Výsledky závodu

Malá cena Zlobice - dívky 0-7 let 2015

14.2.2015
115 m
3°C, jasno
Info o trati »

Malá cena Zlobice - dívky 0-7 let 2015


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 73 Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni Brno Orel Židenice - Uni Brno 2008 Přípravka D (1.) 0:00:24   40 40
2. 32 Natálie Zouharová Orel Šitbořice Orel Šitbořice 2008 Přípravka D (2.) 0:00:25   35 35
3. 44 Monika Trojancová Orel Vyškov Orel Vyškov 2008 Přípravka D (3.) 0:00:26   31 31
4. 8 Zdislava Tichá Orel Obřany Orel Obřany 2009 Přípravka D (4.) 0:00:27   28 28
5. 74 Pavla Polášková AK Kuřim AK Kuřim 2009 Přípravka D (5.) 0:00:30   26 26
6. 78 Leontýna Hladká Orel Židenice Orel Židenice 2010 Přípravka D (6.) 0:00:33   25 25
7. 45 Maja Tomanová Orel Vyškov Orel Vyškov 2010 Přípravka D (7.) 0:00:35   24 24
8. 70 Anna Kocábová Sokol Prštice Sokol Prštice 2009 Přípravka D (8.) 0:00:36   23 23
9. 40 Zuzana Kratěnová Orel Pozořice Orel Pozořice 2009 Přípravka D (9.) 0:00:38   22 22
10. 66 Tereza Pausová Orel Hranice Orel Hranice 2010 Přípravka D (10.) 0:00:39   21 21
11. 24 Viktorka Toufarová Orel Vyškov Orel Vyškov 2009 Přípravka D (11.) 0:00:40   20 20
12. 26 Anežka Halasová Orel Vyškov Orel Vyškov 2011 Přípravka D (12.) 0:00:41   19 19
13. 2 Tereza Šťastná AK Kuřim AK Kuřim 2010 Přípravka D (13.) 0:00:46   18 18
14. 80 Adéla Tomíšková Kuřim Kuřim 2010 Přípravka D (14.) 0:00:53   17 17
Přípravka dívky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 73 Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni Brno Orel Židenice - Uni Brno 2008 0:00:24  40
2. / 2. 32 Natálie Zouharová Orel Šitbořice Orel Šitbořice 2008 0:00:25  35
3. / 3. 44 Monika Trojancová Orel Vyškov Orel Vyškov 2008 0:00:26  31
4. / 4. 8 Zdislava Tichá Orel Obřany Orel Obřany 2009 0:00:27  28
5. / 5. 74 Pavla Polášková AK Kuřim AK Kuřim 2009 0:00:30  26
6. / 6. 78 Leontýna Hladká Orel Židenice Orel Židenice 2010 0:00:33  25
7. / 7. 45 Maja Tomanová Orel Vyškov Orel Vyškov 2010 0:00:35  24
8. / 8. 70 Anna Kocábová Sokol Prštice Sokol Prštice 2009 0:00:36  23
9. / 9. 40 Zuzana Kratěnová Orel Pozořice Orel Pozořice 2009 0:00:38  22
10. / 10. 66 Tereza Pausová Orel Hranice Orel Hranice 2010 0:00:39  21
11. / 11. 24 Viktorka Toufarová Orel Vyškov Orel Vyškov 2009 0:00:40  20
12. / 12. 26 Anežka Halasová Orel Vyškov Orel Vyškov 2011 0:00:41  19
13. / 13. 2 Tereza Šťastná AK Kuřim AK Kuřim 2010 0:00:46  18
14. / 14. 80 Adéla Tomíšková Kuřim Kuřim 2010 0:00:53  17
Fotografie ze závodu