Výsledky závodu

17.10.2015
1:00:00
10°C, jasno
Info o trati »

Kuřimská hodinovka 2015


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 49 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská 1989 Muži (1.) 16150 m 40 110
2. 65 Jiří Hýbl Hrušovany u Brna 1967 M40 (1.) 15656 m 40 105
3. 50 Lukáš Koudelka AK Drnovice 1983 Muži (2.) 15429 m 35 101
4. 79 Josef Weis Olešnice 1974 M40 (2.) 15110 m 35 98
5. 28 Juraj Plekanec Dianetika Brno 1974 M40 (3.) 15047 m 31 96
6. 45 Libor Konečný Kuřim 1971 M40 (4.) 15046 m 28 95
7. 52 Jiří Huťka Brno 1991 Muži (3.) 14957 m 31 94
8. 81 Jaroslav Jurča :-) 1962 M50 (1.) 14738 m 40 93
9. 61 Lukáš Kocur Orel Šitbořice 1977 Muži (4.) 14709 m 28 92
10. 55 Jaroslav Kropáček Brno 1970 M40 (5.) 14574 m 26 91
11. 80 Rudolf Krajča rarecacti.com 1965 M50 (2.) 14555 m 35 90
12. 86 Josef Čuma Milonice 1980 Muži (5.) 14463 m 26 89
13. 93 Pavel Musil Brno - Medlánky 1975 M40 (6.) 14393 m 25 88
14. 63 Ctirad Fanfrdla Silůvky 1974 M40 (7.) 13923 m 24 87
15. 83 Ronald Barták Kuřim 1965 M50 (3.) 13800 m 31 86
16. 99 Zbyněk Bednář Jamné 1973 M40 (8.) 13737 m 23 85
17. 105 Vilém Strakoš SK Fuga 1969 M40 (9.) 13621 m 22 84
18. 56 Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel Židenice 1955 M60 (1.) 13593 m 40 83
19. 57 Lucie Johaníková AC Moravská Slávia 1986 Ženy (1.) 13536 m 40 82
20. 75 Petra Seberová AK Tišnov 1979 Ž35 (1.) 13483 m 40 81
21. 82 Jan Fiedler AC Moravská Slavia 1956 M50 (4.) 13425 m 28 80
22. 42 Radek Kafka Žďár nad Sázavou 1964 M50 (5.) 13392 m 26 79
23. 95 Lucie Nedomová Lysice 1985 Ženy (2.) 13392 m 35 78
24. 100 Alexandr Mrůzek Uni Brno 1965 M50 (6.) 13350 m 25 77
25. 108 Petr Škrob Kuřim 1975 M40 (10.) 13288 m 21 76
26. 62 Nina Bartoňková Brno 1990 Ženy (3.) 13275 m 31 75
27. 97 Radek Brázda Tatran Kohoutovice 1967 M40 (11.) 13257 m 20 74
28. 85 František Mazuch BCK Relax Olešnice 1990 Muži (6.) 13214 m 25 73
29. 87 Ivan Urbánek Brno 1984 Muži (7.) 13196 m 24 72
30. 102 Zdeněk Laštůvka Česká 1989 Muži (8.) 13162 m 23 71
31. 43 Jaroslav Kundrát AK Tišnov 1976 Muži (9.) 12999 m 22 70
32. 44 Jiří Boháč BěhejBrno 1954 M60 (2.) 12782 m 35 69
33. 111 Jiří Stanovský AC Moravská Slávia 2000 Muži (10.) 12774 m 21 68
34. 94 Aleš Liška Lelekovice 1978 Muži (11.) 12608 m 20 67
35. 89 Karel Zourek Bedřichovice 1959 M50 (7.) 12592 m 24 66
36. 58 Luboš Rezner Kuřim 1965 M50 (8.) 12440 m 23 65
37. 19 Metoděj Polášek Kuřim 1980 Muži (12.) 12408 m 19 64
38. 110 Roman Kresta Zetor Brno & Orel Židenice 1965 M50 (9.) 12335 m 22 63
39. 96 Vladimír Šilhan Originál Ježek 1957 M50 (10.) 12210 m 21 62
40. 107 Ondřej Škrob Kuřim 2000 Muži (13.) 12192 m 18 61
41. 54 Tomáš Cikrle Synthon Blansko 1973 M40 (12.) 12130 m 19 60
42. 98 Vlado Matoušek Žďár nad Sázavou 1969 M40 (13.) 12096 m 18 59
43. 78 Aleš Stráník Blansko 1950 M60 (3.) 12054 m 31 58
44. 59 Ivana Volavá www.fit-online.cz 1964 Ž45 (1.) 12013 m 40 57
45. 72 Daniela Vojtová AK Tišnov 1969 Ž45 (2.) 11883 m 35 56
46. 101 Jana Smržová HB Kuřim 1982 Ženy (4.) 11879 m 28 55
