Výsledky závodu

Memoriál MUDr. Vališe 2016

23.6.2016
4800 m
30°C, jasno
Info o trati »

Memoriál MUDr. Vališe 2016


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 22 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (1.) 0:16:44   100 300
2. 145 Lukáš Koudelka AK Drnovice AK Drnovice 1983 Muži (1.) 0:16:58   100 290
3. 142 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 Muži (2.) 0:17:37   90 282
4. 170 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 M40 (2.) 0:18:03   90 276
5. 146 Jan Macura Horizont Blansko Horizont Blansko 1972 M40 (3.) 0:18:06   82 272
6. 161 Jiří Huťka Brno Brno 1991 Muži (3.) 0:18:11   82 270
7. 122 Josef Čuma Milonice Milonice 1980 Muži (4.) 0:18:32   76 269
8. 40 Petr Dlouhý TJ Nové Město na Moravě TJ Nové Město na Moravě 1976 M40 (4.) 0:18:38   76 268
9. 120 Ctirad Fanfrdla Silůvky Silůvky 1974 M40 (5.) 0:19:07   72 267
10. 41 Petr Daniel Start Brno Start Brno 1971 M40 (6.) 0:19:08   70 266
11. 150 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 Muži (5.) 0:19:13   72 265
12. 168 Jaroslav Říha Orel Kuřim Orel Kuřim 1999 Dci+Jci (1.) 0:19:22   100 264
13. 162 Michal Šenkýř Brno Brno 1983 Muži (6.) 0:19:30   70 263
14. 37 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M40 (7.) 0:19:45   69 262
15. 56 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 M50 (1.) 0:20:00   100 261
16. 119 Dalimil Fanfrdla Brno Brno 1973 M40 (8.) 0:20:05   68 260
17. 159 Zdeněk Kabrhel Tišnov Tišnov 1982 Muži (7.) 0:20:10   69 259
18. 152 Lucie Nedomová Lysice Lysice 1985 Ženy (1.) 0:20:11   100 258
19. 138 Michal Blaha BT Velká Bíteš BT Velká Bíteš 1985 Muži (8.) 0:20:15   68 257
20. 29 Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno Orel Židenice - AAC Brno 1968 M40 (9.) 0:20:24   67 256
21. 55 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 M60 (1.) 0:20:33   100 255
22. 60 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M50 (2.) 0:20:40   90 254
23. 130 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 Muži (9.) 0:20:43   67 253
24. 173 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (10.) 0:20:44   66 252
25. 59 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 M40 (11.) 0:20:49   65 251
26. 42 Michael Nešpor Brno Brno 1991 Muži (10.) 0:20:56   66 250
27. 133 Magda Janková Brno Brno 1980 Ž35 (1.) 0:20:57   100 249
28. 140 Petr Hojač Start Brno Start Brno 1970 M40 (12.) 0:21:12   64 248
29. 118 Nina Bartoňková Brno Brno 1990 Ženy (2.) 0:21:34   90 247
30. 139 Radek Brázda Tatran Kohoutovice Tatran Kohoutovice 1967 M40 (13.) 0:21:38   63 246
31. 148 Oldřich Šperka Jedovnice Jedovnice 1956 M60 (2.) 0:21:48   90 245
32. 160 Zdeněk Kozák Tišnov Tišnov 1982 Muži (11.) 0:22:15   65 244
33. 131 Radek Kafka Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou 1964 M50 (3.) 0:22:16   82 243
34. 171 Jiří Sláma Medlánky Medlánky 1960 M50 (4.) 0:22:19   76 242
35. 116 Jaroslav Kundrát AK Tišnov AK Tišnov 1976 M40 (14.) 0:22:21   62 241
36. 163 Ivana Ondroušková Blansko Blansko 1970 Ž45 (1.) 0:22:35   100 240
37. 143 Renata Glierová SDH Doubravník SDH Doubravník 1985 Ženy (3.) 0:22:37   82 239
38. 36 Daniela Kropáčková Brno Brno 2001 Dky+Jky (1.) 0:22:41   100 238
39. 127 Luděk Borkovec Dolní Loučky Dolní Loučky 1985 Muži (12.) 0:22:55   64 237
40. 149 Bořivoj Chromý Tišnov Tišnov 1953 M60 (3.) 0:22:59   82 236
41. 128 Radim Lána Kuřim Kuřim 1981 Muži (13.) 0:23:15   63 235
42. 165 David Ondroušek Blansko Blansko 1994 Muži (14.) 0:23:27   62 234
43. 155 Radim Černý Zbýšov Zbýšov 1978 Muži (15.) 0:23:30   61 233
44. 53 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 M50 (5.) 0:23:38   72 232
45. 46 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M60 (4.) 0:23:56   76 231
46. 58 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M60 (5.) 0:24:05   72 230
47. 137 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 M60 (6.) 0:24:09   70 229
