Výsledky závodu

10.5.2015
8700 m
15°C, zataženo
Info o trati »

Běh kolem Babího lomu 2015


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 43 Jiří Petr Diadora 1979 Muži (1.) 0:30:18TR 45 110
2. 63 Ondřej Novotný KOB Moira Brno 1992 Muži (2.) 0:31:07 35 105
3. 51 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (1.) 0:31:28 40 101
4. 104 Tomáš Kroupa Miltom Team 1987 Muži (3.) 0:32:58 31 98
5. 86 Zbyněk Pospíchal Brno 1986 Muži (4.) 0:32:59 28 96
6. 12 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská 1989 Muži (5.) 0:33:04 26 95
7. 70 Pavel Musil Brno - Medlánky 1975 M40 (2.) 0:33:05 35 94
8. 97 Jaroslav Bárta Sobůlky 1982 Muži (6.) 0:33:40 25 93
9. 30 David Čermák Hustopeče 1976 Muži (7.) 0:33:46 24 92
10. 61 Jiří Hýbl Hrušovany u Brna 1967 M40 (3.) 0:33:51 31 91
11. 60 Martin Vintrlík Křepice 1977 Muži (8.) 0:34:02 23 90
12. 76 Pavel Horák AHA Vyškov 1961 M50 (1.) 0:34:30TR 45 89
13. 88 Petr Stehlík Brno 1989 Muži (9.) 0:34:48 22 88
14. 57 Jiří Huťka Brno 1991 Muži (10.) 0:35:24 21 87
15. 92 Filip Maleňák Alfa-helicopter Triatlon Team 1990 Muži (11.) 0:36:02 20 86
16. 33 Jaroslav Jurča :-) 1962 M50 (2.) 0:36:37 35 85
17. 35 Lukáš Kocur Orel Šitbořice 1977 Muži (12.) 0:36:43 19 84
18. 47 Jaroslav Říha Orel Kuřim 1999 Muži (13.) 0:37:00 18 83
19. 16 Jiří Nožka Dino sport Ivančice 1963 M50 (3.) 0:37:02 31 82
20. 105 Ivan Urbánek Brno 1984 Muži (14.) 0:37:16 17 81
21. 13 Libor Zouhar Brno 1985 Muži (15.) 0:37:21 16 80
22. 40 Svatopluk Kudlička LRS Vyškov 1950 M60 (1.) 0:37:30TR 45 79
23. 39 Lukáš Koudelka AK Drnovice 1983 Muži (16.) 0:37:30 15 78
24. 79 Karel Halouzka Javorníky 1973 M40 (4.) 0:37:38 28 77
25. 56 Jan Fiedler AC Moravská Slavia 1956 M50 (4.) 0:37:53 28 76
26. 77 Radim Číž VUT Brno 1974 M40 (5.) 0:38:00 26 75
27. 90 Petr Širůček Dolní Loučky 1976 Muži (17.) 0:38:22 14 74
28. 112 Jan Opletal Biatlon Moravský kras 1994 Muži (18.) 0:38:30 13 73
29. 6 Petr Jančařík AAC Brno 1968 M40 (6.) 0:38:32 25 72
30. 45 Jaroslav Kropáček Brno 1970 M40 (7.) 0:38:34 24 71
31. 107 Petr Daniel Start Brno 1971 M40 (8.) 0:38:34 23 70
32. 8 Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice 1970 Ž45 (1.) 0:38:47TR 45 69
33. 80 Dalibor Uhlíř AT&T 1980 Muži (19.) 0:39:00 12 68
34. 23 Petra Seberová AK Tišnov 1979 Ž35 (1.) 0:39:03TR 45 67
35. 75 Magda Janková Brno 1980 Ž35 (2.) 0:39:13TR 40 66
36. 119 Josef Jílek AK Moravská Třebová 1989 Muži (20.) 0:39:26 11 65
37. 49 Miroslav Fabrik Brno Bystrc 1959 M50 (5.) 0:39:30 26 64
38. 46 Jiří Urbánek Slávia Liberec 1987 Muži (21.) 0:39:43 10 63
39. 1 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (9.) 0:39:51 22 62
40. 116 Luboš Prudek Kuřim 1961 M50 (6.) 0:40:00 25 61
41. 66 Lucie Nedomová Lysice 1985 Ženy (1.) 0:40:05 40 60
42. 118 Alexandr Mrůzek Uni Brno 1965 M50 (7.) 0:40:12 24 59
43. 106 Petr Hojač Start Brno 1970 M40 (10.) 0:40:33 21 58
44. 74 Petr Janek Orel Židenice 1969 M40 (11.) 0:40:47 20 57
45. 73 Radek Brázda Tatran Kohoutovice 1967 M40 (12.) 0:40:48 19 56
46. 87 Jan Pivec Brno 1981 Muži (22.) 0:40:51 9 55
47. 94 Zdeněk Laštůvka Česká 1989 Muži (23.) 0:40:55 8 54
