Výsledky závodu

13.2.2016
7300 m
4°C, jasno
Info o trati »

Malá cena Zlobice 2016


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 172 Robert Míč VSK Uni Brno 1992 Muži (1.) 0:24:29 100 300
2. 148 Pavel Brlica SK Žabovřesky 1993 Muži (2.) 0:24:49 90 290
3. 147 Daniel Hájek Atletika Polička 1989 Muži (3.) 0:25:47 82 282
4. 41 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (1.) 0:25:52 100 276
5. 74 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská 1989 Muži (4.) 0:26:14 76 272
6. 42 Vít Ryška VSK Univerzita Brno 1975 M40 (2.) 0:26:20 90 270
7. 96 Aleš Konečný Orel Silůvky 1997 Dci+Jci (1.) 0:26:24 100 269
8. 113 Ondřej Šanca ČVK Brno 1997 Dci+Jci (2.) 0:27:18 90 268
9. 136 Josef Šutera Atletika Polička 1979 Muži (5.) 0:27:20 72 267
10. 167 Pavel Franc SK Meteor 1986 Muži (6.) 0:27:33 70 266
11. 104 Martin Pohanka AC Track & Field Brno 1973 M40 (3.) 0:27:44 82 265
12. 143 Martin Vintrlík Křepice 1977 Muži (7.) 0:27:46 69 264
13. 75 Lukáš Koudelka AK Drnovice 1983 Muži (8.) 0:27:46 68 263
14. 178 Jaroslav Bárta Sobůlky 1982 Muži (9.) 0:28:05 67 262
15. 26 Stanislav Juránek ml. Uni Brno Orel Židenice 1987 Muži (10.) 0:28:16 66 261
16. 175 Libor Boleček Libarča 1985 Muži (11.) 0:28:37 65 260
17. 176 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica 1985 Muži (12.) 0:28:43 64 259
18. 16 Milan Adamec Orel Vyškov 1977 Muži (13.) 0:28:58 63 258
19. 103 Pavel Matoušek Brno 1978 Muži (14.) 0:29:03 62 257
20. 166 Josef Čuma Milonice 1980 Muži (15.) 0:29:07 61 256
21. 35 Pavel Halas Orel Šitbořice 1999 Dci+Jci (3.) 0:29:10 82 255
22. 134 Jiří Huťka Brno 1991 Muži (16.) 0:29:11 60 254
23. 187 Libor Konečný Kuřim 1971 M40 (4.) 0:29:14 76 253
24. 154 Jaroslav Říha Orel Kuřim 1999 Dci+Jci (4.) 0:29:22 76 252
25. 129 Pavel Bortlík AK Tišnov 1983 Muži (17.) 0:29:23 59 251
26. 126 Jan Opletal Biatlon Moravský kras 1994 Muži (18.) 0:29:36 58 250
27. 140 Lukáš Sláma Brno 1984 Muži (19.) 0:29:42 57 249
28. 145 Vojtěch Plíva Orel Dolní Dobrouč 1987 Muži (20.) 0:29:53 56 248
29. 135 František Mazuch BCK Relax Olešnice 1990 Muži (21.) 0:30:07 55 247
30. 169 Dušan Alman Brno 1967 M40 (5.) 0:30:12 72 246
31. 64 Jaroslav Kropáček Brno 1970 M40 (6.) 0:30:12 70 245
32. 22 Igor Toman Vyškov 1972 M40 (7.) 0:30:14 69 244
33. 88 Petr Dlouhý TJ Nové Město na Moravě 1976 M40 (8.) 0:30:19 68 243
34. 112 Jiří Vemola Brno 1977 Muži (22.) 0:30:26 54 242
35. 52 Jiří Zachař Orel Vysoké Mýto 1972 M40 (9.) 0:30:38 67 241
36. 36 Petr Horák Orel Silůvky 1976 M40 (10.) 0:30:46 66 240
37. 30 Jiří Hladký Orel Židenice 1975 M40 (11.) 0:30:47 65 239
38. 43 Rostislav Huvar Orel Domanín 1975 M40 (12.) 0:30:53 64 238
39. 151 Martin Šerák Orel Obřany 1978 Muži (23.) 0:31:07 53 237
40. 79 Petr Meluzín Bílovice nad Svitavou 1987 Muži (24.) 0:31:14 52 236
41. 188 Petr Kazda Brno 1970 M40 (13.) 0:31:19 63 235
