Výsledky závodu

30.8.2015
5800 m
29°, jasno
Info o trati »

Kuřimská hora 2015


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 14 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (1.) 0:20:47 40 110
2. 32 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská 1989 Muži (1.) 0:21:43 40 105
3. 31 Lukáš Koudelka AK Drnovice 1983 Muži (2.) 0:21:45 35 101
4. 2 Miroslav Klíma Brno 1975 M40 (2.) 0:22:38 35 98
5. 74 Libor Konečný Kuřim 1971 M40 (3.) 0:22:55 31 96
6. 79 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia 1975 M40 (4.) 0:22:57 28 95
7. 78 Josef Čuma Milonice 1980 Muži (3.) 0:23:04 31 94
8. 44 Jiří Huťka Brno 1991 Muži (4.) 0:23:06 28 93
9. 66 Juraj Plekanec Dianetika Brno 1974 M40 (5.) 0:23:25 26 92
10. 48 Karel Halouzka Javorníky 1973 M40 (6.) 0:23:35 25 91
11. 40 Jaroslav Kropáček Brno 1970 M40 (7.) 0:23:43 24 90
12. 63 Jaroslav Jurča :-) 1962 M50 (1.) 0:23:47 40 89
13. 59 Jiří Nožka Dino sport Ivančice 1963 M50 (2.) 0:23:55 35 88
14. 15 Jan Fiedler AC Moravská Slavia 1956 M50 (3.) 0:24:32 31 87
15. 68 David Kuneš Tišnov 1974 M40 (8.) 0:24:35 23 86
16. 65 Zdeněk Laštůvka Česká 1989 Muži (5.) 0:24:38 26 85
17. 80 Zbyněk Bednář Jamné 1973 M40 (9.) 0:24:42 22 84
18. 12 Lenka Jančaříková AAC Brno 1970 Ž45 (1.) 0:24:46TR 45 83
19. 18 Tomáš Novák Kuřim 1988 Muži (6.) 0:24:52 25 82
20. 36 Nina Bartoňková Brno 1990 Ženy (1.) 0:25:17 40 81
21. 23 Petra Seberová AK Tišnov 1979 Ž35 (1.) 0:25:19 40 80
22. 25 Bronislav Walek Hrádek ve Slezsku 1957 M50 (4.) 0:25:28 28 79
23. 88 Petr Škrob Kuřim 1975 M40 (10.) 0:25:55 21 78
24. 60 Jitka Kalová Skol Brno 1973 Ž35 (2.) 0:25:59 35 77
25. 49 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 M40 (11.) 0:26:06 20 76
26. 86 Luboš Prudek Kuřim 1961 M50 (5.) 0:26:22 26 75
27. 75 Alexandr Mrůzek Uni Brno 1965 M50 (6.) 0:26:25 25 74
28. 30 Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel Židenice 1955 M60 (1.) 0:26:47 40 73
29. 37 Jan Koutný AK Drnovice 1972 M40 (12.) 0:26:59 19 72
30. 55 Petr Janek Orel Židenice 1969 M40 (13.) 0:27:04 18 71
31. 82 Metoděj Polášek Kuřim 1980 Muži (7.) 0:27:16 24 70
32. 8 Michal Marek Velká Bíteš 1987 Muži (8.) 0:27:23 23 69
33. 35 Josef Kunc Orel Vyškov 1960 M50 (7.) 0:27:31 24 68
34. 29 Jiří Brtník Orel Ochoz 1952 M60 (2.) 0:27:38 35 67
35. 10 Jiří Boháč BěhejBrno 1954 M60 (3.) 0:27:43 31 66
36. 45 Lucie Nedomová Lysice 1985 Ženy (2.) 0:27:56 35 65
37. 41 Jaroslav Kundrát AK Tišnov 1976 Muži (9.) 0:28:40 22 64
38. 19 Daniela Vojtová AK Tišnov 1969 Ž45 (2.) 0:29:02 35 63
39. 87 Lucie Kyjovská Kuřim 1991 Ženy (3.) 0:29:21 31 62
40. 26 Jan Haberland Sokol Brno 1942 M70 (1.) 0:30:02 40 61
41. 81 Pavel Hledík Kuřim 1969 M40 (14.) 0:30:07 17 60
