Výsledky závodu

Běh na Babí lom - Lidový běh 2015

1.11.2015
2600 m
slunečno, 10°C
Info o trati »

Běh na Babí lom - Lidový běh 2015


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 22 Michal Šmída Drahanský sport team Drahanský sport team 2001 StŽci (1.) 0:09:55TR 45 40
2. 28 Jan Koutný AK Drnovice AK Drnovice 2005 Přípravka H (1.) 0:10:00TR 40 35
3. 115 Jan Dočkal AK Kuřim AK Kuřim 2003 MlŽci (1.) 0:10:54   31 31
4. 23 Aneta Fritzová Drahanský sport team Drahanský sport team 2002 MlŽky (1.) 0:11:06TR 33 28
5. 26 Tereza Mazlová AHA Vyškov AHA Vyškov 2002 MlŽky (2.) 0:11:16   26 26
6. 179 Adam Klusoň Lelekovice Lelekovice 2007 Přípravka H (2.) 0:11:27   25 25
7. 45 Martin Pohanka AC Mor. Slavia - Orel Židenice AC Mor. Slavia - Orel Židenice 2002 MlŽci (2.) 0:11:31   24 24
8. 120 Nikola Bradáčová ACT Lerak Blansko ACT Lerak Blansko 2007 Přípravka D (1.) 0:11:43   23 23
9. 114 Kryštof Doležal AK Kuřim AK Kuřim 2002 MlŽci (3.) 0:11:49   22 22
10. 33 Karolína Kleiblová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 2002 MlŽky (3.) 0:11:52   21 21
11. 20 Tomáš Jančařík Orel Židenice - Uni Brno Orel Židenice - Uni Brno 2005 Přípravka H (3.) 0:11:54   20 20
12. 43 Martin Stara Brno Brno 2005 Přípravka H (4.) 0:12:05   19 19
13. 41 Anna Ryšavá AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 2002 MlŽky (4.) 0:12:07   18 18
14. 29 Ondřej Koutný AK Drnovice AK Drnovice 2007 Přípravka H (5.) 0:12:09   17 17
15. 25 Martina Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 2001 StŽky (1.) 0:12:20TR 21 16
16. 35 Tereza Charvátová Elite sport Boskovice Elite sport Boskovice 2002 MlŽky (5.) 0:12:29   15 15
17. 30 Anna Halasová Orel Vyškov Orel Vyškov 2003 MlŽky (6.) 0:12:30   14 14
18. 31 Petr Halas Orel Vyškov Orel Vyškov 1973 Nezařazen  0:12:41   0 13
19. 181 Johana Kratochvílová Lelekovice Lelekovice 2004 Přípravka D (2.) 0:12:43   12 12
20. 44 Šimon Kafka AK Kuřim AK Kuřim 2004 Přípravka H (6.) 0:12:52   11 11
21. 37 Kateřina Müllerová AK Drnovice AK Drnovice 2002 MlŽky (7.) 0:12:54   10 10
22. 36 Matyáš Charvát Elite sport Boskovice Elite sport Boskovice 2005 Přípravka H (7.) 0:13:19   9 9
23. 40 Patrik Navrátil Chudčice Chudčice 2005 Přípravka H (8.) 0:13:31   8 8
24. 183 Anežka Machotová Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 2003 MlŽky (8.) 0:13:33   7 7
25. 180 Jan Klusoň X-sports X-sports 2005 Přípravka H (9.) 0:13:34   6 6
26. 21 Tomáš Horák Orel Silůvky Orel Silůvky 2008 Přípravka H (10.) 0:13:38   5 5
27. 38 Daniela Müllerová AK Drnovice AK Drnovice 2002 MlŽky (9.) 0:13:42   4 4
28. 185 Matouš Jahoda Brno Brno 2006 Přípravka H (11.) 0:14:10   3 3
29. 46 Dalibor Dočkal TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 2005 Přípravka H (12.) 0:14:11   2 2
30. 27 Ondřej Mazel Vyškov Vyškov 2004 Přípravka H (13.) 0:14:35   1 1
31. 42 Natálie Mazálková AK Tišnov AK Tišnov 2007 Přípravka D (3.) 0:14:36   1 1
32. 19 Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni Brno Orel Židenice - Uni Brno 2008 Přípravka D (4.) 0:14:53   1 1
33. 184 Ondřej Jahoda Brno Brno 2003 MlŽci (4.) 0:15:12   1 1
