Výsledky závodu

1.11.2015
3800 m
9°C, jasno
Info o trati »

Běh na Babí lom 2015


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 140 Jiří Čípa Bystré 1985 Muži (1.) 0:14:18TR 45 110
2. 75 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (1.) 0:15:28 40 105
3. 50 Lukáš Koudelka AK Drnovice 1983 Muži (2.) 0:16:08 35 101
4. 79 Pavel Musil Brno - Medlánky 1975 M40 (2.) 0:16:41 35 98
5. 141 Libor Konečný Kuřim 1971 M40 (3.) 0:17:00 31 96
6. 78 Jiří Huťka Brno 1991 Muži (3.) 0:17:05 31 95
7. 70 Jan Opletal Biatlon Moravský kras 1994 Muži (4.) 0:17:05 28 94
8. 123 Ondřej Doležal AK Tišnov 1979 Muži (5.) 0:17:09 26 93
9. 99 Lukáš Sláma Brno 1984 Muži (6.) 0:17:14 25 92
10. 113 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica 1985 Muži (7.) 0:17:20 24 91
11. 59 Jiří Mikauš LelekBikers 1987 Muži (8.) 0:17:34 23 90
12. 3 Frederic Hermansen Norway 1990 Muži (9.) 0:17:34 22 89
13. 4 Felix Donat Germany 1992 Muži (10.) 0:17:34 21 88
14. 76 František Kolínek AK Perná 1956 M50 (1.) 0:17:40 40 87
15. 67 Jaroslav Kropáček Brno 1970 M40 (4.) 0:17:48 28 86
16. 92 Josef Čuma Milonice 1980 Muži (11.) 0:17:54 20 85
17. 60 Jiří Nožka Dino sport Ivančice 1963 M50 (2.) 0:17:55 35 84
18. 53 Jaroslav Jurča :-) 1962 M50 (3.) 0:18:03 31 83
19. 82 Michael Nešpor Brno 1991 Muži (12.) 0:18:08 19 82
20. 1 Paul Lemaitre France 1993 Muži (13.) 0:18:10 18 81
21. 56 Leopold Spáčil Novatop Lapierre 1959 M50 (4.) 0:18:22 28 80
22. 5 Yoan Le Ferec France 1992 Muži (14.) 0:18:34 17 79
23. 13 Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice 1970 Ž45 (1.) 0:18:52TR 45 78
24. 102 Radek Brázda Tatran Kohoutovice 1967 M40 (5.) 0:18:53 26 77
25. 57 Jan Fiedler AC Moravská Slavia 1956 M50 (5.) 0:18:54 26 76
26. 14 Petr Jančařík AAC Brno 1968 M40 (6.) 0:18:54 25 75
27. 68 Martin Macholan Velká Bíteš 1988 Muži (15.) 0:18:58 16 74
28. 103 Lucie Nedomová Lysice 1985 Ženy (1.) 0:19:03 40 73
29. 54 Jan Šmída Drahanský sport team 1999 Muži (16.) 0:19:09 15 72
30. 101 Zbyněk Bednář Jamné 1973 M40 (7.) 0:19:12 24 71
31. 81 Petr Daniel Start Brno 1971 M40 (8.) 0:19:26 23 70
32. 135 Luboš Prudek Kuřim 1961 M50 (6.) 0:19:29 25 69
33. 12 Ondřej Genco Biatlon Orlová 1996 Muži (17.) 0:19:29 14 68
34. 6 Jan Tichý Česko 1992 Muži (18.) 0:19:42 13 67
35. 133 Alexandr Mrůzek Uni Brno 1965 M50 (7.) 0:19:45 24 66
36. 137 Petr Škrob Kuřim 1975 M40 (9.) 0:19:45 22 65
37. 51 Nina Bartoňková Brno 1990 Ženy (2.) 0:19:48 35 64
38. 63 Jan Koutný AK Drnovice 1972 M40 (10.) 0:19:49 21 63
39. 97 Radek Kafka Žďár nad Sázavou 1964 M50 (8.) 0:19:50 23 62
