Výsledky závodu

Aprílový maraton 2015

28.3.2015
6300 m
8°C, zataženo
Info o trati »

Aprílový maraton 2015


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 65 Pavel Brlica SK Žabovřesky SK Žabovřesky 1993 Muži (1.) 0:22:17TR 45 110
2. 66 Daniel Hájek Atletika Polička Atletika Polička 1989 Muži (2.) 0:23:11   35 105
3. 58 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (1.) 0:23:34TR 45 101
4. 13 Ondřej Novotný KOB Moira Brno KOB Moira Brno 1992 Muži (3.) 0:23:45   31 98
5. 48 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 M40 (2.) 0:24:12TR 40 96
6. 86 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 Muži (4.) 0:24:41   28 95
7. 15 Stanislav Široký AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1977 Muži (5.) 0:24:47   26 94
8. 35 Lukáš Koudelka AK Drnovice AK Drnovice 1983 Muži (6.) 0:25:25   25 93
9. 55 Peter Ceniga Žíznivé zebričky Žíznivé zebričky 1990 Muži (7.) 0:25:53   24 92
10. 91 Ondřej Strnad Brno - Medlánky Brno - Medlánky 1980 Muži (8.) 0:26:23   23 91
11. 108 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 M40 (3.) 0:26:37   31 90
12. 73 Jiří Huťka Brno Brno 1991 Muži (9.) 0:26:38   22 89
13. 43 Lukáš Kocur Orel Šitbořice Orel Šitbořice 1977 Muži (10.) 0:26:42   21 88
14. 81 Pavel Bortlík AK Tišnov AK Tišnov 1983 Muži (11.) 0:26:56   20 87
15. 14 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M40 (4.) 0:26:57   28 86
16. 110 Jan Macura Horizont Blansko Horizont Blansko 1972 M40 (5.) 0:27:10   26 85
17. 42 Jaroslav Jurča :-) :-) 1962 M50 (1.) 0:27:19   40 84
18. 107 Ivan Urbánek Brno Brno 1984 Muži (12.) 0:27:28   19 83
19. 67 Jaroslav Říha Orel Kuřim Orel Kuřim 1999 Muži (13.) 0:27:30   18 82
20. 80 Josef Čuma Milonice Milonice 1980 Muži (14.) 0:27:39   17 81
21. 38 Jan Opletal Biatlon Moravský kras Biatlon Moravský kras 1994 Muži (15.) 0:27:44   16 80
22. 25 Ivan Veškrna Brno Brno 1983 Muži (16.) 0:27:51   15 79
23. 26 Tereza Procházková Orel Ořechov Orel Ořechov 1990 Ženy (1.) 0:27:51   40 78
24. 98 Ladislav Tylich RFF Brno RFF Brno 1992 Muži (17.) 0:28:05   14 77
25. 8 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 M50 (2.) 0:28:07   35 76
26. 51 Magda Janková Brno Brno 1980 Ž35 (1.) 0:28:12TR 45 75
27. 6 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 M50 (3.) 0:28:27   31 74
28. 11 Eva Skřičková Brno Brno 1992 Ženy (2.) 0:28:27   35 73
29. 87 Karel Halouzka Javorníky Javorníky 1973 M40 (6.) 0:28:28   25 72
30. 22 Zdenko Tichý Brno Brno 1982 Muži (18.) 0:28:29   13 71
31. 44 Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel Židenice AC Mor. Slavia & Orel Židenice 1955 M60 (1.) 0:28:44TR 45 70
32. 72 Radek Brázda Tatran Kohoutovice Tatran Kohoutovice 1967 M40 (7.) 0:29:02   24 69
33. 33 Petra Seberová AK Tišnov AK Tišnov 1979 Ž35 (2.) 0:29:08   35 68
34. 28 Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno Orel Židenice - AAC Brno 1968 M40 (8.) 0:29:10   23 67
35. 92 Martin Kučera Havířov Havířov 1987 Muži (19.) 0:29:13   12 66
36. 27 Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice AAC Brno - Orel Židenice 1970 Ž45 (1.) 0:29:37TR 45 65
