Výsledky závodu

18.2.2017
7300 m
3°C, zataženo
Info o trati »

Malá cena Zlobice 2017


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 72 Lukáš Soural VSK Uni Brno & Orel Židenice 1982 Muži (1.) 0:26:14 100 300
2. 146 Pavel Dvořák Biatlon Prostějov 1982 Muži (2.) 0:26:25 90 290
3. 61 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (1.) 0:26:34 100 282
4. 191 Václav Strnad Inkosport 1983 Muži (3.) 0:26:54 82 276
5. 113 Stanislav Široký AK Blansko Dvorská 1977 M40 (2.) 0:27:05 90 272
6. 157 Martin Vintrlík Křepice 1977 M40 (3.) 0:27:10 82 270
7. 166 Jaroslav Říha Orel Kuřim 1999 Dci+Jci (1.) 0:28:08 100 269
8. 128 Patrik Bejček AK Drnovice 1994 Muži (4.) 0:28:30 76 268
9. 165 Michal Šenkýř Brno 1983 Muži (5.) 0:28:36 72 267
10. 81 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica 1985 Muži (6.) 0:28:41 70 266
11. 190 Libor Konečný Kuřim 1971 M40 (4.) 0:28:58 76 265
12. 14 Milan Adamec Orel Vyškov 1977 M40 (5.) 0:29:03 72 264
13. 184 Rudolf Krajča rarecacti.com 1965 M50 (1.) 0:29:13 110 263
14. 57 Jiří Huťka Brno 1991 Muži (7.) 0:29:20 69 262
15. 114 Ondřej Doležal AK Tišnov 1979 Muži (8.) 0:29:24 68 261
16. 104 Petr Dlouhý TJ Nové Město na Moravě 1976 M40 (6.) 0:29:34 70 260
17. 143 Jan Šmída Drahanský sport team 1999 Dci+Jci (2.) 0:29:37 90 259
18. 35 Jiří Zejda Orel Obřany 1985 Muži (9.) 0:29:43 67 258
19. 85 Lukáš Sláma Brno 1984 Muži (10.) 0:29:47 66 257
20. 127 Jan Opletal Jedovnice 1994 Muži (11.) 0:29:56 65 256
21. 134 Lukáš Kocur Orel Šitbořice 1977 M40 (7.) 0:30:02 69 255
22. 95 Martin Macholan Velká Bíteš 1988 Muži (12.) 0:30:33 64 254
23. 118 Magda Janková Brno 1980 Ž35 (1.) 0:30:36 110 253
24. 91 Martin Šimunek Botanka Running 1966 M50 (2.) 0:30:47 90 252
25. 117 Martin Janda KOB Dobruška 1980 Muži (13.) 0:30:53 63 251
26. 27 Radek Štěpánek Orel Obřany 1998 Dci+Jci (3.) 0:31:05 82 250
27. 82 Barbora Kopřivová TJ Sokol Přísnotice 1993 Ženy (1.) 0:31:13 110 249
28. 115 Lukáš Ryba BB Cyklosport 1979 Muži (14.) 0:31:25 62 248
29. 145 Michal Šmída Drahanský sport team 2001 Dci+Jci (4.) 0:31:30 76 247
30. 94 Marek Voborný Křoví 1989 Muži (15.) 0:31:41 61 246
31. 97 Jiří Zachař Orel Vysoké Mýto 1972 M40 (8.) 0:31:46 68 245
32. 147 Zdeněk Laštůvka Česká 1989 Muži (16.) 0:31:53 60 244
33. 171 David Sedláček SRTG Česká 1988 Muži (17.) 0:31:55 59 243
34. 193 Miroslav Kačín Březina 1979 Muži (18.) 0:31:58 58 242
35. 68 Petr Jančařík AAC Brno 1968 M40 (9.) 0:32:01 67 241
36. 65 Pavel Halas Orel Šitbořice 1999 Dci+Jci (5.) 0:32:08 72 240
37. 44 Metoděj Polášek Kuřim 1980 Muži (19.) 0:32:12 57 239
38. 73 Michal Blaha BT Velká Bíteš 1985 Muži (20.) 0:32:15 56 238
39. 173 Lenka Kociánová VSK Mendelu 1985 Ženy (2.) 0:32:26 90 237
