Výsledky závodu

Malá cena Zlobice - 12-13 let 2015

14.2.2015
1020 m
3°C, jasno
Info o trati »

Malá cena Zlobice - 12-13 let 2015


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 83 Filip Jakubec Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 2002 MlŽci (1.) 0:03:19   40 40
2. 20 Anna Kolegarová Orel Židenice Orel Židenice 2002 MlŽky (1.) 0:03:22   35 35
3. 61 Martin Vichron Orel Vyškov Orel Vyškov 2003 MlŽci (2.) 0:03:30   31 31
4. 29 Anna Halasová Orel Vyškov Orel Vyškov 2003 MlŽky (2.) 0:03:31   28 28
5. 199 Michael Huvar AK Kuřim AK Kuřim 2002 MlŽci (3.) 0:03:34   26 26
6. 88 Karolína Kleiblová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 2002 MlŽky (3.) 0:03:34   25 25
7. 60 Iveta Trojancová Orel Vyškov Orel Vyškov 2003 MlŽky (4.) 0:03:40   24 24
8. 15 Mojmír Peška Kanice Kanice 2003 MlŽci (4.) 0:03:44   23 23
9. 96 Martin Filip AK Olymp Brno AK Olymp Brno 2003 MlŽci (5.) 0:03:45   22 22
10. 14 David Procházka Orel Obřany Orel Obřany 2003 MlŽci (6.) 0:03:45   21 21
11. 16 Dominika Miková Orel Obřany / JAC Brno Orel Obřany / JAC Brno 2002 MlŽky (5.) 0:03:45   20 20
12. 92 Adam Packo AK Kuřim AK Kuřim 2003 MlŽci (7.) 0:03:46   19 19
13. 34 Ludmila Halasová Orel Šitbořice Orel Šitbořice 2003 MlŽky (6.) 0:04:00   18 18
Mladší žačky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 20 Anna Kolegarová Orel Židenice Orel Židenice 2002 0:03:22  35
2. / 4. 29 Anna Halasová Orel Vyškov Orel Vyškov 2003 0:03:31  28
3. / 6. 88 Karolína Kleiblová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 2002 0:03:34  25
4. / 7. 60 Iveta Trojancová Orel Vyškov Orel Vyškov 2003 0:03:40  24
5. / 11. 16 Dominika Miková Orel Obřany / JAC Brno Orel Obřany / JAC Brno 2002 0:03:45  20
6. / 13. 34 Ludmila Halasová Orel Šitbořice Orel Šitbořice 2003 0:04:00  18
Mladší žáci
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 83 Filip Jakubec Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 2002 0:03:19  40
2. / 3. 61 Martin Vichron Orel Vyškov Orel Vyškov 2003 0:03:30  31
3. / 5. 199 Michael Huvar AK Kuřim AK Kuřim 2002 0:03:34  26
4. / 8. 15 Mojmír Peška Kanice Kanice 2003 0:03:44  23
5. / 9. 96 Martin Filip AK Olymp Brno AK Olymp Brno 2003 0:03:45  22
6. / 10. 14 David Procházka Orel Obřany Orel Obřany 2003 0:03:45  21
7. / 12. 92 Adam Packo AK Kuřim AK Kuřim 2003 0:03:46  19
Fotografie ze závodu