Výsledky závodu

Kuřimská hora 2016

3.9.2016
5800 m
20°C, jasno
Info o trati »

Kuřimská hora 2016


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 11 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (1.) 0:20:06TR 110 300
2. 28 Vít Ryška VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 1975 M40 (2.) 0:20:56   90 290
3. 27 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 Muži (1.) 0:21:33   100 282
4. 62 Libor Boleček Libarča Libarča 1985 Muži (2.) 0:21:44   90 276
5. 61 Ondřej Strnad Brno - Medlánky Brno - Medlánky 1980 Muži (3.) 0:22:19   82 272
6. 99 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 M40 (3.) 0:22:26   82 270
7. 54 Jiří Huťka Brno Brno 1991 Muži (4.) 0:22:35   76 269
8. 18 Ctirad Fanfrdla Silůvky Silůvky 1974 M40 (4.) 0:22:42   76 268
9. 14 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M40 (5.) 0:22:49   72 267
10. 66 Petr Kazda Brno Brno 1970 M40 (6.) 0:22:59   70 266
11. 90 Jan Macura Horizont Blansko Horizont Blansko 1972 M40 (7.) 0:23:00   69 265
12. 71 Marek Voborný Křoví Křoví 1989 Muži (5.) 0:23:01   72 264
13. 75 Jan Kuchař Blansko Blansko 1980 Muži (6.) 0:23:18   70 263
14. 58 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 Muži (7.) 0:23:36   69 262
15. 55 Zdeněk Laštůvka Česká Česká 1989 Muži (8.) 0:23:41   68 261
16. 95 Lucie Vaculová Run Run 1982 Ženy (1.) 0:23:49TR 110 260
17. 23 Michal Blaha BT Velká Bíteš BT Velká Bíteš 1985 Muži (9.) 0:24:00   67 259
18. 44 Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice AAC Brno - Orel Židenice 1970 Ž45 (1.) 0:24:06TR 110 258
19. 87 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M50 (1.) 0:24:10   100 257
20. 70 Petr Daniel Start Brno Start Brno 1971 M40 (8.) 0:24:24   68 256
21. 68 Petr Hojač Start Brno Start Brno 1970 M40 (9.) 0:24:44   67 255
22. 60 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 M50 (2.) 0:24:48   90 254
23. 78 Magda Janková Brno Brno 1980 Ž35 (1.) 0:24:52   100 253
24. 16 Nina Bartoňková Brno Brno 1990 Ženy (2.) 0:24:55   90 252
25. 29 Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 Ž35 (2.) 0:24:59   90 251
26. 30 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 M60 (1.) 0:25:07   100 250
27. 83 Jitka Kalová Skol Brno Skol Brno 1973 Ž35 (3.) 0:25:28   82 249
28. 97 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 M40 (10.) 0:25:28   66 248
29. 25 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (11.) 0:25:32   65 247
30. 33 Petra Seberová AK Tišnov AK Tišnov 1979 Ž35 (4.) 0:25:42   76 246
31. 67 Lucie Nedomová Lysice Lysice 1985 Ženy (3.) 0:25:50   82 245
32. 96 Ondřej Vacula AC Lelek AC Lelek 1981 Muži (10.) 0:26:09   66 244
33. 52 Oldřich Šperka Jedovnice Jedovnice 1956 M60 (2.) 0:26:11   90 243
34. 31 Klára Mirvaldová Mor. Slavia Mor. Slavia 1993 Ženy (4.) 0:26:19   76 242
35. 57 Ivana Ondroušková Blansko Blansko 1970 Ž45 (2.) 0:26:31   90 241
36. 56 Miroslav Fabrik Brno Bystrc Brno Bystrc 1959 M50 (3.) 0:26:32   82 240
37. 85 David Ševčík Tišnov Tišnov 1977 Muži (11.) 0:26:52   65 239
38. 4 Martinez de Artola Garcia Brno Brno 1978 Muži (12.) 0:26:59   64 238
39. 65 Aleš Liška Lelekovice Lelekovice 1978 Muži (13.) 0:27:17   63 237
40. 48 Renata Glierová SDH Doubravník SDH Doubravník 1985 Ženy (5.) 0:27:35   72 236
41. 88 Luděk Borkovec Dolní Loučky Dolní Loučky 1985 Muži (14.) 0:27:46   62 235
42. 2 Jaroslav Kundrát AK Tišnov AK Tišnov 1976 M40 (12.) 0:27:48   64 234
43. 72 Michael Nešpor Brno Brno 1991 Muži (15.) 0:28:03   61 233
44. 26 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M60 (3.) 0:28:10   82 232
