Výsledky závodu

Kuřimská hora 2015

30.8.2015
5800 m
29°, jasno
Info o trati »

Kuřimská hora 2015


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 14 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (1.) 0:20:47   40 110
2. 32 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 Muži (1.) 0:21:43   40 105
3. 31 Lukáš Koudelka AK Drnovice AK Drnovice 1983 Muži (2.) 0:21:45   35 101
4. 2 Miroslav Klíma Brno Brno 1975 M40 (2.) 0:22:38   35 98
5. 74 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 M40 (3.) 0:22:55   31 96
6. 79 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 M40 (4.) 0:22:57   28 95
7. 78 Josef Čuma Milonice Milonice 1980 Muži (3.) 0:23:04   31 94
8. 44 Jiří Huťka Brno Brno 1991 Muži (4.) 0:23:06   28 93
9. 66 Juraj Plekanec Dianetika Brno Dianetika Brno 1974 M40 (5.) 0:23:25   26 92
10. 48 Karel Halouzka Javorníky Javorníky 1973 M40 (6.) 0:23:35   25 91
11. 40 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M40 (7.) 0:23:43   24 90
12. 63 Jaroslav Jurča :-) :-) 1962 M50 (1.) 0:23:47   40 89
13. 59 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 M50 (2.) 0:23:55   35 88
14. 15 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 M50 (3.) 0:24:32   31 87
15. 68 David Kuneš Tišnov Tišnov 1974 M40 (8.) 0:24:35   23 86
16. 65 Zdeněk Laštůvka Česká Česká 1989 Muži (5.) 0:24:38   26 85
17. 80 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 M40 (9.) 0:24:42   22 84
18. 12 Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice AAC Brno - Orel Židenice 1970 Ž45 (1.) 0:24:46TR 45 83
19. 18 Tomáš Novák Kuřim Kuřim 1988 Muži (6.) 0:24:52   25 82
20. 36 Nina Bartoňková Brno Brno 1990 Ženy (1.) 0:25:17   40 81
21. 23 Petra Seberová AK Tišnov AK Tišnov 1979 Ž35 (1.) 0:25:19   40 80
22. 25 Bronislav Walek Hrádek ve Slezsku Hrádek ve Slezsku 1957 M50 (4.) 0:25:28   28 79
23. 88 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 M40 (10.) 0:25:55   21 78
24. 60 Jitka Kalová Skol Brno Skol Brno 1973 Ž35 (2.) 0:25:59   35 77
25. 49 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 M40 (11.) 0:26:06   20 76
26. 86 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M50 (5.) 0:26:22   26 75
27. 75 Alexandr Mrůzek Uni Brno Uni Brno 1965 M50 (6.) 0:26:25   25 74
28. 30 Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel Židenice AC Mor. Slavia & Orel Židenice 1955 M60 (1.) 0:26:47   40 73
29. 37 Jan Koutný AK Drnovice AK Drnovice 1972 M40 (12.) 0:26:59   19 72
30. 55 Petr Janek Orel Židenice Orel Židenice 1969 M40 (13.) 0:27:04   18 71
31. 82 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 Muži (7.) 0:27:16   24 70
32. 8 Michal Marek Velká Bíteš Velká Bíteš 1987 Muži (8.) 0:27:23   23 69
33. 35 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 M50 (7.) 0:27:31   24 68
34. 29 Jiří Brtník Orel Obřany Orel Obřany 1952 M60 (2.) 0:27:38   35 67
35. 10 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 M60 (3.) 0:27:43   31 66
36. 45 Lucie Nedomová Lysice Lysice 1985 Ženy (2.) 0:27:56   35 65
37. 41 Jaroslav Kundrát AK Tišnov AK Tišnov 1976 Muži (9.) 0:28:40   22 64
38. 19 Daniela Vojtová AK Tišnov AK Tišnov 1969 Ž45 (2.) 0:29:02   35 63
39. 87 Lucie Kyjovská Kuřim Kuřim 1991 Ženy (3.) 0:29:21   31 62
40. 26 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 M70 (1.) 0:30:02   40 61