42. 57 Jiří Nožka Dino sport Ivančice 1963 M50 (1.) 0:31:32 100 234
43. 141 Martin Štěpánek Popůvky 1981 Muži (25.) 0:31:34 51 233
44. 27 Alice Zachariášová Orel Židenice 1987 Ženy (1.) 0:31:35TR 110 232
45. 132 Petr Jančařík AAC Brno 1968 M40 (14.) 0:31:43 62 231
46. 128 Leopold Spáčil Novatop Lapierre 1959 M50 (2.) 0:31:46 90 230
47. 131 Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice 1970 Ž45 (1.) 0:31:58TR 110 229
48. 185 Marek Lorenz Baláž Extreme Team 1979 Muži (26.) 0:32:00 50 228
49. 54 Jaroslav Scherrer Orel Moravské Budějovice 1960 M50 (3.) 0:32:03 82 227
50. 94 Michal Blaha BT Velká Bíteš 1985 Muži (27.) 0:32:05 49 226
51. 171 Zdeněk Laštůvka Česká 1989 Muži (28.) 0:32:22 48 225
52. 50 Filip Šolc SKI Žabiny 1985 Muži (29.) 0:32:24 47 224
53. 95 Petra Seberová AK Tišnov 1979 Ž35 (1.) 0:32:24 100 223
54. 81 Ondřej Plechatý RunSport team Křižínkov 1984 Muži (30.) 0:32:39 46 222
55. 32 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M50 (4.) 0:32:40 76 221
56. 173 Radek Brázda Tatran Kohoutovice 1967 M40 (15.) 0:32:42 61 220
57. 170 Zbyněk Bednář Jamné 1973 M40 (16.) 0:32:50 60 219
58. 181 Luboš Prudek Kuřim 1961 M50 (5.) 0:33:05 72 218
59. 4 Radek Štěpánek Orel Obřany 1998 Dci+Jci (5.) 0:33:12 72 217
60. 72 Marek Dvořák Náměšť 1974 M40 (17.) 0:33:16 59 216
61. 137 Antonín Pavlas Přibyslav 1956 M60 (1.) 0:33:25 100 215
62. 179 Ladislav Čech Mokrá 1973 M40 (18.) 0:34:08 58 214
63. 190 Petr Škrob Kuřim 1975 M40 (19.) 0:34:12 57 213
64. 119 Pavel Kupka Lukovany 1975 M40 (20.) 0:34:16 56 212
65. 109 Miroslav Fabrik Brno Bystrc 1959 M50 (6.) 0:34:22 70 211
66. 155 Ivana Ondroušková Blansko 1970 Ž45 (2.) 0:34:22 90 210
67. 49 Metoděj Polášek Kuřim 1980 Muži (31.) 0:34:34 45 209
68. 157 Petr Novotný Kuřim 1965 M50 (7.) 0:34:35 69 208
69. 38 Jaroslav Kundrát AK Tišnov 1976 M40 (21.) 0:34:37 55 207
70. 150 Jiří Sláma AutoMedia 1960 M50 (8.) 0:34:41 68 206
71. 191 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (22.) 0:34:46 54 205
72. 23 Josef Kunc Orel Vyškov 1960 M50 (9.) 0:34:50 67 204
73. 25 Josef Nehybka VSK Uni Brno - Orel Židenice 1995 Muži (32.) 0:35:15 44 203
74. 156 David Ondroušek Blansko 1994 Muži (33.) 0:35:15 43 202
75. 168 Lucie Lamprechtová SK Meteor Brno 1987 Ženy (2.) 0:35:18 90 201
76. 92 Ivan Ochrymčuk AK Tišnov 1950 M60 (2.) 0:35:21 90 200
77. 107 Jan Jína AC Moravská Slavia 1973 M40 (23.) 0:35:30 53 199
78. 164 Lucie Vaculová AC Moravská Slavia 1982 Ženy (3.) 0:35:35 82 198
79. 165 Ondřej Vacula AC Lelek 1981 Muži (34.) 0:35:35 42 197
80. 58 Jakub Moravec Orel Orlice 1999 Dci+Jci (6.) 0:35:45 70 196
81. 123 Jan Mokrý KOB Moira Brno 1966 M50 (10.) 0:35:51 66 195
82. 11 Jiří Brtník Orel Obřany 1952 M60 (3.) 0:35:52 82 194
83. 180 Renata Glierová SDH Doubravník 1985 Ženy (4.) 0:35:56 76 193
84. 108 Jiří Boháč BěhejBrno 1954 M60 (4.) 0:35:56 76 192
