Výsledky závodu

Malá cena Zlobice 2015

14.2.2015
7300 m
3°C, jasno
Info o trati »

Malá cena Zlobice 2015


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 99 Robert Míč VSK Uni Brno VSK Uni Brno 1992 Muži (1.) 0:24:16TR 45 110
2. 91 Jiří Petr Diadora Diadora 1979 Muži (2.) 0:25:24TR 40 105
3. 80 Vlastimil Lysák Mikulov Mikulov 1986 Muži (3.) 0:26:16   31 101
4. 87 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 Muži (4.) 0:27:17   28 98
5. 136 Josef Cacek Caca tým Tišnov Caca tým Tišnov 1978 Muži (5.) 0:27:32   26 96
6. 97 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 M40 (1.) 0:27:40   40 95
7. 124 Michal Glier Doubravník Doubravník 1982 Muži (6.) 0:27:51   25 94
8. 81 Lukáš Koudelka AK Drnovice AK Drnovice 1983 Muži (7.) 0:28:03   24 93
9. 51 Petr Jeřábek AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1993 Muži (8.) 0:28:07   23 92
10. 126 Martin Vintrlík Křepice Křepice 1977 Muži (9.) 0:28:20   22 91
11. 18 Milan Adamec Orel Vyškov Orel Vyškov 1977 Muži (10.) 0:28:29   21 90
12. 100 Ondřej Doležal AK Tišnov AK Tišnov 1979 Muži (11.) 0:28:36   20 89
13. 46 Jiří Hýbl Hrušovany u Brna Hrušovany u Brna 1967 M40 (2.) 0:28:47   35 88
14. 63 Pavel Bortlík AK Tišnov AK Tišnov 1983 Muži (12.) 0:29:10   19 87
15. 17 Pavel Kašpařík Orel Blažovice Orel Blažovice 1975 M40 (3.) 0:29:18   31 86
16. 118 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica Orel Blučina - SK Ica 1985 Muži (13.) 0:29:34   18 85
17. 61 Vojtěch Plíva Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 1987 Muži (14.) 0:29:51   17 84
18. 135 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 M40 (4.) 0:30:04   28 83
19. 74 Jaroslav Říha Orel Kuřim Orel Kuřim 1999 Muži (15.) 0:30:06   16 82
20. 40 Jiří Zachař Orel Vysoké Mýto Orel Vysoké Mýto 1972 M40 (5.) 0:30:09   26 81
21. 114 Filip Šolc SKI Žabiny SKI Žabiny 1985 Muži (16.) 0:30:16   15 80
22. 30 Jaroslav Jurča :-) :-) 1962 M50 (1.) 0:30:29   40 79
23. 131 Josef Čuma Milonice Milonice 1980 Muži (17.) 0:30:46   14 78
24. 107 Ivan Veškrna Brno Brno 1983 Muži (18.) 0:30:50   13 77
25. 130 Jiří Huťka Brno Brno 1991 Muži (19.) 0:30:52   12 76
26. 92 Lukáš Kocur Orel Šitbořice Orel Šitbořice 1977 Muži (20.) 0:30:58   11 75
27. 44 Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel Židenice AC Mor. Slavia & Orel Židenice 1955 M60 (1.) 0:31:07TR 45 74
28. 132 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 M40 (6.) 0:31:15   25 73
29. 35 Jiří Hladký Orel Židenice Orel Židenice 1975 M40 (7.) 0:31:15   24 72
30. 42 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M40 (8.) 0:31:17   23 71
31. 16 Petr Halas Orel Vyškov Orel Vyškov 1973 M40 (9.) 0:31:20   22 70
32. 76 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M50 (2.) 0:31:26   35 69
33. 104 Magda Janková Brno Brno 1980 Ž35 (1.) 0:31:30TR 45 68
34. 93 Hana Vejrostová Lukovany Lukovany 1983 Ženy (1.) 0:31:38   40 67
35. 116 Karel Halouzka Javorníky Javorníky 1973 M40 (10.) 0:31:41   21 66
36. 56 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 M50 (3.) 0:32:12   31 65
37. 88 Petra Seberová AK Tišnov AK Tišnov 1979 Ž35 (2.) 0:32:15   35 64
38. 117 Ivan Urbánek Brno Brno 1984 Muži (21.) 0:32:19   10 63
39. 86 Dorota Anderlová AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1978 Ž35 (3.) 0:32:33   31 62
40. 66 Pavel Ondrušek Orel Obřany Orel Obřany 1989 Muži (22.) 0:32:36   9 61
41. 106 Tereza Procházková Orel Ořechov Orel Ořechov 1990 Ženy (2.) 0:32:38   35 60
42. 31 Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice AAC Brno - Orel Židenice 1970 Ž45 (1.) 0:32:42TR 45 59
