Výsledky závodu

13.2.2016
230 m
déšť, 3°C
Info o trati »

Malá cena Zlobice - dívky 8-9 let 2016


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 262 Lucie Daněčková ŠAK Židlochovice 2007 Minipřípravka D (1.) 0:00:38 100 100
2. 259 Adéla Bělobradičová TJ Znojmo 2008 Minipřípravka D (2.) 0:00:38 90 90
3. 300 Natálie Mazálková AK Tišnov 2007 Minipřípravka D (3.) 0:00:39 82 82
4. 272 Kristýna Pichalová Orel Domanín 2008 Minipřípravka D (4.) 0:00:40 76 76
5. 226 Stela Tomanová Orel Vyškov 2007 Minipřípravka D (5.) 0:00:41 72 72
6. 204 Kateřina Zejdová Orel Obřany 2008 Minipřípravka D (6.) 0:00:41 70 70
7. 245 Šárka Kostruhová Orel Židenice 2007 Minipřípravka D (7.) 0:00:42 69 69
8. 220 Monika Trojancová Orel Vyškov 2008 Minipřípravka D (8.) 0:00:43 68 68
9. 242 Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni Brno 2008 Minipřípravka D (9.) 0:00:43 67 67
10. 227 Ema Nezdařilová Orel Vyškov 2007 Minipřípravka D (10.) 0:00:44 66 66
11. 276 Barbora Polášková Kuřim 2007 Minipřípravka D (11.) 0:00:46 65 65
12. 228 Eva Bohuslavová Orel Vyškov 2007 Minipřípravka D (12.) 0:00:46 64 64
13. 257 Silvie Kundrátová AK Tišnov 2008 Minipřípravka D (13.) 0:00:46 63 63
14. 278 Adéla Šanderová Kuřim 2007 Minipřípravka D (14.) 0:00:48 62 62
15. 299 Marie Zachařová Orel Vysoké Mýto 2007 Minipřípravka D (15.) 0:01:01 61 61
Minipřípravka dívky 8-9 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 262 Lucie Daněčková ŠAK Židlochovice 2007 0:00:38 100
2. / 2. 259 Adéla Bělobradičová TJ Znojmo 2008 0:00:38 90
3. / 3. 300 Natálie Mazálková AK Tišnov 2007 0:00:39 82
4. / 4. 272 Kristýna Pichalová Orel Domanín 2008 0:00:40 76
5. / 5. 226 Stela Tomanová Orel Vyškov 2007 0:00:41 72
6. / 6. 204 Kateřina Zejdová Orel Obřany 2008 0:00:41 70
7. / 7. 245 Šárka Kostruhová Orel Židenice 2007 0:00:42 69
8. / 8. 220 Monika Trojancová Orel Vyškov 2008 0:00:43 68
9. / 9. 242 Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni Brno 2008 0:00:43 67
10. / 10. 227 Ema Nezdařilová Orel Vyškov 2007 0:00:44 66
11. / 11. 276 Barbora Polášková Kuřim 2007 0:00:46 65
12. / 12. 228 Eva Bohuslavová Orel Vyškov 2007 0:00:46 64
13. / 13. 257 Silvie Kundrátová AK Tišnov 2008 0:00:46 63
14. / 14. 278 Adéla Šanderová Kuřim 2007 0:00:48 62
15. / 15. 299 Marie Zachařová Orel Vysoké Mýto 2007 0:01:01 61