85. 45 František Náplava Orel Domanín 1979 Muži (35.) 0:36:03 41 191
86. 153 Luděk Borkovec Dolní Loučky 1985 Muži (36.) 0:36:06 40 190
87. 152 David Ševčík Tišnov 1977 Muži (37.) 0:36:07 39 189
88. 127 Tomáš Cikrle Synthon Blansko 1973 M40 (24.) 0:36:11 52 188
89. 117 Ladislav Šimerle Brno 1976 M40 (25.) 0:36:21 51 187
90. 59 Jitka Mahelová Atletic Třebíč 1962 Ž45 (3.) 0:36:22 82 186
91. 40 Petr Šenkýř Orel Silůvky 1974 M40 (26.) 0:36:46 50 185
92. 83 Ivana Volavá www.fit-online.cz 1964 Ž45 (4.) 0:36:51 76 184
93. 133 Daniela Vojtová AK Tišnov 1969 Ž45 (5.) 0:36:56 72 183
94. 161 Vendula Klepalová Perun Team Blansko 1998 Dky+Jky (1.) 0:36:59 100 182
95. 144 Martin Beran Tišnov 1982 Muži (38.) 0:37:05 38 181
96. 111 Alena Mašková AK Tišnov 1975 Ž35 (2.) 0:37:09 90 180
97. 139 Barbora Slámová Brno 1981 Ž35 (3.) 0:37:17 82 179
98. 55 Aleš Stráník Blansko 1950 M60 (5.) 0:37:18 72 178
99. 106 Lenka Topinková AC Moravská Slavia 1976 Ž35 (4.) 0:37:18 76 177
100. 125 Veronika Kaldová Blansko 1997 Dky+Jky (2.) 0:37:23 90 176
101. 142 Zdeněk Bartoš www.cemba.cz 1962 M50 (11.) 0:37:23 65 175
102. 90 František Nechvátal Orel Knežice 1953 M60 (6.) 0:37:29 70 174
103. 86 Stanislav Holeček Hare Kršna 1955 M60 (7.) 0:37:31 69 173
104. 39 Lubomír Šlancar ZŠ Nikolčice 1953 M60 (8.) 0:37:37 68 172
105. 44 Michal Tříska Orel Domanín 1979 Muži (39.) 0:37:53 37 171
106. 162 Ivan Zerzánek Brno 1975 M40 (27.) 0:37:54 49 170
107. 77 Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí 1971 M40 (28.) 0:37:59 48 169
108. 163 Martin Ryšánek Čebín 1979 Muži (40.) 0:38:03 36 168
109. 85 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 M60 (9.) 0:38:12 67 167
110. 101 Kateřina Smetanová AK Tišnov 1975 Ž35 (5.) 0:38:19 72 166
111. 186 Martin Kotlík Kuřim 1985 Muži (41.) 0:38:21 35 165
112. 76 Robert Seehofner Brno 1960 M50 (12.) 0:38:27 64 164
113. 21 Dana Skřivánková Orel Vyškov 1967 Ž45 (6.) 0:38:27 70 163
114. 31 Renata Suchánková Orel Židenice 1974 Ž35 (6.) 0:38:27 70 162
115. 138 Michaela Foralová Brno 1974 Ž35 (7.) 0:38:30 69 161
116. 18 Lenka Tomanová Orel Vyškov 1976 Ž35 (8.) 0:38:53 68 160
117. 130 Lubomír Liška Kuřim 1955 M60 (10.) 0:39:05 66 159
118. 99 Otto Ónodi Elpis Klub 1974 M40 (29.) 0:39:24 47 158
119. 118 Martin Balák Bruslárna.cz 1970 M40 (30.) 0:39:52 46 157
120. 97 Jan Haberland Sokol Brno 1942 M70 (1.) 0:39:59 100 156
121. 28 Zuzana Zdařilová Orel Židenice 1983 Ženy (5.) 0:40:03 72 155
122. 102 Jindřiška Vrzalová AK Tišnov 1968 Ž45 (7.) 0:40:30 69 154
123. 183 Luděk Crhák J-Elita Brno 1959 M50 (13.) 0:40:33 63 153
124. 120 Michal Moravec Kuřim 1980 Muži (42.) 0:40:37 34 152
125. 56 František Kovařík Břeclav 1946 M70 (2.) 0:40:55 90 151
126. 17 Vendula Dudová Orel Vyškov 1976 Ž35 (9.) 0:40:57 67 150
127. 149 Alexandra Tomíšková Kuřim 1982 Ženy (6.) 0:41:07 70 149
128. 29 Klára Hladká Orel Židenice 1978 Ž35 (10.) 0:41:08 66 148
