Výsledky závodu

26.3.2016
6300 m
jasno, 8°C
Info o trati »

Aprílový maraton 2016


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 83 Robert Míč VSK Uni Brno 1992 Muži (1.) 0:21:50TR 110 300
2. 39 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (1.) 0:23:55 100 290
3. 11 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská 1989 Muži (2.) 0:24:16 90 282
4. 60 Michal Glier Doubravník 1982 Muži (3.) 0:24:19 82 276
5. 12 Lukáš Koudelka AK Drnovice 1983 Muži (4.) 0:24:31 76 272
6. 95 Libor Boleček Libarča 1985 Muži (5.) 0:25:33 72 270
7. 35 Jiří Huťka Brno 1991 Muži (6.) 0:25:59 70 269
8. 110 Libor Konečný Kuřim 1971 M40 (2.) 0:26:06 90 268
9. 98 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica 1985 Muži (7.) 0:26:15 69 267
10. 28 Jan Opletal Biatlon Moravský kras 1994 Muži (8.) 0:26:28 68 266
11. 73 Jiří Vemola Brno 1977 Muži (9.) 0:26:41 67 265
12. 82 Josef Čuma Milonice 1980 Muži (10.) 0:26:53 66 264
13. 105 Ivan Urbánek Brno 1984 Muži (11.) 0:27:03 65 263
14. 13 Martin Macholan Velká Bíteš 1988 Muži (12.) 0:27:12 64 262
15. 44 Jaroslav Kropáček Brno 1970 M40 (3.) 0:28:12 82 261
16. 8 Jiří Nožka Dino sport Ivančice 1963 M50 (1.) 0:28:27 100 260
17. 4 Michal Blaha BT Velká Bíteš 1985 Muži (13.) 0:28:36 63 259
18. 18 Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice 1970 Ž45 (1.) 0:28:43TR 110 258
19. 42 Luděk Strouhal AK Moravská Třebová 1984 Muži (14.) 0:28:54 62 257
20. 106 Rudolf Krajča rarecacti.com 1965 M50 (2.) 0:28:56 90 256
21. 2 Ondřej Genco Biatlon Orlová 1996 Muži (15.) 0:28:58 61 255
22. 5 Ondřej Plechatý RunSport team Křižínkov 1984 Muži (16.) 0:29:09 60 254
23. 57 Petra Seberová AK Tišnov 1979 Ž35 (1.) 0:29:14 100 253
24. 107 Luboš Prudek Kuřim 1961 M50 (3.) 0:29:18 82 252
25. 72 Miroslav Kačín Březina 1979 Muži (17.) 0:29:22 59 251
26. 20 Jan Fiedler AC Moravská Slavia 1956 M60 (1.) 0:29:27 100 250
27. 19 Petr Jančařík AAC Brno 1968 M40 (4.) 0:29:39 76 249
28. 97 Zbyněk Bednář Jamné 1973 M40 (5.) 0:29:55 72 248
29. 79 Radek Brázda Tatran Kohoutovice 1967 M40 (6.) 0:30:24 70 247
30. 53 Lucie Nedomová Lysice 1985 Ženy (1.) 0:30:34 100 246
31. 108 Petr Škrob Kuřim 1975 M40 (7.) 0:30:56 69 245
32. 58 Ivana Ondroušková Blansko 1970 Ž45 (2.) 0:30:58 90 244
33. 92 Milan Strachoň Slavkov 1950 M60 (2.) 0:30:59 90 243
34. 52 Ivan Ochrymčuk AK Tišnov 1950 M60 (3.) 0:31:08 82 242
35. 29 Metoděj Polášek Kuřim 1980 Muži (18.) 0:31:08 58 241
36. 74 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (8.) 0:31:09 68 240
37. 59 David Ondroušek Blansko 1994 Muži (19.) 0:31:14 57 239
38. 77 Ladislav Čech Mokrá 1973 M40 (9.) 0:31:17 67 238
39. 71 Oldřich Šperka Jedovnice 1956 M60 (4.) 0:31:18 76 237
40. 94 Magda Janková Brno 1980 Ž35 (2.) 0:31:22 90 236
41. 104 Vilém Strakoš SK Fuga 1969 M40 (10.) 0:31:27 66 235
42. 45 Tomáš Chaloupka Kuřim 1982 Muži (20.) 0:31:27 56 234
43. 87 Martina Širůčková Dolní Loučky 1983 Ženy (2.) 0:31:28 90 233
44. 80 Alexandr Mrůzek Uni Brno 1965 M50 (4.) 0:31:32 76 232
45. 43 Josef Jílek AK Moravská Třebová 1989 Muži (21.) 0:31:35 55 231
