Výsledky závodu

Běh na Babí lom 2016

30.10.2016
3800 m
zataženo, 10°C
Info o trati »

Běh na Babí lom 2016


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 35 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (1.) 0:15:20TR 110 300
2. 19 Lukáš Janků Pepe Bike Pepe Bike 1987 Muži (1.) 0:15:34   100 290
3. 59 Stanislav Široký AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1977 Muži (2.) 0:15:52   90 282
4. 25 Lukáš Koudelka AK Drnovice AK Drnovice 1983 Muži (3.) 0:15:55   82 276
5. 47 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 M40 (2.) 0:16:11   90 272
6. 53 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica Orel Blučina - SK Ica 1985 Muži (4.) 0:16:13   76 270
7. 30 Petr Karlík TriSki klub Blansko TriSki klub Blansko 1982 Muži (5.) 0:16:17   72 269
8. 39 Jaroslav Říha Orel Kuřim Orel Kuřim 1999 Dci+Jci (1.) 0:16:23   100 268
9. 74 Michal Šenkýř Brno Brno 1983 Muži (6.) 0:16:46   70 267
10. 33 Jiří Huťka Brno Brno 1991 Muži (7.) 0:16:49   69 266
11. 31 Jan Opletal Biatlon Moravský kras Biatlon Moravský kras 1994 Muži (8.) 0:17:05   68 265
12. 44 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 Muži (9.) 0:17:13   67 264
13. 76 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 M40 (3.) 0:17:46   82 263
14. 50 Pavel Bortlík AK Tišnov AK Tišnov 1983 Muži (10.) 0:18:01   66 262
15. 32 Jan Šmída Drahanský sport team Drahanský sport team 1999 Dci+Jci (2.) 0:18:06   90 261
16. 38 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M40 (4.) 0:18:13   76 260
17. 52 Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice AAC Brno - Orel Židenice 1970 Ž45 (1.) 0:18:14TR 110 259
18. 54 Zdeněk Laštůvka Česká Česká 1989 Muži (11.) 0:18:18   65 258
19. 79 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 Muži (12.) 0:18:34   64 257
20. 27 Michal Blaha BT Velká Bíteš BT Velká Bíteš 1985 Muži (13.) 0:18:44   63 256
21. 1 Martin Macholan Velká Bíteš Velká Bíteš 1988 Muži (14.) 0:18:57   62 255
22. 71 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 M40 (5.) 0:19:03   72 254
23. 88 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M50 (1.) 0:19:05   100 253
24. 81 Filip Vrána Jundrov Jundrov 1976 M40 (6.) 0:19:20   70 252
25. 18 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 M60 (1.) 0:19:25   100 251
26. 46 Jiří Sláma Medlánky Medlánky 1960 M50 (2.) 0:19:31   90 250
27. 90 Martin Šafář TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1983 Muži (15.) 0:19:35   61 249
28. 85 David Ševčík Tišnov Tišnov 1977 Muži (16.) 0:19:38   60 248
29. 67 Radek Brázda Tatran Kohoutovice Tatran Kohoutovice 1967 M40 (7.) 0:19:45   69 247
30. 8 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (8.) 0:20:02   68 246
31. 42 Oldřich Šperka Jedovnice Jedovnice 1956 M60 (2.) 0:20:11   90 245
32. 89 Vilém Strakoš SK Fuga SK Fuga 1969 M40 (9.) 0:20:13   67 244
33. 68 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 M40 (10.) 0:20:18   66 243
34. 78 Petra Seberová AK Tišnov AK Tišnov 1979 Ž35 (1.) 0:20:21   100 242
35. 40 Radek Kafka Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou 1964 M50 (3.) 0:20:34   82 241
36. 83 Alexandr Mrůzek Uni Brno Uni Brno 1965 M50 (4.) 0:20:36   76 240
37. 43 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 M60 (3.) 0:21:06   82 239
38. 36 Jaroslav Kundrát AK Tišnov AK Tišnov 1976 M40 (11.) 0:21:09   65 238