43. 77 Tereza Eliášková Orel Židenice Orel Židenice 1995 Ženy (3.) 0:32:47   31 58
44. 29 Aleš Paus Orel Hranice Orel Hranice 1978 Muži (23.) 0:32:59   8 57
45. 143 Alexandr Mrůzek Uni Brno Uni Brno 1965 M50 (4.) 0:33:01   28 56
46. 85 Rudolf Kalaš Boskovice Boskovice 1971 M40 (11.) 0:33:11   20 55
47. 14 Pavel Halas Orel Šitbořice Orel Šitbořice 1999 Muži (24.) 0:33:19   7 54
48. 10 Ivo Mika Orel Obřany Orel Obřany 1966 M40 (12.) 0:33:27   19 53
49. 105 Petr Janek Orel Židenice Orel Židenice 1969 M40 (13.) 0:33:31   18 52
50. 123 Petr Hojač Start Brno Start Brno 1970 M40 (14.) 0:33:38   17 51
51. 4 Jaroslav Hronek Orel Obřany Orel Obřany 1991 Muži (25.) 0:33:39   6 50
52. 122 Petr Daniel Start Brno Start Brno 1971 M40 (15.) 0:33:49   16 49
53. 37 Pavel Dušek Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 1998 Muži (26.) 0:34:13   5 48
54. 115 Bronislav Fojtík American Flyers American Flyers 1980 Muži (27.) 0:34:14   4 47
55. 121 Daniel Kovařík HK Babí lom Kuřim HK Babí lom Kuřim 1975 M40 (16.) 0:34:17   15 46
56. 141 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 M40 (17.) 0:34:20   14 45
57. 120 Hana Petrůjová Brno Brno 1984 Ženy (4.) 0:34:23   28 44
58. 119 Radek Brázda Tatran Kohoutovice Tatran Kohoutovice 1967 M40 (18.) 0:34:27   13 43
59. 12 Jakub Slavík Orel Šitbořice Orel Šitbořice 1997 Muži (28.) 0:34:31   3 42
60. 28 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 M50 (5.) 0:34:32   26 41
61. 13 Pavel Sádlík Orel Kuřim Orel Kuřim 1979 Muži (29.) 0:34:38   2 40
62. 96 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 M40 (19.) 0:34:43   12 39
63. 140 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 M40 (20.) 0:34:51   11 38
64. 19 Jan Koutný AK Drnovice AK Drnovice 1972 M40 (21.) 0:35:06   10 37
65. 47 Milan Strachoň Slavkov Slavkov 1950 M60 (2.) 0:35:07   35 36
66. 39 Vilém Strakoš SK Fuga SK Fuga 1969 M40 (22.) 0:35:14   9 35
67. 71 Martin Tomek Velká Bíteš Velká Bíteš 1989 Muži (30.) 0:35:19   1 34
68. 103 Michal Mikuš Tišnov Tišnov 1976 Muži (31.) 0:35:24   1 33
69. 84 Jan Opletal Biatlon Moravský kras Biatlon Moravský kras 1994 Muži (32.) 0:35:33   1 32
70. 73 Robert Juzek Svatoslav Svatoslav 1989 Muži (33.) 0:35:34   1 31
71. 79 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 M60 (3.) 0:35:41   31 30
72. 38 Pavel Dušek Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 1970 M40 (23.) 0:35:48   8 29
73. 15 Jaroslav Kundrát AK Tišnov AK Tišnov 1976 Muži (34.) 0:35:49   1 28
74. 57 Albín Hanák Orel Židenice Orel Židenice 1951 M60 (4.) 0:35:52   28 27
75. 59 Tomáš Cikrle Synthon Blansko Synthon Blansko 1973 M40 (24.) 0:36:00   7 26
76. 110 Martin Beneš Brno Brno 1976 Muži (35.) 0:36:08   1 25
77. 20 Šárka Horáková Orel Silůvky Orel Silůvky 1977 Ž35 (4.) 0:36:14   28 24
78. 108 Miroslav Fabrik Brno Bystrc Brno Bystrc 1959 M50 (6.) 0:36:34   25 23
79. 55 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 M60 (5.) 0:36:37   26 22
80. 32 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 Muži (36.) 0:36:47   1 21
81. 127 Ondřej Sedláček Orel Žatčany Orel Žatčany 1988 Muži (37.) 0:36:51   1 20
82. 133 Jan Harsa Rosice Rosice 1988 Muži (38.) 0:37:00   1 19
83. 138 Lucie Filipová AK Olymp Brno AK Olymp Brno 2000 Ženy (5.) 0:37:09   26 18
84. 82 Eva Janoušková Slavíková Brno Brno 1985 Ženy (6.) 0:37:09   25 17
85. 58 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 M60 (6.) 0:37:19   25 16
86. 53 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M60 (7.) 0:37:40   24 15