40. 139 Metoděj Polášek Kuřim 1980 Muži (19.) 0:19:55 12 61
41. 100 Jiří Sláma AutoMedia 1960 M50 (9.) 0:19:56 22 60
42. 112 Ivan Ochrymčuk AK Tišnov 1950 M60 (1.) 0:20:02 40 59
43. 86 Petr Bedan Spešov 1973 M40 (11.) 0:20:05 20 58
44. 2 Thomas Lotton France 1994 Muži (20.) 0:20:06 11 57
45. 109 Petra Seberová AK Tišnov 1979 Ž35 (1.) 0:20:10 40 56
46. 49 Marek Lorenc Měnín 1987 Muži (21.) 0:20:13 10 55
47. 116 Petr Janek Orel Židenice 1969 M40 (12.) 0:20:20 19 54
48. 77 Hana Kolínková AK Perná 1974 Ž35 (2.) 0:20:27 35 53
49. 15 Milan Strachoň Slavkov 1950 M60 (2.) 0:20:27 35 52
50. 98 Aleš Liška Lelekovice 1978 Muži (22.) 0:20:28 9 51
51. 88 Jana Smržová HB Kuřim 1982 Ženy (3.) 0:20:43 31 50
52. 71 David Ondroušek Blansko 1994 Muži (23.) 0:20:45 8 49
53. 93 Ondřej Vacula AC Lelek 1981 Muži (24.) 0:20:57 7 48
54. 134 Robert Jahoda Brno 1974 M40 (13.) 0:20:57 18 47
55. 128 Vladimír Šilhan Originál Ježek 1957 M50 (10.) 0:21:12 21 46
56. 129 Jan Klusoň Lelekovice 1979 Muži (25.) 0:21:12 6 45
57. 61 Jaroslav Kundrát AK Tišnov 1976 Muži (26.) 0:21:21 5 44
58. 66 Petr Novotný Kuřim 1965 M50 (11.) 0:21:29 20 43
59. 96 Jiří Brtník Orel Obřany 1952 M60 (3.) 0:21:31 31 42
60. 73 Barbora Jurová Brno 1981 Ženy (4.) 0:21:37 28 41
61. 85 Vít Jakubec Silvini Madshus 1977 Muži (27.) 0:21:38 4 40
62. 72 Ivana Ondroušková Blansko 1970 Ž45 (2.) 0:21:42TR 40 39
63. 89 Aleš Stráník Blansko 1950 M60 (4.) 0:21:45 28 38
64. 62 Jiří Boháč BěhejBrno 1954 M60 (5.) 0:21:50 26 37
65. 18 Josef Kunc Orel Vyškov 1960 M50 (12.) 0:22:07 19 36
66. 87 Ivan Zerzánek Brno 1975 M40 (14.) 0:22:21 17 35
67. 94 David Ševčík Tišnov 1977 Muži (28.) 0:22:23 3 34
68. 124 Jaroslav Kratochvíl Lelekovice 1963 M50 (13.) 0:22:28 18 33
69. 95 Luděk Borkovec Dolní Loučky 1985 Muži (29.) 0:22:31 2 32
70. 11 Libor Novotný Kuřim 1961 M50 (14.) 0:22:34 17 31
71. 107 Ivana Jíchová AK Tišnov 1968 Ž45 (3.) 0:22:35 31 30
72. 39 Tomáš Komárek ACT Lerak Blansko 2004 Muži (30.) 0:22:40 1 29
73. 8 Markéta Mazlová AHA Vyškov 1976 Ž35 (3.) 0:22:42 31 28
74. 105 Kateřina Smetanová AK Tišnov 1975 Ž35 (4.) 0:22:53 28 27
75. 119 Vincent Anton Masarykova Univerzita 1995 Muži (31.) 0:22:58 1 26
76. 104 Daniela Vojtová AK Tišnov 1969 Ž45 (4.) 0:23:09 28 25
77. 117 Petr Jakub Masarykova Univerzita 1995 Muži (32.) 0:23:18 1 24
78. 58 Otto Ónodi Elpis Klub 1974 M40 (15.) 0:23:19 16 23
79. 10 Ivana Volavá www.fit-online.cz 1964 Ž45 (5.) 0:23:24 26 22
80. 74 Lenka Slabáková AK Olymp Brno & Orel Židenice 1966 Ž45 (6.) 0:24:08 25 21