48. 4 Martin Růžička Mikulov 1973 M40 (13.) 0:41:01 18 53
49. 108 Zbyněk Bednář Jamné 1973 M40 (14.) 0:41:17 17 52
50. 123 Petr Škrob Kuřim 1975 M40 (15.) 0:41:19 16 51
51. 72 Lukáš Maňásek YSOFT 1980 Muži (24.) 0:41:26 7 50
52. 58 Ivana Ondroušková Blansko 1970 Ž45 (2.) 0:41:31TR 40 49
53. 83 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 M40 (16.) 0:41:40 15 48
54. 11 Milan Strachoň Slavkov 1950 M60 (2.) 0:41:43 35 47
55. 19 Nina Bartoňková Brno 1990 Ženy (2.) 0:41:57 35 46
56. 20 Ctirad Fanfrdla Silůvky 1974 M40 (17.) 0:41:58 14 45
57. 65 Aleš Liška Lelekovice 1978 Muži (25.) 0:42:24 6 44
58. 85 Martin Nedvěd Blansko 1983 Muži (26.) 0:42:58 5 43
59. 2 Aleš Stráník Blansko 1950 M60 (3.) 0:43:13 31 42
60. 78 Pavel Rajmic VUT Brno 1978 Muži (27.) 0:43:16 4 41
61. 29 Miroslav Březa Kohoutovice 1959 M50 (8.) 0:43:21 23 40
62. 18 Jaroslav Kundrát AK Tišnov 1976 Muži (28.) 0:44:00 3 39
63. 115 Metoděj Polášek Kuřim 1980 Muži (29.) 0:44:23 2 38
64. 31 Tomáš Cikrle Synthon Blansko 1973 M40 (18.) 0:44:26 13 37
65. 91 Martina Lachmanová Dolní Loučky 1983 Ženy (3.) 0:44:30 31 36
66. 44 Eva Janoušková Slavíková Brno 1985 Ženy (4.) 0:44:34 28 35
67. 54 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 M60 (4.) 0:45:16 28 34
68. 3 Jana Ocelová Brno 1984 Ženy (5.) 0:45:31 26 33
69. 113 Lucie Kyjovská Kuřim 1991 Ženy (6.) 0:45:33 25 32
70. 68 Jana Smržová HB Kuřim 1982 Ženy (7.) 0:45:37 24 31
71. 121 Kamila Kumprechtová TJ Slovan Podlesí 1997 Ženy (8.) 0:45:38 23 30
72. 42 Jiří Boháč BěhejBrno 1954 M60 (5.) 0:45:41 26 29
73. 122 Zdeněk Beránek Praha 1978 Muži (30.) 0:45:52 1 28
74. 53 Ivana Volavá www.fit-online.cz 1964 Ž45 (3.) 0:45:53 31 27
75. 36 Lubomír Liška Kuřim 1955 M60 (6.) 0:46:34 25 26
76. 21 Daniela Vojtová AK Tišnov 1969 Ž45 (4.) 0:46:54 28 25
77. 22 Kateřina Smetanová AK Tišnov 1975 Ž35 (3.) 0:46:59 31 24
78. 96 Luboš Rezner Kuřim 1965 M50 (9.) 0:47:21 22 23
79. 14 Adéla Kočí Brno 1997 Ženy (9.) 0:47:21 22 22
80. 59 Petr Hála AK Tišnov 1966 M40 (19.) 0:47:32 12 21
81. 89 Barbora Lukšíková Brno 1986 Ženy (10.) 0:47:41 21 20
82. 93 Martin Balák Bruslárna.cz 1970 M40 (20.) 0:47:44 11 19
83. 10 Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel Židenice 1955 M60 (7.) 0:47:57 24 18
84. 38 Josef Kunc Orel Vyškov 1960 M50 (10.) 0:48:00 21 17
85. 26 Hana Kašová Barnex sport Brno 1954 Ž45 (5.) 0:48:44 26 16
86. 27 Adéla Martínková Barnex sport Brno 1980 Ž35 (4.) 0:49:17 28 15
87. 120 Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí 1970 Ž45 (6.) 0:50:56 25 14
88. 25 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno 1965 Ž45 (7.) 0:51:09 24 13
89. 117 Vladimír Cetkovský ARC Brno 1945 M70 (1.) 0:51:15 40 12
90. 50 Blanka Fabriková Brno 1960 Ž45 (8.) 0:52:19 23 11
91. 114 Simona Nečasová Kuřim 1969 Ž45 (9.) 0:52:23 22 10
92. 48 Jiří Bubeník Orel Vyškov 1944 M70 (2.) 0:52:58 35 9
93. 62 Monika Hýblová Hrušovany u Brna 1999 Ženy (11.) 0:53:06 20 8
94. 55 Lenka Effenbergerová Brno 1983 Ženy (12.) 0:56:16 19 7
95. 32 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M70 (3.) 0:58:06 31 6
96. 15 Heidi Kočí Brno 1997 Ženy (13.) 0:58:23 18 5
