Výsledky závodu

Běh kolem Babího lomu 2016

15.5.2016
8700 m
12°C, jasno
Info o trati »

Běh kolem Babího lomu 2016


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 55 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (1.) 0:31:27   100 300
2. 16 Lukáš Koudelka AK Drnovice AK Drnovice 1983 Muži (1.) 0:31:53   100 290
3. 31 Vlastimil Lysák Mikulov Mikulov 1986 Muži (2.) 0:32:34   90 282
4. 19 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 Muži (3.) 0:32:46   82 276
5. 27 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 M40 (2.) 0:33:20   90 272
6. 66 Tomáš Kroupa Miltom Team Miltom Team 1987 Muži (4.) 0:33:23   76 270
7. 5 Jiří Huťka Brno Brno 1991 Muži (5.) 0:33:25   72 269
8. 76 Jiří Hýbl Hrušovany u Brna Hrušovany u Brna 1967 M40 (3.) 0:33:28   82 268
9. 98 Libor Boleček Libarča Libarča 1985 Muži (6.) 0:34:21   70 267
10. 63 Filip Maleňák Alfa-helicopter Triatlon Team Alfa-helicopter Triatlon Team 1990 Muži (7.) 0:34:33   69 266
11. 73 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica Orel Blučina - SK Ica 1985 Muži (8.) 0:34:54   68 265
12. 57 Pavel Kašpařík Orel Blažovice Orel Blažovice 1975 M40 (4.) 0:34:56   76 264
13. 15 Petr Dlouhý TJ Nové Město na Moravě TJ Nové Město na Moravě 1976 M40 (5.) 0:35:01   72 263
14. 79 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 Muži (9.) 0:36:13   67 262
15. 102 Petr Kazda Brno Brno 1970 M40 (6.) 0:36:22   70 261
16. 82 Jaroslav Říha Orel Kuřim Orel Kuřim 1999 Dci+Jci (1.) 0:36:45   100 260
17. 10 Jiří Mikauš LelekBikers LelekBikers 1987 Muži (10.) 0:36:49   66 259
18. 21 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 M50 (1.) 0:36:52   100 258
19. 50 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M40 (7.) 0:37:05   69 257
20. 97 Petr Širůček Dolní Loučky Dolní Loučky 1976 M40 (8.) 0:37:14   68 256
21. 68 Petr Daniel Start Brno Start Brno 1971 M40 (9.) 0:37:49   67 255
22. 40 Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno Orel Židenice - AAC Brno 1968 M40 (10.) 0:38:13   66 254
23. 99 Ondřej Kelbl Alfa-helicopter Triatlon Team Alfa-helicopter Triatlon Team 1988 Muži (11.) 0:38:18   65 253
24. 33 Michal Blaha BT Velká Bíteš BT Velká Bíteš 1985 Muži (12.) 0:38:23   64 252
25. 103 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M50 (2.) 0:38:45   90 251
26. 87 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 M40 (11.) 0:39:21   65 250
27. 45 Petra Seberová AK Tišnov AK Tišnov 1979 Ž35 (1.) 0:39:32   100 249
28. 88 Lucie Nedomová Lysice Lysice 1985 Ženy (1.) 0:39:47   100 248
29. 100 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 Muži (13.) 0:39:56   63 247
30. 8 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 M60 (1.) 0:40:07   100 246
31. 54 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (12.) 0:40:25   64 245
32. 95 Radek Brázda Tatran Kohoutovice Tatran Kohoutovice 1967 M40 (13.) 0:40:33   63 244
33. 101 Alexandr Mrůzek Uni Brno Uni Brno 1965 M50 (3.) 0:40:34   82 243
34. 42 Ctirad Fanfrdla Silůvky Silůvky 1974 M40 (14.) 0:40:38   62 242
35. 41 Nina Bartoňková Brno Brno 1990 Ženy (2.) 0:40:38   90 241
36. 107 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 M40 (15.) 0:40:42   61 240
37. 90 Oldřich Šperka Jedovnice Jedovnice 1956 M60 (2.) 0:40:50   90 239
38. 65 Magda Janková Brno Brno 1980 Ž35 (2.) 0:41:01   90 238
39. 75 Ladislav Čech Mokrá Mokrá 1973 M40 (16.) 0:41:01   60 237