46. 76 Radek Kafka Žďár nad Sázavou 1964 M50 (5.) 0:31:51 72 230
47. 25 Ondřej Jahoda Jiskra V.Bitýška 2000 Dci+Jci (1.) 0:32:27 100 229
48. 93 Jiří Brtník Orel Obřany 1952 M60 (5.) 0:32:31 72 228
49. 56 Tomáš Vojtíšek SC Testudo 1973 M40 (11.) 0:32:40 65 227
50. 96 Luděk Borkovec Dolní Loučky 1985 Muži (22.) 0:32:47 54 226
51. 41 Dominik Pokorný SRK Rychnov nad Kněžnou 2003 Dci+Jci (2.) 0:32:50 90 225
52. 70 Aleš Stráník Blansko 1950 M60 (6.) 0:32:50 70 224
53. 111 Eva Crháková J-Elita 1989 Ženy (3.) 0:32:51 82 223
54. 36 Karel Stöger Brno 1976 M40 (12.) 0:32:51 64 222
55. 62 Renata Glierová SDH Doubravník 1985 Ženy (4.) 0:32:59 76 221
56. 103 Roman Kresta Zetor Brno & Orel Židenice 1965 M50 (6.) 0:32:59 70 220
57. 30 Lenka Topinková AC Moravská Slavia 1976 Ž35 (3.) 0:33:00 82 219
58. 37 Jiří Boháč BěhejBrno 1954 M60 (7.) 0:33:02 69 218
59. 100 Stanislav Holeček Hare Kršna 1955 M60 (8.) 0:33:10 68 217
60. 88 Petr Novotný Kuřim 1965 M50 (7.) 0:33:34 69 216
61. 67 Barbora Slámová Brno 1981 Ž35 (4.) 0:33:41 76 215
62. 48 Daniela Vojtová AK Tišnov 1969 Ž45 (3.) 0:33:48 82 214
63. 86 Petr Klobouk Kuřim 1964 M50 (8.) 0:33:50 68 213
64. 14 Josef Kunc Orel Vyškov 1960 M50 (9.) 0:33:51 67 212
65. 65 Ivana Volavá www.fit-online.cz 1964 Ž45 (4.) 0:34:02 76 211
66. 47 Kateřina Smetanová AK Tišnov 1975 Ž35 (5.) 0:34:06 72 210
67. 1 Lubomír Liška Kuřim 1955 M60 (9.) 0:34:30 67 209
68. 68 Adriana Horňová Elite Sport Boskovice 2000 Dky+Jky (1.) 0:34:48 100 208
69. 61 Libor Novotný Kuřim 1961 M50 (10.) 0:34:55 66 207
70. 66 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 M60 (10.) 0:35:06 66 206
71. 63 Michaela Foralová Brno 1974 Ž35 (6.) 0:35:08 70 205
72. 10 Petr Augusta SVČ Miroslav 1964 M50 (11.) 0:35:29 65 204
73. 32 Martin Balák Bruslárna.cz 1970 M40 (13.) 0:35:37 63 203
74. 15 Jan Haberland Sokol Brno 1942 M70 (1.) 0:36:19 100 202
75. 46 Jiří Maršálek Brno 1958 M50 (12.) 0:36:55 64 201
76. 112 Luděk Crhák J-Elita Brno 1959 M50 (13.) 0:37:11 63 200
77. 31 Otto Ónodi Elpis Klub 1974 M40 (14.) 0:37:22 62 199
78. 91 Alexandra Tomíšková Kuřim 1982 Ženy (5.) 0:37:39 72 198
79. 27 Hana Kašová Barnex sport Brno 1954 Ž55 (1.) 0:37:43 100 197
80. 21 Lenka Slabáková AK Olymp Brno & Orel Židenice 1966 Ž45 (5.) 0:37:55 72 196
81. 50 Lenka Sodomková AK Tišnov 1982 Ženy (6.) 0:38:01 70 195
82. 102 Jiří Bubeník Orel Vyškov 1944 M70 (2.) 0:38:19 90 194
83. 54 Josef Zedník Kuřim 2000 Dci+Jci (3.) 0:38:48 82 193
84. 85 Helena Babáková Kuřim 1965 Ž45 (6.) 0:38:49 70 192
85. 109 Jana Škrobová Kuřim 1971 Ž45 (7.) 0:38:55 69 191
86. 200 Vladimír Cetkovský ARC Brno 1945 M70 (3.) 0:38:56 82 190
87. 22 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno 1965 Ž45 (8.) 0:39:08 68 189
88. 51 Leona Sodomková Brno 1977 Ž35 (7.) 0:39:16 69 188
89. 113 Martin Jaskulka Kuřim 1968 M40 (15.) 0:39:53 61 187
90. 81 Pavlína Mrůzková Uni Brno 1970 Ž45 (9.) 0:40:19 67 186
91. 40 Jan Pokorný SRK Rychnov nad Kněžnou 1964 M50 (14.) 0:40:36 62 185
92. 55 Martina Ježová Brno 1975 Ž35 (8.) 0:40:38 68 184
93. 33 Miluše Jurošková Orel Židenice 1958 Ž55 (2.) 0:41:47 90 183
