Výsledky závodu

Běh na Babí lom 2015

1.11.2015
3800 m
9°C, jasno
Info o trati »

Běh na Babí lom 2015


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 140 Jiří Čípa Bystré Bystré 1985 Muži (1.) 0:14:18TR 45 110
2. 75 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (1.) 0:15:28   40 105
3. 50 Lukáš Koudelka AK Drnovice AK Drnovice 1983 Muži (2.) 0:16:08   35 101
4. 79 Pavel Musil Brno - Medlánky Brno - Medlánky 1975 M40 (2.) 0:16:41   35 98
5. 141 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 M40 (3.) 0:17:00   31 96
6. 78 Jiří Huťka Brno Brno 1991 Muži (3.) 0:17:05   31 95
7. 70 Jan Opletal Biatlon Moravský kras Biatlon Moravský kras 1994 Muži (4.) 0:17:05   28 94
8. 123 Ondřej Doležal AK Tišnov AK Tišnov 1979 Muži (5.) 0:17:09   26 93
9. 99 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 Muži (6.) 0:17:14   25 92
10. 113 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica Orel Blučina - SK Ica 1985 Muži (7.) 0:17:20   24 91
11. 59 Jiří Mikauš LelekBikers LelekBikers 1987 Muži (8.) 0:17:34   23 90
12. 3 Frederic Hermansen Norway Norway 1990 Muži (9.) 0:17:34   22 89
13. 4 Felix Donat Germany Germany 1992 Muži (10.) 0:17:34   21 88
14. 76 František Kolínek AK Perná AK Perná 1956 M50 (1.) 0:17:40   40 87
15. 67 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M40 (4.) 0:17:48   28 86
16. 92 Josef Čuma Milonice Milonice 1980 Muži (11.) 0:17:54   20 85
17. 60 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 M50 (2.) 0:17:55   35 84
18. 53 Jaroslav Jurča :-) :-) 1962 M50 (3.) 0:18:03   31 83
19. 82 Michael Nešpor Brno Brno 1991 Muži (12.) 0:18:08   19 82
20. 1 Paul Lemaitre France France 1993 Muži (13.) 0:18:10   18 81
21. 56 Leopold Spáčil Novatop Lapierre Novatop Lapierre 1959 M50 (4.) 0:18:22   28 80
22. 5 Yoan Le Ferec France France 1992 Muži (14.) 0:18:34   17 79
23. 13 Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice AAC Brno - Orel Židenice 1970 Ž45 (1.) 0:18:52TR 45 78
24. 102 Radek Brázda Tatran Kohoutovice Tatran Kohoutovice 1967 M40 (5.) 0:18:53   26 77
25. 57 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 M50 (5.) 0:18:54   26 76
26. 14 Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno Orel Židenice - AAC Brno 1968 M40 (6.) 0:18:54   25 75
27. 68 Martin Macholan Velká Bíteš Velká Bíteš 1988 Muži (15.) 0:18:58   16 74
28. 103 Lucie Nedomová Lysice Lysice 1985 Ženy (1.) 0:19:03   40 73
29. 54 Jan Šmída Drahanský sport team Drahanský sport team 1999 Muži (16.) 0:19:09   15 72
30. 101 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 M40 (7.) 0:19:12   24 71
31. 81 Petr Daniel Start Brno Start Brno 1971 M40 (8.) 0:19:26   23 70
32. 135 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M50 (6.) 0:19:29   25 69
33. 12 Ondřej Genco Biatlon Orlová Biatlon Orlová 1996 Muži (17.) 0:19:29   14 68
34. 6 Jan Tichý Česko Česko 1992 Muži (18.) 0:19:42   13 67
35. 133 Alexandr Mrůzek Uni Brno Uni Brno 1965 M50 (7.) 0:19:45   24 66
36. 137 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 M40 (9.) 0:19:45   22 65
37. 51 Nina Bartoňková Brno Brno 1990 Ženy (2.) 0:19:48   35 64
38. 63 Jan Koutný AK Drnovice AK Drnovice 1972 M40 (10.) 0:19:49   21 63