48. 151 Barbora Slámová Brno Brno 1981 Ž35 (2.) 0:24:25   90 228
49. 135 Ivana Jíchová AK Tišnov AK Tišnov 1968 Ž45 (2.) 0:24:27   90 227
50. 47 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 Ž45 (3.) 0:24:31   82 226
51. 154 Michaela Foralová Brno Brno 1974 Ž35 (3.) 0:24:44   82 225
52. 43 Kateřina Smetanová AK Tišnov AK Tišnov 1975 Ž35 (4.) 0:24:52   76 224
53. 62 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 M40 (15.) 0:25:08   61 223
54. 147 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 M60 (7.) 0:25:23   69 222
55. 172 Romana Machotová Kuřim Kuřim 1969 Ž45 (4.) 0:25:41   76 221
56. 50 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 M70 (1.) 0:25:44   100 220
57. 25 Alexandra Tomíšková Kuřim Kuřim 1982 Ženy (4.) 0:25:56   76 219
58. 158 Miloš Frýba Kontest Tišnov Kontest Tišnov 1955 M60 (8.) 0:26:03   68 218
59. 57 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 Ž55 (1.) 0:26:11   100 217
60. 169 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 M50 (6.) 0:26:16   70 216
61. 156 Ivana Proksová Kuřim Kuřim 1983 Ženy (5.) 0:26:20   72 215
62. 54 František Kovařík Břeclav Břeclav 1946 M70 (2.) 0:26:59   90 214
63. 157 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec Uni Brno Orel Starý Lískovec 1956 M60 (9.) 0:27:03   67 213
64. 48 Michal Moravec Kuřim Kuřim 1980 Muži (16.) 0:27:09   60 212
65. 164 Martina Polášková Blansko Blansko 1973 Ž35 (5.) 0:27:17   72 211
66. 153 Lenka Sodomková AK Tišnov AK Tišnov 1982 Ženy (6.) 0:27:27   70 210
67. 112 Šimon Kafka AK Kuřim AK Kuřim 2004 Dci+Jci (2.) 0:27:27   90 209
68. 136 Jaromír Jícha Artaban Moravia JTK Artaban Moravia JTK 1968 M40 (16.) 0:27:34   60 208
69. 134 Jindřiška Vrzalová AK Tišnov AK Tišnov 1968 Ž45 (5.) 0:28:03   72 207
70. 61 Simona Nečasová Kuřim Kuřim 1969 Ž45 (6.) 0:28:17   70 206
71. 51 Monika Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 1999 Dky+Jky (2.) 0:31:42   90 205
72. 141 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 M70 (3.) 0:32:04   82 204
Dorostenky a juniorky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 38. 36 Daniela Kropáčková Brno Brno 2001 0:22:41  100
2. / 71. 51 Monika Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 1999 0:31:42  90
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 18. 152 Lucie Nedomová Lysice Lysice 1985 0:20:11  100
2. / 29. 118 Nina Bartoňková Brno Brno 1990 0:21:34  90
3. / 37. 143 Renata Glierová SDH Doubravník SDH Doubravník 1985 0:22:37  82
4. / 57. 25 Alexandra Tomíšková Kuřim Kuřim 1982 0:25:56  76
5. / 61. 156 Ivana Proksová Kuřim Kuřim 1983 0:26:20  72
6. / 66. 153 Lenka Sodomková AK Tišnov AK Tišnov 1982 0:27:27  70
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 27. 133 Magda Janková Brno Brno 1980 0:20:57  100
2. / 48. 151 Barbora Slámová Brno Brno 1981 0:24:25  90
3. / 51. 154 Michaela Foralová Brno Brno 1974 0:24:44  82
4. / 52. 43 Kateřina Smetanová AK Tišnov AK Tišnov 1975 0:24:52  76
5. / 65. 164 Martina Polášková Blansko Blansko 1973 0:27:17  72
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 36. 163 Ivana Ondroušková Blansko Blansko 1970 0:22:35  100
2. / 49. 135 Ivana Jíchová AK Tišnov AK Tišnov 1968 0:24:27  90
3. / 50. 47 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 0:24:31  82
4. / 55. 172 Romana Machotová Kuřim Kuřim 1969 0:25:41  76
5. / 69. 134 Jindřiška Vrzalová AK Tišnov AK Tišnov 1968 0:28:03  72
6. / 70. 61 Simona Nečasová Kuřim Kuřim 1969 0:28:17  70
Ženy 55 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 59. 57 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 0:26:11  100
Dorostenci a junioři
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 12. 168 Jaroslav Říha Orel Kuřim Orel Kuřim 1999 0:19:22  100
2. / 67. 112 Šimon Kafka AK Kuřim AK Kuřim 2004 0:27:27  90