129. 19 Šárka Kraisová Orel Vyškov 1976 Ž35 (11.) 0:41:14 65 147
130. 73 Pavel Sedláček Orel Starý Lískovec 1953 M60 (11.) 0:41:33 65 146
131. 174 Romana Machotová Kuřim 1969 Ž45 (8.) 0:41:45 68 145
132. 34 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Židenice 1956 M60 (12.) 0:42:04 64 144
133. 78 Michal Ocásek Krnov 1988 Muži (43.) 0:42:29 33 143
134. 84 Dagmar Dvořáčková Brno 1950 Ž55 (1.) 0:42:37 100 142
135. 93 Lenka Sodomková AK Tišnov 1982 Ženy (7.) 0:42:59 69 141
136. 105 Bořivoj Chromý Tišnov 1953 M60 (13.) 0:42:59 63 140
137. 100 Jaromír Jícha Artaban Moravia JTK 1968 M40 (31.) 0:43:15 45 139
138. 158 Jiří Bubeník Orel Vyškov 1944 M70 (3.) 0:43:20 82 138
139. 110 Blanka Fabriková Brno 1960 Ž55 (2.) 0:43:24 90 137
140. 124 Naďa Obrátilová Brno 1966 Ž45 (9.) 0:44:03 67 136
141. 121 Regina Mokrá Brno 1968 Ž45 (10.) 0:44:04 66 135
142. 189 Martin Jaskulka Kuřim 1968 M40 (32.) 0:45:09 44 134
143. 91 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov 1941 M70 (4.) 0:46:11 76 133
144. 33 Miluše Jurošková Orel Židenice 1958 Ž55 (3.) 0:46:22 82 132
145. 53 Jiří Marek Orel Vysoké Mýto 1943 M70 (5.) 0:46:38 72 131
146. 159 Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice 1939 M70 (6.) 0:47:06 70 130
147. 160 Petr Klepal Perun Team Blansko 1966 M50 (14.) 0:47:15 62 129
148. 12 Eva Zejdová Orel Obřany 1983 Ženy (8.) 0:47:34 68 128
149. 146 Vladimír Plíva Orel Dolní Dobrouč 1957 M50 (15.) 0:49:15 61 127
150. 20 Milena Hrozová LRS Orel Vyškov 1953 Ž55 (4.) 0:49:51 76 126
151. 47 Markéta Macková Orel Kuřim 1987 Ženy (9.) 0:50:47 67 125
152. 24 František Čefelín Orel Kuřim 1983 Muži (44.) 0:50:48 32 124
153. 15 Monika Kuncová Orel Vyškov 1999 Dky+Jky (3.) 1:10:00 82 123
154. 182 Marie Crháková J-Elita Brno 1993 Ženy (10.) 1:11:00 66 122
155. 37 Šárka Horáková Orel Silůvky 1977 Ž35 (12.) DNF 0 0
Dorostenky a juniorky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 94. 161 Vendula Klepalová Perun Team Blansko 1998 0:36:59 100
2. / 100. 125 Veronika Kaldová Blansko 1997 0:37:23 90
3. / 153. 15 Monika Kuncová Orel Vyškov 1999 1:10:00 82
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 44. 27 Alice Zachariášová Orel Židenice 1987 0:31:35TR 110
2. / 75. 168 Lucie Lamprechtová SK Meteor Brno 1987 0:35:18 90
3. / 78. 164 Lucie Vaculová AC Moravská Slavia 1982 0:35:35 82
4. / 83. 180 Renata Glierová SDH Doubravník 1985 0:35:56 76
5. / 121. 28 Zuzana Zdařilová Orel Židenice 1983 0:40:03 72
6. / 127. 149 Alexandra Tomíšková Kuřim 1982 0:41:07 70
7. / 135. 93 Lenka Sodomková AK Tišnov 1982 0:42:59 69
8. / 148. 12 Eva Zejdová Orel Obřany 1983 0:47:34 68
9. / 151. 47 Markéta Macková Orel Kuřim 1987 0:50:47 67
10. / 154. 182 Marie Crháková J-Elita Brno 1993 1:11:00 66
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 53. 95 Petra Seberová AK Tišnov 1979 0:32:24 100
