Výsledky závodu

Memoriál MUDr Vališe - chlapci 8-9 let 2015

25.6.2015
650 m
20°C, jasno
Info o trati »

Memoriál MUDr Vališe - chlapci 8-9 let 2015


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 112 Richard Křivánek Elite Sport Boskovice Elite Sport Boskovice 2006 Přípravka H (1.) 0:02:15TR 45 40
2. 88 Jan Štěpánek AK Kuřim AK Kuřim 2006 Přípravka H (2.) 0:02:23   35 35
3. 83 Jakub Odehnal Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 2006 Přípravka H (3.) 0:02:23   31 31
4. 49 Jakub Sova AK Tišnov AK Tišnov 2007 Přípravka H (4.) 0:02:35   28 28
5. 10 Jakub Marek AK Tišnov AK Tišnov 2006 Přípravka H (5.) 0:02:36   26 26
6. 63 Šimon Tajovský AK Kuřim AK Kuřim 2007 Přípravka H (6.) 0:02:38   25 25
7. 96 David Procházka Kuřim Kuřim 2007 Přípravka H (7.) 0:02:41   24 24
8. 90 Ondřej Steinhauser Kuřim Kuřim 2006 Přípravka H (8.) 0:02:44   23 23
9. 3 Jan Šťastný AK Kuřim AK Kuřim 2007 Přípravka H (9.) 0:02:46   22 22
10. 58 Robin Pleskač Moravské Knínice Moravské Knínice 2007 Přípravka H (10.) 0:02:46   21 21
11. 28 Oliver Kuldan Kuřim Kuřim 2007 Přípravka H (11.) 0:02:51   20 20
12. 133 Michal Buzáš Kuřim Kuřim 2008 Přípravka H (12.) 0:02:56   19 19
13. 114 Ondřej Hronek Kuřim Kuřim 2007 Přípravka H (13.) 0:03:00   18 18
14. 15 Jakub Raška Kuřim Kuřim 2007 Přípravka H (14.) 0:03:05   17 17
15. 123 Kryštof Kovařík Kuřim Kuřim 2007 Přípravka H (15.) 0:03:24   16 16
16. 30 Adam Dorazil Kuřim Kuřim 2007 Přípravka H (16.) 0:04:24   15 15
17. 1 Dominik Veselý Kuřim Kuřim 2006 Přípravka H (17.) 0:05:30   14 14
Přípravka chlapci
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 112 Richard Křivánek Elite Sport Boskovice Elite Sport Boskovice 2006 0:02:15TR 45
2. / 2. 88 Jan Štěpánek AK Kuřim AK Kuřim 2006 0:02:23  35
3. / 3. 83 Jakub Odehnal Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 2006 0:02:23  31
4. / 4. 49 Jakub Sova AK Tišnov AK Tišnov 2007 0:02:35  28
5. / 5. 10 Jakub Marek AK Tišnov AK Tišnov 2006 0:02:36  26
6. / 6. 63 Šimon Tajovský AK Kuřim AK Kuřim 2007 0:02:38  25
7. / 7. 96 David Procházka Kuřim Kuřim 2007 0:02:41  24
8. / 8. 90 Ondřej Steinhauser Kuřim Kuřim 2006 0:02:44  23
9. / 9. 3 Jan Šťastný AK Kuřim AK Kuřim 2007 0:02:46  22
10. / 10. 58 Robin Pleskač Moravské Knínice Moravské Knínice 2007 0:02:46  21
11. / 11. 28 Oliver Kuldan Kuřim Kuřim 2007 0:02:51  20
12. / 12. 133 Michal Buzáš Kuřim Kuřim 2008 0:02:56  19
13. / 13. 114 Ondřej Hronek Kuřim Kuřim 2007 0:03:00  18
14. / 14. 15 Jakub Raška Kuřim Kuřim 2007 0:03:05  17
15. / 15. 123 Kryštof Kovařík Kuřim Kuřim 2007 0:03:24  16
16. / 16. 30 Adam Dorazil Kuřim Kuřim 2007 0:04:24  15
17. / 17. 1 Dominik Veselý Kuřim Kuřim 2006 0:05:30  14