Výsledky závodu

25.6.2015
4800 m
20°C, jasno
Info o trati »

Memoriál MUDr Vališe 2015


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 51 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (1.) 0:16:50 40 110
2. 134 Josef Cacek Caca tým Tišnov 1978 Muži (1.) 0:17:00 40 105
3. 172 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská 1989 Muži (2.) 0:17:21 35 101
4. 176 Tomáš Kroupa Miltom Team 1987 Muži (3.) 0:17:38 31 98
5. 142 Lukáš Koudelka AK Drnovice 1983 Muži (4.) 0:17:46 28 96
6. 188 Libor Konečný Kuřim 1971 M40 (2.) 0:18:07 35 95
7. 193 Jakub Stibal AK Kuřim 2001 Muži (5.) 0:18:10 26 94
8. 52 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia 1975 M40 (3.) 0:18:11 31 93
9. 170 Jiří Huťka Brno 1991 Muži (6.) 0:18:18 25 92
10. 183 Josef Čuma Milonice 1980 Muži (7.) 0:18:38 24 91
11. 175 Ctirad Fanfrdla Silůvky 1974 M40 (4.) 0:18:45 28 90
12. 192 Michal Šenkýř Brno 1983 Muži (8.) 0:18:59 23 89
13. 163 Michael Nešpor Brno 1991 Muži (9.) 0:19:06 22 88
14. 196 Petr Halas Orel Vyškov 1973 M40 (5.) 0:19:09 26 87
15. 181 Lukáš Kocur Orel Šitbořice 1977 Muži (10.) 0:19:13 21 86
16. 162 Petr Daniel Start Brno 1971 M40 (6.) 0:19:20 25 85
17. 158 Daniel Kovařík HK Babí lom Kuřim 1975 M40 (7.) 0:19:25 24 84
18. 190 Jaroslav Říha Orel Kuřim 1999 Muži (11.) 0:19:28 20 83
19. 180 Karel Halouzka Javorníky 1973 M40 (8.) 0:19:31 23 82
20. 161 Petr Hojač Start Brno 1970 M40 (9.) 0:19:39 22 81
21. 138 Jiří Nožka Dino sport Ivančice 1963 M50 (1.) 0:19:42 40 80
22. 179 Jaroslav Kropáček Brno 1970 M40 (10.) 0:19:43 21 79
23. 166 Zdeněk Laštůvka Česká 1989 Muži (12.) 0:19:47 19 78
24. 43 Petr Jančařík AAC Brno 1968 M40 (11.) 0:19:48 20 77
25. 168 Jan Fiedler AC Moravská Slavia 1956 M50 (2.) 0:19:53 35 76
26. 182 Zbyněk Bednář Jamné 1973 M40 (12.) 0:20:01 19 75
27. 164 Petr Širůček Dolní Loučky 1976 Muži (13.) 0:20:04 18 74
28. 159 Radek Brázda Tatran Kohoutovice 1967 M40 (13.) 0:20:14 18 73
29. 189 Lucie Nedomová Lysice 1985 Ženy (1.) 0:20:27 40 72
30. 186 Libor Šťasta Kuřim 1966 M40 (14.) 0:20:30 17 71
31. 42 Lenka Jančaříková AAC Brno 1970 Ž45 (1.) 0:20:32TR 45 70
32. 44 Luboš Prudek Kuřim 1961 M50 (3.) 0:20:36 31 69
33. 177 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 M40 (15.) 0:20:42 16 68
34. 174 Nina Bartoňková Brno 1990 Ženy (2.) 0:20:56 35 67
35. 20 Petr Škrob Kuřim 1975 M40 (16.) 0:20:59 15 66
36. 141 Milan Strachoň Slavkov 1950 M60 (1.) 0:21:39 40 65
37. 139 Jaroslav Kaše Barnex sport Brno 1953 M60 (2.) 0:21:45 35 64
38. 185 Rostislav Křivánek Nížkovice 1993 Muži (14.) 0:21:53 17 63
39. 147 Metoděj Polášek Kuřim 1980 Muži (15.) 0:22:08 16 62
40. 35 Jaroslav Kundrát AK Tišnov 1976 Muži (16.) 0:22:11 15 61
41. 184 Veronika Jebáčková Lažánky 1992 Ženy (3.) 0:22:39 31 60
42. 200 Martin Balák Bruslárna.cz 1970 M40 (17.) 0:22:57 14 59
43. 150 Ivana Volavá www.fit-online.cz 1964 Ž45 (2.) 0:23:04 35 58
44. 151 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 M60 (3.) 0:23:13 31 57
45. 167 Jan Kučera Brno 1990 Muži (17.) 0:23:17 14 56
46. 199 Lucie Kyjovská Kuřim 1991 Ženy (4.) 0:23:18 28 55
47. 153 Jana Smržová HB Kuřim 1982 Ženy (5.) 0:23:23 26 54
48. 169 Jiří Boháč BěhejBrno 1954 M60 (4.) 0:23:26 28 53