94. 23 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov 1941 M70 (4.) 0:43:04 76 182
95. 101 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M70 (5.) 0:45:27 72 181
Dorostenky a juniorky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 68. 68 Adriana Horňová Elite Sport Boskovice 2000 0:34:48 100
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 30. 53 Lucie Nedomová Lysice 1985 0:30:34 100
2. / 43. 87 Martina Širůčková Dolní Loučky 1983 0:31:28 90
3. / 53. 111 Eva Crháková J-Elita 1989 0:32:51 82
4. / 55. 62 Renata Glierová SDH Doubravník 1985 0:32:59 76
5. / 78. 91 Alexandra Tomíšková Kuřim 1982 0:37:39 72
6. / 81. 50 Lenka Sodomková AK Tišnov 1982 0:38:01 70
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 23. 57 Petra Seberová AK Tišnov 1979 0:29:14 100
2. / 40. 94 Magda Janková Brno 1980 0:31:22 90
3. / 57. 30 Lenka Topinková AC Moravská Slavia 1976 0:33:00 82
4. / 61. 67 Barbora Slámová Brno 1981 0:33:41 76
5. / 66. 47 Kateřina Smetanová AK Tišnov 1975 0:34:06 72
6. / 71. 63 Michaela Foralová Brno 1974 0:35:08 70
7. / 88. 51 Leona Sodomková Brno 1977 0:39:16 69
8. / 92. 55 Martina Ježová Brno 1975 0:40:38 68
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 18. 18 Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice 1970 0:28:43TR 110
2. / 32. 58 Ivana Ondroušková Blansko 1970 0:30:58 90
3. / 62. 48 Daniela Vojtová AK Tišnov 1969 0:33:48 82
4. / 65. 65 Ivana Volavá www.fit-online.cz 1964 0:34:02 76
5. / 80. 21 Lenka Slabáková AK Olymp Brno & Orel Židenice 1966 0:37:55 72
6. / 84. 85 Helena Babáková Kuřim 1965 0:38:49 70
7. / 85. 109 Jana Škrobová Kuřim 1971 0:38:55 69
8. / 87. 22 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno 1965 0:39:08 68
9. / 90. 81 Pavlína Mrůzková Uni Brno 1970 0:40:19 67
Ženy 55 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 79. 27 Hana Kašová Barnex sport Brno 1954 0:37:43 100
2. / 93. 33 Miluše Jurošková Orel Židenice 1958 0:41:47 90
Dorostenci a junioři
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 47. 25 Ondřej Jahoda Jiskra V.Bitýška 2000 0:32:27 100
2. / 51. 41 Dominik Pokorný SRK Rychnov nad Kněžnou 2003 0:32:50 90
3. / 83. 54 Josef Zedník Kuřim 2000 0:38:48 82
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 83 Robert Míč VSK Uni Brno 1992 0:21:50TR 110
2. / 3. 11 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská 1989 0:24:16 90
3. / 4. 60 Michal Glier Doubravník 1982 0:24:19 82
4. / 5. 12 Lukáš Koudelka AK Drnovice 1983 0:24:31 76
5. / 6. 95 Libor Boleček Libarča 1985 0:25:33 72
6. / 7. 35 Jiří Huťka Brno 1991 0:25:59 70
7. / 9. 98 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica 1985 0:26:15 69
8. / 10. 28 Jan Opletal Biatlon Moravský kras 1994 0:26:28 68
9. / 11. 73 Jiří Vemola Brno 1977 0:26:41 67
10. / 12. 82 Josef Čuma Milonice 1980 0:26:53 66
11. / 13. 105 Ivan Urbánek Brno 1984 0:27:03 65
12. / 14. 13 Martin Macholan Velká Bíteš 1988 0:27:12 64
13. / 17. 4 Michal Blaha BT Velká Bíteš 1985 0:28:36 63
14. / 19. 42 Luděk Strouhal AK Moravská Třebová 1984 0:28:54 62
15. / 21. 2 Ondřej Genco Biatlon Orlová 1996 0:28:58 61