39. 97 Radek Kafka Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou 1964 M50 (8.) 0:19:50   23 62
40. 139 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 Muži (19.) 0:19:55   12 61
41. 100 Jiří Sláma Medlánky Medlánky 1960 M50 (9.) 0:19:56   22 60
42. 112 Ivan Ochrymčuk AK Tišnov AK Tišnov 1950 M60 (1.) 0:20:02   40 59
43. 86 Petr Bedan Spešov Spešov 1973 M40 (11.) 0:20:05   20 58
44. 2 Thomas Lotton France France 1994 Muži (20.) 0:20:06   11 57
45. 109 Petra Seberová AK Tišnov AK Tišnov 1979 Ž35 (1.) 0:20:10   40 56
46. 49 Marek Lorenc Měnín Měnín 1987 Muži (21.) 0:20:13   10 55
47. 116 Petr Janek Orel Židenice Orel Židenice 1969 M40 (12.) 0:20:20   19 54
48. 77 Hana Kolínková AK Perná AK Perná 1974 Ž35 (2.) 0:20:27   35 53
49. 15 Milan Strachoň Slavkov Slavkov 1950 M60 (2.) 0:20:27   35 52
50. 98 Aleš Liška Lelekovice Lelekovice 1978 Muži (22.) 0:20:28   9 51
51. 88 Jana Smržová HB Kuřim HB Kuřim 1982 Ženy (3.) 0:20:43   31 50
52. 71 David Ondroušek Blansko Blansko 1994 Muži (23.) 0:20:45   8 49
53. 93 Ondřej Vacula AC Lelek AC Lelek 1981 Muži (24.) 0:20:57   7 48
54. 134 Robert Jahoda Brno Brno 1974 M40 (13.) 0:20:57   18 47
55. 128 Vladimír Šilhan Originál Ježek Originál Ježek 1957 M50 (10.) 0:21:12   21 46
56. 129 Jan Klusoň Lelekovice Lelekovice 1979 Muži (25.) 0:21:12   6 45
57. 61 Jaroslav Kundrát AK Tišnov AK Tišnov 1976 Muži (26.) 0:21:21   5 44
58. 66 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 M50 (11.) 0:21:29   20 43
59. 96 Jiří Brtník Orel Obřany Orel Obřany 1952 M60 (3.) 0:21:31   31 42
60. 73 Barbora Jurová Brno Brno 1981 Ženy (4.) 0:21:37   28 41
61. 85 Vít Jakubec Silvini Madshus Silvini Madshus 1977 Muži (27.) 0:21:38   4 40
62. 72 Ivana Ondroušková Blansko Blansko 1970 Ž45 (2.) 0:21:42TR 40 39
63. 89 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 M60 (4.) 0:21:45   28 38
64. 62 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 M60 (5.) 0:21:50   26 37
65. 18 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 M50 (12.) 0:22:07   19 36
66. 87 Ivan Zerzánek Brno Brno 1975 M40 (14.) 0:22:21   17 35
67. 94 David Ševčík Tišnov Tišnov 1977 Muži (28.) 0:22:23   3 34
68. 124 Jaroslav Kratochvíl Lelekovice Lelekovice 1963 M50 (13.) 0:22:28   18 33
69. 95 Luděk Borkovec Dolní Loučky Dolní Loučky 1985 Muži (29.) 0:22:31   2 32
70. 11 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 M50 (14.) 0:22:34   17 31
71. 107 Ivana Jíchová AK Tišnov AK Tišnov 1968 Ž45 (3.) 0:22:35   31 30
72. 39 Tomáš Komárek ACT Lerak Blansko ACT Lerak Blansko 2004 Muži (30.) 0:22:40   1 29
73. 8 Markéta Mazlová AHA Vyškov AHA Vyškov 1976 Ž35 (3.) 0:22:42   31 28
74. 105 Kateřina Smetanová AK Tišnov AK Tišnov 1975 Ž35 (4.) 0:22:53   28 27
75. 119 Vincent Anton Masarykova Univerzita Masarykova Univerzita 1995 Muži (31.) 0:22:58   1 26
76. 104 Daniela Vojtová AK Tišnov AK Tišnov 1969 Ž45 (4.) 0:23:09   28 25
77. 117 Petr Jakub Masarykova Univerzita Masarykova Univerzita 1995 Muži (32.) 0:23:18   1 24
78. 58 Otto Ónodi Elpis Klub Elpis Klub 1974 M40 (15.) 0:23:19   16 23
79. 10 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 Ž45 (5.) 0:23:24   26 22
80. 74 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 Ž45 (6.) 0:24:08   25 21
