Výsledky závodu

Memoriál MUDr Vališe 2015

25.6.2015
4800 m
20°C, jasno
Info o trati »

Memoriál MUDr Vališe 2015


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 51 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (1.) 0:16:50   40 110
2. 134 Josef Cacek Caca tým Tišnov Caca tým Tišnov 1978 Muži (1.) 0:17:00   40 105
3. 172 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 Muži (2.) 0:17:21   35 101
4. 176 Tomáš Kroupa Miltom Team Miltom Team 1987 Muži (3.) 0:17:38   31 98
5. 142 Lukáš Koudelka AK Drnovice AK Drnovice 1983 Muži (4.) 0:17:46   28 96
6. 188 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 M40 (2.) 0:18:07   35 95
7. 193 Jakub Stibal AK Kuřim AK Kuřim 2001 Muži (5.) 0:18:10   26 94
8. 52 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 M40 (3.) 0:18:11   31 93
9. 170 Jiří Huťka Brno Brno 1991 Muži (6.) 0:18:18   25 92
10. 183 Josef Čuma Milonice Milonice 1980 Muži (7.) 0:18:38   24 91
11. 175 Ctirad Fanfrdla Silůvky Silůvky 1974 M40 (4.) 0:18:45   28 90
12. 192 Michal Šenkýř Brno Brno 1983 Muži (8.) 0:18:59   23 89
13. 163 Michael Nešpor Brno Brno 1991 Muži (9.) 0:19:06   22 88
14. 196 Petr Halas Orel Vyškov Orel Vyškov 1973 M40 (5.) 0:19:09   26 87
15. 181 Lukáš Kocur Orel Šitbořice Orel Šitbořice 1977 Muži (10.) 0:19:13   21 86
16. 162 Petr Daniel Start Brno Start Brno 1971 M40 (6.) 0:19:20   25 85
17. 158 Daniel Kovařík HK Babí lom Kuřim HK Babí lom Kuřim 1975 M40 (7.) 0:19:25   24 84
18. 190 Jaroslav Říha Orel Kuřim Orel Kuřim 1999 Muži (11.) 0:19:28   20 83
19. 180 Karel Halouzka Javorníky Javorníky 1973 M40 (8.) 0:19:31   23 82
20. 161 Petr Hojač Start Brno Start Brno 1970 M40 (9.) 0:19:39   22 81
21. 138 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 M50 (1.) 0:19:42   40 80
22. 179 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M40 (10.) 0:19:43   21 79
23. 166 Zdeněk Laštůvka Česká Česká 1989 Muži (12.) 0:19:47   19 78
24. 43 Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno Orel Židenice - AAC Brno 1968 M40 (11.) 0:19:48   20 77
25. 168 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 M50 (2.) 0:19:53   35 76
26. 182 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 M40 (12.) 0:20:01   19 75
27. 164 Petr Širůček Dolní Loučky Dolní Loučky 1976 Muži (13.) 0:20:04   18 74
28. 159 Radek Brázda Tatran Kohoutovice Tatran Kohoutovice 1967 M40 (13.) 0:20:14   18 73
29. 189 Lucie Nedomová Lysice Lysice 1985 Ženy (1.) 0:20:27   40 72
30. 186 Libor Šťasta Kuřim Kuřim 1966 M40 (14.) 0:20:30   17 71
31. 42 Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice AAC Brno - Orel Židenice 1970 Ž45 (1.) 0:20:32TR 45 70
32. 44 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M50 (3.) 0:20:36   31 69
33. 177 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 M40 (15.) 0:20:42   16 68
34. 174 Nina Bartoňková Brno Brno 1990 Ženy (2.) 0:20:56   35 67
35. 20 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 M40 (16.) 0:20:59   15 66
36. 141 Milan Strachoň Slavkov Slavkov 1950 M60 (1.) 0:21:39   40 65
37. 139 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 M60 (2.) 0:21:45   35 64
38. 185 Rostislav Křivánek Nížkovice Nížkovice 1993 Muži (14.) 0:21:53   17 63
39. 147 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 Muži (15.) 0:22:08   16 62
40. 35 Jaroslav Kundrát AK Tišnov AK Tišnov 1976 Muži (16.) 0:22:11   15 61
41. 184 Veronika Jebáčková Lažánky Lažánky 1992 Ženy (3.) 0:22:39   31 60
42. 200 Martin Balák Bruslárna.cz Bruslárna.cz 1970 M40 (17.) 0:22:57   14 59
43. 150 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 Ž45 (2.) 0:23:04   35 58
44. 151 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M60 (3.) 0:23:13   31 57
45. 167 Jan Kučera Brno Brno 1990 Muži (17.) 0:23:17   14 56
46. 199 Lucie Kyjovská Kuřim Kuřim 1991 Ženy (4.) 0:23:18   28 55
47. 153 Jana Smržová HB Kuřim HB Kuřim 1982 Ženy (5.) 0:23:23   26 54
48. 169 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 M60 (4.) 0:23:26   28 53