42. 16 Lubomír Liška Kuřim 1955 M60 (4.) 0:30:21 28 59
43. 21 Ivana Jíchová AK Tišnov 1968 Ž45 (3.) 0:30:40 31 58
44. 20 Kateřina Smetanová AK Tišnov 1975 Ž35 (3.) 0:30:47 31 57
45. 51 Ivan Zerzánek Brno 1975 M40 (15.) 0:31:01 16 56
46. 52 Petra Achten Brno 1975 Ž35 (4.) 0:31:01 28 55
47. 27 Jindřiška Vrzalová AK Tišnov 1968 Ž45 (4.) 0:31:16 28 54
48. 47 Dita Hrubešová Synthon 1970 Ž45 (5.) 0:32:03 26 53
49. 72 Martin Balák Bruslárna.cz 1970 M40 (16.) 0:32:03 15 52
50. 4 Martin Blaha Velká Bíteš 1965 M50 (8.) 0:32:14 23 51
51. 73 Alexandra Tomíšková Kuřim 1982 Ženy (4.) 0:32:34 28 50
52. 57 Aleš Stráník Blansko 1950 M60 (5.) 0:32:35 26 49
53. 6 Alžběta Blahová Velká Bíteš 1992 Ženy (5.) 0:32:36 26 48
54. 13 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno 1965 Ž45 (6.) 0:32:49 25 47
55. 83 Romana Machotová Kuřim 1969 Ž45 (7.) 0:33:50 24 46
56. 56 Magda Janková Brno 1980 Ž35 (5.) 0:34:30 26 45
57. 92 Martin Jaskulka Kuřim 1968 M40 (17.) 0:34:30 14 44
58. 28 Jana Němečková Kuřim 1976 Ž35 (6.) 0:34:39 25 43
59. 22 Jaromír Jícha Artaban Moravia JTK 1968 M40 (18.) 0:35:23 13 42
60. 91 Tereza Palačková Kuřim 1988 Ženy (6.) 0:36:00 25 41
61. 58 Kateřina Krejčiříková Svatá Kateřina 1972 Ž35 (7.) 0:38:12 24 40
62. 3 Josef Holý AC Moravská Slavia & Orel Židenice 1941 M70 (2.) 0:38:49 35 39
63. 77 Martina Vacková Panteři Kuřim 1975 Ž35 (8.) 0:40:36 23 38
64. 76 Jana Radkovská Báječné ženy v běhu 1972 Ž35 (9.) 0:40:57 22 37
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 20. 36 Nina Bartoňková Brno 1990 0:25:17 40
2. / 36. 45 Lucie Nedomová Lysice 1985 0:27:56 35
3. / 39. 87 Lucie Kyjovská Kuřim 1991 0:29:21 31
4. / 51. 73 Alexandra Tomíšková Kuřim 1982 0:32:34 28
5. / 53. 6 Alžběta Blahová Velká Bíteš 1992 0:32:36 26
6. / 60. 91 Tereza Palačková Kuřim 1988 0:36:00 25
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 21. 23 Petra Seberová AK Tišnov 1979 0:25:19 40
2. / 24. 60 Jitka Kalová Skol Brno 1973 0:25:59 35
3. / 44. 20 Kateřina Smetanová AK Tišnov 1975 0:30:47 31
4. / 46. 52 Petra Achten Brno 1975 0:31:01 28
5. / 56. 56 Magda Janková Brno 1980 0:34:30 26
6. / 58. 28 Jana Němečková Kuřim 1976 0:34:39 25
7. / 61. 58 Kateřina Krejčiříková Svatá Kateřina 1972 0:38:12 24
8. / 63. 77 Martina Vacková Panteři Kuřim 1975 0:40:36 23
9. / 64. 76 Jana Radkovská Báječné ženy v běhu 1972 0:40:57 22
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 18. 12 Lenka Jančaříková AAC Brno 1970 0:24:46TR 45
2. / 38. 19 Daniela Vojtová AK Tišnov 1969 0:29:02 35
3. / 43. 21 Ivana Jíchová AK Tišnov 1968 0:30:40 31
4. / 47. 27 Jindřiška Vrzalová AK Tišnov 1968 0:31:16 28
5. / 48. 47 Dita Hrubešová Synthon 1970 0:32:03 26