40. 177 Pavel Polák Team Nutrilite 1981 Muži (21.) 0:32:36 55 236
41. 86 Josef Zálešák Orel Vyškov 1967 M50 (3.) 0:32:42 82 235
42. 50 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M50 (4.) 0:32:49 76 234
43. 140 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 M40 (10.) 0:32:49 66 233
44. 179 Zbyněk Bednář Jamné 1973 M40 (11.) 0:32:55 65 232
45. 51 Pavel Prášil Orel Rozsochy 1999 Dci+Jci (6.) 0:32:59 70 231
46. 12 Petr Halas Orel Vyškov 1973 M40 (12.) 0:33:03 64 230
47. 169 Petr Širůček Dolní Loučky 1976 M40 (13.) 0:33:07 63 229
48. 70 Lenka Topinková AC Moravská Slavia 1976 Ž35 (2.) 0:33:11 90 228
49. 74 Jan Fiedler AC Moravská Slavia 1956 M60 (1.) 0:33:17 100 227
50. 186 Ladislav Kolář Brno 1986 Muži (22.) 0:33:34 54 226
51. 92 Jakub Moravec Orel Orlice 1999 Dci+Jci (7.) 0:33:45 69 225
52. 111 Jaroslav Jurča :-) 1962 M50 (5.) 0:34:03 72 224
53. 161 Lucie Vaculová AC Moravská Slavia 1982 Ž35 (3.) 0:34:06 82 223
54. 116 Zdeněk Mazal AC Moravská Slavia 1981 Muži (23.) 0:34:12 53 222
55. 189 Petr Škrob Kuřim 1975 M40 (14.) 0:34:14 62 221
56. 154 Ivana Ondroušková Blansko 1970 Ž45 (1.) 0:34:21 100 220
57. 152 Jakub Vrzal Tišnov 1997 Muži (24.) 0:34:24 52 219
58. 180 Luděk Borkovec Dolní Loučky 1985 Muži (25.) 0:34:32 51 218
59. 187 Tomáš Dilhof Brno 1981 Muži (26.) 0:34:33 50 217
60. 76 Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel Židenice 1955 M60 (2.) 0:34:34 90 216
61. 162 Jiří Sláma AutoMedia 1960 M50 (6.) 0:34:41 70 215
62. 159 Michaela Budišová Lomnice 1990 Ženy (3.) 0:34:48 82 214
63. 158 Martin Vodák Lomnice 1991 Muži (27.) 0:34:51 49 213
64. 168 Veronika Martínková Madeja sport 1985 Ženy (4.) 0:34:56 76 212
65. 99 Ondřej Pouč HO Vyškov 1972 M40 (15.) 0:35:03 61 211
66. 93 Petr Novotný Kuřim 1965 M50 (7.) 0:35:13 69 210
67. 108 Jan Strážnický Orel Kuřim 1982 Muži (28.) 0:35:21 48 209
68. 142 Milan Kobliha LRS Vyškov 1957 M60 (3.) 0:35:23 82 208
69. 87 Tomáš Chaloupka Kuřim 1982 Muži (29.) 0:35:27 47 207
70. 123 Michal Tříska Orel Domanín 1979 Muži (30.) 0:35:29 46 206
71. 176 Václav Musil Blansko 1982 Muži (31.) 0:35:40 45 205
72. 38 Jiří Hladký Orel Židenice 1975 M40 (16.) 0:35:40 60 204
73. 100 Olga Vágnerová Sněžné 1982 Ž35 (4.) 0:35:43 76 203
74. 41 Vilém Strakoš SK Fuga 1969 M40 (17.) 0:35:50 59 202
75. 155 Dagmar Koudelková ASK Blansko 1991 Ženy (5.) 0:35:51 72 201
76. 121 Miroslav Fabrik Brno Bystrc 1959 M50 (8.) 0:35:51 68 200
77. 52 Ondrej Oláh Orel Rozsochy 2001 Dci+Jci (8.) 0:36:06 68 199
78. 1 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (18.) 0:36:17 58 198
79. 45 Lucie Ševčíková Orel Židenice 1979 Ž35 (5.) 0:36:22 72 197
80. 103 Petr Šenkýř Orel Silůvky 1974 M40 (19.) 0:36:26 57 196