41. 81 Pavel Hledík Kuřim Kuřim 1969 M40 (14.) 0:30:07   17 60
42. 16 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M60 (4.) 0:30:21   28 59
43. 21 Ivana Jíchová AK Tišnov AK Tišnov 1968 Ž45 (3.) 0:30:40   31 58
44. 20 Kateřina Smetanová AK Tišnov AK Tišnov 1975 Ž35 (3.) 0:30:47   31 57
45. 51 Ivan Zerzánek Brno Brno 1975 M40 (15.) 0:31:01   16 56
46. 52 Petra Achten Brno Brno 1975 Ž35 (4.) 0:31:01   28 55
47. 27 Jindřiška Vrzalová AK Tišnov AK Tišnov 1968 Ž45 (4.) 0:31:16   28 54
48. 47 Dita Hrubešová Synthon Synthon 1970 Ž45 (5.) 0:32:03   26 53
49. 72 Martin Balák Bruslárna.cz Bruslárna.cz 1970 M40 (16.) 0:32:03   15 52
50. 4 Martin Blaha Velká Bíteš Velká Bíteš 1965 M50 (8.) 0:32:14   23 51
51. 73 Alexandra Tomíšková Kuřim Kuřim 1982 Ženy (4.) 0:32:34   28 50
52. 57 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 M60 (5.) 0:32:35   26 49
53. 6 Alžběta Blahová Velká Bíteš Velká Bíteš 1992 Ženy (5.) 0:32:36   26 48
54. 13 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1965 Ž45 (6.) 0:32:49   25 47
55. 83 Romana Machotová Kuřim Kuřim 1969 Ž45 (7.) 0:33:50   24 46
56. 56 Magda Janková Brno Brno 1980 Ž35 (5.) 0:34:30   26 45
57. 92 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 M40 (17.) 0:34:30   14 44
58. 28 Jana Němečková Kuřim Kuřim 1976 Ž35 (6.) 0:34:39   25 43
59. 22 Jaromír Jícha Artaban Moravia JTK Artaban Moravia JTK 1968 M40 (18.) 0:35:23   13 42
60. 91 Tereza Palačková Kuřim Kuřim 1988 Ženy (6.) 0:36:00   25 41
61. 58 Kateřina Krejčiříková Svatá Kateřina Svatá Kateřina 1972 Ž35 (7.) 0:38:12   24 40
62. 3 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M70 (2.) 0:38:49   35 39
63. 77 Martina Vacková Panteři Kuřim Panteři Kuřim 1975 Ž35 (8.) 0:40:36   23 38
64. 76 Jana Radkovská Báječné ženy v běhu Báječné ženy v běhu 1972 Ž35 (9.) 0:40:57   22 37
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 20. 36 Nina Bartoňková Brno Brno 1990 0:25:17  40
2. / 36. 45 Lucie Nedomová Lysice Lysice 1985 0:27:56  35
3. / 39. 87 Lucie Kyjovská Kuřim Kuřim 1991 0:29:21  31
4. / 51. 73 Alexandra Tomíšková Kuřim Kuřim 1982 0:32:34  28
5. / 53. 6 Alžběta Blahová Velká Bíteš Velká Bíteš 1992 0:32:36  26
6. / 60. 91 Tereza Palačková Kuřim Kuřim 1988 0:36:00  25
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 21. 23 Petra Seberová AK Tišnov AK Tišnov 1979 0:25:19  40
2. / 24. 60 Jitka Kalová Skol Brno Skol Brno 1973 0:25:59  35
3. / 44. 20 Kateřina Smetanová AK Tišnov AK Tišnov 1975 0:30:47  31
4. / 46. 52 Petra Achten Brno Brno 1975 0:31:01  28
5. / 56. 56 Magda Janková Brno Brno 1980 0:34:30  26
6. / 58. 28 Jana Němečková Kuřim Kuřim 1976 0:34:39  25
7. / 61. 58 Kateřina Krejčiříková Svatá Kateřina Svatá Kateřina 1972 0:38:12  24
8. / 63. 77 Martina Vacková Panteři Kuřim Panteři Kuřim 1975 0:40:36  23
9. / 64. 76 Jana Radkovská Báječné ženy v běhu Báječné ženy v běhu 1972 0:40:57  22
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 18. 12 Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice AAC Brno - Orel Židenice 1970 0:24:46TR 45
2. / 38. 19 Daniela Vojtová AK Tišnov AK Tišnov 1969 0:29:02  35
3. / 43. 21 Ivana Jíchová AK Tišnov AK Tišnov 1968 0:30:40  31
4. / 47. 27 Jindřiška Vrzalová AK Tišnov AK Tišnov 1968 0:31:16  28
5. / 48. 47 Dita Hrubešová Synthon Synthon 1970 0:32:03  26
6. / 54. 13 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1965 0:32:49  25
