Výsledky závodu

13.2.2016
230 m
déšť, 3°C
Info o trati »

Malá cena Zlobice - chlapci 8-9 let 2016


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 293 Adam Horák Brno 2007 Minipřípravka H (1.) 0:00:37 100 100
2. 254 Tomáš Horák Orel Silůvky 2008 Minipřípravka H (2.) 0:00:37 90 90
3. 62 Adam Klusoň Lelekovice 2007 Minipřípravka H (3.) 0:00:38 82 82
4. 244 Adam Suchánek Orel Židenice 2007 Minipřípravka H (4.) 0:00:38 76 76
5. 264 Dominik Šenkýř Orel Silůvky 2008 Minipřípravka H (5.) 0:00:39 72 72
6. 221 Jakub Duda Orel Vyškov 2007 Minipřípravka H (6.) 0:00:40 70 70
7. 222 Filip Vychron Orel Vyškov 2007 Minipřípravka H (7.) 0:00:41 69 69
8. 223 Čeněk Topor Orel Vyškov 2007 Minipřípravka H (8.) 0:00:41 68 68
9. 292 Ondřej Koutný AK Drnovice 2007 Minipřípravka H (9.) 0:00:42 67 67
10. 284 Jan Indruch Orel Vyškov 2008 Minipřípravka H (10.) 0:00:43 66 66
11. 270 Adam Kuchař Orel Domanín 2007 Minipřípravka H (11.) 0:00:45 65 65
12. 243 Vojtěch Smysl Orel Židenice 2008 Minipřípravka H (12.) 0:00:46 64 64
13. 294 Jan Belán Orel Jiříkovice 2008 Minipřípravka H (13.) 0:00:46 63 63
14. 263 Jakub Šedrla Orel Silůvky 2007 Minipřípravka H (14.) 0:00:48 62 62
15. 219 Jan Kachlík Orel Vyškov 2008 Minipřípravka H (15.) 0:00:48 61 61
16. 224 Radovan Olejník Orel Vyškov 2007 Minipřípravka H (16.) 0:00:49 60 60
17. 207 Vojtěch Fojt Orel Obřany 2007 Minipřípravka H (17.) 0:00:50 59 59
18. 283 Daniel Ryška VSK Brno 2007 Minipřípravka H (18.) 0:00:51 58 58
19. 266 Ondřej Huvar Orel Domanín 2007 Minipřípravka H (19.) 0:00:56 57 57
Minipřípravka chlapci 8-9 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 293 Adam Horák Brno 2007 0:00:37 100
2. / 2. 254 Tomáš Horák Orel Silůvky 2008 0:00:37 90
3. / 3. 62 Adam Klusoň Lelekovice 2007 0:00:38 82
4. / 4. 244 Adam Suchánek Orel Židenice 2007 0:00:38 76
5. / 5. 264 Dominik Šenkýř Orel Silůvky 2008 0:00:39 72
6. / 6. 221 Jakub Duda Orel Vyškov 2007 0:00:40 70
7. / 7. 222 Filip Vychron Orel Vyškov 2007 0:00:41 69
8. / 8. 223 Čeněk Topor Orel Vyškov 2007 0:00:41 68
9. / 9. 292 Ondřej Koutný AK Drnovice 2007 0:00:42 67
10. / 10. 284 Jan Indruch Orel Vyškov 2008 0:00:43 66
11. / 11. 270 Adam Kuchař Orel Domanín 2007 0:00:45 65
12. / 12. 243 Vojtěch Smysl Orel Židenice 2008 0:00:46 64
13. / 13. 294 Jan Belán Orel Jiříkovice 2008 0:00:46 63
14. / 14. 263 Jakub Šedrla Orel Silůvky 2007 0:00:48 62
15. / 15. 219 Jan Kachlík Orel Vyškov 2008 0:00:48 61
16. / 16. 224 Radovan Olejník Orel Vyškov 2007 0:00:49 60
17. / 17. 207 Vojtěch Fojt Orel Obřany 2007 0:00:50 59
18. / 18. 283 Daniel Ryška VSK Brno 2007 0:00:51 58
19. / 19. 266 Ondřej Huvar Orel Domanín 2007 0:00:56 57