81. 111 Aleš Drlík AK Tišnov AK Tišnov 1972 M40 (16.) 0:24:12   15 20
82. 65 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 M70 (1.) 0:24:29   40 19
83. 52 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M60 (6.) 0:24:39   25 18
84. 83 Petr Šmíd Hrušky Hrušky 1980 Muži (33.) 0:24:46   1 17
85. 127 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 M40 (17.) 0:24:56   14 16
86. 136 Jana Škrobová Kuřim Kuřim 1971 Ž35 (5.) 0:25:07   26 15
87. 132 Romana Machotová Kuřim Kuřim 1969 Ž45 (7.) 0:25:23   24 14
88. 91 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1965 Ž45 (8.) 0:25:32   23 13
89. 118 Martin Míček Masarykova Univerzita Masarykova Univerzita 1995 Muži (34.) 0:25:53   1 12
90. 121 Miroslav Kuchta Masarykova Univerzita Masarykova Univerzita 1991 Muži (35.) 0:25:53   1 11
91. 106 Lenka Sodomková AK Tišnov AK Tišnov 1982 Ženy (5.) 0:25:55   26 10
92. 16 Pavla Horáčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1977 Ž35 (6.) 0:26:02   25 9
93. 110 Lenka Drlíková AK Tišnov AK Tišnov 1979 Ž35 (7.) 0:26:31   24 8
94. 122 Radek Šnepfenberk Tišnov Tišnov 1974 M40 (18.) 0:26:35   13 7
95. 48 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 M70 (2.) 0:27:06   35 6
96. 108 Jaromír Jícha Artaban Moravia JTK Artaban Moravia JTK 1968 M40 (19.) 0:27:11   12 5
97. 138 Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1970 Ž45 (9.) 0:28:01   22 4
98. 90 Kateřina Krejčiříková Svatá Kateřina Svatá Kateřina 1972 Ž35 (8.) 0:28:18   23 3
99. 131 Romana Laštůvková Brno Brno 1992 Ženy (6.) 0:28:19   25 2
100. 130 Zdeněk Laštůvka Česká Česká 1989 Muži (36.) 0:28:35   1 1
101. 80 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M70 (3.) 0:28:48   31 1
102. 55 Zarina Suvonova RFF Brno RFF Brno 1992 Ženy (7.) 0:28:54   24 1
103. 47 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 M70 (4.) 0:29:46   28 1
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 28. 103 Lucie Nedomová Lysice Lysice 1985 0:19:03  40
2. / 37. 51 Nina Bartoňková Brno Brno 1990 0:19:48  35
3. / 51. 88 Jana Smržová HB Kuřim HB Kuřim 1982 0:20:43  31
4. / 60. 73 Barbora Jurová Brno Brno 1981 0:21:37  28
5. / 91. 106 Lenka Sodomková AK Tišnov AK Tišnov 1982 0:25:55  26
6. / 99. 131 Romana Laštůvková Brno Brno 1992 0:28:19  25
7. / 102. 55 Zarina Suvonova RFF Brno RFF Brno 1992 0:28:54  24
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 45. 109 Petra Seberová AK Tišnov AK Tišnov 1979 0:20:10  40
2. / 48. 77 Hana Kolínková AK Perná AK Perná 1974 0:20:27  35
3. / 73. 8 Markéta Mazlová AHA Vyškov AHA Vyškov 1976 0:22:42  31
4. / 74. 105 Kateřina Smetanová AK Tišnov AK Tišnov 1975 0:22:53  28
5. / 86. 136 Jana Škrobová Kuřim Kuřim 1971 0:25:07  26
6. / 92. 16 Pavla Horáčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1977 0:26:02  25
7. / 93. 110 Lenka Drlíková AK Tišnov AK Tišnov 1979 0:26:31  24
8. / 98. 90 Kateřina Krejčiříková Svatá Kateřina Svatá Kateřina 1972 0:28:18  23
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 23. 13 Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice AAC Brno - Orel Židenice 1970 0:18:52TR 45
2. / 62. 72 Ivana Ondroušková Blansko Blansko 1970 0:21:42TR 40
