Výsledky závodu

Memoriál MUDr. Vališe - dívky 0-7 let 2015

25.6.2015
180 m
20°C, jasno
Info o trati »

Memoriál MUDr. Vališe - dívky 0-7 let 2015


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 21 Kateřina Kleiblová AC Moravská Slávia AC Moravská Slávia 2008 Přípravka D (1.) 0:00:35   40 40
2. 41 Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni Brno Orel Židenice - Uni Brno 2008 Přípravka D (2.) 0:00:35   35 35
3. 26 Karolína Svobodová Kuřim Kuřim 2008 Přípravka D (3.) 0:00:35   31 31
4. 59 Pavla Polášková AK Kuřim AK Kuřim 2009 Přípravka D (4.) 0:00:36   28 28
5. 48 Klára Hrazděrová Kuřim Kuřim 2008 Přípravka D (5.) 0:00:38   26 26
6. 37 Helena Štouračová AK Tišnov AK Tišnov 2008 Přípravka D (6.) 0:00:38   25 25
7. 65 Barbora Podlucká Kuřim Kuřim 2008 Přípravka D (7.) 0:00:39   24 24
8. 67 Olga Boleslavová AK Kuřim AK Kuřim 2008 Přípravka D (8.) 0:00:40   23 23
9. 36 Hana Němcová Kuřim Kuřim 2010 Přípravka D (9.) 0:00:41   22 22
10. 55 Kateřina Nespěšná Brno Brno 2009 Přípravka D (10.) 0:00:42   21 21
11. 62 Karolína Novohradská * * 2009 Přípravka D (11.) 0:00:44   20 20
12. 94 Veronika Vičarová Kuřim Kuřim 2010 Přípravka D (12.) 0:00:48   19 19
13. 4 Tereza Šťastná AK Kuřim AK Kuřim 2010 Přípravka D (13.) 0:00:52   18 18
14. 111 Anežka Halasová AK Drnovice AK Drnovice 2011 Přípravka D (14.) 0:00:53   17 17
15. 91 Nikola Karbanová Lelekovice Lelekovice 2011 Přípravka D (15.) 0:00:56   16 16
16. 53 Sofia Hedbávná Kuřim Kuřim 2010 Přípravka D (16.) 0:00:58   15 15
Přípravka dívky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 21 Kateřina Kleiblová AC Moravská Slávia AC Moravská Slávia 2008 0:00:35  40
2. / 2. 41 Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni Brno Orel Židenice - Uni Brno 2008 0:00:35  35
3. / 3. 26 Karolína Svobodová Kuřim Kuřim 2008 0:00:35  31
4. / 4. 59 Pavla Polášková AK Kuřim AK Kuřim 2009 0:00:36  28
5. / 5. 48 Klára Hrazděrová Kuřim Kuřim 2008 0:00:38  26
6. / 6. 37 Helena Štouračová AK Tišnov AK Tišnov 2008 0:00:38  25
7. / 7. 65 Barbora Podlucká Kuřim Kuřim 2008 0:00:39  24
8. / 8. 67 Olga Boleslavová AK Kuřim AK Kuřim 2008 0:00:40  23
9. / 9. 36 Hana Němcová Kuřim Kuřim 2010 0:00:41  22
10. / 10. 55 Kateřina Nespěšná Brno Brno 2009 0:00:42  21
11. / 11. 62 Karolína Novohradská * * 2009 0:00:44  20
12. / 12. 94 Veronika Vičarová Kuřim Kuřim 2010 0:00:48  19
13. / 13. 4 Tereza Šťastná AK Kuřim AK Kuřim 2010 0:00:52  18
14. / 14. 111 Anežka Halasová AK Drnovice AK Drnovice 2011 0:00:53  17
15. / 15. 91 Nikola Karbanová Lelekovice Lelekovice 2011 0:00:56  16
16. / 16. 53 Sofia Hedbávná Kuřim Kuřim 2010 0:00:58  15