81. 160 Tomáš Vojtíšek SC Testudo 1973 M40 (20.) 0:36:27 56 195
82. 88 Albín Hanák Orel Židenice 1951 M60 (4.) 0:36:36 76 194
83. 137 Michal Kosík Orel Domanín 1976 M40 (21.) 0:36:44 55 193
84. 181 Alexandr Mrůzek Uni Brno 1965 M50 (9.) 0:36:51 67 192
85. 156 Tereza Čermáková Fit plus Blansko 1988 Ženy (6.) 0:36:52 70 191
86. 170 Antonín Lorenc Bertík Blansko 1964 M50 (10.) 0:37:01 66 190
87. 46 Josef Kunc Orel Vyškov 1960 M50 (11.) 0:37:04 65 189
88. 131 Dita Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno 1994 Ženy (7.) 0:37:06 69 188
89. 139 Eva Dvořáková Prostějov 1955 Ž55 (1.) 0:37:10 110 187
90. 153 Roman Macharáček Orel Židenice 1973 M40 (22.) 0:37:24 54 186
91. 138 Petr Kosina Zbraslav 1982 Muži (32.) 0:37:33 44 185
92. 106 Iveta Kluknavská Hodonín 1989 Ženy (8.) 0:37:34 68 184
93. 132 Daniela Vojtová AK Tišnov 1969 Ž45 (2.) 0:37:37 90 183
94. 105 Roman Kresta Zetor Brno & Orel Židenice 1965 M50 (12.) 0:37:48 64 182
95. 66 Jiří Boháč BěhejBrno 1954 M60 (5.) 0:37:51 72 181
96. 36 Jiří Brtník Orel Ochoz 1952 M60 (6.) 0:38:02 70 180
97. 183 Ilona Vávrová Atletika Polička 1977 Ž35 (6.) 0:38:11 70 179
98. 59 Pavel Dušek Orel Dolní Dobrouč 1970 M40 (23.) 0:38:22 53 178
99. 96 Kateřina Smetanová AK Tišnov 1975 Ž35 (7.) 0:38:27 69 177
100. 4 Dana Skřivánková Orel Vyškov 1967 Ž45 (3.) 0:38:34 82 176
101. 149 Dalibor Uhlíř AT&T 1980 Muži (33.) 0:39:28 43 175
102. 83 Barbora Slámová Brno 1981 Ž35 (8.) 0:39:29 68 174
103. 79 Pavel Freitinger Vanovice 1964 M50 (13.) 0:39:30 63 173
104. 109 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 M60 (7.) 0:39:44 69 172
105. 188 Ondřej Škrob Kuřim 2000 Dci+Jci (9.) 0:39:46 67 171
106. 11 Ivana Skařoupková Orel Vyškov 1974 Ž35 (9.) 0:40:00 67 170
107. 175 Romana Machotová Kuřim 1969 Ž45 (4.) 0:40:13 76 169
108. 5 Vendula Dudová Orel Vyškov 1976 Ž35 (10.) 0:40:18 66 168
109. 62 Lubomír Liška Kuřim 1955 M60 (8.) 0:40:20 68 167
110. 2 Anna Málková Orel Vyškov 1963 Ž45 (5.) 0:40:26 72 166
111. 43 Pavel Rajmic VUT Brno 1978 Muži (34.) 0:40:30 42 165
112. 192 Zdeněk Kalus Lelekovice 1975 M40 (24.) 0:40:46 52 164
113. 172 Jiří Šplíchal SRTG Česká 1987 Muži (35.) 0:40:53 41 163
114. 110 Jan Haberland Sokol Brno 1942 M70 (1.) 0:41:02 100 162
115. 8 Lenka Tomanová Orel Vyškov 1976 Ž35 (11.) 0:41:15 65 161
116. 47 Martina Kuncová Orel Vyškov 2001 Dky+Jky (1.) 0:41:18 100 160
117. 124 Alžběta Sedláčková AC Moravská Slavia 1978 Ž35 (12.) 0:41:31 64 159
118. 107 Jana Strážnická Orel Kuřim 1982 Ž35 (13.) 0:41:37 63 158
119. 185 Martina Schusterová Panteři Kuřim 1979 Ž35 (14.) 0:41:49 62 157
120. 89 Milan Hubáček Brno 1971 M40 (25.) 0:42:00 51 156
121. 102 Petr Hartmann Brno 1959 M50 (14.) 0:42:09 62 155