37. 77 Petr Hojač Start Brno Start Brno 1970 M40 (9.) 0:29:40   22 64
38. 54 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (10.) 0:29:40   21 63
39. 88 Lucie Nedomová Lysice Lysice 1985 Ženy (3.) 0:29:43   31 62
40. 75 Alexandr Mrůzek Uni Brno Uni Brno 1965 M50 (4.) 0:29:49   28 61
41. 36 Dalibor Uhlíř AT&T AT&T 1980 Muži (20.) 0:29:53   11 60
42. 114 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M50 (5.) 0:29:57   26 59
43. 78 Petr Daniel Start Brno Start Brno 1971 M40 (11.) 0:30:03   20 58
44. 52 Petr Janek Orel Židenice Orel Židenice 1969 M40 (12.) 0:30:16   19 57
45. 99 Jakub Poloprudský RFF Brno RFF Brno 1994 Muži (21.) 0:30:20   10 56
46. 61 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 M40 (13.) 0:30:44   18 55
47. 113 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 M40 (14.) 0:30:58   17 54
48. 85 Milan Strachoň Slavkov Slavkov 1950 M60 (2.) 0:31:11   35 53
49. 56 Jan Studený Říčany Říčany 1983 Muži (22.) 0:31:37   9 52
50. 5 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 M50 (6.) 0:31:37   25 51
51. 90 Zdeněk Laštůvka Česká Česká 1989 Muži (23.) 0:31:48   8 50
52. 19 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 M60 (3.) 0:31:59   31 49
53. 59 Vilém Strakoš SK Fuga SK Fuga 1969 M40 (15.) 0:32:00   16 48
54. 94 Michal Mikuš Tišnov Tišnov 1976 Muži (24.) 0:32:01   7 47
55. 50 Jan Sklenář Tišnov Tišnov 1988 Muži (25.) 0:32:05   6 46
56. 21 Jitka Zwienerová AK Tišnov AK Tišnov 1995 Ženy (4.) 0:32:06   28 45
57. 2 Jaroslav Kundrát AK Tišnov AK Tišnov 1976 Muži (26.) 0:32:39   5 44
58. 40 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 M60 (4.) 0:32:42   28 43
59. 39 Roman Kresta Zetor Brno & Orel Židenice Zetor Brno & Orel Židenice 1965 M50 (7.) 0:32:46   24 42
60. 84 Renata Prokešová Brno Brno 1974 Ž35 (3.) 0:32:49   31 41
61. 4 Tomáš Cikrle Synthon Blansko Synthon Blansko 1973 M40 (16.) 0:32:56   15 40
62. 97 Filip Hromčík Brno Brno 1991 Muži (27.) 0:33:05   4 39
63. 74 Lucie Kyjovská Kuřim Kuřim 1991 Ženy (5.) 0:33:12   26 38
64. 89 Jiří Brtník Orel Obřany Orel Obřany 1952 M60 (5.) 0:33:12   26 37
65. 20 Eva Šimonovská Brno Brno 1979 Ž35 (4.) 0:33:17   28 36
66. 45 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 Ž45 (2.) 0:33:23   35 35
67. 29 Eva Janoušková Slavíková Brno Brno 1985 Ženy (6.) 0:33:41   25 34
68. 106 Alena Žákovská Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 Ž45 (3.) 0:33:52   31 33
69. 53 Tomáš Koudelka BěhejBrno.com BěhejBrno.com 1970 M40 (17.) 0:34:26   14 32
70. 109 Martin Bárta Moravské Knínice Moravské Knínice 1990 Muži (28.) 0:34:29   3 31
71. 31 Daniela Vojtová AK Tišnov AK Tišnov 1969 Ž45 (4.) 0:34:30   28 30
72. 32 Kateřina Smetanová AK Tišnov AK Tišnov 1975 Ž35 (5.) 0:34:40   26 29
73. 3 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 M60 (6.) 0:34:48   25 28
74. 46 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M60 (7.) 0:35:04   24 27
75. 49 Zdenka Koudelková BehejBrno.com BehejBrno.com 1974 Ž35 (6.) 0:35:20   25 26
76. 83 Silvie Sára Moravské Knínice Moravské Knínice 1986 Ženy (7.) 0:35:47   24 25
77. 111 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 M40 (18.) 0:35:58   13 24