2. / 96. 111 Alena Mašková AK Tišnov 1975 0:37:09 90
3. / 97. 139 Barbora Slámová Brno 1981 0:37:17 82
4. / 99. 106 Lenka Topinková AC Moravská Slavia 1976 0:37:18 76
5. / 110. 101 Kateřina Smetanová AK Tišnov 1975 0:38:19 72
6. / 114. 31 Renata Suchánková Orel Židenice 1974 0:38:27 70
7. / 115. 138 Michaela Foralová Brno 1974 0:38:30 69
8. / 116. 18 Lenka Tomanová Orel Vyškov 1976 0:38:53 68
9. / 126. 17 Vendula Dudová Orel Vyškov 1976 0:40:57 67
10. / 128. 29 Klára Hladká Orel Židenice 1978 0:41:08 66
11. / 129. 19 Šárka Kraisová Orel Vyškov 1976 0:41:14 65
12. / 155. 37 Šárka Horáková Orel Silůvky 1977 DNF 0
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 47. 131 Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice 1970 0:31:58TR 110
2. / 66. 155 Ivana Ondroušková Blansko 1970 0:34:22 90
3. / 90. 59 Jitka Mahelová Atletic Třebíč 1962 0:36:22 82
4. / 92. 83 Ivana Volavá www.fit-online.cz 1964 0:36:51 76
5. / 93. 133 Daniela Vojtová AK Tišnov 1969 0:36:56 72
6. / 113. 21 Dana Skřivánková Orel Vyškov 1967 0:38:27 70
7. / 122. 102 Jindřiška Vrzalová AK Tišnov 1968 0:40:30 69
8. / 131. 174 Romana Machotová Kuřim 1969 0:41:45 68
9. / 140. 124 Naďa Obrátilová Brno 1966 0:44:03 67
10. / 141. 121 Regina Mokrá Brno 1968 0:44:04 66
Ženy 55 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 134. 84 Dagmar Dvořáčková Brno 1950 0:42:37 100
2. / 139. 110 Blanka Fabriková Brno 1960 0:43:24 90
3. / 144. 33 Miluše Jurošková Orel Židenice 1958 0:46:22 82
4. / 150. 20 Milena Hrozová LRS Orel Vyškov 1953 0:49:51 76
Dorostenci a junioři
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 7. 96 Aleš Konečný Orel Silůvky 1997 0:26:24 100
2. / 8. 113 Ondřej Šanca ČVK Brno 1997 0:27:18 90
3. / 21. 35 Pavel Halas Orel Šitbořice 1999 0:29:10 82
4. / 24. 154 Jaroslav Říha Orel Kuřim 1999 0:29:22 76
5. / 59. 4 Radek Štěpánek Orel Obřany 1998 0:33:12 72
6. / 80. 58 Jakub Moravec Orel Orlice 1999 0:35:45 70
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 172 Robert Míč VSK Uni Brno 1992 0:24:29 100
2. / 2. 148 Pavel Brlica SK Žabovřesky 1993 0:24:49 90
3. / 3. 147 Daniel Hájek Atletika Polička 1989 0:25:47 82
4. / 5. 74 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská 1989 0:26:14 76
5. / 9. 136 Josef Šutera Atletika Polička 1979 0:27:20 72
6. / 10. 167 Pavel Franc SK Meteor 1986 0:27:33 70
7. / 12. 143 Martin Vintrlík Křepice 1977 0:27:46 69
8. / 13. 75 Lukáš Koudelka AK Drnovice 1983 0:27:46 68
9. / 14. 178 Jaroslav Bárta Sobůlky 1982 0:28:05 67
10. / 15. 26 Stanislav Juránek ml. Uni Brno Orel Židenice 1987 0:28:16 66
11. / 16. 175 Libor Boleček Libarča 1985 0:28:37 65
12. / 17. 176 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica 1985 0:28:43 64
13. / 18. 16 Milan Adamec Orel Vyškov 1977 0:28:58 63
14. / 19. 103 Pavel Matoušek Brno 1978 0:29:03 62
15. / 20. 166 Josef Čuma Milonice 1980 0:29:07 61