49. 148 Martin Janík SK Meteor Brno 1981 Muži (18.) 0:23:49 13 52
50. 146 Ivana Jíchová AK Tišnov 1968 Ž45 (3.) 0:23:53 31 51
51. 145 Kateřina Smetanová AK Tišnov 1975 Ž35 (1.) 0:24:07 40 50
52. 165 Martina Lachmanová Dolní Loučky 1983 Ženy (6.) 0:24:14 25 49
53. 152 Lubomír Liška Kuřim 1955 M60 (5.) 0:24:24 26 48
54. 137 Jan Haberland Sokol Brno 1942 M70 (1.) 0:24:41 40 47
55. 143 Daniela Vojtová AK Tišnov 1969 Ž45 (4.) 0:24:45 28 46
56. 154 Romana Machotová Kuřim 1969 Ž45 (5.) 0:25:24 26 45
57. 195 Jitka Stibalová Česká 1974 Ž35 (2.) 0:25:29 35 44
58. 187 Jindřiška Vrzalová AK Tišnov 1968 Ž45 (6.) 0:25:43 25 43
59. 93 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (18.) 0:25:44 13 42
60. 140 Aleš Stráník Blansko 1950 M60 (6.) 0:25:48 25 41
61. 109 Pavel Vališ Halačovce 1978 Muži (19.) 0:25:50 12 40
62. 191 Martin Jaskulka Kuřim 1968 M40 (19.) 0:26:01 12 39
63. 171 Lenka Slabáková AK Olymp Brno & Orel Židenice 1966 Ž45 (7.) 0:26:10 24 38
64. 157 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno 1965 Ž45 (8.) 0:26:44 23 37
65. 135 Kateřina Novotná Brno 1986 Ženy (7.) 0:27:33 24 36
66. 178 Milan Daněk Horizont Blansko 1962 M50 (4.) 0:27:44 28 35
67. 194 Tereza Stibalová AK Kuřim 1999 Ženy (8.) 0:28:30 23 34
68. 160 Bohuslav Pustina Šneci Běleč 1954 M60 (7.) 0:28:45 24 33
69. 149 Richard Křivánek Elite Sport Boskovice 2006 Muži (20.) 0:29:43 11 32
70. 156 Anna Justová Plavecký klub Kuřim 2002 Ženy (9.) 0:31:47 22 31
71. 155 Anežka Machotová Plavecký klub Kuřim 2003 Ženy (10.) 0:31:47 21 30
72. 173 Jana Radkovská Báječné ženy v běhu 1972 Ž35 (3.) 0:33:01 31 29
73. 197 Zdeněk Sadecký Nedvědice 1962 M50 (5.) 0:39:37 26 28
74. 198 Radmila Jeníčková Bitýška 1956 Ž45 (9.) 0:39:37 22 27
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 29. 189 Lucie Nedomová Lysice 1985 0:20:27 40
2. / 34. 174 Nina Bartoňková Brno 1990 0:20:56 35
3. / 41. 184 Veronika Jebáčková Lažánky 1992 0:22:39 31
4. / 46. 199 Lucie Kyjovská Kuřim 1991 0:23:18 28
5. / 47. 153 Jana Smržová HB Kuřim 1982 0:23:23 26
6. / 52. 165 Martina Lachmanová Dolní Loučky 1983 0:24:14 25
7. / 65. 135 Kateřina Novotná Brno 1986 0:27:33 24
8. / 67. 194 Tereza Stibalová AK Kuřim 1999 0:28:30 23
9. / 70. 156 Anna Justová Plavecký klub Kuřim 2002 0:31:47 22
10. / 71. 155 Anežka Machotová Plavecký klub Kuřim 2003 0:31:47 21
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 51. 145 Kateřina Smetanová AK Tišnov 1975 0:24:07 40
2. / 57. 195 Jitka Stibalová Česká 1974 0:25:29 35
3. / 72. 173 Jana Radkovská Báječné ženy v běhu 1972 0:33:01 31
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 31. 42 Lenka Jančaříková AAC Brno 1970 0:20:32TR 45
2. / 43. 150 Ivana Volavá www.fit-online.cz 1964 0:23:04 35
3. / 50. 146 Ivana Jíchová AK Tišnov 1968 0:23:53 31
4. / 55. 143 Daniela Vojtová AK Tišnov 1969 0:24:45 28
5. / 56. 154 Romana Machotová Kuřim 1969 0:25:24 26
6. / 58. 187 Jindřiška Vrzalová AK Tišnov 1968 0:25:43 25
7. / 63. 171 Lenka Slabáková AK Olymp Brno & Orel Židenice 1966 0:26:10 24
8. / 64. 157 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno 1965 0:26:44 23
9. / 74. 198 Radmila Jeníčková Bitýška 1956 0:39:37 22