81. 111 Aleš Drlík AK Tišnov 1972 M40 (16.) 0:24:12 15 20
82. 65 Jan Haberland Sokol Brno 1942 M70 (1.) 0:24:29 40 19
83. 52 Lubomír Liška Kuřim 1955 M60 (6.) 0:24:39 25 18
84. 83 Petr Šmíd Hrušky 1980 Muži (33.) 0:24:46 1 17
85. 127 Martin Jaskulka Kuřim 1968 M40 (17.) 0:24:56 14 16
86. 136 Jana Škrobová Kuřim 1971 Ž35 (5.) 0:25:07 26 15
87. 132 Romana Machotová Kuřim 1969 Ž45 (7.) 0:25:23 24 14
88. 91 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno 1965 Ž45 (8.) 0:25:32 23 13
89. 118 Martin Míček Masarykova Univerzita 1995 Muži (34.) 0:25:53 1 12
90. 121 Miroslav Kuchta Masarykova Univerzita 1991 Muži (35.) 0:25:53 1 11
91. 106 Lenka Sodomková AK Tišnov 1982 Ženy (5.) 0:25:55 26 10
92. 16 Pavla Horáčková AC Moravská Slavia 1977 Ž35 (6.) 0:26:02 25 9
93. 110 Lenka Drlíková AK Tišnov 1979 Ž35 (7.) 0:26:31 24 8
94. 122 Radek Šnepfenberk Tišnov 1974 M40 (18.) 0:26:35 13 7
95. 48 Jiří Bubeník Orel Vyškov 1944 M70 (2.) 0:27:06 35 6
96. 108 Jaromír Jícha Artaban Moravia JTK 1968 M40 (19.) 0:27:11 12 5
97. 138 Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí 1970 Ž45 (9.) 0:28:01 22 4
98. 90 Kateřina Krejčiříková Svatá Kateřina 1972 Ž35 (8.) 0:28:18 23 3
99. 131 Romana Laštůvková Brno 1992 Ženy (6.) 0:28:19 25 2
100. 130 Zdeněk Laštůvka Česká 1989 Muži (36.) 0:28:35 1 1
101. 80 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M70 (3.) 0:28:48 31 1
102. 55 Zarina Suvonova RFF Brno 1992 Ženy (7.) 0:28:54 24 1
103. 47 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov 1941 M70 (4.) 0:29:46 28 1
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 28. 103 Lucie Nedomová Lysice 1985 0:19:03 40
2. / 37. 51 Nina Bartoňková Brno 1990 0:19:48 35
3. / 51. 88 Jana Smržová HB Kuřim 1982 0:20:43 31
4. / 60. 73 Barbora Jurová Brno 1981 0:21:37 28
5. / 91. 106 Lenka Sodomková AK Tišnov 1982 0:25:55 26
6. / 99. 131 Romana Laštůvková Brno 1992 0:28:19 25
7. / 102. 55 Zarina Suvonova RFF Brno 1992 0:28:54 24
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 45. 109 Petra Seberová AK Tišnov 1979 0:20:10 40
2. / 48. 77 Hana Kolínková AK Perná 1974 0:20:27 35
3. / 73. 8 Markéta Mazlová AHA Vyškov 1976 0:22:42 31
4. / 74. 105 Kateřina Smetanová AK Tišnov 1975 0:22:53 28
5. / 86. 136 Jana Škrobová Kuřim 1971 0:25:07 26
6. / 92. 16 Pavla Horáčková AC Moravská Slavia 1977 0:26:02 25
7. / 93. 110 Lenka Drlíková AK Tišnov 1979 0:26:31 24
8. / 98. 90 Kateřina Krejčiříková Svatá Kateřina 1972 0:28:18 23
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 23. 13 Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice 1970 0:18:52TR 45