16. / 22. 134 Jiří Huťka Brno 1991 0:29:11 60
17. / 25. 129 Pavel Bortlík AK Tišnov 1983 0:29:23 59
18. / 26. 126 Jan Opletal Biatlon Moravský kras 1994 0:29:36 58
19. / 27. 140 Lukáš Sláma Brno 1984 0:29:42 57
20. / 28. 145 Vojtěch Plíva Orel Dolní Dobrouč 1987 0:29:53 56
21. / 29. 135 František Mazuch BCK Relax Olešnice 1990 0:30:07 55
22. / 34. 112 Jiří Vemola Brno 1977 0:30:26 54
23. / 39. 151 Martin Šerák Orel Obřany 1978 0:31:07 53
24. / 40. 79 Petr Meluzín Bílovice nad Svitavou 1987 0:31:14 52
25. / 43. 141 Martin Štěpánek Popůvky 1981 0:31:34 51
26. / 48. 185 Marek Lorenz Baláž Extreme Team 1979 0:32:00 50
27. / 50. 94 Michal Blaha BT Velká Bíteš 1985 0:32:05 49
28. / 51. 171 Zdeněk Laštůvka Česká 1989 0:32:22 48
29. / 52. 50 Filip Šolc SKI Žabiny 1985 0:32:24 47
30. / 54. 81 Ondřej Plechatý RunSport team Křižínkov 1984 0:32:39 46
31. / 67. 49 Metoděj Polášek Kuřim 1980 0:34:34 45
32. / 73. 25 Josef Nehybka VSK Uni Brno - Orel Židenice 1995 0:35:15 44
33. / 74. 156 David Ondroušek Blansko 1994 0:35:15 43
34. / 79. 165 Ondřej Vacula AC Lelek 1981 0:35:35 42
35. / 85. 45 František Náplava Orel Domanín 1979 0:36:03 41
36. / 86. 153 Luděk Borkovec Dolní Loučky 1985 0:36:06 40
37. / 87. 152 David Ševčík Tišnov 1977 0:36:07 39
38. / 95. 144 Martin Beran Tišnov 1982 0:37:05 38
39. / 105. 44 Michal Tříska Orel Domanín 1979 0:37:53 37
40. / 108. 163 Martin Ryšánek Čebín 1979 0:38:03 36
41. / 111. 186 Martin Kotlík Kuřim 1985 0:38:21 35
42. / 124. 120 Michal Moravec Kuřim 1980 0:40:37 34
43. / 133. 78 Michal Ocásek Krnov 1988 0:42:29 33
44. / 152. 24 František Čefelín Orel Kuřim 1983 0:50:48 32
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 4. 41 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 0:25:52 100
2. / 6. 42 Vít Ryška VSK Univerzita Brno 1975 0:26:20 90
3. / 11. 104 Martin Pohanka AC Track & Field Brno 1973 0:27:44 82
4. / 23. 187 Libor Konečný Kuřim 1971 0:29:14 76
5. / 30. 169 Dušan Alman Brno 1967 0:30:12 72
6. / 31. 64 Jaroslav Kropáček Brno 1970 0:30:12 70
7. / 32. 22 Igor Toman Vyškov 1972 0:30:14 69
8. / 33. 88 Petr Dlouhý TJ Nové Město na Moravě 1976 0:30:19 68
9. / 35. 52 Jiří Zachař Orel Vysoké Mýto 1972 0:30:38 67
10. / 36. 36 Petr Horák Orel Silůvky 1976 0:30:46 66
11. / 37. 30 Jiří Hladký Orel Židenice 1975 0:30:47 65
12. / 38. 43 Rostislav Huvar Orel Domanín 1975 0:30:53 64
13. / 41. 188 Petr Kazda Brno 1970 0:31:19 63
14. / 45. 132 Petr Jančařík AAC Brno 1968 0:31:43 62
15. / 56. 173 Radek Brázda Tatran Kohoutovice 1967 0:32:42 61
16. / 57. 170 Zbyněk Bednář Jamné 1973 0:32:50 60
17. / 60. 72 Marek Dvořák Náměšť 1974 0:33:16 59
18. / 62. 179 Ladislav Čech Mokrá 1973 0:34:08 58
19. / 63. 190 Petr Škrob Kuřim 1975 0:34:12 57
20. / 64. 119 Pavel Kupka Lukovany 1975 0:34:16 56
21. / 69. 38 Jaroslav Kundrát AK Tišnov 1976 0:34:37 55