122. 58 Jitka Matyášová Orel Dolní Dobrouč 2001 Dky+Jky (2.) 0:42:13 90 154
123. 130 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno 1965 Ž45 (6.) 0:42:15 70 153
124. 13 Pavel Grec Orel Vyškov 1980 Muži (36.) 0:42:20 40 152
125. 63 Veronika Halasová Orel Šitbořice 2001 Dky+Jky (3.) 0:42:22 82 151
126. 151 Jindřiška Vrzalová AK Tišnov 1968 Ž45 (7.) 0:42:24 69 150
127. 150 Karolína Macharáčková Orel Židenice 1978 Ž35 (15.) 0:43:02 61 149
128. 122 Blanka Fabriková Brno 1960 Ž55 (2.) 0:43:02 90 148
129. 133 Dagmar Dvořáčková Brno 1950 Ž55 (3.) 0:43:10 82 147
130. 10 Šárka Kraisová Orel Vyškov 1976 Ž35 (16.) 0:43:33 60 146
131. 90 Michal Politzer Kuřim 1975 M40 (26.) 0:44:04 50 145
132. 98 Jiří Bubeník Orel Vyškov 1944 M70 (2.) 0:44:08 90 144
133. 55 Romana Drimlová Česká 1974 Ž35 (17.) 0:44:29 59 143
134. 56 Jan Vajčner Moravian Walking 1977 M40 (27.) 0:44:37 49 142
135. 15 Martina Račanská Orel Vyškov 1996 Ženy (9.) 0:45:07 67 141
136. 119 Lenka Slabáková AK Olymp Brno & Orel Židenice 1966 Ž45 (8.) 0:45:08 68 140
137. 101 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Židenice 1956 M60 (9.) 0:45:42 67 139
138. 75 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov 1941 M70 (3.) 0:46:09 82 138
139. 174 Jana Soldánová Orel Vyškov 1999 Dky+Jky (4.) 0:47:07 76 137
140. 178 Josef Pernica SDH Kotvrdovice 1982 Muži (37.) 0:47:14 39 136
141. 60 Vladimír Plíva Orel Dolní Dobrouč 1957 M60 (10.) 0:47:48 66 135
142. 48 Monika Kuncová Orel Vyškov 1999 Dky+Jky (5.) 0:48:06 72 134
143. 148 Romana Laštůvková Brno 1992 Ženy (10.) 0:48:32 66 133
144. 120 Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice 1939 M70 (4.) 0:49:22 76 132
145. 78 Josef Holý AC Moravská Slavia & Orel Židenice 1941 M70 (5.) 0:50:42 72 131
Dorostenky a juniorky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 116. 47 Martina Kuncová Orel Vyškov 2001 0:41:18 100
2. / 122. 58 Jitka Matyášová Orel Dolní Dobrouč 2001 0:42:13 90
3. / 125. 63 Veronika Halasová Orel Šitbořice 2001 0:42:22 82
4. / 139. 174 Jana Soldánová Orel Vyškov 1999 0:47:07 76
5. / 142. 48 Monika Kuncová Orel Vyškov 1999 0:48:06 72
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 27. 82 Barbora Kopřivová TJ Sokol Přísnotice 1993 0:31:13TR 110
2. / 39. 173 Lenka Kociánová VSK Mendelu 1985 0:32:26 90
3. / 62. 159 Michaela Budišová Lomnice 1990 0:34:48 82
4. / 64. 168 Veronika Martínková Madeja sport 1985 0:34:56 76
5. / 75. 155 Dagmar Koudelková ASK Blansko 1991 0:35:51 72
6. / 85. 156 Tereza Čermáková Fit plus Blansko 1988 0:36:52 70
7. / 88. 131 Dita Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno 1994 0:37:06 69
8. / 92. 106 Iveta Kluknavská Hodonín 1989 0:37:34 68
9. / 135. 15 Martina Račanská Orel Vyškov 1996 0:45:07 67