16. / 22. 5 Ondřej Plechatý RunSport team Křižínkov 1984 0:29:09 60
17. / 25. 72 Miroslav Kačín Březina 1979 0:29:22 59
18. / 35. 29 Metoděj Polášek Kuřim 1980 0:31:08 58
19. / 37. 59 David Ondroušek Blansko 1994 0:31:14 57
20. / 42. 45 Tomáš Chaloupka Kuřim 1982 0:31:27 56
21. / 45. 43 Josef Jílek AK Moravská Třebová 1989 0:31:35 55
22. / 50. 96 Luděk Borkovec Dolní Loučky 1985 0:32:47 54
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 39 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 0:23:55 100
2. / 8. 110 Libor Konečný Kuřim 1971 0:26:06 90
3. / 15. 44 Jaroslav Kropáček Brno 1970 0:28:12 82
4. / 27. 19 Petr Jančařík AAC Brno 1968 0:29:39 76
5. / 28. 97 Zbyněk Bednář Jamné 1973 0:29:55 72
6. / 29. 79 Radek Brázda Tatran Kohoutovice 1967 0:30:24 70
7. / 31. 108 Petr Škrob Kuřim 1975 0:30:56 69
8. / 36. 74 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 0:31:09 68
9. / 38. 77 Ladislav Čech Mokrá 1973 0:31:17 67
10. / 41. 104 Vilém Strakoš SK Fuga 1969 0:31:27 66
11. / 49. 56 Tomáš Vojtíšek SC Testudo 1973 0:32:40 65
12. / 54. 36 Karel Stöger Brno 1976 0:32:51 64
13. / 73. 32 Martin Balák Bruslárna.cz 1970 0:35:37 63
14. / 77. 31 Otto Ónodi Elpis Klub 1974 0:37:22 62
15. / 89. 113 Martin Jaskulka Kuřim 1968 0:39:53 61
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 16. 8 Jiří Nožka Dino sport Ivančice 1963 0:28:27 100
2. / 20. 106 Rudolf Krajča rarecacti.com 1965 0:28:56 90
3. / 24. 107 Luboš Prudek Kuřim 1961 0:29:18 82
4. / 44. 80 Alexandr Mrůzek Uni Brno 1965 0:31:32 76
5. / 46. 76 Radek Kafka Žďár nad Sázavou 1964 0:31:51 72
6. / 56. 103 Roman Kresta Zetor Brno & Orel Židenice 1965 0:32:59 70
7. / 60. 88 Petr Novotný Kuřim 1965 0:33:34 69
8. / 63. 86 Petr Klobouk Kuřim 1964 0:33:50 68
9. / 64. 14 Josef Kunc Orel Vyškov 1960 0:33:51 67
10. / 69. 61 Libor Novotný Kuřim 1961 0:34:55 66
11. / 72. 10 Petr Augusta SVČ Miroslav 1964 0:35:29 65
12. / 75. 46 Jiří Maršálek Brno 1958 0:36:55 64
13. / 76. 112 Luděk Crhák J-Elita Brno 1959 0:37:11 63
14. / 91. 40 Jan Pokorný SRK Rychnov nad Kněžnou 1964 0:40:36 62
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 26. 20 Jan Fiedler AC Moravská Slavia 1956 0:29:27 100
2. / 33. 92 Milan Strachoň Slavkov 1950 0:30:59 90
3. / 34. 52 Ivan Ochrymčuk AK Tišnov 1950 0:31:08 82
4. / 39. 71 Oldřich Šperka Jedovnice 1956 0:31:18 76
5. / 48. 93 Jiří Brtník Orel Obřany 1952 0:32:31 72
6. / 52. 70 Aleš Stráník Blansko 1950 0:32:50 70
7. / 58. 37 Jiří Boháč BěhejBrno 1954 0:33:02 69
8. / 59. 100 Stanislav Holeček Hare Kršna 1955 0:33:10 68
9. / 67. 1 Lubomír Liška Kuřim 1955 0:34:30 67
10. / 70. 66 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 0:35:06 66
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 74. 15 Jan Haberland Sokol Brno 1942 0:36:19 100
2. / 82. 102 Jiří Bubeník Orel Vyškov 1944 0:38:19 90
3. / 86. 200 Vladimír Cetkovský ARC Brno 1945 0:38:56 82
4. / 94. 23 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov 1941 0:43:04 76
5. / 95. 101 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:45:27 72
Fotografie ze závodu