Výsledky závodu

25.6.2015
180 m
20°C, jasno
Info o trati »

Memoriál MUDr. Vališe - chlapci 0-7 let 2015


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 70 Martin Janíček Kuřim 2008 Přípravka H (1.) 0:00:33 40 40
2. 66 Vojtěch Krňávek AK Kuřim 2009 Přípravka H (2.) 0:00:34 35 35
3. 38 Robin Štourač AK Tišnov 2008 Přípravka H (3.) 0:00:34 31 31
4. 107 Tomáš Havel Kuřim 2008 Přípravka H (4.) 0:00:36 28 28
5. 81 Ondřej Štěpánek AK Kuřim 2008 Přípravka H (5.) 0:00:37 26 26
6. 29 Lukáš Hollý Kuřim 2009 Přípravka H (6.) 0:00:37 25 25
7. 103 Michal Prokeš Kuřim 2008 Přípravka H (7.) 0:00:37 24 24
8. 105 Michal Buzáš Kuřim 2008 Přípravka H (8.) 0:00:38 23 23
9. 110 Vojtěch Zdráhal Kuřim 2008 Přípravka H (9.) 0:00:39 22 22
10. 98 Václav Šandera Kuřim 2009 Přípravka H (10.) 0:00:41 21 21
11. 86 Jakub Císař Orel Kuřim 2008 Přípravka H (11.) 0:00:41 20 20
12. 12 Samuel Masaryk Kuřim 2009 Přípravka H (12.) 0:00:42 19 19
13. 60 Tomáš Podsedník * 2009 Přípravka H (13.) 0:00:42 18 18
14. 102 Martin Hronek Kuřim 2009 Přípravka H (14.) 0:00:43 17 17
15. 2 David Veselý Kuřim 2009 Přípravka H (15.) 0:00:43 16 16
16. 51 Alex Filka Kuřim 2009 Přípravka H (16.) 0:00:44 15 15
17. 57 Marek Mazálek AK Tišnov 2010 Přípravka H (17.) 0:00:46 14 14
18. 71 Robin Janíček Kuřim 2010 Přípravka H (18.) 0:00:46 13 13
19. 61 Michal Podsedník * 2009 Přípravka H (19.) 0:00:49 12 12
20. 74 Jan Martínek Brno 2011 Přípravka H (20.) 0:00:49 11 11
21. 87 Dominik Císař Orel Kuřim 2011 Přípravka H (21.) 0:00:52 10 10
22. 100 Jan Šandera Kuřim 2011 Přípravka H (22.) 0:00:54 9 9
23. 78 Vítek Radkovský Kuřim 2012 Přípravka H (23.) 0:00:58 8 8
24. 6 Petr Hověžák Kuřim 2010 Přípravka H (24.) 0:01:00 7 7
25. 8 Vít Hověžák Kuřim 2012 Přípravka H (25.) 0:01:01 6 6
26. 56 Kryštof Pleskač Moravské Knínice 2011 Přípravka H (26.) 0:01:05 5 5
Přípravka chlapci
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 70 Martin Janíček Kuřim 2008 0:00:33 40
2. / 2. 66 Vojtěch Krňávek AK Kuřim 2009 0:00:34 35
3. / 3. 38 Robin Štourač AK Tišnov 2008 0:00:34 31
4. / 4. 107 Tomáš Havel Kuřim 2008 0:00:36 28
5. / 5. 81 Ondřej Štěpánek AK Kuřim 2008 0:00:37 26
6. / 6. 29 Lukáš Hollý Kuřim 2009 0:00:37 25
7. / 7. 103 Michal Prokeš Kuřim 2008 0:00:37 24
8. / 8. 105 Michal Buzáš Kuřim 2008 0:00:38 23
9. / 9. 110 Vojtěch Zdráhal Kuřim 2008 0:00:39 22
10. / 10. 98 Václav Šandera Kuřim 2009 0:00:41 21
11. / 11. 86 Jakub Císař Orel Kuřim 2008 0:00:41 20
12. / 12. 12 Samuel Masaryk Kuřim 2009 0:00:42 19
13. / 13. 60 Tomáš Podsedník * 2009 0:00:42 18
14. / 14. 102 Martin Hronek Kuřim 2009 0:00:43 17
15. / 15. 2 David Veselý Kuřim 2009 0:00:43 16
16. / 16. 51 Alex Filka Kuřim 2009 0:00:44 15
17. / 17. 57 Marek Mazálek AK Tišnov 2010 0:00:46 14
18. / 18. 71 Robin Janíček Kuřim 2010 0:00:46 13
19. / 19. 61 Michal Podsedník * 2009 0:00:49 12
20. / 20. 74 Jan Martínek Brno 2011 0:00:49 11
21. / 21. 87 Dominik Císař Orel Kuřim 2011 0:00:52 10
22. / 22. 100 Jan Šandera Kuřim 2011 0:00:54 9
23. / 23. 78 Vítek Radkovský Kuřim 2012 0:00:58 8
24. / 24. 6 Petr Hověžák Kuřim 2010 0:01:00 7
25. / 25. 8 Vít Hověžák Kuřim 2012 0:01:01 6
26. / 26. 56 Kryštof Pleskač Moravské Knínice 2011 0:01:05 5