47. 1 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (14.) 11856 m 17 54
48. 60 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 M60 (4.) 11845 m 28 53
49. 48 Lubomír Liška Kuřim 1955 M60 (5.) 11714 m 26 52
50. 74 Kateřina Smetanová AK Tišnov 1975 Ž35 (2.) 11670 m 35 51
51. 88 Alexandra Tomíšková Kuřim 1982 Ženy (5.) 11629 m 26 50
52. 73 Ivana Jíchová AK Tišnov 1968 Ž45 (3.) 11619 m 31 49
53. 30 Ondřej Frybort Brno 1994 Muži (14.) 11612 m 17 48
54. 71 Jindřiška Vrzalová AK Tišnov 1968 Ž45 (4.) 11421 m 28 47
55. 67 Libor Novotný Kuřim 1961 M50 (11.) 11152 m 20 46
56. 47 Jaroslav Kratochvíl Lelekovice 1963 M50 (12.) 11055 m 19 45
57. 91 Jaroslav Smrčka Štěchovice 1986 Muži (15.) 11050 m 16 44
58. 109 Jana Škrobová Kuřim 1971 Ž35 (3.) 10933 m 31 43
59. 66 Monika Hýblová Hrušovany u Brna 1999 Ženy (6.) 10789 m 25 42
60. 53 Ivo Zejda AC Moravská Slavia 1956 M50 (13.) 10655 m 18 41
61. 106 Romana Machotová Kuřim 1969 Ž45 (5.) 10467 m 26 40
62. 76 Magda Janková Brno 1980 Ž35 (4.) 10416 m 28 39
63. 70 Martin Jaskulka Kuřim 1968 M40 (15.) 10283 m 16 38
64. 77 Kateřina Krejčiříková Svatá Kateřina 1972 Ž35 (5.) 9660 m 26 37
65. 104 Jana Radkovská Báječné ženy v běhu 1972 Ž35 (6.) 9560 m 25 36
66. 90 Lenka Vejrostová Brno 1985 Ženy (7.) 9418 m 24 35
67. 103 Romana Laštůvková Brno 1992 Ženy (8.) 9117 m 23 34
68. 112 Martina Vacková Panteři Kuřim 1975 Ž35 (7.) 8768 m 24 33
69. 92 Aleš Vejrosta Brno 1947 M60 (6.) 8390 m 25 32
70. 68 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov 1941 M70 (1.) 8258 m 40 31
71. 46 Jaroslav Mrkos Kuřim 1950 M60 (7.) 7403 m 24 30
72. 51 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů 1953 M60 (8.) 400 m 23 29
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 19. 57 Lucie Johaníková AC Moravská Slávia 1986 13536 m 40
2. / 23. 95 Lucie Nedomová Lysice 1985 13392 m 35
3. / 26. 62 Nina Bartoňková Brno 1990 13275 m 31
4. / 46. 101 Jana Smržová HB Kuřim 1982 11879 m 28
5. / 51. 88 Alexandra Tomíšková Kuřim 1982 11629 m 26
6. / 59. 66 Monika Hýblová Hrušovany u Brna 1999 10789 m 25
7. / 66. 90 Lenka Vejrostová Brno 1985 9418 m 24
8. / 67. 103 Romana Laštůvková Brno 1992 9117 m 23
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 20. 75 Petra Seberová AK Tišnov 1979 13483 m 40
2. / 50. 74 Kateřina Smetanová AK Tišnov 1975 11670 m 35
3. / 58. 109 Jana Škrobová Kuřim 1971 10933 m 31
4. / 62. 76 Magda Janková Brno 1980 10416 m 28
5. / 64. 77 Kateřina Krejčiříková Svatá Kateřina 1972 9660 m 26
6. / 65. 104 Jana Radkovská Báječné ženy v běhu 1972 9560 m 25
7. / 68. 112 Martina Vacková Panteři Kuřim 1975 8768 m 24
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 44. 59 Ivana Volavá www.fit-online.cz 1964 12013 m 40
2. / 45. 72 Daniela Vojtová AK Tišnov 1969 11883 m 35
3. / 52. 73 Ivana Jíchová AK Tišnov 1968 11619 m 31
4. / 54. 71 Jindřiška Vrzalová AK Tišnov 1968 11421 m 28
5. / 61. 106 Romana Machotová Kuřim 1969 10467 m 26
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 49 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská 1989 16150 m 40