78. 57 Martin Ryšánek Čebín Čebín 1979 Muži (29.) 0:36:12   2 23
79. 93 Kateřina Praisová Ostrava Ostrava 1992 Ženy (8.) 0:36:16   23 22
80. 102 Pavel Stibal Česká Česká 1973 M40 (19.) 0:36:17   12 21
81. 16 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 M70 (1.) 0:36:23   40 20
82. 18 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M60 (8.) 0:36:29   23 19
83. 12 Dana Skřičková Brno Brno 1967 Ž45 (5.) 0:37:14   26 18
84. 70 Vilma Podmelová Cyklo Lasl Brno Cyklo Lasl Brno 1962 Ž45 (6.) 0:37:24   25 17
85. 76 Markéta Mrůzková Kometa Brno Kometa Brno 1997 Ženy (9.) 0:37:40   22 16
86. 96 Romana Machotová Kuřim Kuřim 1969 Ž45 (7.) 0:37:42   24 15
87. 104 Alžběta Sedláčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1978 Ž35 (7.) 0:37:46   24 14
88. 62 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 M70 (2.) 0:37:55   35 13
89. 17 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 M70 (3.) 0:38:08   31 12
90. 82 Julie Horynová Moravské Knínice Moravské Knínice 1984 Ženy (10.) 0:38:23   21 11
91. 10 Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 M60 (9.) 0:38:27   22 10
92. 112 Jana Škrobová Kuřim Kuřim 1971 Ž35 (8.) 0:38:28   23 9
93. 23 Zdeněk Záděra Brno Brno 1986 Muži (30.) 0:38:30   1 8
94. 47 Otto Ónodi Elpis Klub Elpis Klub 1974 M40 (20.) 0:38:41   11 7
95. 30 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1965 Ž45 (8.) 0:38:48   23 6
96. 63 Alexandra Tomíšková Kuřim Kuřim 1982 Ženy (11.) 0:39:23   20 5
97. 41 Petra Pikulová AK Kuřim AK Kuřim 1999 Ženy (12.) 0:42:24   19 4
98. 103 Tereza Stibalová AK Kuřim AK Kuřim 1999 Ženy (13.) 0:42:34   18 3
99. 37 Jan Dzurek Brno Brno 1986 Muži (31.) 0:42:39   1 2
100. 100 Jana Radkovská Báječné ženy v běhu Báječné ženy v běhu 1972 Ž35 (9.) 0:46:01   22 1
101. 71 Jan Charvát Triatlon klub Brno Triatlon klub Brno 1947 M60 (10.) 0:46:11   21 1
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 23. 26 Tereza Procházková Orel Ořechov Orel Ořechov 1990 0:27:51  40
2. / 28. 11 Eva Skřičková Brno Brno 1992 0:28:27  35
3. / 39. 88 Lucie Nedomová Lysice Lysice 1985 0:29:43  31
4. / 56. 21 Jitka Zwienerová AK Tišnov AK Tišnov 1995 0:32:06  28
5. / 63. 74 Lucie Kyjovská Kuřim Kuřim 1991 0:33:12  26
6. / 67. 29 Eva Janoušková Slavíková Brno Brno 1985 0:33:41  25
7. / 76. 83 Silvie Sára Moravské Knínice Moravské Knínice 1986 0:35:47  24
8. / 79. 93 Kateřina Praisová Ostrava Ostrava 1992 0:36:16  23
9. / 85. 76 Markéta Mrůzková Kometa Brno Kometa Brno 1997 0:37:40  22
10. / 90. 82 Julie Horynová Moravské Knínice Moravské Knínice 1984 0:38:23  21
11. / 96. 63 Alexandra Tomíšková Kuřim Kuřim 1982 0:39:23  20
12. / 97. 41 Petra Pikulová AK Kuřim AK Kuřim 1999 0:42:24  19
13. / 98. 103 Tereza Stibalová AK Kuřim AK Kuřim 1999 0:42:34  18
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 26. 51 Magda Janková Brno Brno 1980 0:28:12TR 45
2. / 33. 33 Petra Seberová AK Tišnov AK Tišnov 1979 0:29:08  35
3. / 60. 84 Renata Prokešová Brno Brno 1974 0:32:49  31
4. / 65. 20 Eva Šimonovská Brno Brno 1979 0:33:17  28
5. / 72. 32 Kateřina Smetanová AK Tišnov AK Tišnov 1975 0:34:40  26