97. 127 Leona Doušková TJ Slovan Podlesí 1974 Ž35 (5.) 1:00:38 26 4
98. 124 Jana Radkovská Báječné ženy v běhu 1972 Ž35 (6.) 1:04:15 25 3
99. 28 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů 1953 M60 (8.) 1:12:23 23 2
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 41. 66 Lucie Nedomová Lysice 1985 0:40:05 40
2. / 55. 19 Nina Bartoňková Brno 1990 0:41:57 35
3. / 65. 91 Martina Lachmanová Dolní Loučky 1983 0:44:30 31
4. / 66. 44 Eva Janoušková Slavíková Brno 1985 0:44:34 28
5. / 68. 3 Jana Ocelová Brno 1984 0:45:31 26
6. / 69. 113 Lucie Kyjovská Kuřim 1991 0:45:33 25
7. / 70. 68 Jana Smržová HB Kuřim 1982 0:45:37 24
8. / 71. 121 Kamila Kumprechtová TJ Slovan Podlesí 1997 0:45:38 23
9. / 79. 14 Adéla Kočí Brno 1997 0:47:21 22
10. / 81. 89 Barbora Lukšíková Brno 1986 0:47:41 21
11. / 93. 62 Monika Hýblová Hrušovany u Brna 1999 0:53:06 20
12. / 94. 55 Lenka Effenbergerová Brno 1983 0:56:16 19
13. / 96. 15 Heidi Kočí Brno 1997 0:58:23 18
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 34. 23 Petra Seberová AK Tišnov 1979 0:39:03TR 45
2. / 35. 75 Magda Janková Brno 1980 0:39:13TR 40
3. / 77. 22 Kateřina Smetanová AK Tišnov 1975 0:46:59 31
4. / 86. 27 Adéla Martínková Barnex sport Brno 1980 0:49:17 28
5. / 97. 127 Leona Doušková TJ Slovan Podlesí 1974 1:00:38 26
6. / 98. 124 Jana Radkovská Báječné ženy v běhu 1972 1:04:15 25
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 32. 8 Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice 1970 0:38:47TR 45
2. / 52. 58 Ivana Ondroušková Blansko 1970 0:41:31TR 40
3. / 74. 53 Ivana Volavá www.fit-online.cz 1964 0:45:53 31
4. / 76. 21 Daniela Vojtová AK Tišnov 1969 0:46:54 28
5. / 85. 26 Hana Kašová Barnex sport Brno 1954 0:48:44 26
6. / 87. 120 Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí 1970 0:50:56 25
7. / 88. 25 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno 1965 0:51:09 24
8. / 90. 50 Blanka Fabriková Brno 1960 0:52:19 23
9. / 91. 114 Simona Nečasová Kuřim 1969 0:52:23 22
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 43 Jiří Petr Diadora 1979 0:30:18TR 45
2. / 2. 63 Ondřej Novotný KOB Moira Brno 1992 0:31:07 35
3. / 4. 104 Tomáš Kroupa Miltom Team 1987 0:32:58 31
4. / 5. 86 Zbyněk Pospíchal Brno 1986 0:32:59 28
5. / 6. 12 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská 1989 0:33:04 26
6. / 8. 97 Jaroslav Bárta Sobůlky 1982 0:33:40 25
7. / 9. 30 David Čermák Hustopeče 1976 0:33:46 24
8. / 11. 60 Martin Vintrlík Křepice 1977 0:34:02 23
9. / 13. 88 Petr Stehlík Brno 1989 0:34:48 22
10. / 14. 57 Jiří Huťka Brno 1991 0:35:24 21
11. / 15. 92 Filip Maleňák Alfa-helicopter Triatlon Team 1990 0:36:02 20
12. / 17. 35 Lukáš Kocur Orel Šitbořice 1977 0:36:43 19
13. / 18. 47 Jaroslav Říha Orel Kuřim 1999 0:37:00 18
14. / 20. 105 Ivan Urbánek Brno 1984 0:37:16 17
15. / 21. 13 Libor Zouhar Brno 1985 0:37:21 16
16. / 23. 39 Lukáš Koudelka AK Drnovice 1983 0:37:30 15
17. / 27. 90 Petr Širůček Dolní Loučky 1976 0:38:22 14
18. / 28. 112 Jan Opletal Biatlon Moravský kras 1994 0:38:30 13
19. / 33. 80 Dalibor Uhlíř AT&T 1980 0:39:00 12