39. 73 Mirloslav Hlavnička Lelekovice Lelekovice 1968 M40 (12.) 0:21:20   64 237
40. 72 Jaroslav Kratochvíl Lelekovice Lelekovice 1963 M50 (5.) 0:21:30   72 236
41. 21 Ladislav Čech Mokrá Mokrá 1973 M40 (13.) 0:21:34   63 235
42. 65 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 M50 (6.) 0:21:38   70 234
43. 48 Bořivoj Chromý Tišnov Tišnov 1953 M60 (4.) 0:21:47   76 233
44. 87 Luděk Borkovec Dolní Loučky Dolní Loučky 1985 Muži (17.) 0:22:06   59 232
45. 4 Daniela Vojtová AK Tišnov AK Tišnov 1969 Ž45 (2.) 0:22:19   90 231
46. 12 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 M60 (5.) 0:22:19   72 230
47. 75 Renata Glierová SDH Doubravník SDH Doubravník 1985 Ženy (1.) 0:22:34   100 229
48. 11 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M60 (6.) 0:23:06   70 228
49. 15 Otto Ónodi Elpis Klub Elpis Klub 1974 M40 (14.) 0:23:16   62 227
50. 77 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 M40 (15.) 0:23:18   61 226
51. 92 Martina Kalinová AK Tišnov AK Tišnov 1982 Ženy (2.) 0:23:25   90 225
52. 51 Petr Kopřiva Lipůvka Lipůvka 1983 Muži (18.) 0:23:28   58 224
53. 5 Kateřina Smetanová AK Tišnov AK Tišnov 1975 Ž35 (2.) 0:23:37   90 223
54. 86 Alena Ševčíková Tišnov Tišnov 1986 Ženy (3.) 0:23:39   82 222
55. 26 Luboš Rezner Kuřim Kuřim 1965 M50 (7.) 0:23:40   69 221
56. 13 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 M50 (8.) 0:23:46   68 220
57. 70 Alexandra Tomíšková Kuřim Kuřim 1982 Ženy (4.) 0:24:04   76 219
58. 10 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 M70 (1.) 0:24:07   100 218
59. 80 Romana Machotová Kuřim Kuřim 1969 Ž45 (3.) 0:24:11   82 217
60. 45 Barbora Slámová Brno Brno 1981 Ž35 (3.) 0:24:23   82 216
61. 23 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 M50 (9.) 0:24:24   67 215
62. 93 Johana Kratochvílová Lelekovice Lelekovice 2004 Dky+Jky (1.) 0:24:44   100 214
63. 37 Lenka Sodomková AK Tišnov AK Tišnov 1982 Ženy (5.) 0:24:51   72 213
64. 29 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1965 Ž45 (4.) 0:24:59   76 212
65. 91 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 M50 (10.) 0:25:06   66 211
66. 28 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 Ž55 (1.) 0:25:25   100 210
67. 58 Hana Hrabcová AK Tišnov AK Tišnov 1990 Ženy (6.) 0:25:34   70 209
68. 62 Sylva Veselá AK Tišnov AK Tišnov 1982 Ženy (7.) 0:25:36   69 208
69. 20 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 Ž45 (5.) 0:25:43   72 207
70. 60 Soňa Kappelová AK Tišnov AK Tišnov 1984 Ženy (8.) 0:25:53   68 206
71. 2 Jindřiška Vrzalová AK Tišnov AK Tišnov 1968 Ž45 (6.) 0:25:57   70 205
72. 61 Michaela Pařilová AK Tišnov AK Tišnov 1987 Ženy (9.) 0:25:58   67 204
73. 57 Veronika Patzelová AK Tišnov AK Tišnov 1995 Ženy (10.) 0:26:19   66 203
74. 56 Martina Mrkvičková AK Tišnov AK Tišnov 1991 Ženy (11.) 0:26:19   65 202
75. 41 Šimon Kafka AK Kuřim AK Kuřim 2004 Dci+Jci (3.) 0:26:24   82 201
76. 14 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 M70 (2.) 0:26:55   90 200
77. 63 Michaela Kundrátová AK Tišnov AK Tišnov 1980 Ž35 (4.) 0:27:53   76 199
78. 66 Kateřina Krejčiříková Svatá Kateřina Svatá Kateřina 1972 Ž35 (5.) 0:29:14   72 198
79. 22 Monika Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 1999 Dky+Jky (2.) 0:29:44   90 197
80. 82 Martina Vacková Panteři Kuřim Panteři Kuřim 1975 Ž35 (6.) 0:30:21   70 196