3. / 71. 107 Ivana Jíchová AK Tišnov AK Tišnov 1968 0:22:35  31
4. / 76. 104 Daniela Vojtová AK Tišnov AK Tišnov 1969 0:23:09  28
5. / 79. 10 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 0:23:24  26
6. / 80. 74 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 0:24:08  25
7. / 87. 132 Romana Machotová Kuřim Kuřim 1969 0:25:23  24
8. / 88. 91 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1965 0:25:32  23
9. / 97. 138 Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1970 0:28:01  22
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 140 Jiří Čípa Bystré Bystré 1985 0:14:18TR 45
2. / 3. 50 Lukáš Koudelka AK Drnovice AK Drnovice 1983 0:16:08  35
3. / 6. 78 Jiří Huťka Brno Brno 1991 0:17:05  31
4. / 7. 70 Jan Opletal Biatlon Moravský kras Biatlon Moravský kras 1994 0:17:05  28
5. / 8. 123 Ondřej Doležal AK Tišnov AK Tišnov 1979 0:17:09  26
6. / 9. 99 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 0:17:14  25
7. / 10. 113 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica Orel Blučina - SK Ica 1985 0:17:20  24
8. / 11. 59 Jiří Mikauš LelekBikers LelekBikers 1987 0:17:34  23
9. / 12. 3 Frederic Hermansen Norway Norway 1990 0:17:34  22
10. / 13. 4 Felix Donat Germany Germany 1992 0:17:34  21
11. / 16. 92 Josef Čuma Milonice Milonice 1980 0:17:54  20
12. / 19. 82 Michael Nešpor Brno Brno 1991 0:18:08  19
13. / 20. 1 Paul Lemaitre France France 1993 0:18:10  18
14. / 22. 5 Yoan Le Ferec France France 1992 0:18:34  17
15. / 27. 68 Martin Macholan Velká Bíteš Velká Bíteš 1988 0:18:58  16
16. / 29. 54 Jan Šmída Drahanský sport team Drahanský sport team 1999 0:19:09  15
17. / 33. 12 Ondřej Genco Biatlon Orlová Biatlon Orlová 1996 0:19:29  14
18. / 34. 6 Jan Tichý Česko Česko 1992 0:19:42  13
19. / 40. 139 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 0:19:55  12
20. / 44. 2 Thomas Lotton France France 1994 0:20:06  11
21. / 46. 49 Marek Lorenc Měnín Měnín 1987 0:20:13  10
22. / 50. 98 Aleš Liška Lelekovice Lelekovice 1978 0:20:28  9
23. / 52. 71 David Ondroušek Blansko Blansko 1994 0:20:45  8
24. / 53. 93 Ondřej Vacula AC Lelek AC Lelek 1981 0:20:57  7
25. / 56. 129 Jan Klusoň Lelekovice Lelekovice 1979 0:21:12  6
26. / 57. 61 Jaroslav Kundrát AK Tišnov AK Tišnov 1976 0:21:21  5
27. / 61. 85 Vít Jakubec Silvini Madshus Silvini Madshus 1977 0:21:38  4
28. / 67. 94 David Ševčík Tišnov Tišnov 1977 0:22:23  3
29. / 69. 95 Luděk Borkovec Dolní Loučky Dolní Loučky 1985 0:22:31  2
30. / 72. 39 Tomáš Komárek ACT Lerak Blansko ACT Lerak Blansko 2004 0:22:40  1
31. / 75. 119 Vincent Anton Masarykova Univerzita Masarykova Univerzita 1995 0:22:58  1
32. / 77. 117 Petr Jakub Masarykova Univerzita Masarykova Univerzita 1995 0:23:18  1
33. / 84. 83 Petr Šmíd Hrušky Hrušky 1980 0:24:46  1
34. / 89. 118 Martin Míček Masarykova Univerzita Masarykova Univerzita 1995 0:25:53  1
35. / 90. 121 Miroslav Kuchta Masarykova Univerzita Masarykova Univerzita 1991 0:25:53  1
36. / 100. 130 Zdeněk Laštůvka Česká Česká 1989 0:28:35  1
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 75 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:15:28  40
2. / 4. 79 Pavel Musil Brno - Medlánky Brno - Medlánky 1975 0:16:41  35