45. 91 Alena Žákovská Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 Ž45 (3.) 0:28:20   82 231
46. 41 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 M60 (4.) 0:28:38   76 230
47. 5 Zsuzsanna Mandi Brno Brno 1983 Ženy (6.) 0:29:14   70 229
48. 1 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M60 (5.) 0:29:18   72 228
49. 40 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 M40 (13.) 0:29:34   63 227
50. 59 Barbora Slámová Brno Brno 1981 Ž35 (5.) 0:30:26   72 226
51. 20 Adéla Kočí Brno Brno 1997 Dky+Jky (1.) 0:30:29   100 225
52. 77 Michaela Foralová Brno Brno 1974 Ž35 (6.) 0:30:34   70 224
53. 19 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 Ž55 (1.) 0:30:45   100 223
54. 86 Alena Ševčíková Tišnov Tišnov 1986 Ženy (7.) 0:30:46   69 222
55. 93 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 M50 (4.) 0:30:49   76 221
56. 89 Romana Machotová Kuřim Kuřim 1969 Ž45 (4.) 0:30:56   76 220
57. 53 Alexandra Tomíšková Kuřim Kuřim 1982 Ženy (8.) 0:31:32   68 219
58. 46 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1965 Ž45 (5.) 0:31:43   72 218
59. 98 Jana Škrobová Kuřim Kuřim 1971 Ž45 (6.) 0:33:33   70 217
60. 8 Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 M60 (6.) 0:34:00   70 216
61. 51 Miluše Jurošková Orel Židenice Orel Židenice 1958 Ž55 (2.) 0:34:21   90 215
62. 49 Kateřina Krejčiříková Svatá Kateřina Svatá Kateřina 1972 Ž35 (7.) 0:35:37   69 214
63. 36 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 M70 (1.) 0:35:59   100 213
64. 21 Heidi Kočí Brno Brno 1997 Dky+Jky (2.) 0:36:22   90 212
65. 10 Lucie Dvořáková Brno Brno 1998 Dky+Jky (3.) 0:37:40   82 211
66. 12 Martin Dvořák Brno Brno 1972 M40 (14.) 0:37:43   62 210
67. 22 Hana Kočí Brno Brno 1971 Ž45 (7.) 0:38:07   69 209
68. 92 Pavla Šanderová Brno Brno 1991 Ženy (9.) 0:40:01   67 208
69. 79 Martina Vacková Panteři Kuřim Panteři Kuřim 1975 Ž35 (8.) 0:40:01   68 207
Dorostenky a juniorky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 51. 20 Adéla Kočí Brno Brno 1997 0:30:29  100
2. / 64. 21 Heidi Kočí Brno Brno 1997 0:36:22  90
3. / 65. 10 Lucie Dvořáková Brno Brno 1998 0:37:40  82
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 16. 95 Lucie Vaculová Run Run 1982 0:23:49TR 110
2. / 24. 16 Nina Bartoňková Brno Brno 1990 0:24:55  90
3. / 31. 67 Lucie Nedomová Lysice Lysice 1985 0:25:50  82
4. / 34. 31 Klára Mirvaldová Mor. Slavia Mor. Slavia 1993 0:26:19  76
5. / 40. 48 Renata Glierová SDH Doubravník SDH Doubravník 1985 0:27:35  72
6. / 47. 5 Zsuzsanna Mandi Brno Brno 1983 0:29:14  70
7. / 54. 86 Alena Ševčíková Tišnov Tišnov 1986 0:30:46  69
8. / 57. 53 Alexandra Tomíšková Kuřim Kuřim 1982 0:31:32  68
9. / 68. 92 Pavla Šanderová Brno Brno 1991 0:40:01  67
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 23. 78 Magda Janková Brno Brno 1980 0:24:52  100
2. / 25. 29 Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 0:24:59  90
3. / 27. 83 Jitka Kalová Skol Brno Skol Brno 1973 0:25:28  82
4. / 30. 33 Petra Seberová AK Tišnov AK Tišnov 1979 0:25:42  76
5. / 50. 59 Barbora Slámová Brno Brno 1981 0:30:26  72
6. / 52. 77 Michaela Foralová Brno Brno 1974 0:30:34  70
7. / 62. 49 Kateřina Krejčiříková Svatá Kateřina Svatá Kateřina 1972 0:35:37  69
8. / 69. 79 Martina Vacková Panteři Kuřim Panteři Kuřim 1975 0:40:01  68
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 18. 44 Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice AAC Brno - Orel Židenice 1970 0:24:06TR 110
2. / 35. 57 Ivana Ondroušková Blansko Blansko 1970 0:26:31  90