2. / 62. 72 Ivana Ondroušková Blansko 1970 0:21:42TR 40
3. / 71. 107 Ivana Jíchová AK Tišnov 1968 0:22:35 31
4. / 76. 104 Daniela Vojtová AK Tišnov 1969 0:23:09 28
5. / 79. 10 Ivana Volavá www.fit-online.cz 1964 0:23:24 26
6. / 80. 74 Lenka Slabáková AK Olymp Brno & Orel Židenice 1966 0:24:08 25
7. / 87. 132 Romana Machotová Kuřim 1969 0:25:23 24
8. / 88. 91 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno 1965 0:25:32 23
9. / 97. 138 Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí 1970 0:28:01 22
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 140 Jiří Čípa Bystré 1985 0:14:18TR 45
2. / 3. 50 Lukáš Koudelka AK Drnovice 1983 0:16:08 35
3. / 6. 78 Jiří Huťka Brno 1991 0:17:05 31
4. / 7. 70 Jan Opletal Biatlon Moravský kras 1994 0:17:05 28
5. / 8. 123 Ondřej Doležal AK Tišnov 1979 0:17:09 26
6. / 9. 99 Lukáš Sláma Brno 1984 0:17:14 25
7. / 10. 113 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica 1985 0:17:20 24
8. / 11. 59 Jiří Mikauš LelekBikers 1987 0:17:34 23
9. / 12. 3 Frederic Hermansen Norway 1990 0:17:34 22
10. / 13. 4 Felix Donat Germany 1992 0:17:34 21
11. / 16. 92 Josef Čuma Milonice 1980 0:17:54 20
12. / 19. 82 Michael Nešpor Brno 1991 0:18:08 19
13. / 20. 1 Paul Lemaitre France 1993 0:18:10 18
14. / 22. 5 Yoan Le Ferec France 1992 0:18:34 17
15. / 27. 68 Martin Macholan Velká Bíteš 1988 0:18:58 16
16. / 29. 54 Jan Šmída Drahanský sport team 1999 0:19:09 15
17. / 33. 12 Ondřej Genco Biatlon Orlová 1996 0:19:29 14
18. / 34. 6 Jan Tichý Česko 1992 0:19:42 13
19. / 40. 139 Metoděj Polášek Kuřim 1980 0:19:55 12
20. / 44. 2 Thomas Lotton France 1994 0:20:06 11
21. / 46. 49 Marek Lorenc Měnín 1987 0:20:13 10
22. / 50. 98 Aleš Liška Lelekovice 1978 0:20:28 9
23. / 52. 71 David Ondroušek Blansko 1994 0:20:45 8
24. / 53. 93 Ondřej Vacula AC Lelek 1981 0:20:57 7
25. / 56. 129 Jan Klusoň Lelekovice 1979 0:21:12 6
26. / 57. 61 Jaroslav Kundrát AK Tišnov 1976 0:21:21 5
27. / 61. 85 Vít Jakubec Silvini Madshus 1977 0:21:38 4
28. / 67. 94 David Ševčík Tišnov 1977 0:22:23 3
29. / 69. 95 Luděk Borkovec Dolní Loučky 1985 0:22:31 2
30. / 72. 39 Tomáš Komárek ACT Lerak Blansko 2004 0:22:40 1
31. / 75. 119 Vincent Anton Masarykova Univerzita 1995 0:22:58 1
32. / 77. 117 Petr Jakub Masarykova Univerzita 1995 0:23:18 1
33. / 84. 83 Petr Šmíd Hrušky 1980 0:24:46 1
34. / 89. 118 Martin Míček Masarykova Univerzita 1995 0:25:53 1
35. / 90. 121 Miroslav Kuchta Masarykova Univerzita 1991 0:25:53 1
36. / 100. 130 Zdeněk Laštůvka Česká 1989 0:28:35 1