10. / 143. 148 Romana Laštůvková Brno 1992 0:48:32 66
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 23. 118 Magda Janková Brno 1980 0:30:36TR 110
2. / 48. 70 Lenka Topinková AC Moravská Slavia 1976 0:33:11 90
3. / 53. 161 Lucie Vaculová AC Moravská Slavia 1982 0:34:06 82
4. / 73. 100 Olga Vágnerová Sněžné 1982 0:35:43 76
5. / 79. 45 Lucie Ševčíková Orel Židenice 1979 0:36:22 72
6. / 97. 183 Ilona Vávrová Atletika Polička 1977 0:38:11 70
7. / 99. 96 Kateřina Smetanová AK Tišnov 1975 0:38:27 69
8. / 102. 83 Barbora Slámová Brno 1981 0:39:29 68
9. / 106. 11 Ivana Skařoupková Orel Vyškov 1974 0:40:00 67
10. / 108. 5 Vendula Dudová Orel Vyškov 1976 0:40:18 66
11. / 115. 8 Lenka Tomanová Orel Vyškov 1976 0:41:15 65
12. / 117. 124 Alžběta Sedláčková AC Moravská Slavia 1978 0:41:31 64
13. / 118. 107 Jana Strážnická Orel Kuřim 1982 0:41:37 63
14. / 119. 185 Martina Schusterová Panteři Kuřim 1979 0:41:49 62
15. / 127. 150 Karolína Macharáčková Orel Židenice 1978 0:43:02 61
16. / 130. 10 Šárka Kraisová Orel Vyškov 1976 0:43:33 60
17. / 133. 55 Romana Drimlová Česká 1974 0:44:29 59
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 56. 154 Ivana Ondroušková Blansko 1970 0:34:21 100
2. / 93. 132 Daniela Vojtová AK Tišnov 1969 0:37:37 90
3. / 100. 4 Dana Skřivánková Orel Vyškov 1967 0:38:34 82
4. / 107. 175 Romana Machotová Kuřim 1969 0:40:13 76
5. / 110. 2 Anna Málková Orel Vyškov 1963 0:40:26 72
6. / 123. 130 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno 1965 0:42:15 70
7. / 126. 151 Jindřiška Vrzalová AK Tišnov 1968 0:42:24 69
8. / 136. 119 Lenka Slabáková AK Olymp Brno & Orel Židenice 1966 0:45:08 68
Ženy 55 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 89. 139 Eva Dvořáková Prostějov 1955 0:37:10TR 110
2. / 128. 122 Blanka Fabriková Brno 1960 0:43:02 90
3. / 129. 133 Dagmar Dvořáčková Brno 1950 0:43:10 82
Dorostenci a junioři
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 7. 166 Jaroslav Říha Orel Kuřim 1999 0:28:08 100
2. / 17. 143 Jan Šmída Drahanský sport team 1999 0:29:37 90
3. / 26. 27 Radek Štěpánek Orel Obřany 1998 0:31:05 82
4. / 29. 145 Michal Šmída Drahanský sport team 2001 0:31:30 76
5. / 36. 65 Pavel Halas Orel Šitbořice 1999 0:32:08 72
6. / 45. 51 Pavel Prášil Orel Rozsochy 1999 0:32:59 70
7. / 51. 92 Jakub Moravec Orel Orlice 1999 0:33:45 69
8. / 77. 52 Ondrej Oláh Orel Rozsochy 2001 0:36:06 68
9. / 105. 188 Ondřej Škrob Kuřim 2000 0:39:46 67
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 72 Lukáš Soural VSK Uni Brno & Orel Židenice 1982 0:26:14 100
2. / 2. 146 Pavel Dvořák Biatlon Prostějov 1982 0:26:25 90
3. / 4. 191 Václav Strnad Inkosport 1983 0:26:54 82