40. 77 Tomáš Chaloupka Kuřim Kuřim 1982 Muži (14.) 0:41:10   62 236
41. 52 Ivana Ondroušková Blansko Blansko 1970 Ž45 (1.) 0:41:12   100 235
42. 91 Jiří Sláma Medlánky Medlánky 1960 M50 (4.) 0:41:14   76 234
43. 81 David Životský Veverská Bitýška Veverská Bitýška 1982 Muži (15.) 0:41:25   61 233
44. 48 Renata Glierová SDH Doubravník SDH Doubravník 1985 Ženy (3.) 0:41:35   82 232
45. 18 Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 Ž35 (3.) 0:41:39   82 231
46. 74 Lenka Venerová Brno Brno 1986 Ženy (4.) 0:41:51   76 230
47. 22 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 M60 (3.) 0:43:48   82 229
48. 70 Michael Nešpor Brno Brno 1991 Muži (16.) 0:43:50   60 228
49. 106 Jiří Foltýn Kuřim Kuřim 1981 Muži (17.) 0:43:50   59 227
50. 96 Martina Širůčková Dolní Loučky Dolní Loučky 1983 Ženy (5.) 0:43:53   72 226
51. 12 Jaroslav Kundrát AK Tišnov AK Tišnov 1976 M40 (17.) 0:43:56   59 225
52. 29 Bořivoj Chromý Tišnov Tišnov 1953 M60 (4.) 0:44:00   76 224
53. 62 Dita Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1994 Ženy (6.) 0:44:06   70 223
54. 53 David Ondroušek Blansko Blansko 1994 Muži (18.) 0:44:20   58 222
55. 32 Karel Stöger Brno Brno 1976 M40 (18.) 0:44:54   58 221
56. 85 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M50 (5.) 0:45:02   72 220
57. 26 Luboš Rezner Kuřim Kuřim 1965 M50 (6.) 0:45:04   70 219
58. 2 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 Ž45 (2.) 0:45:25   90 218
59. 43 Kateřina Smetanová AK Tišnov AK Tišnov 1975 Ž35 (4.) 0:45:38   76 217
60. 4 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M60 (5.) 0:46:18   72 216
61. 92 Martin Janík SK Meteor Brno SK Meteor Brno 1981 Muži (19.) 0:46:22   57 215
62. 20 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 M50 (7.) 0:46:27   69 214
63. 44 Daniela Vojtová AK Tišnov AK Tišnov 1969 Ž45 (3.) 0:46:31   82 213
64. 13 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 M50 (8.) 0:46:35   68 212
65. 35 Ondřej Novotný bez oddílu bez oddílu 1973 M40 (19.) 0:46:44   57 211
66. 1 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M60 (6.) 0:46:46   70 210
67. 78 Barbora Slámová Brno Brno 1981 Ž35 (5.) 0:46:48   72 209
68. 37 Adéla Martínková Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1980 Ž35 (6.) 0:46:50   70 208
69. 59 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 Ž45 (4.) 0:47:10   76 207
70. 67 Michaela Foralová Brno Brno 1974 Ž35 (7.) 0:47:27   69 206
71. 36 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 Ž55 (1.) 0:48:11   100 205
72. 80 Romana Machotová Kuřim Kuřim 1969 Ž45 (5.) 0:49:00   72 204
73. 61 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1965 Ž45 (6.) 0:49:31   70 203
74. 47 Jindřiška Vrzalová AK Tišnov AK Tišnov 1968 Ž45 (7.) 0:49:51   69 202
75. 46 Lenka Sodomková AK Tišnov AK Tišnov 1982 Ženy (7.) 0:50:08   69 201
76. 86 Alexandra Tomíšková Kuřim Kuřim 1982 Ženy (8.) 0:50:20   68 200
77. 105 Jana Škrobová Kuřim Kuřim 1971 Ž45 (8.) 0:50:24   68 199
78. 104 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 M40 (20.) 0:55:32   56 198
79. 14 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 M70 (1.) 0:56:22   100 197
80. 30 Miluše Jurošková Orel Židenice Orel Židenice 1958 Ž55 (2.) 0:59:10   90 196
81. 109 Leona Doušková TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1974 Ž35 (8.) 1:04:40   68 195
82. 108 Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1970 Ž45 (9.) 1:04:40   67 194
