Výsledky závodu

Aprílový maraton 2016

26.3.2016
6300 m
jasno, 8°C
Info o trati »

Aprílový maraton 2016


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 83 Robert Míč VSK Uni Brno VSK Uni Brno 1992 Muži (1.) 0:21:50TR 110 300
2. 39 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (1.) 0:23:55   100 290
3. 11 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 Muži (2.) 0:24:16   90 282
4. 60 Michal Glier Doubravník Doubravník 1982 Muži (3.) 0:24:19   82 276
5. 12 Lukáš Koudelka AK Drnovice AK Drnovice 1983 Muži (4.) 0:24:31   76 272
6. 95 Libor Boleček Libarča Libarča 1985 Muži (5.) 0:25:33   72 270
7. 35 Jiří Huťka Brno Brno 1991 Muži (6.) 0:25:59   70 269
8. 110 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 M40 (2.) 0:26:06   90 268
9. 98 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica Orel Blučina - SK Ica 1985 Muži (7.) 0:26:15   69 267
10. 28 Jan Opletal Biatlon Moravský kras Biatlon Moravský kras 1994 Muži (8.) 0:26:28   68 266
11. 73 Jiří Vemola Brno Brno 1977 Muži (9.) 0:26:41   67 265
12. 82 Josef Čuma Milonice Milonice 1980 Muži (10.) 0:26:53   66 264
13. 105 Ivan Urbánek Brno Brno 1984 Muži (11.) 0:27:03   65 263
14. 13 Martin Macholan Velká Bíteš Velká Bíteš 1988 Muži (12.) 0:27:12   64 262
15. 44 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M40 (3.) 0:28:12   82 261
16. 8 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 M50 (1.) 0:28:27   100 260
17. 4 Michal Blaha BT Velká Bíteš BT Velká Bíteš 1985 Muži (13.) 0:28:36   63 259
18. 18 Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice AAC Brno - Orel Židenice 1970 Ž45 (1.) 0:28:43TR 110 258
19. 42 Luděk Strouhal AK Moravská Třebová AK Moravská Třebová 1984 Muži (14.) 0:28:54   62 257
20. 106 Rudolf Krajča rarecacti.com rarecacti.com 1965 M50 (2.) 0:28:56   90 256
21. 2 Ondřej Genco Biatlon Orlová Biatlon Orlová 1996 Muži (15.) 0:28:58   61 255
22. 5 Ondřej Plechatý RunSport team Křižínkov RunSport team Křižínkov 1984 Muži (16.) 0:29:09   60 254
23. 57 Petra Seberová AK Tišnov AK Tišnov 1979 Ž35 (1.) 0:29:14   100 253
24. 107 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M50 (3.) 0:29:18   82 252
25. 72 Miroslav Kačín Březina Březina 1979 Muži (17.) 0:29:22   59 251
26. 20 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 M60 (1.) 0:29:27   100 250
27. 19 Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno Orel Židenice - AAC Brno 1968 M40 (4.) 0:29:39   76 249
28. 97 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 M40 (5.) 0:29:55   72 248
29. 79 Radek Brázda Tatran Kohoutovice Tatran Kohoutovice 1967 M40 (6.) 0:30:24   70 247
30. 53 Lucie Nedomová Lysice Lysice 1985 Ženy (1.) 0:30:34   100 246
31. 108 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 M40 (7.) 0:30:56   69 245
32. 58 Ivana Ondroušková Blansko Blansko 1970 Ž45 (2.) 0:30:58   90 244
33. 92 Milan Strachoň Slavkov Slavkov 1950 M60 (2.) 0:30:59   90 243
34. 52 Ivan Ochrymčuk AK Tišnov AK Tišnov 1950 M60 (3.) 0:31:08   82 242
35. 29 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 Muži (18.) 0:31:08   58 241
36. 74 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (8.) 0:31:09   68 240
37. 59 David Ondroušek Blansko Blansko 1994 Muži (19.) 0:31:14   57 239
38. 77 Ladislav Čech Mokrá Mokrá 1973 M40 (9.) 0:31:17   67 238
39. 71 Oldřich Šperka Jedovnice Jedovnice 1956 M60 (4.) 0:31:18   76 237
40. 94 Magda Janková Brno Brno 1980 Ž35 (2.) 0:31:22   90 236
41. 104 Vilém Strakoš SK Fuga SK Fuga 1969 M40 (10.) 0:31:27   66 235
42. 45 Tomáš Chaloupka Kuřim Kuřim 1982 Muži (20.) 0:31:27   56 234
43. 87 Martina Širůčková Dolní Loučky Dolní Loučky 1983 Ženy (2.) 0:31:28   90 233
44. 80 Alexandr Mrůzek Uni Brno Uni Brno 1965 M50 (4.) 0:31:32   76 232
45. 43 Josef Jílek AK Moravská Třebová AK Moravská Třebová 1989 Muži (21.) 0:31:35   55 231