3. / 45. 91 Alena Žákovská Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 0:28:20  82
4. / 56. 89 Romana Machotová Kuřim Kuřim 1969 0:30:56  76
5. / 58. 46 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1965 0:31:43  72
6. / 59. 98 Jana Škrobová Kuřim Kuřim 1971 0:33:33  70
7. / 67. 22 Hana Kočí Brno Brno 1971 0:38:07  69
Ženy 55 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 53. 19 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 0:30:45  100
2. / 61. 51 Miluše Jurošková Orel Židenice Orel Židenice 1958 0:34:21  90
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 3. 27 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 0:21:33  100
2. / 4. 62 Libor Boleček Libarča Libarča 1985 0:21:44  90
3. / 5. 61 Ondřej Strnad Brno - Medlánky Brno - Medlánky 1980 0:22:19  82
4. / 7. 54 Jiří Huťka Brno Brno 1991 0:22:35  76
5. / 12. 71 Marek Voborný Křoví Křoví 1989 0:23:01  72
6. / 13. 75 Jan Kuchař Blansko Blansko 1980 0:23:18  70
7. / 14. 58 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 0:23:36  69
8. / 15. 55 Zdeněk Laštůvka Česká Česká 1989 0:23:41  68
9. / 17. 23 Michal Blaha BT Velká Bíteš BT Velká Bíteš 1985 0:24:00  67
10. / 32. 96 Ondřej Vacula AC Lelek AC Lelek 1981 0:26:09  66
11. / 37. 85 David Ševčík Tišnov Tišnov 1977 0:26:52  65
12. / 38. 4 Martinez de Artola Garcia Brno Brno 1978 0:26:59  64
13. / 39. 65 Aleš Liška Lelekovice Lelekovice 1978 0:27:17  63
14. / 41. 88 Luděk Borkovec Dolní Loučky Dolní Loučky 1985 0:27:46  62
15. / 43. 72 Michael Nešpor Brno Brno 1991 0:28:03  61
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 11 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:20:06TR 110
2. / 2. 28 Vít Ryška VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 1975 0:20:56  90
3. / 6. 99 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 0:22:26  82
4. / 8. 18 Ctirad Fanfrdla Silůvky Silůvky 1974 0:22:42  76
5. / 9. 14 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:22:49  72
6. / 10. 66 Petr Kazda Brno Brno 1970 0:22:59  70
7. / 11. 90 Jan Macura Horizont Blansko Horizont Blansko 1972 0:23:00  69
8. / 20. 70 Petr Daniel Start Brno Start Brno 1971 0:24:24  68
9. / 21. 68 Petr Hojač Start Brno Start Brno 1970 0:24:44  67
10. / 28. 97 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 0:25:28  66
11. / 29. 25 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:25:32  65
12. / 42. 2 Jaroslav Kundrát AK Tišnov AK Tišnov 1976 0:27:48  64
13. / 49. 40 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 0:29:34  63
14. / 66. 12 Martin Dvořák Brno Brno 1972 0:37:43  62
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 19. 87 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:24:10  100
2. / 22. 60 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 0:24:48  90
3. / 36. 56 Miroslav Fabrik Brno Bystrc Brno Bystrc 1959 0:26:32  82
4. / 55. 93 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 0:30:49  76
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 26. 30 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 0:25:07  100
2. / 33. 52 Oldřich Šperka Jedovnice Jedovnice 1956 0:26:11  90
3. / 44. 26 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:28:10  82
4. / 46. 41 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 0:28:38  76
5. / 48. 1 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:29:18  72
6. / 60. 8 Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 0:34:00  70
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 63. 36 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 0:35:59  100