83. 25 Monika Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 1999 Dky+Jky (1.) 1:05:59   100 193
84. 28 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M70 (2.) 1:12:39   90 192
Dorostenky a juniorky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 83. 25 Monika Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 1999 1:05:59  100
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 28. 88 Lucie Nedomová Lysice Lysice 1985 0:39:47  100
2. / 35. 41 Nina Bartoňková Brno Brno 1990 0:40:38  90
3. / 44. 48 Renata Glierová SDH Doubravník SDH Doubravník 1985 0:41:35  82
4. / 46. 74 Lenka Venerová Brno Brno 1986 0:41:51  76
5. / 50. 96 Martina Širůčková Dolní Loučky Dolní Loučky 1983 0:43:53  72
6. / 53. 62 Dita Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1994 0:44:06  70
7. / 75. 46 Lenka Sodomková AK Tišnov AK Tišnov 1982 0:50:08  69
8. / 76. 86 Alexandra Tomíšková Kuřim Kuřim 1982 0:50:20  68
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 27. 45 Petra Seberová AK Tišnov AK Tišnov 1979 0:39:32  100
2. / 38. 65 Magda Janková Brno Brno 1980 0:41:01  90
3. / 45. 18 Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 0:41:39  82
4. / 59. 43 Kateřina Smetanová AK Tišnov AK Tišnov 1975 0:45:38  76
5. / 67. 78 Barbora Slámová Brno Brno 1981 0:46:48  72
6. / 68. 37 Adéla Martínková Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1980 0:46:50  70
7. / 70. 67 Michaela Foralová Brno Brno 1974 0:47:27  69
8. / 81. 109 Leona Doušková TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1974 1:04:40  68
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 41. 52 Ivana Ondroušková Blansko Blansko 1970 0:41:12  100
2. / 58. 2 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 0:45:25  90
3. / 63. 44 Daniela Vojtová AK Tišnov AK Tišnov 1969 0:46:31  82
4. / 69. 59 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 0:47:10  76
5. / 72. 80 Romana Machotová Kuřim Kuřim 1969 0:49:00  72
6. / 73. 61 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1965 0:49:31  70
7. / 74. 47 Jindřiška Vrzalová AK Tišnov AK Tišnov 1968 0:49:51  69
8. / 77. 105 Jana Škrobová Kuřim Kuřim 1971 0:50:24  68
9. / 82. 108 Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1970 1:04:40  67
Ženy 55 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 71. 36 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 0:48:11  100
2. / 80. 30 Miluše Jurošková Orel Židenice Orel Židenice 1958 0:59:10  90
Dorostenci a junioři
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 16. 82 Jaroslav Říha Orel Kuřim Orel Kuřim 1999 0:36:45  100
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 16 Lukáš Koudelka AK Drnovice AK Drnovice 1983 0:31:53  100
2. / 3. 31 Vlastimil Lysák Mikulov Mikulov 1986 0:32:34  90
3. / 4. 19 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 0:32:46  82
4. / 6. 66 Tomáš Kroupa Miltom Team Miltom Team 1987 0:33:23  76
5. / 7. 5 Jiří Huťka Brno Brno 1991 0:33:25  72
6. / 9. 98 Libor Boleček Libarča Libarča 1985 0:34:21  70
7. / 10. 63 Filip Maleňák Alfa-helicopter Triatlon Team Alfa-helicopter Triatlon Team 1990 0:34:33  69
8. / 11. 73 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica Orel Blučina - SK Ica 1985 0:34:54  68
9. / 14. 79 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 0:36:13  67
10. / 17. 10 Jiří Mikauš LelekBikers LelekBikers 1987 0:36:49  66
11. / 23. 99 Ondřej Kelbl Alfa-helicopter Triatlon Team Alfa-helicopter Triatlon Team 1988 0:38:18  65