46. 76 Radek Kafka Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou 1964 M50 (5.) 0:31:51   72 230
47. 25 Ondřej Jahoda Jiskra V.Bitýška Jiskra V.Bitýška 2000 Dci+Jci (1.) 0:32:27   100 229
48. 93 Jiří Brtník Orel Obřany Orel Obřany 1952 M60 (5.) 0:32:31   72 228
49. 56 Tomáš Vojtíšek SC Testudo SC Testudo 1973 M40 (11.) 0:32:40   65 227
50. 96 Luděk Borkovec Dolní Loučky Dolní Loučky 1985 Muži (22.) 0:32:47   54 226
51. 41 Dominik Pokorný SRK Rychnov nad Kněžnou SRK Rychnov nad Kněžnou 2003 Dci+Jci (2.) 0:32:50   90 225
52. 70 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 M60 (6.) 0:32:50   70 224
53. 111 Eva Crháková J-Elita J-Elita 1989 Ženy (3.) 0:32:51   82 223
54. 36 Karel Stöger Brno Brno 1976 M40 (12.) 0:32:51   64 222
55. 62 Renata Glierová SDH Doubravník SDH Doubravník 1985 Ženy (4.) 0:32:59   76 221
56. 103 Roman Kresta Zetor Brno & Orel Židenice Zetor Brno & Orel Židenice 1965 M50 (6.) 0:32:59   70 220
57. 30 Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 Ž35 (3.) 0:33:00   82 219
58. 37 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 M60 (7.) 0:33:02   69 218
59. 100 Stanislav Holeček Hare Kršna Hare Kršna 1955 M60 (8.) 0:33:10   68 217
60. 88 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 M50 (7.) 0:33:34   69 216
61. 67 Barbora Slámová Brno Brno 1981 Ž35 (4.) 0:33:41   76 215
62. 48 Daniela Vojtová AK Tišnov AK Tišnov 1969 Ž45 (3.) 0:33:48   82 214
63. 86 Petr Klobouk Kuřim Kuřim 1964 M50 (8.) 0:33:50   68 213
64. 14 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 M50 (9.) 0:33:51   67 212
65. 65 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 Ž45 (4.) 0:34:02   76 211
66. 47 Kateřina Smetanová AK Tišnov AK Tišnov 1975 Ž35 (5.) 0:34:06   72 210
67. 1 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M60 (9.) 0:34:30   67 209
68. 68 Adriana Horňová Elite Sport Boskovice Elite Sport Boskovice 2000 Dky+Jky (1.) 0:34:48   100 208
69. 61 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 M50 (10.) 0:34:55   66 207
70. 66 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M60 (10.) 0:35:06   66 206
71. 63 Michaela Foralová Brno Brno 1974 Ž35 (6.) 0:35:08   70 205
72. 10 Petr Augusta SVČ Miroslav SVČ Miroslav 1964 M50 (11.) 0:35:29   65 204
73. 32 Martin Balák Bruslárna.cz Bruslárna.cz 1970 M40 (13.) 0:35:37   63 203
74. 15 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 M70 (1.) 0:36:19   100 202
75. 46 Jiří Maršálek Brno Brno 1958 M50 (12.) 0:36:55   64 201
76. 112 Luděk Crhák J-Elita Brno J-Elita Brno 1959 M50 (13.) 0:37:11   63 200
77. 31 Otto Ónodi Elpis Klub Elpis Klub 1974 M40 (14.) 0:37:22   62 199
78. 91 Alexandra Tomíšková Kuřim Kuřim 1982 Ženy (5.) 0:37:39   72 198
79. 27 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 Ž55 (1.) 0:37:43   100 197
80. 21 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 Ž45 (5.) 0:37:55   72 196
81. 50 Lenka Sodomková AK Tišnov AK Tišnov 1982 Ženy (6.) 0:38:01   70 195
82. 102 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 M70 (2.) 0:38:19   90 194
83. 54 Josef Zedník Kuřim Kuřim 2000 Dci+Jci (3.) 0:38:48   82 193
84. 85 Helena Babáková Kuřim Kuřim 1965 Ž45 (6.) 0:38:49   70 192
85. 109 Jana Škrobová Kuřim Kuřim 1971 Ž45 (7.) 0:38:55   69 191
86. 200 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 M70 (3.) 0:38:56   82 190
87. 22 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1965 Ž45 (8.) 0:39:08   68 189
88. 51 Leona Sodomková Brno Brno 1977 Ž35 (7.) 0:39:16   69 188
89. 113 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 M40 (15.) 0:39:53   61 187
90. 81 Pavlína Mrůzková Uni Brno Uni Brno 1970 Ž45 (9.) 0:40:19   67 186
91. 40 Jan Pokorný SRK Rychnov nad Kněžnou SRK Rychnov nad Kněžnou 1964 M50 (14.) 0:40:36   62 185
92. 55 Martina Ježová Brno Brno 1975 Ž35 (8.) 0:40:38   68 184