7. / 55. 83 Romana Machotová Kuřim Kuřim 1969 0:33:50  24
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 32 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 0:21:43  40
2. / 3. 31 Lukáš Koudelka AK Drnovice AK Drnovice 1983 0:21:45  35
3. / 7. 78 Josef Čuma Milonice Milonice 1980 0:23:04  31
4. / 8. 44 Jiří Huťka Brno Brno 1991 0:23:06  28
5. / 16. 65 Zdeněk Laštůvka Česká Česká 1989 0:24:38  26
6. / 19. 18 Tomáš Novák Kuřim Kuřim 1988 0:24:52  25
7. / 31. 82 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 0:27:16  24
8. / 32. 8 Michal Marek Velká Bíteš Velká Bíteš 1987 0:27:23  23
9. / 37. 41 Jaroslav Kundrát AK Tišnov AK Tišnov 1976 0:28:40  22
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 14 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:20:47  40
2. / 4. 2 Miroslav Klíma Brno Brno 1975 0:22:38  35
3. / 5. 74 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 0:22:55  31
4. / 6. 79 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 0:22:57  28
5. / 9. 66 Juraj Plekanec Dianetika Brno Dianetika Brno 1974 0:23:25  26
6. / 10. 48 Karel Halouzka Javorníky Javorníky 1973 0:23:35  25
7. / 11. 40 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:23:43  24
8. / 15. 68 David Kuneš Tišnov Tišnov 1974 0:24:35  23
9. / 17. 80 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 0:24:42  22
10. / 23. 88 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 0:25:55  21
11. / 25. 49 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 0:26:06  20
12. / 29. 37 Jan Koutný AK Drnovice AK Drnovice 1972 0:26:59  19
13. / 30. 55 Petr Janek Orel Židenice Orel Židenice 1969 0:27:04  18
14. / 41. 81 Pavel Hledík Kuřim Kuřim 1969 0:30:07  17
15. / 45. 51 Ivan Zerzánek Brno Brno 1975 0:31:01  16
16. / 49. 72 Martin Balák Bruslárna.cz Bruslárna.cz 1970 0:32:03  15
17. / 57. 92 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 0:34:30  14
18. / 59. 22 Jaromír Jícha Artaban Moravia JTK Artaban Moravia JTK 1968 0:35:23  13
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 12. 63 Jaroslav Jurča :-) :-) 1962 0:23:47  40
2. / 13. 59 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 0:23:55  35
3. / 14. 15 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 0:24:32  31
4. / 22. 25 Bronislav Walek Hrádek ve Slezsku Hrádek ve Slezsku 1957 0:25:28  28
5. / 26. 86 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:26:22  26
6. / 27. 75 Alexandr Mrůzek Uni Brno Uni Brno 1965 0:26:25  25
7. / 33. 35 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 0:27:31  24
8. / 50. 4 Martin Blaha Velká Bíteš Velká Bíteš 1965 0:32:14  23
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 28. 30 Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel Židenice AC Mor. Slavia & Orel Židenice 1955 0:26:47  40
2. / 34. 29 Jiří Brtník Orel Obřany Orel Obřany 1952 0:27:38  35
3. / 35. 10 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 0:27:43  31
4. / 42. 16 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:30:21  28
5. / 52. 57 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 0:32:35  26
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 40. 26 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 0:30:02  40
2. / 62. 3 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:38:49  35
Fotografie ze závodu