22. / 71. 191 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 0:34:46 54
23. / 77. 107 Jan Jína AC Moravská Slavia 1973 0:35:30 53
24. / 88. 127 Tomáš Cikrle Synthon Blansko 1973 0:36:11 52
25. / 89. 117 Ladislav Šimerle Brno 1976 0:36:21 51
26. / 91. 40 Petr Šenkýř Orel Silůvky 1974 0:36:46 50
27. / 106. 162 Ivan Zerzánek Brno 1975 0:37:54 49
28. / 107. 77 Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí 1971 0:37:59 48
29. / 118. 99 Otto Ónodi Elpis Klub 1974 0:39:24 47
30. / 119. 118 Martin Balák Bruslárna.cz 1970 0:39:52 46
31. / 137. 100 Jaromír Jícha Artaban Moravia JTK 1968 0:43:15 45
32. / 142. 189 Martin Jaskulka Kuřim 1968 0:45:09 44
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 42. 57 Jiří Nožka Dino sport Ivančice 1963 0:31:32 100
2. / 46. 128 Leopold Spáčil Novatop Lapierre 1959 0:31:46 90
3. / 49. 54 Jaroslav Scherrer Orel Moravské Budějovice 1960 0:32:03 82
4. / 55. 32 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:32:40 76
5. / 58. 181 Luboš Prudek Kuřim 1961 0:33:05 72
6. / 65. 109 Miroslav Fabrik Brno Bystrc 1959 0:34:22 70
7. / 68. 157 Petr Novotný Kuřim 1965 0:34:35 69
8. / 70. 150 Jiří Sláma AutoMedia 1960 0:34:41 68
9. / 72. 23 Josef Kunc Orel Vyškov 1960 0:34:50 67
10. / 81. 123 Jan Mokrý KOB Moira Brno 1966 0:35:51 66
11. / 101. 142 Zdeněk Bartoš www.cemba.cz 1962 0:37:23 65
12. / 112. 76 Robert Seehofner Brno 1960 0:38:27 64
13. / 123. 183 Luděk Crhák J-Elita Brno 1959 0:40:33 63
14. / 147. 160 Petr Klepal Perun Team Blansko 1966 0:47:15 62
15. / 149. 146 Vladimír Plíva Orel Dolní Dobrouč 1957 0:49:15 61
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 61. 137 Antonín Pavlas Přibyslav 1956 0:33:25 100
2. / 76. 92 Ivan Ochrymčuk AK Tišnov 1950 0:35:21 90
3. / 82. 11 Jiří Brtník Orel Obřany 1952 0:35:52 82
4. / 84. 108 Jiří Boháč BěhejBrno 1954 0:35:56 76
5. / 98. 55 Aleš Stráník Blansko 1950 0:37:18 72
6. / 102. 90 František Nechvátal Orel Knežice 1953 0:37:29 70
7. / 103. 86 Stanislav Holeček Hare Kršna 1955 0:37:31 69
8. / 104. 39 Lubomír Šlancar ZŠ Nikolčice 1953 0:37:37 68
9. / 109. 85 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 0:38:12 67
10. / 117. 130 Lubomír Liška Kuřim 1955 0:39:05 66
11. / 130. 73 Pavel Sedláček Orel Starý Lískovec 1953 0:41:33 65
12. / 132. 34 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Židenice 1956 0:42:04 64
13. / 136. 105 Bořivoj Chromý Tišnov 1953 0:42:59 63
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 120. 97 Jan Haberland Sokol Brno 1942 0:39:59 100
2. / 125. 56 František Kovařík Břeclav 1946 0:40:55 90
3. / 138. 158 Jiří Bubeník Orel Vyškov 1944 0:43:20 82
4. / 143. 91 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov 1941 0:46:11 76
5. / 145. 53 Jiří Marek Orel Vysoké Mýto 1943 0:46:38 72
6. / 146. 159 Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice 1939 0:47:06 70