6. / 75. 49 Zdenka Koudelková BehejBrno.com BehejBrno.com 1974 0:35:20  25
7. / 87. 104 Alžběta Sedláčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1978 0:37:46  24
8. / 92. 112 Jana Škrobová Kuřim Kuřim 1971 0:38:28  23
9. / 100. 100 Jana Radkovská Báječné ženy v běhu Báječné ženy v běhu 1972 0:46:01  22
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 36. 27 Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice AAC Brno - Orel Židenice 1970 0:29:37TR 45
2. / 66. 45 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 0:33:23  35
3. / 68. 106 Alena Žákovská Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 0:33:52  31
4. / 71. 31 Daniela Vojtová AK Tišnov AK Tišnov 1969 0:34:30  28
5. / 83. 12 Dana Skřičková Brno Brno 1967 0:37:14  26
6. / 84. 70 Vilma Podmelová Cyklo Lasl Brno Cyklo Lasl Brno 1962 0:37:24  25
7. / 86. 96 Romana Machotová Kuřim Kuřim 1969 0:37:42  24
8. / 95. 30 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1965 0:38:48  23
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 65 Pavel Brlica SK Žabovřesky SK Žabovřesky 1993 0:22:17TR 45
2. / 2. 66 Daniel Hájek Atletika Polička Atletika Polička 1989 0:23:11  35
3. / 4. 13 Ondřej Novotný KOB Moira Brno KOB Moira Brno 1992 0:23:45  31
4. / 6. 86 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 0:24:41  28
5. / 7. 15 Stanislav Široký AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1977 0:24:47  26
6. / 8. 35 Lukáš Koudelka AK Drnovice AK Drnovice 1983 0:25:25  25
7. / 9. 55 Peter Ceniga Žíznivé zebričky Žíznivé zebričky 1990 0:25:53  24
8. / 10. 91 Ondřej Strnad Brno - Medlánky Brno - Medlánky 1980 0:26:23  23
9. / 12. 73 Jiří Huťka Brno Brno 1991 0:26:38  22
10. / 13. 43 Lukáš Kocur Orel Šitbořice Orel Šitbořice 1977 0:26:42  21
11. / 14. 81 Pavel Bortlík AK Tišnov AK Tišnov 1983 0:26:56  20
12. / 18. 107 Ivan Urbánek Brno Brno 1984 0:27:28  19
13. / 19. 67 Jaroslav Říha Orel Kuřim Orel Kuřim 1999 0:27:30  18
14. / 20. 80 Josef Čuma Milonice Milonice 1980 0:27:39  17
15. / 21. 38 Jan Opletal Biatlon Moravský kras Biatlon Moravský kras 1994 0:27:44  16
16. / 22. 25 Ivan Veškrna Brno Brno 1983 0:27:51  15
17. / 24. 98 Ladislav Tylich RFF Brno RFF Brno 1992 0:28:05  14
18. / 30. 22 Zdenko Tichý Brno Brno 1982 0:28:29  13
19. / 35. 92 Martin Kučera Havířov Havířov 1987 0:29:13  12
20. / 41. 36 Dalibor Uhlíř AT&T AT&T 1980 0:29:53  11
21. / 45. 99 Jakub Poloprudský RFF Brno RFF Brno 1994 0:30:20  10
22. / 49. 56 Jan Studený Říčany Říčany 1983 0:31:37  9
23. / 51. 90 Zdeněk Laštůvka Česká Česká 1989 0:31:48  8
24. / 54. 94 Michal Mikuš Tišnov Tišnov 1976 0:32:01  7
25. / 55. 50 Jan Sklenář Tišnov Tišnov 1988 0:32:05  6
26. / 57. 2 Jaroslav Kundrát AK Tišnov AK Tišnov 1976 0:32:39  5
27. / 62. 97 Filip Hromčík Brno Brno 1991 0:33:05  4
28. / 70. 109 Martin Bárta Moravské Knínice Moravské Knínice 1990 0:34:29  3
29. / 78. 57 Martin Ryšánek Čebín Čebín 1979 0:36:12  2
30. / 93. 23 Zdeněk Záděra Brno Brno 1986 0:38:30  1
31. / 99. 37 Jan Dzurek Brno Brno 1986 0:42:39  1
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 3. 58 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:23:34TR 45