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 145 Lukáš Koudelka AK Drnovice AK Drnovice 1983 0:16:58  100
2. / 3. 142 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 0:17:37  90
3. / 6. 161 Jiří Huťka Brno Brno 1991 0:18:11  82
4. / 7. 122 Josef Čuma Milonice Milonice 1980 0:18:32  76
5. / 11. 150 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 0:19:13  72
6. / 13. 162 Michal Šenkýř Brno Brno 1983 0:19:30  70
7. / 17. 159 Zdeněk Kabrhel Tišnov Tišnov 1982 0:20:10  69
8. / 19. 138 Michal Blaha BT Velká Bíteš BT Velká Bíteš 1985 0:20:15  68
9. / 23. 130 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 0:20:43  67
10. / 26. 42 Michael Nešpor Brno Brno 1991 0:20:56  66
11. / 32. 160 Zdeněk Kozák Tišnov Tišnov 1982 0:22:15  65
12. / 39. 127 Luděk Borkovec Dolní Loučky Dolní Loučky 1985 0:22:55  64
13. / 41. 128 Radim Lána Kuřim Kuřim 1981 0:23:15  63
14. / 42. 165 David Ondroušek Blansko Blansko 1994 0:23:27  62
15. / 43. 155 Radim Černý Zbýšov Zbýšov 1978 0:23:30  61
16. / 64. 48 Michal Moravec Kuřim Kuřim 1980 0:27:09  60
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 22 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:16:44  100
2. / 4. 170 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 0:18:03  90
3. / 5. 146 Jan Macura Horizont Blansko Horizont Blansko 1972 0:18:06  82
4. / 8. 40 Petr Dlouhý TJ Nové Město na Moravě TJ Nové Město na Moravě 1976 0:18:38  76
5. / 9. 120 Ctirad Fanfrdla Silůvky Silůvky 1974 0:19:07  72
6. / 10. 41 Petr Daniel Start Brno Start Brno 1971 0:19:08  70
7. / 14. 37 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:19:45  69
8. / 16. 119 Dalimil Fanfrdla Brno Brno 1973 0:20:05  68
9. / 20. 29 Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno Orel Židenice - AAC Brno 1968 0:20:24  67
10. / 24. 173 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:20:44  66
11. / 25. 59 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 0:20:49  65
12. / 28. 140 Petr Hojač Start Brno Start Brno 1970 0:21:12  64
13. / 30. 139 Radek Brázda Tatran Kohoutovice Tatran Kohoutovice 1967 0:21:38  63
14. / 35. 116 Jaroslav Kundrát AK Tišnov AK Tišnov 1976 0:22:21  62
15. / 53. 62 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 0:25:08  61
16. / 68. 136 Jaromír Jícha Artaban Moravia JTK Artaban Moravia JTK 1968 0:27:34  60
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 15. 56 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 0:20:00  100
2. / 22. 60 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:20:40  90
3. / 33. 131 Radek Kafka Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou 1964 0:22:16  82
4. / 34. 171 Jiří Sláma Medlánky Medlánky 1960 0:22:19  76
5. / 44. 53 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 0:23:38  72
6. / 60. 169 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 0:26:16  70
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 21. 55 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 0:20:33  100
2. / 31. 148 Oldřich Šperka Jedovnice Jedovnice 1956 0:21:48  90
3. / 40. 149 Bořivoj Chromý Tišnov Tišnov 1953 0:22:59  82
4. / 45. 46 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:23:56  76
5. / 46. 58 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:24:05  72
6. / 47. 137 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 0:24:09  70
7. / 54. 147 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 0:25:23  69
8. / 58. 158 Miloš Frýba Kontest Tišnov Kontest Tišnov 1955 0:26:03  68
9. / 63. 157 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec Uni Brno Orel Starý Lískovec 1956 0:27:03  67
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 56. 50 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 0:25:44  100
2. / 62. 54 František Kovařík Břeclav Břeclav 1946 0:26:59  90
3. / 72. 141 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 0:32:04  82
Fotografie ze závodu