Výsledky závodu

13.2.2016
115 m
déšť, 3°C
Info o trati »

Malá cena Zlobice - chlapci 0-7 let 2016


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 205 Vojtěch Duraja Orel Obřany 2009 Školka H (1.) 0:00:20 100 100
2. 217 Vilém Topor Orel Vyškov 2009 Školka H (2.) 0:00:21 90 90
3. 203 Matyáš Zejda Orel Obřany 2011 Školka H (3.) 0:00:24 82 82
4. 249 Hynek Halas Orel Šitbořice 2010 Školka H (4.) 0:00:25 76 76
5. 279 Václav Šandera Kuřim 2009 Školka H (5.) 0:00:25 72 72
6. 216 Jakub Nezdařil Orel Vyškov 2010 Školka H (6.) 0:00:26 70 70
7. 241 Oliver Šrom Orel Židenice 2009 Školka H (7.) 0:00:26 69 69
8. 301 Marek Mazálek AK Tišnov 2010 Školka H (8.) 0:00:26 68 68
9. 280 Jan Šandera Kuřim 2011 Školka H (9.) 0:00:27 67 67
10. 253 David Horák Orel Silůvky 2010 Školka H (10.) 0:00:30 66 66
11. 202 Vít Duraja Orel Obřany 2011 Školka H (11.) 0:00:31 65 65
12. 201 David Buček Orel Obřany 2012 Školka H (12.) 0:00:33 64 64
13. 240 Mikuláš Hladký Orel Židenice 2012 Školka H (13.) 0:00:39 63 63
14. 274 Štěpán Náplava Orel Domanín 2010 Školka H (14.) 0:00:41 62 62
15. 255 Michal Konečný Kuřim 2013 Školka H (15.) 0:00:44 61 61
16. 238 Kryštof Macek Orel Kuřim 2013 Školka H (16.) 0:00:46 60 60
17. 286 Matěj Halas Orel Vyškov 2013 Školka H (17.) 0:01:58 59 59
Atletická školka chlapci 0-7 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 205 Vojtěch Duraja Orel Obřany 2009 0:00:20 100
2. / 2. 217 Vilém Topor Orel Vyškov 2009 0:00:21 90
3. / 3. 203 Matyáš Zejda Orel Obřany 2011 0:00:24 82
4. / 4. 249 Hynek Halas Orel Šitbořice 2010 0:00:25 76
5. / 5. 279 Václav Šandera Kuřim 2009 0:00:25 72
6. / 6. 216 Jakub Nezdařil Orel Vyškov 2010 0:00:26 70
7. / 7. 241 Oliver Šrom Orel Židenice 2009 0:00:26 69
8. / 8. 301 Marek Mazálek AK Tišnov 2010 0:00:26 68
9. / 9. 280 Jan Šandera Kuřim 2011 0:00:27 67
10. / 10. 253 David Horák Orel Silůvky 2010 0:00:30 66
11. / 11. 202 Vít Duraja Orel Obřany 2011 0:00:31 65
12. / 12. 201 David Buček Orel Obřany 2012 0:00:33 64
13. / 13. 240 Mikuláš Hladký Orel Židenice 2012 0:00:39 63
14. / 14. 274 Štěpán Náplava Orel Domanín 2010 0:00:41 62
15. / 15. 255 Michal Konečný Kuřim 2013 0:00:44 61
16. / 16. 238 Kryštof Macek Orel Kuřim 2013 0:00:46 60
17. / 17. 286 Matěj Halas Orel Vyškov 2013 0:01:58 59