2. / 5. 48 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 0:24:12TR 40
3. / 11. 108 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 0:26:37  31
4. / 15. 14 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:26:57  28
5. / 16. 110 Jan Macura Horizont Blansko Horizont Blansko 1972 0:27:10  26
6. / 29. 87 Karel Halouzka Javorníky Javorníky 1973 0:28:28  25
7. / 32. 72 Radek Brázda Tatran Kohoutovice Tatran Kohoutovice 1967 0:29:02  24
8. / 34. 28 Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno Orel Židenice - AAC Brno 1968 0:29:10  23
9. / 37. 77 Petr Hojač Start Brno Start Brno 1970 0:29:40  22
10. / 38. 54 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:29:40  21
11. / 43. 78 Petr Daniel Start Brno Start Brno 1971 0:30:03  20
12. / 44. 52 Petr Janek Orel Židenice Orel Židenice 1969 0:30:16  19
13. / 46. 61 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 0:30:44  18
14. / 47. 113 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 0:30:58  17
15. / 53. 59 Vilém Strakoš SK Fuga SK Fuga 1969 0:32:00  16
16. / 61. 4 Tomáš Cikrle Synthon Blansko Synthon Blansko 1973 0:32:56  15
17. / 69. 53 Tomáš Koudelka BěhejBrno.com BěhejBrno.com 1970 0:34:26  14
18. / 77. 111 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 0:35:58  13
19. / 80. 102 Pavel Stibal Česká Česká 1973 0:36:17  12
20. / 94. 47 Otto Ónodi Elpis Klub Elpis Klub 1974 0:38:41  11
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 17. 42 Jaroslav Jurča :-) :-) 1962 0:27:19  40
2. / 25. 8 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 0:28:07  35
3. / 27. 6 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 0:28:27  31
4. / 40. 75 Alexandr Mrůzek Uni Brno Uni Brno 1965 0:29:49  28
5. / 42. 114 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:29:57  26
6. / 50. 5 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 0:31:37  25
7. / 59. 39 Roman Kresta Zetor Brno & Orel Židenice Zetor Brno & Orel Židenice 1965 0:32:46  24
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 31. 44 Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel Židenice AC Mor. Slavia & Orel Židenice 1955 0:28:44TR 45
2. / 48. 85 Milan Strachoň Slavkov Slavkov 1950 0:31:11  35
3. / 52. 19 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 0:31:59  31
4. / 58. 40 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 0:32:42  28
5. / 64. 89 Jiří Brtník Orel Obřany Orel Obřany 1952 0:33:12  26
6. / 73. 3 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 0:34:48  25
7. / 74. 46 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:35:04  24
8. / 82. 18 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:36:29  23
9. / 91. 10 Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 0:38:27  22
10. / 101. 71 Jan Charvát Triatlon klub Brno Triatlon klub Brno 1947 0:46:11  21
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 81. 16 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 0:36:23  40
2. / 88. 62 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 0:37:55  35
3. / 89. 17 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 0:38:08  31
Fotografie ze závodu