2. / 3. 50 Lukáš Koudelka AK Drnovice 1983 15429 m 35
3. / 7. 52 Jiří Huťka Brno 1991 14957 m 31
4. / 9. 61 Lukáš Kocur Orel Šitbořice 1977 14709 m 28
5. / 12. 86 Josef Čuma Milonice 1980 14463 m 26
6. / 28. 85 František Mazuch BCK Relax Olešnice 1990 13214 m 25
7. / 29. 87 Ivan Urbánek Brno 1984 13196 m 24
8. / 30. 102 Zdeněk Laštůvka Česká 1989 13162 m 23
9. / 31. 43 Jaroslav Kundrát AK Tišnov 1976 12999 m 22
10. / 33. 111 Jiří Stanovský AC Moravská Slávia 2000 12774 m 21
11. / 34. 94 Aleš Liška Lelekovice 1978 12608 m 20
12. / 37. 19 Metoděj Polášek Kuřim 1980 12408 m 19
13. / 40. 107 Ondřej Škrob Kuřim 2000 12192 m 18
14. / 53. 30 Ondřej Frybort Brno 1994 11612 m 17
15. / 57. 91 Jaroslav Smrčka Štěchovice 1986 11050 m 16
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 65 Jiří Hýbl Hrušovany u Brna 1967 15656 m 40
2. / 4. 79 Josef Weis Olešnice 1974 15110 m 35
3. / 5. 28 Juraj Plekanec Dianetika Brno 1974 15047 m 31
4. / 6. 45 Libor Konečný Kuřim 1971 15046 m 28
5. / 10. 55 Jaroslav Kropáček Brno 1970 14574 m 26
6. / 13. 93 Pavel Musil Brno - Medlánky 1975 14393 m 25
7. / 14. 63 Ctirad Fanfrdla Silůvky 1974 13923 m 24
8. / 16. 99 Zbyněk Bednář Jamné 1973 13737 m 23
9. / 17. 105 Vilém Strakoš SK Fuga 1969 13621 m 22
10. / 25. 108 Petr Škrob Kuřim 1975 13288 m 21
11. / 27. 97 Radek Brázda Tatran Kohoutovice 1967 13257 m 20
12. / 41. 54 Tomáš Cikrle Synthon Blansko 1973 12130 m 19
13. / 42. 98 Vlado Matoušek Žďár nad Sázavou 1969 12096 m 18
14. / 47. 1 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 11856 m 17
15. / 63. 70 Martin Jaskulka Kuřim 1968 10283 m 16
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 8. 81 Jaroslav Jurča :-) 1962 14738 m 40
2. / 11. 80 Rudolf Krajča rarecacti.com 1965 14555 m 35
3. / 15. 83 Ronald Barták Kuřim 1965 13800 m 31
4. / 21. 82 Jan Fiedler AC Moravská Slavia 1956 13425 m 28
5. / 22. 42 Radek Kafka Žďár nad Sázavou 1964 13392 m 26
6. / 24. 100 Alexandr Mrůzek Uni Brno 1965 13350 m 25
7. / 35. 89 Karel Zourek Bedřichovice 1959 12592 m 24
8. / 36. 58 Luboš Rezner Kuřim 1965 12440 m 23
9. / 38. 110 Roman Kresta Zetor Brno & Orel Židenice 1965 12335 m 22
10. / 39. 96 Vladimír Šilhan Originál Ježek 1957 12210 m 21
11. / 55. 67 Libor Novotný Kuřim 1961 11152 m 20
12. / 56. 47 Jaroslav Kratochvíl Lelekovice 1963 11055 m 19
13. / 60. 53 Ivo Zejda AC Moravská Slavia 1956 10655 m 18
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 18. 56 Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel Židenice 1955 13593 m 40
2. / 32. 44 Jiří Boháč BěhejBrno 1954 12782 m 35
3. / 43. 78 Aleš Stráník Blansko 1950 12054 m 31
4. / 48. 60 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 11845 m 28
5. / 49. 48 Lubomír Liška Kuřim 1955 11714 m 26
6. / 69. 92 Aleš Vejrosta Brno 1947 8390 m 25
7. / 71. 46 Jaroslav Mrkos Kuřim 1950 7403 m 24
8. / 72. 51 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů 1953 400 m 23
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 70. 68 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov 1941 8258 m 40
Fotografie ze závodu