4. / 8. 128 Patrik Bejček AK Drnovice 1994 0:28:30 76
5. / 9. 165 Michal Šenkýř Brno 1983 0:28:36 72
6. / 10. 81 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica 1985 0:28:41 70
7. / 14. 57 Jiří Huťka Brno 1991 0:29:20 69
8. / 15. 114 Ondřej Doležal AK Tišnov 1979 0:29:24 68
9. / 18. 35 Jiří Zejda Orel Obřany 1985 0:29:43 67
10. / 19. 85 Lukáš Sláma Brno 1984 0:29:47 66
11. / 20. 127 Jan Opletal Jedovnice 1994 0:29:56 65
12. / 22. 95 Martin Macholan Velká Bíteš 1988 0:30:33 64
13. / 25. 117 Martin Janda KOB Dobruška 1980 0:30:53 63
14. / 28. 115 Lukáš Ryba BB Cyklosport 1979 0:31:25 62
15. / 30. 94 Marek Voborný Křoví 1989 0:31:41 61
16. / 32. 147 Zdeněk Laštůvka Česká 1989 0:31:53 60
17. / 33. 171 David Sedláček SRTG Česká 1988 0:31:55 59
18. / 34. 193 Miroslav Kačín Březina 1979 0:31:58 58
19. / 37. 44 Metoděj Polášek Kuřim 1980 0:32:12 57
20. / 38. 73 Michal Blaha BT Velká Bíteš 1985 0:32:15 56
21. / 40. 177 Pavel Polák Team Nutrilite 1981 0:32:36 55
22. / 50. 186 Ladislav Kolář Brno 1986 0:33:34 54
23. / 54. 116 Zdeněk Mazal AC Moravská Slavia 1981 0:34:12 53
24. / 57. 152 Jakub Vrzal Tišnov 1997 0:34:24 52
25. / 58. 180 Luděk Borkovec Dolní Loučky 1985 0:34:32 51
26. / 59. 187 Tomáš Dilhof Brno 1981 0:34:33 50
27. / 63. 158 Martin Vodák Lomnice 1991 0:34:51 49
28. / 67. 108 Jan Strážnický Orel Kuřim 1982 0:35:21 48
29. / 69. 87 Tomáš Chaloupka Kuřim 1982 0:35:27 47
30. / 70. 123 Michal Tříska Orel Domanín 1979 0:35:29 46
31. / 71. 176 Václav Musil Blansko 1982 0:35:40 45
32. / 91. 138 Petr Kosina Zbraslav 1982 0:37:33 44
33. / 101. 149 Dalibor Uhlíř AT&T 1980 0:39:28 43
34. / 111. 43 Pavel Rajmic VUT Brno 1978 0:40:30 42
35. / 113. 172 Jiří Šplíchal SRTG Česká 1987 0:40:53 41
36. / 124. 13 Pavel Grec Orel Vyškov 1980 0:42:20 40
37. / 140. 178 Josef Pernica SDH Kotvrdovice 1982 0:47:14 39
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 3. 61 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 0:26:34 100
2. / 5. 113 Stanislav Široký AK Blansko Dvorská 1977 0:27:05 90
3. / 6. 157 Martin Vintrlík Křepice 1977 0:27:10 82
4. / 11. 190 Libor Konečný Kuřim 1971 0:28:58 76
5. / 12. 14 Milan Adamec Orel Vyškov 1977 0:29:03 72
6. / 16. 104 Petr Dlouhý TJ Nové Město na Moravě 1976 0:29:34 70
7. / 21. 134 Lukáš Kocur Orel Šitbořice 1977 0:30:02 69
8. / 31. 97 Jiří Zachař Orel Vysoké Mýto 1972 0:31:46 68
9. / 35. 68 Petr Jančařík AAC Brno 1968 0:32:01 67
10. / 43. 140 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 0:32:49 66
11. / 44. 179 Zbyněk Bednář Jamné 1973 0:32:55 65
12. / 46. 12 Petr Halas Orel Vyškov 1973 0:33:03 64
13. / 47. 169 Petr Širůček Dolní Loučky 1976 0:33:07 63
14. / 55. 189 Petr Škrob Kuřim 1975 0:34:14 62
