Výsledky závodu

Otevřené přebory Podlesí 2004

9.5.2004
8700 m
slunečno, +12°C
Info o trati »

Otevřené přebory Podlesí 2004


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. Petr Koutný Uni Brno Uni Brno 1983 Muži (1.) 0:31:56TR 65 110
2. Richard Kolář Orel Obřany Orel Obřany 1976 Muži (2.) 0:32:23   55 105
3. Petr Patočka Ivančice Ivančice 1963 M40 (1.) 0:32:38TR 56 101
4. Rudolf Krajča rarecacti.com rarecacti.com 1965 Muži (3.) 0:33:05   48 98
5. Aleš Borek Brno Brno 1977 Muži (4.) 0:33:35   46 96
6. Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 M40 (2.) 0:33:57   45 95
7. Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (5.) 0:34:02   44 94
8. Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 Muži (6.) 0:34:08   43 93
9. Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M40 (3.) 0:34:29   42 92
10. Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 M50 (1.) 0:35:07TR 46 91
11. Jan Macura Horizont Blansko Horizont Blansko 1972 Muži (7.) 0:35:32   40 90
12. Petr Vitula st. Kuřim Kuřim 1958 M40 (4.) 0:35:58   39 89
13. Michal Urbánek Vzácný kytky Vzácný kytky 1977 Muži (8.) 0:36:53   38 88
14. Pavel Horák Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1962 M40 (5.) 0:37:10   37 87
15. Petr Janský Kuřim Kuřim 1986 Muži (9.) 0:38:17   36 86
16. Aleš Březina Pinax Brno Pinax Brno 1962 M40 (6.) 0:38:23   35 85
17. Martin Vičar Zlobice Kuřim Zlobice Kuřim 1972 Muži (10.) 0:38:34   34 84
18. Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (11.) 0:38:43   33 83
19. Tomáš Kundera TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1988 Muži (12.) 0:38:59   32 82
20. Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 M60 (.) 0:39:09TR 36 81
21. Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 M40 (7.) 0:40:06   30 80
22. David Janík TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (13.) 0:40:43   29 79
23. Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 Muži (14.) 0:41:03   28 78
24. Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 M50 (2.) 0:41:28   27 77
25. Zdeněk Šváb Sokol Žabovřesky Sokol Žabovřesky 1951 M50 (3.) 0:43:08   26 76
26. Jan Tecl Troubsko Troubsko 1958 M40 (8.) 0:43:28   25 75
27. Alois Plch Plki tým Brno Plki tým Brno 1949 M50 (4.) 0:45:49   24 74
28. Milan Hrubý ASK Blansko ASK Blansko 1938 M60 (1.) 0:46:43   23 73
29. Josef Kubík Ptačina Adamov Ptačina Adamov 1938 M60 (2.) 0:48:54   22 72
30. Alice Votýpková Kuřim Kuřim 1971 Ženy (1.) 0:51:31TR 26 71
31. Jaroslav Mrkos Kuřim Kuřim 1950 M50 (5.) 0:53:09   20 70
32. Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1970 Ženy (2.) 1:03:47   19 69
33. Leona Doušková TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1974 Ženy (3.) 1:03:48   18 68
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 30. Alice Votýpková Kuřim Kuřim 1971 0:51:31TR 26
2. / 32. Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1970 1:03:47  19
3. / 33. Leona Doušková TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1974 1:03:48  18
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. Petr Koutný Uni Brno Uni Brno 1983 0:31:56TR 65
2. / 2. Richard Kolář Orel Obřany Orel Obřany 1976 0:32:23  55
3. / 4. Rudolf Krajča rarecacti.com rarecacti.com 1965 0:33:05  48
4. / 5. Aleš Borek Brno Brno 1977 0:33:35  46
5. / 7. Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:34:02  44
6. / 8. Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 0:34:08  43
7. / 11. Jan Macura Horizont Blansko Horizont Blansko 1972 0:35:32  40
8. / 13. Michal Urbánek Vzácný kytky Vzácný kytky 1977 0:36:53  38
9. / 15. Petr Janský Kuřim Kuřim 1986 0:38:17  36
10. / 17. Martin Vičar Zlobice Kuřim Zlobice Kuřim 1972 0:38:34  34
11. / 18. Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:38:43  33
12. / 19. Tomáš Kundera TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1988 0:38:59  32
13. / 22. David Janík TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:40:43  29
14. / 23. Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 0:41:03  28
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 3. Petr Patočka Ivančice Ivančice 1963 0:32:38TR 56
2. / 6. Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 0:33:57  45
3. / 9. Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:34:29  42
4. / 12. Petr Vitula st. Kuřim Kuřim 1958 0:35:58  39
5. / 14. Pavel Horák Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1962 0:37:10  37
6. / 16. Aleš Březina Pinax Brno Pinax Brno 1962 0:38:23  35
7. / 21. Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 0:40:06  30
8. / 26. Jan Tecl Troubsko Troubsko 1958 0:43:28  25
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 10. Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 0:35:07TR 46
2. / 24. Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 0:41:28  27
3. / 25. Zdeněk Šváb Sokol Žabovřesky Sokol Žabovřesky 1951 0:43:08  26
4. / 27. Alois Plch Plki tým Brno Plki tým Brno 1949 0:45:49  24
5. / 31. Jaroslav Mrkos Kuřim Kuřim 1950 0:53:09  20
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 20. Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 0:39:09TR 36
2. / 28. Milan Hrubý ASK Blansko ASK Blansko 1938 0:46:43  23
3. / 29. Josef Kubík Ptačina Adamov Ptačina Adamov 1938 0:48:54  22