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 75 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 0:15:28 40
2. / 4. 79 Pavel Musil Brno - Medlánky 1975 0:16:41 35
3. / 5. 141 Libor Konečný Kuřim 1971 0:17:00 31
4. / 15. 67 Jaroslav Kropáček Brno 1970 0:17:48 28
5. / 24. 102 Radek Brázda Tatran Kohoutovice 1967 0:18:53 26
6. / 26. 14 Petr Jančařík AAC Brno 1968 0:18:54 25
7. / 30. 101 Zbyněk Bednář Jamné 1973 0:19:12 24
8. / 31. 81 Petr Daniel Start Brno 1971 0:19:26 23
9. / 36. 137 Petr Škrob Kuřim 1975 0:19:45 22
10. / 38. 63 Jan Koutný AK Drnovice 1972 0:19:49 21
11. / 43. 86 Petr Bedan Spešov 1973 0:20:05 20
12. / 47. 116 Petr Janek Orel Židenice 1969 0:20:20 19
13. / 54. 134 Robert Jahoda Brno 1974 0:20:57 18
14. / 66. 87 Ivan Zerzánek Brno 1975 0:22:21 17
15. / 78. 58 Otto Ónodi Elpis Klub 1974 0:23:19 16
16. / 81. 111 Aleš Drlík AK Tišnov 1972 0:24:12 15
17. / 85. 127 Martin Jaskulka Kuřim 1968 0:24:56 14
18. / 94. 122 Radek Šnepfenberk Tišnov 1974 0:26:35 13
19. / 96. 108 Jaromír Jícha Artaban Moravia JTK 1968 0:27:11 12
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 14. 76 František Kolínek AK Perná 1956 0:17:40 40
2. / 17. 60 Jiří Nožka Dino sport Ivančice 1963 0:17:55 35
3. / 18. 53 Jaroslav Jurča :-) 1962 0:18:03 31
4. / 21. 56 Leopold Spáčil Novatop Lapierre 1959 0:18:22 28
5. / 25. 57 Jan Fiedler AC Moravská Slavia 1956 0:18:54 26
6. / 32. 135 Luboš Prudek Kuřim 1961 0:19:29 25
7. / 35. 133 Alexandr Mrůzek Uni Brno 1965 0:19:45 24
8. / 39. 97 Radek Kafka Žďár nad Sázavou 1964 0:19:50 23
9. / 41. 100 Jiří Sláma AutoMedia 1960 0:19:56 22
10. / 55. 128 Vladimír Šilhan Originál Ježek 1957 0:21:12 21
11. / 58. 66 Petr Novotný Kuřim 1965 0:21:29 20
12. / 65. 18 Josef Kunc Orel Vyškov 1960 0:22:07 19
13. / 68. 124 Jaroslav Kratochvíl Lelekovice 1963 0:22:28 18
14. / 70. 11 Libor Novotný Kuřim 1961 0:22:34 17
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 42. 112 Ivan Ochrymčuk AK Tišnov 1950 0:20:02 40
2. / 49. 15 Milan Strachoň Slavkov 1950 0:20:27 35
3. / 59. 96 Jiří Brtník Orel Obřany 1952 0:21:31 31
4. / 63. 89 Aleš Stráník Blansko 1950 0:21:45 28
5. / 64. 62 Jiří Boháč BěhejBrno 1954 0:21:50 26
6. / 83. 52 Lubomír Liška Kuřim 1955 0:24:39 25
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 82. 65 Jan Haberland Sokol Brno 1942 0:24:29 40
2. / 95. 48 Jiří Bubeník Orel Vyškov 1944 0:27:06 35
3. / 101. 80 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:28:48 31
4. / 103. 47 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov 1941 0:29:46 28
Fotografie ze závodu