jan Strážnický Orel Kuřim Orel Kuřim 1982 0:35:21  48
29. / 69. 87 Tomáš Chaloupka Kuřim Kuřim 1982 0:35:27  47
30. / 70. 123 Michal Tříska Orel Domanín Orel Domanín 1979 0:35:29  46
31. / 71. 176 Václav Musil Blansko Blansko 1982 0:35:40  45
32. / 91. 138 Petr Kosina Zbraslav Zbraslav 1982 0:37:33  44
33. / 101. 149 Dalibor Uhlíř AT&T AT&T 1980 0:39:28  43
34. / 111. 43 Pavel Rajmic VUT Brno VUT Brno 1978 0:40:30  42
35. / 113. 172 Jiří Šplíchal SRTG Česká SRTG Česká 1987 0:40:53  41
36. / 124. 13 Pavel Grec Orel Vyškov Orel Vyškov 1980 0:42:20  40
37. / 140. 178 Josef Pernica SDH Kotvrdovice SDH Kotvrdovice 1982 0:47:14  39
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 3. 61 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:26:34  100
2. / 5. 113 Stanislav Široký AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1977 0:27:05  90
3. / 6. 157 Martin Vintrlík Křepice Křepice 1977 0:27:10  82
4. / 11. 190 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 0:28:58  76
5. / 12. 14 Milan Adamec Orel Vyškov Orel Vyškov 1977 0:29:03  72
6. / 16. 104 Petr Dlouhý TJ Nové Město na Moravě TJ Nové Město na Moravě 1976 0:29:34  70
7. / 21. 134 Lukáš Kocur Orel Šitbořice Orel Šitbořice 1977 0:30:02  69
8. / 31. 97 Jiří Zachař Orel Vysoké Mýto Orel Vysoké Mýto 1972 0:31:46  68
9. / 35. 68 Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno Orel Židenice - AAC Brno 1968 0:32:01  67
10. / 43. 140 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 0:32:49  66
11. / 44. 179 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 0:32:55  65
12. / 46. 12 Petr Halas Orel Vyškov Orel Vyškov 1973 0:33:03  64
13. / 47. 169 Petr Širůček Dolní Loučky Dolní Loučky 1976 0:33:07  63
14. / 55. 189 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 0:34:14  62
15. / 65. 99 Ondřej Pouč Vyškov Vyškov 1972 0:35:03  61
16. / 72. 38 Jiří Hladký Orel Židenice Orel Židenice 1975 0:35:40  60
17. / 74. 41 Vilém Strakoš SK Fuga SK Fuga 1969 0:35:50  59
18. / 78. 1 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:36:17  58
19. / 80. 103 Petr Šenkýř Orel Silůvky Orel Silůvky 1974 0:36:26  57
20. / 81. 160 Tomáš Vojtíšek SC Testudo SC Testudo 1973 0:36:27  56
21. / 83. 137 Michal Kosík Orel Domanín Orel Domanín 1976 0:36:44  55
22. / 90. 153 Roman Macharáček Orel Židenice Orel Židenice 1973 0:37:24  54
23. / 98. 59 Pavel Dušek Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 1970 0:38:22  53
24. / 112. 192 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 0:40:46  52
25. / 120. 89 Milan Hubáček Brno Brno 1971 0:42:00  51
26. / 131. 90 Michal Politzer Kuřim Kuřim 1975 0:44:04  50
27. / 134. 56 Jan Vajčner Moravian Walking Moravian Walking 1977 0:44:37  49
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 13. 184 Rudolf Krajča rarecacti.com rarecacti.com 1965 0:29:13TR 110
2. / 24. 91 Martin Šimunek Modřice Modřice 1966 0:30:47  90
3. / 41. 86 Josef Zálešák Orel Vyškov Orel Vyškov 1967 0:32:42  82
4. / 42. 50 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:32:49  76
5. / 52. 111 Jaroslav Jurča :-) :-) 1962 0:34:03  72
6. / 61. 162 Jiří Sláma Medlánky Medlánky 1960 0:34:41  70
7. / 66. 93 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 0:35:13  69
8. / 76. 121 Miroslav Fabrik Brno Bystrc Brno Bystrc 1959 0:35:51  68
9. / 84. 181 Alexandr Mrůzek Uni Brno Uni Brno 1965 0:36:51  67
10. / 86. 170 Antonín Lorenc Bertík Blansko Bertík Blansko 1964 0:37:01  66
11. / 87. 46 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 0:37:04  65
12. / 94. 105 Roman Kresta Zetor Brno & Orel Židenice Zetor Brno & Orel Židenice 1965 0:37:48  64
13. / 103. 79 Pavel Freitinger Vanovice Vanovice 1964 0:39:30  63
14. / 121. 102 Petr Hartmann Brno Brno 1959 0:42:09  62
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 49. 74 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 0:33:17  100
2. / 60. 76 Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel Židenice AC Mor. Slavia & Orel Židenice 1955 0:34:34  90
3. / 68. 142 Milan Kobliha LRS Vyškov LRS Vyškov 1957 0:35:23  82
4. / 82. 88 Albín Hanák Orel Židenice Orel Židenice 1951 0:36:36  76
5. / 95. 66 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 0:37:51  72
6. / 96. 36 Jiří Brtník Orel Obřany Orel Obřany 1952 0:38:02  70
7. / 104. 109 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:39:44  69
8. / 109. 62 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:40:20  68
9. / 137. 101 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec Uni Brno Orel Starý Lískovec 1956 0:45:42  67
10. / 141. 60 Vladimír Plíva Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 1957 0:47:48  66
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 114. 110 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 0:41:02  100
2. / 132. 98 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 0:44:08  90
3. / 138. 75 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 0:46:09  82
4. / 144. 120 Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice Orel Horní Moštěnice 1939 0:49:22  76
5. / 145. 78 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:50:42  72
Fotografie ze závodu