Výsledky závodu

Malá cena Zlobice - dívky 10-11 let 2016

13.2.2016
510 m
zataženo, 3°C
Info o trati »

Malá cena Zlobice - dívky 10-11 let 2016


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 265 Sára Šťastná Orel Židenice Orel Židenice 2006 Přípravka D (1.) 0:01:36   100 100
2. 252 Karolína Lužová Orel Žatčany Orel Žatčany 2005 Přípravka D (2.) 0:01:43   90 90
3. 296 Hana Černá Drahanský Sport Team Drahanský Sport Team 2005 Přípravka D (3.) 0:01:48   82 82
4. 233 Anežka Kraisová Orel Vyškov Orel Vyškov 2005 Přípravka D (4.) 0:01:55   76 76
5. 269 Michaela Kosíková Orel Domanín Orel Domanín 2006 Přípravka D (5.) 0:02:02   72 72
6. 275 Aneta Třísková Orel Domanín Orel Domanín 2006 Přípravka D (6.) 0:02:04   70 70
7. 208 Julie Miková Orel Obřany Orel Obřany 2006 Přípravka D (7.) 0:02:06   69 69
8. 295 Jana Belánová Orel Jiříkovice Orel Jiříkovice 2005 Přípravka D (8.) 0:02:09   68 68
9. 261 Veronika Daněčková ŠAK Židlochovice ŠAK Židlochovice 2006 Přípravka D (9.) 0:02:19   67 67
10. 273 Laura Majerčíková Orel Domanín Orel Domanín 2006 Přípravka D (10.) 0:02:22   66 66
11. 232 Kateřina Celá Orel Vyškov Orel Vyškov 2005 Přípravka D (11.) 0:02:30   65 65
12. 267 Julie Huvarová Orel Domanín Orel Domanín 2006 Přípravka D (12.) 0:02:37   64 64
Přípravka dívky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 265 Sára Šťastná Orel Židenice Orel Židenice 2006 0:01:36  100
2. / 2. 252 Karolína Lužová Orel Žatčany Orel Žatčany 2005 0:01:43  90
3. / 3. 296 Hana Černá Drahanský Sport Team Drahanský Sport Team 2005 0:01:48  82
4. / 4. 233 Anežka Kraisová Orel Vyškov Orel Vyškov 2005 0:01:55  76
5. / 5. 269 Michaela Kosíková Orel Domanín Orel Domanín 2006 0:02:02  72
6. / 6. 275 Aneta Třísková Orel Domanín Orel Domanín 2006 0:02:04  70
7. / 7. 208 Julie Miková Orel Obřany Orel Obřany 2006 0:02:06  69
8. / 8. 295 Jana Belánová Orel Jiříkovice Orel Jiříkovice 2005 0:02:09  68
9. / 9. 261 Veronika Daněčková ŠAK Židlochovice ŠAK Židlochovice 2006 0:02:19  67
10. / 10. 273 Laura Majerčíková Orel Domanín Orel Domanín 2006 0:02:22  66
11. / 11. 232 Kateřina Celá Orel Vyškov Orel Vyškov 2005 0:02:30  65
12. / 12. 267 Julie Huvarová Orel Domanín Orel Domanín 2006 0:02:37  64