20. / 36. 119 Josef Jílek AK Moravská Třebová 1989 0:39:26 11
21. / 38. 46 Jiří Urbánek Slávia Liberec 1987 0:39:43 10
22. / 46. 87 Jan Pivec Brno 1981 0:40:51 9
23. / 47. 94 Zdeněk Laštůvka Česká 1989 0:40:55 8
24. / 51. 72 Lukáš Maňásek YSOFT 1980 0:41:26 7
25. / 57. 65 Aleš Liška Lelekovice 1978 0:42:24 6
26. / 58. 85 Martin Nedvěd Blansko 1983 0:42:58 5
27. / 60. 78 Pavel Rajmic VUT Brno 1978 0:43:16 4
28. / 62. 18 Jaroslav Kundrát AK Tišnov 1976 0:44:00 3
29. / 63. 115 Metoděj Polášek Kuřim 1980 0:44:23 2
30. / 73. 122 Zdeněk Beránek Praha 1978 0:45:52 1
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 3. 51 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 0:31:28 40
2. / 7. 70 Pavel Musil Brno - Medlánky 1975 0:33:05 35
3. / 10. 61 Jiří Hýbl Hrušovany u Brna 1967 0:33:51 31
4. / 24. 79 Karel Halouzka Javorníky 1973 0:37:38 28
5. / 26. 77 Radim Číž VUT Brno 1974 0:38:00 26
6. / 29. 6 Petr Jančařík AAC Brno 1968 0:38:32 25
7. / 30. 45 Jaroslav Kropáček Brno 1970 0:38:34 24
8. / 31. 107 Petr Daniel Start Brno 1971 0:38:34 23
9. / 39. 1 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 0:39:51 22
10. / 43. 106 Petr Hojač Start Brno 1970 0:40:33 21
11. / 44. 74 Petr Janek Orel Židenice 1969 0:40:47 20
12. / 45. 73 Radek Brázda Tatran Kohoutovice 1967 0:40:48 19
13. / 48. 4 Martin Růžička Mikulov 1973 0:41:01 18
14. / 49. 108 Zbyněk Bednář Jamné 1973 0:41:17 17
15. / 50. 123 Petr Škrob Kuřim 1975 0:41:19 16
16. / 53. 83 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 0:41:40 15
17. / 56. 20 Ctirad Fanfrdla Silůvky 1974 0:41:58 14
18. / 64. 31 Tomáš Cikrle Synthon Blansko 1973 0:44:26 13
19. / 80. 59 Petr Hála AK Tišnov 1966 0:47:32 12
20. / 82. 93 Martin Balák Bruslárna.cz 1970 0:47:44 11
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 12. 76 Pavel Horák AHA Vyškov 1961 0:34:30TR 45
2. / 16. 33 Jaroslav Jurča :-) 1962 0:36:37 35
3. / 19. 16 Jiří Nožka Dino sport Ivančice 1963 0:37:02 31
4. / 25. 56 Jan Fiedler AC Moravská Slavia 1956 0:37:53 28
5. / 37. 49 Miroslav Fabrik Brno Bystrc 1959 0:39:30 26
6. / 40. 116 Luboš Prudek Kuřim 1961 0:40:00 25
7. / 42. 118 Alexandr Mrůzek Uni Brno 1965 0:40:12 24
8. / 61. 29 Miroslav Březa Kohoutovice 1959 0:43:21 23
9. / 78. 96 Luboš Rezner Kuřim 1965 0:47:21 22
10. / 84. 38 Josef Kunc Orel Vyškov 1960 0:48:00 21
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 22. 40 Svatopluk Kudlička LRS Vyškov 1950 0:37:30TR 45
2. / 54. 11 Milan Strachoň Slavkov 1950 0:41:43 35
3. / 59. 2 Aleš Stráník Blansko 1950 0:43:13 31
4. / 67. 54 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 0:45:16 28
5. / 72. 42 Jiří Boháč BěhejBrno 1954 0:45:41 26
6. / 75. 36 Lubomír Liška Kuřim 1955 0:46:34 25
7. / 83. 10 Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel Židenice 1955 0:47:57 24
8. / 99. 28 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů 1953 1:12:23 23
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 89. 117 Vladimír Cetkovský ARC Brno 1945 0:51:15 40
2. / 92. 48 Jiří Bubeník Orel Vyškov 1944 0:52:58 35
3. / 95. 32 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:58:06 31
Fotografie ze závodu