93. 33 Miluše Jurošková Orel Židenice Orel Židenice 1958 Ž55 (2.) 0:41:47   90 183
94. 23 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 M70 (4.) 0:43:04   76 182
95. 101 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M70 (5.) 0:45:27   72 181
Dorostenky a juniorky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 68. 68 Adriana Horňová Elite Sport Boskovice Elite Sport Boskovice 2000 0:34:48  100
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 30. 53 Lucie Nedomová Lysice Lysice 1985 0:30:34  100
2. / 43. 87 Martina Širůčková Dolní Loučky Dolní Loučky 1983 0:31:28  90
3. / 53. 111 Eva Crháková J-Elita J-Elita 1989 0:32:51  82
4. / 55. 62 Renata Glierová SDH Doubravník SDH Doubravník 1985 0:32:59  76
5. / 78. 91 Alexandra Tomíšková Kuřim Kuřim 1982 0:37:39  72
6. / 81. 50 Lenka Sodomková AK Tišnov AK Tišnov 1982 0:38:01  70
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 23. 57 Petra Seberová AK Tišnov AK Tišnov 1979 0:29:14  100
2. / 40. 94 Magda Janková Brno Brno 1980 0:31:22  90
3. / 57. 30 Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 0:33:00  82
4. / 61. 67 Barbora Slámová Brno Brno 1981 0:33:41  76
5. / 66. 47 Kateřina Smetanová AK Tišnov AK Tišnov 1975 0:34:06  72
6. / 71. 63 Michaela Foralová Brno Brno 1974 0:35:08  70
7. / 88. 51 Leona Sodomková Brno Brno 1977 0:39:16  69
8. / 92. 55 Martina Ježová Brno Brno 1975 0:40:38  68
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 18. 18 Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice AAC Brno - Orel Židenice 1970 0:28:43TR 110
2. / 32. 58 Ivana Ondroušková Blansko Blansko 1970 0:30:58  90
3. / 62. 48 Daniela Vojtová AK Tišnov AK Tišnov 1969 0:33:48  82
4. / 65. 65 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 0:34:02  76
5. / 80. 21 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 0:37:55  72
6. / 84. 85 Helena Babáková Kuřim Kuřim 1965 0:38:49  70
7. / 85. 109 Jana Škrobová Kuřim Kuřim 1971 0:38:55  69
8. / 87. 22 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1965 0:39:08  68
9. / 90. 81 Pavlína Mrůzková Uni Brno Uni Brno 1970 0:40:19  67
Ženy 55 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 79. 27 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 0:37:43  100
2. / 93. 33 Miluše Jurošková Orel Židenice Orel Židenice 1958 0:41:47  90
Dorostenci a junioři
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 47. 25 Ondřej Jahoda Jiskra V.Bitýška Jiskra V.Bitýška 2000 0:32:27  100
2. / 51. 41 Dominik Pokorný SRK Rychnov nad Kněžnou SRK Rychnov nad Kněžnou 2003 0:32:50  90
3. / 83. 54 Josef Zedník Kuřim Kuřim 2000 0:38:48  82
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 83 Robert Míč VSK Uni Brno VSK Uni Brno 1992 0:21:50TR 110
2. / 3. 11 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 0:24:16  90
3. / 4. 60 Michal Glier Doubravník Doubravník 1982 0:24:19  82
4. / 5. 12 Lukáš Koudelka AK Drnovice AK Drnovice 1983 0:24:31  76
5. / 6. 95 Libor Boleček Libarča Libarča 1985 0:25:33  72
6. / 7. 35 Jiří Huťka Brno Brno 1991 0:25:59  70
7. / 9. 98 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica Orel Blučina - SK Ica 1985 0:26:15  69
8. / 10. 28 Jan Opletal Biatlon Moravský kras Biatlon Moravský kras 1994 0:26:28  68
9. / 11. 73 Jiří Vemola Brno Brno 1977 0:26:41  67
10. / 12. 82 Josef Čuma Milonice Milonice 1980 0:26:53  66
11. / 13. 105 Ivan Urbánek Brno Brno 1984 0:27:03  65
12. / 14. 13 Martin Macholan Velká Bíteš Velká Bíteš 1988 0:27:12  64
13. / 17. 4 Michal Blaha BT Velká Bíteš BT Velká Bíteš 1985 0:28:36  63
14. / 19. 42 Luděk Strouhal AK Moravská Třebová AK Moravská Třebová 1984 0:28:54  62
15. / 21. 2 Ondřej Genco Biatlon Orlová Biatlon Orlová 1996 0:28:58  61
16. / 22. 5 Ondřej Plechatý RunSport team Křižínkov RunSport team Křižínkov 1984 0:29:09  60
17. / 25. 72 Miroslav Kačín Březina Březina 1979 0:29:22  59