6. / 54. 13 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno 1965 0:32:49 25
7. / 55. 83 Romana Machotová Kuřim 1969 0:33:50 24
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 32 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská 1989 0:21:43 40
2. / 3. 31 Lukáš Koudelka AK Drnovice 1983 0:21:45 35
3. / 7. 78 Josef Čuma Milonice 1980 0:23:04 31
4. / 8. 44 Jiří Huťka Brno 1991 0:23:06 28
5. / 16. 65 Zdeněk Laštůvka Česká 1989 0:24:38 26
6. / 19. 18 Tomáš Novák Kuřim 1988 0:24:52 25
7. / 31. 82 Metoděj Polášek Kuřim 1980 0:27:16 24
8. / 32. 8 Michal Marek Velká Bíteš 1987 0:27:23 23
9. / 37. 41 Jaroslav Kundrát AK Tišnov 1976 0:28:40 22
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 14 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 0:20:47 40
2. / 4. 2 Miroslav Klíma Brno 1975 0:22:38 35
3. / 5. 74 Libor Konečný Kuřim 1971 0:22:55 31
4. / 6. 79 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia 1975 0:22:57 28
5. / 9. 66 Juraj Plekanec Dianetika Brno 1974 0:23:25 26
6. / 10. 48 Karel Halouzka Javorníky 1973 0:23:35 25
7. / 11. 40 Jaroslav Kropáček Brno 1970 0:23:43 24
8. / 15. 68 David Kuneš Tišnov 1974 0:24:35 23
9. / 17. 80 Zbyněk Bednář Jamné 1973 0:24:42 22
10. / 23. 88 Petr Škrob Kuřim 1975 0:25:55 21
11. / 25. 49 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 0:26:06 20
12. / 29. 37 Jan Koutný AK Drnovice 1972 0:26:59 19
13. / 30. 55 Petr Janek Orel Židenice 1969 0:27:04 18
14. / 41. 81 Pavel Hledík Kuřim 1969 0:30:07 17
15. / 45. 51 Ivan Zerzánek Brno 1975 0:31:01 16
16. / 49. 72 Martin Balák Bruslárna.cz 1970 0:32:03 15
17. / 57. 92 Martin Jaskulka Kuřim 1968 0:34:30 14
18. / 59. 22 Jaromír Jícha Artaban Moravia JTK 1968 0:35:23 13
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 12. 63 Jaroslav Jurča :-) 1962 0:23:47 40
2. / 13. 59 Jiří Nožka Dino sport Ivančice 1963 0:23:55 35
3. / 14. 15 Jan Fiedler AC Moravská Slavia 1956 0:24:32 31
4. / 22. 25 Bronislav Walek Hrádek ve Slezsku 1957 0:25:28 28
5. / 26. 86 Luboš Prudek Kuřim 1961 0:26:22 26
6. / 27. 75 Alexandr Mrůzek Uni Brno 1965 0:26:25 25
7. / 33. 35 Josef Kunc Orel Vyškov 1960 0:27:31 24
8. / 50. 4 Martin Blaha Velká Bíteš 1965 0:32:14 23
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 28. 30 Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel Židenice 1955 0:26:47 40
2. / 34. 29 Jiří Brtník Orel Ochoz 1952 0:27:38 35
3. / 35. 10 Jiří Boháč BěhejBrno 1954 0:27:43 31
4. / 42. 16 Lubomír Liška Kuřim 1955 0:30:21 28
5. / 52. 57 Aleš Stráník Blansko 1950 0:32:35 26
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 40. 26 Jan Haberland Sokol Brno 1942 0:30:02 40
2. / 62. 3 Josef Holý AC Moravská Slavia & Orel Židenice 1941 0:38:49 35
Fotografie ze závodu