Výsledky závodu

Memoriál MUDr. Vališe - chlapci 0-7 let 2015

25.6.2015
180 m
20°C, jasno
Info o trati »

Memoriál MUDr. Vališe - chlapci 0-7 let 2015


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 70 Martin Janíček Kuřim Kuřim 2008 Přípravka H (1.) 0:00:33   40 40
2. 66 Vojtěch Krňávek AK Kuřim AK Kuřim 2009 Přípravka H (2.) 0:00:34   35 35
3. 38 Robin Štourač AK Tišnov AK Tišnov 2008 Přípravka H (3.) 0:00:34   31 31
4. 107 Tomáš Havel Kuřim Kuřim 2008 Přípravka H (4.) 0:00:36   28 28
5. 81 Ondřej Štěpánek AK Kuřim AK Kuřim 2008 Přípravka H (5.) 0:00:37   26 26
6. 29 Lukáš Hollý Kuřim Kuřim 2009 Přípravka H (6.) 0:00:37   25 25
7. 103 Michal Prokeš Kuřim Kuřim 2008 Přípravka H (7.) 0:00:37   24 24
8. 105 Michal Buzáš Kuřim Kuřim 2008 Přípravka H (8.) 0:00:38   23 23
9. 110 Vojtěch Zdráhal Kuřim Kuřim 2008 Přípravka H (9.) 0:00:39   22 22
10. 98 Václav Šandera Kuřim Kuřim 2009 Přípravka H (10.) 0:00:41   21 21
11. 86 Jakub Císař Orel Kuřim Orel Kuřim 2008 Přípravka H (11.) 0:00:41   20 20
12. 12 Samuel Masaryk Kuřim Kuřim 2009 Přípravka H (12.) 0:00:42   19 19
13. 60 Tomáš Podsedník * * 2009 Přípravka H (13.) 0:00:42   18 18
14. 102 Martin Hronek Kuřim Kuřim 2009 Přípravka H (14.) 0:00:43   17 17
15. 2 David Veselý Kuřim Kuřim 2009 Přípravka H (15.) 0:00:43   16 16
16. 51 Alex Filka Kuřim Kuřim 2009 Přípravka H (16.) 0:00:44   15 15
17. 57 Marek Mazálek AK Tišnov AK Tišnov 2010 Přípravka H (17.) 0:00:46   14 14
18. 71 Robin Janíček Kuřim Kuřim 2010 Přípravka H (18.) 0:00:46   13 13
19. 61 Michal Podsedník * * 2009 Přípravka H (19.) 0:00:49   12 12
20. 74 Jan Martínek Brno Brno 2011 Přípravka H (20.) 0:00:49   11 11
21. 87 Dominik Císař Orel Kuřim Orel Kuřim 2011 Přípravka H (21.) 0:00:52   10 10
22. 100 Jan Šandera Kuřim Kuřim 2011 Přípravka H (22.) 0:00:54   9 9
23. 78 Vítek Radkovský Kuřim Kuřim 2012 Přípravka H (23.) 0:00:58   8 8
24. 6 Petr Hověžák Kuřim Kuřim 2010 Přípravka H (24.) 0:01:00   7 7
25. 8 Vít Hověžák Kuřim Kuřim 2012 Přípravka H (25.) 0:01:01   6 6
26. 56 Kryštof Pleskač Moravské Knínice Moravské Knínice 2011 Přípravka H (26.) 0:01:05   5 5
Přípravka chlapci
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 70 Martin Janíček Kuřim Kuřim 2008 0:00:33  40
2. / 2. 66 Vojtěch Krňávek AK Kuřim AK Kuřim 2009 0:00:34  35
3. / 3. 38 Robin Štourač AK Tišnov AK Tišnov 2008 0:00:34  31
4. / 4. 107 Tomáš Havel Kuřim Kuřim 2008 0:00:36  28
5. / 5. 81 Ondřej Štěpánek AK Kuřim AK Kuřim 2008 0:00:37  26
6. / 6. 29 Lukáš Hollý Kuřim Kuřim 2009 0:00:37  25
7. / 7. 103 Michal Prokeš Kuřim Kuřim 2008 0:00:37  24
8. / 8. 105 Michal Buzáš Kuřim Kuřim 2008 0:00:38  23
9. / 9. 110 Vojtěch Zdráhal Kuřim Kuřim 2008 0:00:39  22
10. / 10. 98 Václav Šandera Kuřim Kuřim 2009 0:00:41  21
11. / 11. 86 Jakub Císař Orel Kuřim Orel Kuřim 2008 0:00:41  20
12. / 12. 12 Samuel Masaryk Kuřim Kuřim 2009 0:00:42  19
13. / 13. 60 Tomáš Podsedník * * 2009 0:00:42  18
14. / 14. 102 Martin Hronek Kuřim Kuřim 2009 0:00:43  17
15. / 15. 2 David Veselý Kuřim Kuřim 2009 0:00:43  16
16. / 16. 51 Alex Filka Kuřim Kuřim 2009 0:00:44  15
17. / 17. 57 Marek Mazálek AK Tišnov AK Tišnov 2010 0:00:46  14
18. / 18. 71 Robin Janíček Kuřim Kuřim 2010 0:00:46  13
19. / 19. 61 Michal Podsedník * * 2009 0:00:49  12
20. / 20. 74 Jan Martínek Brno Brno 2011 0:00:49  11
21. / 21. 87 Dominik Císař Orel Kuřim Orel Kuřim 2011 0:00:52  10
22. / 22. 100 Jan Šandera Kuřim Kuřim 2011 0:00:54  9
23. / 23. 78 Vítek Radkovský Kuřim Kuřim 2012 0:00:58  8
24. / 24. 6 Petr Hověžák Kuřim Kuřim 2010 0:01:00  7
25. / 25. 8 Vít Hověžák Kuřim Kuřim 2012 0:01:01  6
26. / 26. 56 Kryštof Pleskač Moravské Knínice Moravské Knínice 2011 0:01:05  5