81. 55 Marcela Horká AK Tišnov AK Tišnov 1986 Ženy (12.) 0:31:12   64 195
82. 16 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M70 (3.) 0:31:45   82 194
Dorostenky a juniorky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 62. 93 Johana Kratochvílová Lelekovice Lelekovice 2004 0:24:44  100
2. / 79. 22 Monika Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 1999 0:29:44  90
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 47. 75 Renata Glierová SDH Doubravník SDH Doubravník 1985 0:22:34  100
2. / 51. 92 Martina Kalinová AK Tišnov AK Tišnov 1982 0:23:25  90
3. / 54. 86 Alena Ševčíková Tišnov Tišnov 1986 0:23:39  82
4. / 57. 70 Alexandra Tomíšková Kuřim Kuřim 1982 0:24:04  76
5. / 63. 37 Lenka Sodomková AK Tišnov AK Tišnov 1982 0:24:51  72
6. / 67. 58 Hana Hrabcová AK Tišnov AK Tišnov 1990 0:25:34  70
7. / 68. 62 Sylva Veselá AK Tišnov AK Tišnov 1982 0:25:36  69
8. / 70. 60 Soňa Kappelová AK Tišnov AK Tišnov 1984 0:25:53  68
9. / 72. 61 Michaela Pařilová AK Tišnov AK Tišnov 1987 0:25:58  67
10. / 73. 57 Veronika Patzelová AK Tišnov AK Tišnov 1995 0:26:19  66
11. / 74. 56 Martina Mrkvičková AK Tišnov AK Tišnov 1991 0:26:19  65
12. / 81. 55 Marcela Horká AK Tišnov AK Tišnov 1986 0:31:12  64
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 34. 78 Petra Seberová AK Tišnov AK Tišnov 1979 0:20:21  100
2. / 53. 5 Kateřina Smetanová AK Tišnov AK Tišnov 1975 0:23:37  90
3. / 60. 45 Barbora Slámová Brno Brno 1981 0:24:23  82
4. / 77. 63 Michaela Kundrátová AK Tišnov AK Tišnov 1980 0:27:53  76
5. / 78. 66 Kateřina Krejčiříková Svatá Kateřina Svatá Kateřina 1972 0:29:14  72
6. / 80. 82 Martina Vacková Panteři Kuřim Panteři Kuřim 1975 0:30:21  70
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 17. 52 Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice AAC Brno - Orel Židenice 1970 0:18:14TR 110
2. / 45. 4 Daniela Vojtová AK Tišnov AK Tišnov 1969 0:22:19  90
3. / 59. 80 Romana Machotová Kuřim Kuřim 1969 0:24:11  82
4. / 64. 29 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1965 0:24:59  76
5. / 69. 20 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 0:25:43  72
6. / 71. 2 Jindřiška Vrzalová AK Tišnov AK Tišnov 1968 0:25:57  70
Ženy 55 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 66. 28 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 0:25:25  100
Dorostenci a junioři
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 8. 39 Jaroslav Říha Orel Kuřim Orel Kuřim 1999 0:16:23  100
2. / 15. 32 Jan Šmída Drahanský sport team Drahanský sport team 1999 0:18:06  90
3. / 75. 41 Šimon Kafka AK Kuřim AK Kuřim 2004 0:26:24  82
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 19 Lukáš Janků Pepe Bike Pepe Bike 1987 0:15:34  100
2. / 3. 59 Stanislav Široký AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1977 0:15:52  90
3. / 4. 25 Lukáš Koudelka AK Drnovice AK Drnovice 1983 0:15:55  82
4. / 6. 53 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica Orel Blučina - SK Ica 1985 0:16:13  76
5. / 7. 30 Petr Karlík TriSki klub Blansko TriSki klub Blansko 1982 0:16:17  72
6. / 9. 74 Michal Šenkýř Brno Brno 1983 0:16:46  70
7. / 10. 33 Jiří Huťka Brno Brno 1991 0:16:49  69
8. / 11. 31 Jan Opletal Biatlon Moravský kras Biatlon Moravský kras 1994 0:17:05  68
9. / 12. 44 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 0:17:13  67