49. 148 Martin Janík SK Meteor Brno SK Meteor Brno 1981 Muži (18.) 0:23:49   13 52
50. 146 Ivana Jíchová AK Tišnov AK Tišnov 1968 Ž45 (3.) 0:23:53   31 51
51. 145 Kateřina Smetanová AK Tišnov AK Tišnov 1975 Ž35 (1.) 0:24:07   40 50
52. 165 Martina Širůčková Dolní Loučky Dolní Loučky 1983 Ženy (6.) 0:24:14   25 49
53. 152 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M60 (5.) 0:24:24   26 48
54. 137 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 M70 (1.) 0:24:41   40 47
55. 143 Daniela Vojtová AK Tišnov AK Tišnov 1969 Ž45 (4.) 0:24:45   28 46
56. 154 Romana Machotová Kuřim Kuřim 1969 Ž45 (5.) 0:25:24   26 45
57. 195 Jitka Stibalová Česká Česká 1974 Ž35 (2.) 0:25:29   35 44
58. 187 Jindřiška Vrzalová AK Tišnov AK Tišnov 1968 Ž45 (6.) 0:25:43   25 43
59. 93 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (18.) 0:25:44   13 42
60. 140 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 M60 (6.) 0:25:48   25 41
61. 109 Pavel Vališ Halačovce Halačovce 1978 Muži (19.) 0:25:50   12 40
62. 191 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 M40 (19.) 0:26:01   12 39
63. 171 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 Ž45 (7.) 0:26:10   24 38
64. 157 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1965 Ž45 (8.) 0:26:44   23 37
65. 135 Kateřina Novotná Brno Brno 1986 Ženy (7.) 0:27:33   24 36
66. 178 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 M50 (4.) 0:27:44   28 35
67. 194 Tereza Stibalová AK Kuřim AK Kuřim 1999 Ženy (8.) 0:28:30   23 34
68. 160 Bohuslav Pustina Šneci Běleč Šneci Běleč 1954 M60 (7.) 0:28:45   24 33
69. 149 Richard Křivánek Elite Sport Boskovice Elite Sport Boskovice 2006 Muži (20.) 0:29:43   11 32
70. 156 Anna Justová Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 2002 Ženy (9.) 0:31:47   22 31
71. 155 Anežka Machotová Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 2003 Ženy (10.) 0:31:47   21 30
72. 173 Jana Radkovská Báječné ženy v běhu Báječné ženy v běhu 1972 Ž35 (3.) 0:33:01   31 29
73. 197 Zdeněk Sadecký Nedvědice Nedvědice 1962 M50 (5.) 0:39:37   26 28
74. 198 Radmila Jeníčková Bitýška Bitýška 1956 Ž45 (9.) 0:39:37   22 27
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 29. 189 Lucie Nedomová Lysice Lysice 1985 0:20:27  40
2. / 34. 174 Nina Bartoňková Brno Brno 1990 0:20:56  35
3. / 41. 184 Veronika Jebáčková Lažánky Lažánky 1992 0:22:39  31
4. / 46. 199 Lucie Kyjovská Kuřim Kuřim 1991 0:23:18  28
5. / 47. 153 Jana Smržová HB Kuřim HB Kuřim 1982 0:23:23  26
6. / 52. 165 Martina Širůčková Dolní Loučky Dolní Loučky 1983 0:24:14  25
7. / 65. 135 Kateřina Novotná Brno Brno 1986 0:27:33  24
8. / 67. 194 Tereza Stibalová AK Kuřim AK Kuřim 1999 0:28:30  23
9. / 70. 156 Anna Justová Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 2002 0:31:47  22
10. / 71. 155 Anežka Machotová Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 2003 0:31:47  21
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 51. 145 Kateřina Smetanová AK Tišnov AK Tišnov 1975 0:24:07  40
2. / 57. 195 Jitka Stibalová Česká Česká 1974 0:25:29  35
3. / 72. 173 Jana Radkovská Báječné ženy v běhu Báječné ženy v běhu 1972 0:33:01  31
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 31. 42 Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice AAC Brno - Orel Židenice 1970 0:20:32TR 45
2. / 43. 150 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 0:23:04  35
3. / 50. 146 Ivana Jíchová AK Tišnov AK Tišnov 1968 0:23:53  31
4. / 55. 143 Daniela Vojtová AK Tišnov AK Tišnov 1969 0:24:45  28
5. / 56. 154 Romana Machotová Kuřim Kuřim 1969 0:25:24  26
6. / 58. 187 Jindřiška Vrzalová AK Tišnov AK Tišnov 1968 0:25:43  25
7. / 63. 171 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 0:26:10  24
8. / 64. 157 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1965 0:26:44  23
9. / 74. 198 Radmila Jeníčková Bitýška Bitýška 1956 0:39:37  22