15. / 65. 99 Ondřej Pouč HO Vyškov 1972 0:35:03 61
16. / 72. 38 Jiří Hladký Orel Židenice 1975 0:35:40 60
17. / 74. 41 Vilém Strakoš SK Fuga 1969 0:35:50 59
18. / 78. 1 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 0:36:17 58
19. / 80. 103 Petr Šenkýř Orel Silůvky 1974 0:36:26 57
20. / 81. 160 Tomáš Vojtíšek SC Testudo 1973 0:36:27 56
21. / 83. 137 Michal Kosík Orel Domanín 1976 0:36:44 55
22. / 90. 153 Roman Macharáček Orel Židenice 1973 0:37:24 54
23. / 98. 59 Pavel Dušek Orel Dolní Dobrouč 1970 0:38:22 53
24. / 112. 192 Zdeněk Kalus Lelekovice 1975 0:40:46 52
25. / 120. 89 Milan Hubáček Brno 1971 0:42:00 51
26. / 131. 90 Michal Politzer Kuřim 1975 0:44:04 50
27. / 134. 56 Jan Vajčner Moravian Walking 1977 0:44:37 49
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 13. 184 Rudolf Krajča rarecacti.com 1965 0:29:13TR 110
2. / 24. 91 Martin Šimunek Botanka Running 1966 0:30:47 90
3. / 41. 86 Josef Zálešák Orel Vyškov 1967 0:32:42 82
4. / 42. 50 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:32:49 76
5. / 52. 111 Jaroslav Jurča :-) 1962 0:34:03 72
6. / 61. 162 Jiří Sláma AutoMedia 1960 0:34:41 70
7. / 66. 93 Petr Novotný Kuřim 1965 0:35:13 69
8. / 76. 121 Miroslav Fabrik Brno Bystrc 1959 0:35:51 68
9. / 84. 181 Alexandr Mrůzek Uni Brno 1965 0:36:51 67
10. / 86. 170 Antonín Lorenc Bertík Blansko 1964 0:37:01 66
11. / 87. 46 Josef Kunc Orel Vyškov 1960 0:37:04 65
12. / 94. 105 Roman Kresta Zetor Brno & Orel Židenice 1965 0:37:48 64
13. / 103. 79 Pavel Freitinger Vanovice 1964 0:39:30 63
14. / 121. 102 Petr Hartmann Brno 1959 0:42:09 62
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 49. 74 Jan Fiedler AC Moravská Slavia 1956 0:33:17 100
2. / 60. 76 Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel Židenice 1955 0:34:34 90
3. / 68. 142 Milan Kobliha LRS Vyškov 1957 0:35:23 82
4. / 82. 88 Albín Hanák Orel Židenice 1951 0:36:36 76
5. / 95. 66 Jiří Boháč BěhejBrno 1954 0:37:51 72
6. / 96. 36 Jiří Brtník Orel Ochoz 1952 0:38:02 70
7. / 104. 109 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 0:39:44 69
8. / 109. 62 Lubomír Liška Kuřim 1955 0:40:20 68
9. / 137. 101 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Židenice 1956 0:45:42 67
10. / 141. 60 Vladimír Plíva Orel Dolní Dobrouč 1957 0:47:48 66
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 114. 110 Jan Haberland Sokol Brno 1942 0:41:02 100
2. / 132. 98 Jiří Bubeník Orel Vyškov 1944 0:44:08 90
3. / 138. 75 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov 1941 0:46:09 82
4. / 144. 120 Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice 1939 0:49:22 76
5. / 145. 78 Josef Holý AC Moravská Slavia & Orel Židenice 1941 0:50:42 72
Fotografie ze závodu