Výsledky závodu

14.2.2015
115 m
3°C, jasno
Info o trati »

Malá cena Zlobice - chlapci 0-7 let 2015


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 69 Tomáš Horák Orel Silůvky 2008 Přípravka H (1.) 0:00:20 40 40
2. 48 Jan Indruch Orel Vyškov 2008 Přípravka H (2.) 0:00:22 35 35
3. 6 Vojtěch Duraja Orel Obřany 2009 Přípravka H (3.) 0:00:22 31 31
4. 77 Tadeáš Hladký Orel Židenice 2008 Přípravka H (4.) 0:00:23 28 28
5. 49 Vilém Topor Orel Vyškov 2009 Přípravka H (5.) 0:00:23 26 26
6. 46 David Sirotek Orel Vyškov 2008 Přípravka H (6.) 0:00:23 25 25
7. 91 Jan Belán Orel Jiříkovice 2008 Přípravka H (7.) 0:00:25 24 24
8. 47 Metoděj Krais Orel Vyškov 2009 Přípravka H (8.) 0:00:27 23 23
9. 7 Jonáš Sperát Orel Obřany 2009 Přípravka H (9.) 0:00:28 22 22
10. 93 Patrik Franzl Holasice 2010 Přípravka H (10.) 0:00:28 21 21
11. 31 Hynek Halas Orel Šitbořice 2010 Přípravka H (11.) 0:00:29 20 20
12. 86 Radek Štěpánek Orel Jiříkovice 2010 Přípravka H (12.) 0:00:31 19 19
13. 5 Vít Duraja Orel Obřany 2011 Přípravka H (13.) 0:00:32 18 18
14. 67 Jiří Paus Orel Hranice 2012 Přípravka H (14.) 0:00:34 17 17
15. 68 David Horák Orel Silůvky 2010 Přípravka H (15.) 0:00:35 16 16
16. 87 Petr Strakoš Kuřim 2012 Přípravka H (16.) 0:00:37 15 15
17. 4 David Buček Orel Obřany 2012 Přípravka H (17.) 0:00:42 14 14
18. 25 Matěj Halas Orel Vyškov 2013 Přípravka H (18.) 0:00:43 13 13
19. 3 Kryštof Macek Orel Kuřim 2013 Přípravka H (19.) 0:00:57 12 12
20. 79 Mikuláš Hladký Orel Židenice 2012 Přípravka H (20.) 0:00:59 11 11
Přípravka chlapci
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 69 Tomáš Horák Orel Silůvky 2008 0:00:20 40
2. / 2. 48 Jan Indruch Orel Vyškov 2008 0:00:22 35
3. / 3. 6 Vojtěch Duraja Orel Obřany 2009 0:00:22 31
4. / 4. 77 Tadeáš Hladký Orel Židenice 2008 0:00:23 28
5. / 5. 49 Vilém Topor Orel Vyškov 2009 0:00:23 26
6. / 6. 46 David Sirotek Orel Vyškov 2008 0:00:23 25
7. / 7. 91 Jan Belán Orel Jiříkovice 2008 0:00:25 24
8. / 8. 47 Metoděj Krais Orel Vyškov 2009 0:00:27 23
9. / 9. 7 Jonáš Sperát Orel Obřany 2009 0:00:28 22
10. / 10. 93 Patrik Franzl Holasice 2010 0:00:28 21
11. / 11. 31 Hynek Halas Orel Šitbořice 2010 0:00:29 20
12. / 12. 86 Radek Štěpánek Orel Jiříkovice 2010 0:00:31 19
13. / 13. 5 Vít Duraja Orel Obřany 2011 0:00:32 18
14. / 14. 67 Jiří Paus Orel Hranice 2012 0:00:34 17
15. / 15. 68 David Horák Orel Silůvky 2010 0:00:35 16
16. / 16. 87 Petr Strakoš Kuřim 2012 0:00:37 15
17. / 17. 4 David Buček Orel Obřany 2012 0:00:42 14
18. / 18. 25 Matěj Halas Orel Vyškov 2013 0:00:43 13
19. / 19. 3 Kryštof Macek Orel Kuřim 2013 0:00:57 12
20. / 20. 79 Mikuláš Hladký Orel Židenice 2012 0:00:59 11
Fotografie ze závodu