34. 32 Martina Nováková AC Moravská Slávia AC Moravská Slávia 2008 Přípravka D (5.) 0:15:16   1 1
35. 182 Vendula Kratochvílová Lelekovice Lelekovice 2007 Přípravka D (6.) 0:15:23   1 1
Přípravka dívky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 8. 120 Nikola Bradáčová ACT Lerak Blansko ACT Lerak Blansko 2007 0:11:43  23
2. / 19. 181 Johana Kratochvílová Lelekovice Lelekovice 2004 0:12:43  12
3. / 31. 42 Natálie Mazálková AK Tišnov AK Tišnov 2007 0:14:36  1
4. / 32. 19 Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni Brno Orel Židenice - Uni Brno 2008 0:14:53  1
5. / 34. 32 Martina Nováková AC Moravská Slávia AC Moravská Slávia 2008 0:15:16  1
6. / 35. 182 Vendula Kratochvílová Lelekovice Lelekovice 2007 0:15:23  1
Mladší žačky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 4. 23 Aneta Fritzová Drahanský sport team Drahanský sport team 2002 0:11:06TR 33
2. / 5. 26 Tereza Mazlová AHA Vyškov AHA Vyškov 2002 0:11:16  26
3. / 10. 33 Karolína Kleiblová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 2002 0:11:52  21
4. / 13. 41 Anna Ryšavá AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 2002 0:12:07  18
5. / 16. 35 Tereza Charvátová Elite sport Boskovice Elite sport Boskovice 2002 0:12:29  15
6. / 17. 30 Anna Halasová Orel Vyškov Orel Vyškov 2003 0:12:30  14
7. / 21. 37 Kateřina Müllerová AK Drnovice AK Drnovice 2002 0:12:54  10
8. / 24. 183 Anežka Machotová Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 2003 0:13:33  7
9. / 27. 38 Daniela Müllerová AK Drnovice AK Drnovice 2002 0:13:42  4
Starší žačky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 15. 25 Martina Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 2001 0:12:20TR 21
Přípravka chlapci
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 28 Jan Koutný AK Drnovice AK Drnovice 2005 0:10:00TR 40
2. / 6. 179 Adam Klusoň Lelekovice Lelekovice 2007 0:11:27  25
3. / 11. 20 Tomáš Jančařík Orel Židenice - Uni Brno Orel Židenice - Uni Brno 2005 0:11:54  20
4. / 12. 43 Martin Stara Brno Brno 2005 0:12:05  19
5. / 14. 29 Ondřej Koutný AK Drnovice AK Drnovice 2007 0:12:09  17
6. / 20. 44 Šimon Kafka AK Kuřim AK Kuřim 2004 0:12:52  11
7. / 22. 36 Matyáš Charvát Elite sport Boskovice Elite sport Boskovice 2005 0:13:19  9
8. / 23. 40 Patrik Navrátil Chudčice Chudčice 2005 0:13:31  8
9. / 25. 180 Jan Klusoň X-sports X-sports 2005 0:13:34  6
10. / 26. 21 Tomáš Horák Orel Silůvky Orel Silůvky 2008 0:13:38  5
11. / 28. 185 Matouš Jahoda Brno Brno 2006 0:14:10  3
12. / 29. 46 Dalibor Dočkal TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 2005 0:14:11  2
13. / 30. 27 Ondřej Mazel Vyškov Vyškov 2004 0:14:35  1
Mladší žáci
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 3. 115 Jan Dočkal AK Kuřim AK Kuřim 2003 0:10:54  31
2. / 7. 45 Martin Pohanka AC Mor. Slavia - Orel Židenice AC Mor. Slavia - Orel Židenice 2002 0:11:31  24
3. / 9. 114 Kryštof Doležal AK Kuřim AK Kuřim 2002 0:11:49  22
4. / 33. 184 Ondřej Jahoda Brno Brno 2003 0:15:12  1
Starší žáci
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 22 Michal Šmída Drahanský sport team Drahanský sport team 2001 0:09:55TR 45