10. / 14. 50 Pavel Bortlík AK Tišnov AK Tišnov 1983 0:18:01  66
11. / 18. 54 Zdeněk Laštůvka Česká Česká 1989 0:18:18  65
12. / 19. 79 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 0:18:34  64
13. / 20. 27 Michal Blaha BT Velká Bíteš BT Velká Bíteš 1985 0:18:44  63
14. / 21. 1 Martin Macholan Velká Bíteš Velká Bíteš 1988 0:18:57  62
15. / 27. 90 Martin Šafář TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1983 0:19:35  61
16. / 28. 85 David Ševčík Tišnov Tišnov 1977 0:19:38  60
17. / 44. 87 Luděk Borkovec Dolní Loučky Dolní Loučky 1985 0:22:06  59
18. / 52. 51 Petr Kopřiva Lipůvka Lipůvka 1983 0:23:28  58
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 35 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:15:20TR 110
2. / 5. 47 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 0:16:11  90
3. / 13. 76 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 0:17:46  82
4. / 16. 38 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:18:13  76
5. / 22. 71 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 0:19:03  72
6. / 24. 81 Filip Vrána Jundrov Jundrov 1976 0:19:20  70
7. / 29. 67 Radek Brázda Tatran Kohoutovice Tatran Kohoutovice 1967 0:19:45  69
8. / 30. 8 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:20:02  68
9. / 32. 89 Vilém Strakoš SK Fuga SK Fuga 1969 0:20:13  67
10. / 33. 68 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 0:20:18  66
11. / 38. 36 Jaroslav Kundrát AK Tišnov AK Tišnov 1976 0:21:09  65
12. / 39. 73 Mirloslav Hlavnička Lelekovice Lelekovice 1968 0:21:20  64
13. / 41. 21 Ladislav Čech Mokrá Mokrá 1973 0:21:34  63
14. / 49. 15 Otto Ónodi Elpis Klub Elpis Klub 1974 0:23:16  62
15. / 50. 77 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 0:23:18  61
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 23. 88 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:19:05  100
2. / 26. 46 Jiří Sláma Medlánky Medlánky 1960 0:19:31  90
3. / 35. 40 Radek Kafka Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou 1964 0:20:34  82
4. / 36. 83 Alexandr Mrůzek Uni Brno Uni Brno 1965 0:20:36  76
5. / 40. 72 Jaroslav Kratochvíl Lelekovice Lelekovice 1963 0:21:30  72
6. / 42. 65 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 0:21:38  70
7. / 55. 26 Luboš Rezner Kuřim Kuřim 1965 0:23:40  69
8. / 56. 13 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 0:23:46  68
9. / 61. 23 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 0:24:24  67
10. / 65. 91 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 0:25:06  66
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 25. 18 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 0:19:25  100
2. / 31. 42 Oldřich Šperka Jedovnice Jedovnice 1956 0:20:11  90
3. / 37. 43 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 0:21:06  82
4. / 43. 48 Bořivoj Chromý Tišnov Tišnov 1953 0:21:47  76
5. / 46. 12 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 0:22:19  72
6. / 48. 11 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:23:06  70
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 58. 10 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 0:24:07  100
2. / 76. 14 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 0:26:55  90
3. / 82. 16 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:31:45  82