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 134 Josef Cacek Caca tým Tišnov 1978 0:17:00 40
2. / 3. 172 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská 1989 0:17:21 35
3. / 4. 176 Tomáš Kroupa Miltom Team 1987 0:17:38 31
4. / 5. 142 Lukáš Koudelka AK Drnovice 1983 0:17:46 28
5. / 7. 193 Jakub Stibal AK Kuřim 2001 0:18:10 26
6. / 9. 170 Jiří Huťka Brno 1991 0:18:18 25
7. / 10. 183 Josef Čuma Milonice 1980 0:18:38 24
8. / 12. 192 Michal Šenkýř Brno 1983 0:18:59 23
9. / 13. 163 Michael Nešpor Brno 1991 0:19:06 22
10. / 15. 181 Lukáš Kocur Orel Šitbořice 1977 0:19:13 21
11. / 18. 190 Jaroslav Říha Orel Kuřim 1999 0:19:28 20
12. / 23. 166 Zdeněk Laštůvka Česká 1989 0:19:47 19
13. / 27. 164 Petr Širůček Dolní Loučky 1976 0:20:04 18
14. / 38. 185 Rostislav Křivánek Nížkovice 1993 0:21:53 17
15. / 39. 147 Metoděj Polášek Kuřim 1980 0:22:08 16
16. / 40. 35 Jaroslav Kundrát AK Tišnov 1976 0:22:11 15
17. / 45. 167 Jan Kučera Brno 1990 0:23:17 14
18. / 49. 148 Martin Janík SK Meteor Brno 1981 0:23:49 13
19. / 61. 109 Pavel Vališ Halačovce 1978 0:25:50 12
20. / 69. 149 Richard Křivánek Elite Sport Boskovice 2006 0:29:43 11
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 51 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 0:16:50 40
2. / 6. 188 Libor Konečný Kuřim 1971 0:18:07 35
3. / 8. 52 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia 1975 0:18:11 31
4. / 11. 175 Ctirad Fanfrdla Silůvky 1974 0:18:45 28
5. / 14. 196 Petr Halas Orel Vyškov 1973 0:19:09 26
6. / 16. 162 Petr Daniel Start Brno 1971 0:19:20 25
7. / 17. 158 Daniel Kovařík HK Babí lom Kuřim 1975 0:19:25 24
8. / 19. 180 Karel Halouzka Javorníky 1973 0:19:31 23
9. / 20. 161 Petr Hojač Start Brno 1970 0:19:39 22
10. / 22. 179 Jaroslav Kropáček Brno 1970 0:19:43 21
11. / 24. 43 Petr Jančařík AAC Brno 1968 0:19:48 20
12. / 26. 182 Zbyněk Bednář Jamné 1973 0:20:01 19
13. / 28. 159 Radek Brázda Tatran Kohoutovice 1967 0:20:14 18
14. / 30. 186 Libor Šťasta Kuřim 1966 0:20:30 17
15. / 33. 177 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 0:20:42 16
16. / 35. 20 Petr Škrob Kuřim 1975 0:20:59 15
17. / 42. 200 Martin Balák Bruslárna.cz 1970 0:22:57 14
18. / 59. 93 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 0:25:44 13
19. / 62. 191 Martin Jaskulka Kuřim 1968 0:26:01 12
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 21. 138 Jiří Nožka Dino sport Ivančice 1963 0:19:42 40
2. / 25. 168 Jan Fiedler AC Moravská Slavia 1956 0:19:53 35
3. / 32. 44 Luboš Prudek Kuřim 1961 0:20:36 31
4. / 66. 178 Milan Daněk Horizont Blansko 1962 0:27:44 28
5. / 73. 197 Zdeněk Sadecký Nedvědice 1962 0:39:37 26
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 36. 141 Milan Strachoň Slavkov 1950 0:21:39 40
2. / 37. 139 Jaroslav Kaše Barnex sport Brno 1953 0:21:45 35
3. / 44. 151 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 0:23:13 31
4. / 48. 169 Jiří Boháč BěhejBrno 1954 0:23:26 28
5. / 53. 152 Lubomír Liška Kuřim 1955 0:24:24 26
6. / 60. 140 Aleš Stráník Blansko 1950 0:25:48 25
7. / 68. 160 Bohuslav Pustina Šneci Běleč 1954 0:28:45 24
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 54. 137 Jan Haberland Sokol Brno 1942 0:24:41 40