18. / 35. 29 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 0:31:08  58
19. / 37. 59 David Ondroušek Blansko Blansko 1994 0:31:14  57
20. / 42. 45 Tomáš Chaloupka Kuřim Kuřim 1982 0:31:27  56
21. / 45. 43 Josef Jílek AK Moravská Třebová AK Moravská Třebová 1989 0:31:35  55
22. / 50. 96 Luděk Borkovec Dolní Loučky Dolní Loučky 1985 0:32:47  54
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 39 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:23:55  100
2. / 8. 110 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 0:26:06  90
3. / 15. 44 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:28:12  82
4. / 27. 19 Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno Orel Židenice - AAC Brno 1968 0:29:39  76
5. / 28. 97 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 0:29:55  72
6. / 29. 79 Radek Brázda Tatran Kohoutovice Tatran Kohoutovice 1967 0:30:24  70
7. / 31. 108 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 0:30:56  69
8. / 36. 74 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:31:09  68
9. / 38. 77 Ladislav Čech Mokrá Mokrá 1973 0:31:17  67
10. / 41. 104 Vilém Strakoš SK Fuga SK Fuga 1969 0:31:27  66
11. / 49. 56 Tomáš Vojtíšek SC Testudo SC Testudo 1973 0:32:40  65
12. / 54. 36 Karel Stöger Brno Brno 1976 0:32:51  64
13. / 73. 32 Martin Balák Bruslárna.cz Bruslárna.cz 1970 0:35:37  63
14. / 77. 31 Otto Ónodi Elpis Klub Elpis Klub 1974 0:37:22  62
15. / 89. 113 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 0:39:53  61
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 16. 8 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 0:28:27  100
2. / 20. 106 Rudolf Krajča rarecacti.com rarecacti.com 1965 0:28:56  90
3. / 24. 107 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:29:18  82
4. / 44. 80 Alexandr Mrůzek Uni Brno Uni Brno 1965 0:31:32  76
5. / 46. 76 Radek Kafka Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou 1964 0:31:51  72
6. / 56. 103 Roman Kresta Zetor Brno & Orel Židenice Zetor Brno & Orel Židenice 1965 0:32:59  70
7. / 60. 88 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 0:33:34  69
8. / 63. 86 Petr Klobouk Kuřim Kuřim 1964 0:33:50  68
9. / 64. 14 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 0:33:51  67
10. / 69. 61 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 0:34:55  66
11. / 72. 10 Petr Augusta SVČ Miroslav SVČ Miroslav 1964 0:35:29  65
12. / 75. 46 Jiří Maršálek Brno Brno 1958 0:36:55  64
13. / 76. 112 Luděk Crhák J-Elita Brno J-Elita Brno 1959 0:37:11  63
14. / 91. 40 Jan Pokorný SRK Rychnov nad Kněžnou SRK Rychnov nad Kněžnou 1964 0:40:36  62
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 26. 20 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 0:29:27  100
2. / 33. 92 Milan Strachoň Slavkov Slavkov 1950 0:30:59  90
3. / 34. 52 Ivan Ochrymčuk AK Tišnov AK Tišnov 1950 0:31:08  82
4. / 39. 71 Oldřich Šperka Jedovnice Jedovnice 1956 0:31:18  76
5. / 48. 93 Jiří Brtník Orel Obřany Orel Obřany 1952 0:32:31  72
6. / 52. 70 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 0:32:50  70
7. / 58. 37 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 0:33:02  69
8. / 59. 100 Stanislav Holeček Hare Kršna Hare Kršna 1955 0:33:10  68
9. / 67. 1 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:34:30  67
10. / 70. 66 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:35:06  66
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 74. 15 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 0:36:19  100
2. / 82. 102 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 0:38:19  90
3. / 86. 200 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 0:38:56  82
4. / 94. 23 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 0:43:04  76
5. / 95. 101 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:45:27  72
Fotografie ze závodu