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 134 Josef Cacek Caca tým Tišnov Caca tým Tišnov 1978 0:17:00  40
2. / 3. 172 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 0:17:21  35
3. / 4. 176 Tomáš Kroupa Miltom Team Miltom Team 1987 0:17:38  31
4. / 5. 142 Lukáš Koudelka AK Drnovice AK Drnovice 1983 0:17:46  28
5. / 7. 193 Jakub Stibal AK Kuřim AK Kuřim 2001 0:18:10  26
6. / 9. 170 Jiří Huťka Brno Brno 1991 0:18:18  25
7. / 10. 183 Josef Čuma Milonice Milonice 1980 0:18:38  24
8. / 12. 192 Michal Šenkýř Brno Brno 1983 0:18:59  23
9. / 13. 163 Michael Nešpor Brno Brno 1991 0:19:06  22
10. / 15. 181 Lukáš Kocur Orel Šitbořice Orel Šitbořice 1977 0:19:13  21
11. / 18. 190 Jaroslav Říha Orel Kuřim Orel Kuřim 1999 0:19:28  20
12. / 23. 166 Zdeněk Laštůvka Česká Česká 1989 0:19:47  19
13. / 27. 164 Petr Širůček Dolní Loučky Dolní Loučky 1976 0:20:04  18
14. / 38. 185 Rostislav Křivánek Nížkovice Nížkovice 1993 0:21:53  17
15. / 39. 147 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 0:22:08  16
16. / 40. 35 Jaroslav Kundrát AK Tišnov AK Tišnov 1976 0:22:11  15
17. / 45. 167 Jan Kučera Brno Brno 1990 0:23:17  14
18. / 49. 148 Martin Janík SK Meteor Brno SK Meteor Brno 1981 0:23:49  13
19. / 61. 109 Pavel Vališ Halačovce Halačovce 1978 0:25:50  12
20. / 69. 149 Richard Křivánek Elite Sport Boskovice Elite Sport Boskovice 2006 0:29:43  11
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 51 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:16:50  40
2. / 6. 188 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 0:18:07  35
3. / 8. 52 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 0:18:11  31
4. / 11. 175 Ctirad Fanfrdla Silůvky Silůvky 1974 0:18:45  28
5. / 14. 196 Petr Halas Orel Vyškov Orel Vyškov 1973 0:19:09  26
6. / 16. 162 Petr Daniel Start Brno Start Brno 1971 0:19:20  25
7. / 17. 158 Daniel Kovařík HK Babí lom Kuřim HK Babí lom Kuřim 1975 0:19:25  24
8. / 19. 180 Karel Halouzka Javorníky Javorníky 1973 0:19:31  23
9. / 20. 161 Petr Hojač Start Brno Start Brno 1970 0:19:39  22
10. / 22. 179 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:19:43  21
11. / 24. 43 Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno Orel Židenice - AAC Brno 1968 0:19:48  20
12. / 26. 182 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 0:20:01  19
13. / 28. 159 Radek Brázda Tatran Kohoutovice Tatran Kohoutovice 1967 0:20:14  18
14. / 30. 186 Libor Šťasta Kuřim Kuřim 1966 0:20:30  17
15. / 33. 177 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 0:20:42  16
16. / 35. 20 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 0:20:59  15
17. / 42. 200 Martin Balák Bruslárna.cz Bruslárna.cz 1970 0:22:57  14
18. / 59. 93 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:25:44  13
19. / 62. 191 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 0:26:01  12
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 21. 138 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 0:19:42  40
2. / 25. 168 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 0:19:53  35
3. / 32. 44 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:20:36  31
4. / 66. 178 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 0:27:44  28
5. / 73. 197 Zdeněk Sadecký Nedvědice Nedvědice 1962 0:39:37  26
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 36. 141 Milan Strachoň Slavkov Slavkov 1950 0:21:39  40
2. / 37. 139 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 0:21:45  35
3. / 44. 151 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:23:13  31
4. / 48. 169 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 0:23:26  28
5. / 53. 152 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:24:24  26
6. / 60. 140 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 0:25:48  25
7. / 68. 160 Bohuslav Pustina Šneci Běleč Šneci Běleč 1954 0:28:45  24
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 54. 137 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 0:24:41  40