3. / 5. 141 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 0:17:00  31
4. / 15. 67 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:17:48  28
5. / 24. 102 Radek Brázda Tatran Kohoutovice Tatran Kohoutovice 1967 0:18:53  26
6. / 26. 14 Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno Orel Židenice - AAC Brno 1968 0:18:54  25
7. / 30. 101 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 0:19:12  24
8. / 31. 81 Petr Daniel Start Brno Start Brno 1971 0:19:26  23
9. / 36. 137 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 0:19:45  22
10. / 38. 63 Jan Koutný AK Drnovice AK Drnovice 1972 0:19:49  21
11. / 43. 86 Petr Bedan Spešov Spešov 1973 0:20:05  20
12. / 47. 116 Petr Janek Orel Židenice Orel Židenice 1969 0:20:20  19
13. / 54. 134 Robert Jahoda Brno Brno 1974 0:20:57  18
14. / 66. 87 Ivan Zerzánek Brno Brno 1975 0:22:21  17
15. / 78. 58 Otto Ónodi Elpis Klub Elpis Klub 1974 0:23:19  16
16. / 81. 111 Aleš Drlík AK Tišnov AK Tišnov 1972 0:24:12  15
17. / 85. 127 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 0:24:56  14
18. / 94. 122 Radek Šnepfenberk Tišnov Tišnov 1974 0:26:35  13
19. / 96. 108 Jaromír Jícha Artaban Moravia JTK Artaban Moravia JTK 1968 0:27:11  12
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 14. 76 František Kolínek AK Perná AK Perná 1956 0:17:40  40
2. / 17. 60 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 0:17:55  35
3. / 18. 53 Jaroslav Jurča :-) :-) 1962 0:18:03  31
4. / 21. 56 Leopold Spáčil Novatop Lapierre Novatop Lapierre 1959 0:18:22  28
5. / 25. 57 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 0:18:54  26
6. / 32. 135 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:19:29  25
7. / 35. 133 Alexandr Mrůzek Uni Brno Uni Brno 1965 0:19:45  24
8. / 39. 97 Radek Kafka Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou 1964 0:19:50  23
9. / 41. 100 Jiří Sláma Medlánky Medlánky 1960 0:19:56  22
10. / 55. 128 Vladimír Šilhan Originál Ježek Originál Ježek 1957 0:21:12  21
11. / 58. 66 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 0:21:29  20
12. / 65. 18 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 0:22:07  19
13. / 68. 124 Jaroslav Kratochvíl Lelekovice Lelekovice 1963 0:22:28  18
14. / 70. 11 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 0:22:34  17
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 42. 112 Ivan Ochrymčuk AK Tišnov AK Tišnov 1950 0:20:02  40
2. / 49. 15 Milan Strachoň Slavkov Slavkov 1950 0:20:27  35
3. / 59. 96 Jiří Brtník Orel Obřany Orel Obřany 1952 0:21:31  31
4. / 63. 89 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 0:21:45  28
5. / 64. 62 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 0:21:50  26
6. / 83. 52 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:24:39  25
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 82. 65 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 0:24:29  40
2. / 95. 48 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 0:27:06  35
3. / 101. 80 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:28:48  31
4. / 103. 47 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 0:29:46  28
Fotografie ze závodu