12. / 24. 33 Michal Blaha BT Velká Bíteš BT Velká Bíteš 1985 0:38:23  64
13. / 29. 100 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 0:39:56  63
14. / 40. 77 Tomáš Chaloupka Kuřim Kuřim 1982 0:41:10  62
15. / 43. 81 David Životský Veverská Bitýška Veverská Bitýška 1982 0:41:25  61
16. / 48. 70 Michael Nešpor Brno Brno 1991 0:43:50  60
17. / 49. 106 Jiří Foltýn Kuřim Kuřim 1981 0:43:50  59
18. / 54. 53 David Ondroušek Blansko Blansko 1994 0:44:20  58
19. / 61. 92 Martin Janík SK Meteor Brno SK Meteor Brno 1981 0:46:22  57
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 55 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:31:27  100
2. / 5. 27 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 0:33:20  90
3. / 8. 76 Jiří Hýbl Hrušovany u Brna Hrušovany u Brna 1967 0:33:28  82
4. / 12. 57 Pavel Kašpařík Orel Blažovice Orel Blažovice 1975 0:34:56  76
5. / 13. 15 Petr Dlouhý TJ Nové Město na Moravě TJ Nové Město na Moravě 1976 0:35:01  72
6. / 15. 102 Petr Kazda Brno Brno 1970 0:36:22  70
7. / 19. 50 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:37:05  69
8. / 20. 97 Petr Širůček Dolní Loučky Dolní Loučky 1976 0:37:14  68
9. / 21. 68 Petr Daniel Start Brno Start Brno 1971 0:37:49  67
10. / 22. 40 Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno Orel Židenice - AAC Brno 1968 0:38:13  66
11. / 26. 87 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 0:39:21  65
12. / 31. 54 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:40:25  64
13. / 32. 95 Radek Brázda Tatran Kohoutovice Tatran Kohoutovice 1967 0:40:33  63
14. / 34. 42 Ctirad Fanfrdla Silůvky Silůvky 1974 0:40:38  62
15. / 36. 107 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 0:40:42  61
16. / 39. 75 Ladislav Čech Mokrá Mokrá 1973 0:41:01  60
17. / 51. 12 Jaroslav Kundrát AK Tišnov AK Tišnov 1976 0:43:56  59
18. / 55. 32 Karel Stöger Brno Brno 1976 0:44:54  58
19. / 65. 35 Ondřej Novotný bez oddílu bez oddílu 1973 0:46:44  57
20. / 78. 104 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 0:55:32  56
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 18. 21 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 0:36:52  100
2. / 25. 103 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:38:45  90
3. / 33. 101 Alexandr Mrůzek Uni Brno Uni Brno 1965 0:40:34  82
4. / 42. 91 Jiří Sláma Medlánky Medlánky 1960 0:41:14  76
5. / 56. 85 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:45:02  72
6. / 57. 26 Luboš Rezner Kuřim Kuřim 1965 0:45:04  70
7. / 62. 20 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 0:46:27  69
8. / 64. 13 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 0:46:35  68
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 30. 8 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 0:40:07  100
2. / 37. 90 Oldřich Šperka Jedovnice Jedovnice 1956 0:40:50  90
3. / 47. 22 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 0:43:48  82
4. / 52. 29 Bořivoj Chromý Tišnov Tišnov 1953 0:44:00  76
5. / 60. 4 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:46:18  72
6. / 66. 1 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:46:46  70
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 79. 14 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 0:56:22  100
2. / 84. 28 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 1:12:39  90
Fotografie ze závodu