87. 89 Alena Mašková AK Tišnov AK Tišnov 1975 Ž35 (5.) 0:37:58   26 14
88. 54 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 Ž45 (2.) 0:38:10   35 13
89. 113 Lucie Kyjovská Kuřim Kuřim 1991 Ženy (7.) 0:38:23   24 12
90. 52 Petr Kopták Rosice Rosice 1979 Muži (39.) 0:38:30   1 11
91. 72 Jiří Musil Svatoslav Svatoslav 1990 Muži (40.) 0:38:30   1 10
92. 102 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 M50 (7.) 0:38:44   24 9
93. 101 Tomáš Koudelka BěhejBrno.com BěhejBrno.com 1970 M40 (25.) 0:38:52   6 8
94. 144 Jana Čermáková Zahrada 11 Zahrada 11 1980 Ž35 (6.) 0:38:55   25 7
95. 67 Daniela Vojtová AK Tišnov AK Tišnov 1969 Ž45 (3.) 0:39:00   31 6
96. 11 Gabriela Kolegarová Orel Židenice Orel Židenice 1999 Ženy (8.) 0:39:22   23 5
97. 23 Ivana Škařoupková Orel Vyškov Orel Vyškov 1974 Ž35 (7.) 0:39:24   24 4
98. 70 Ivana Jíchová AK Tišnov AK Tišnov 1968 Ž45 (4.) 0:39:27   28 3
99. 22 Dana Skřivánková Orel Vyškov Orel Vyškov 1967 Ž45 (5.) 0:39:33   26 2
100. 68 Kateřina Smetanová AK Tišnov AK Tišnov 1975 Ž35 (8.) 0:39:47   23 1
101. 134 Martin Balák Bruslárna.cz Bruslárna.cz 1970 M40 (26.) 0:40:14   5 1
102. 75 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 Ž45 (6.) 0:40:19   25 1
103. 65 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 M70 (1.) 0:40:23   40 1
104. 111 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 M40 (27.) 0:40:41   4 1
105. 60 Dita Hrubešová Synthon Synthon 1970 Ž45 (7.) 0:40:57   24 1
106. 43 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 M70 (2.) 0:41:17   35 1
107. 137 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 M70 (3.) 0:41:49   31 1
108. 94 Otto Ónodi Elpis Klub Elpis Klub 1974 M40 (28.) 0:41:51   3 1
109. 45 Monika Hýblová Hrušovany u Brna Hrušovany u Brna 1999 Ženy (9.) 0:42:00   22 1
110. 95 Zdenka Klimešová Kuřim Kuřim 1963 Ž45 (8.) 0:42:01   23 1
111. 33 Alexandra Tomíšková Kuřim Kuřim 1982 Ženy (10.) 0:42:23   21 1
112. 26 Lenka Tomanová Orel Vyškov Orel Vyškov 1976 Ž35 (9.) 0:42:25   22 1
113. 139 Jana Škrobová Kuřim Kuřim 1971 Ž35 (10.) 0:42:28   21 1
114. 129 Romana Machotová Kuřim Kuřim 1969 Ž45 (9.) 0:42:33   22 1
115. 50 Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice Orel Horní Moštěnice 1939 M70 (4.) 0:42:39   28 1
116. 25 Vendula Dudová Orel Vyškov Orel Vyškov 1976 Ž35 (11.) 0:42:39   20 1
117. 21 Anna Málková Orel Vyškov Orel Vyškov 1963 Ž45 (10.) 0:42:44   21 1
118. 78 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec Uni Brno Orel Starý Lískovec 1956 M50 (8.) 0:42:50   23 1
119. 49 Hana Tovaryšová Orel Horní Moštěnice Orel Horní Moštěnice 1961 Ž45 (11.) 0:42:58   20 1
120. 27 Šárka Kraisová Orel Vyškov Orel Vyškov 1976 Ž35 (12.) 0:43:00   19 1
121. 109 Blanka Fabriková Brno Brno 1960 Ž45 (12.) 0:43:38   19 1
122. 90 Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 M60 (8.) 0:43:43   23 1
123. 41 Jiří Marek Orel Vysoké Mýto Orel Vysoké Mýto 1943 M70 (5.) 0:44:18   26 1
124. 3 Kamila Paulíková Orel Obřany Orel Obřany 1997 Ženy (11.) 0:44:24   20 1
125. 112 Simona Nečasová Kuřim Kuřim 1969 Ž45 (13.) 0:44:29   18 1
126. 98 Bohuslav Pustina Šneci Běleč Šneci Běleč 1954 M60 (9.) 0:45:06   22 1
127. 36 Klára Hladká Orel Židenice Orel Židenice 1978 Ž35 (13.) 0:46:07   18 1
128. 48 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M70 (6.) 0:46:39   25 1
129. 128 Jana Radkovská Báječné ženy v běhu Báječné ženy v běhu 1972 Ž35 (14.) 0:47:26   17 1
130. 1 Eliška Limburská Orel Obřany Orel Obřany 1999 Ženy (12.) 0:47:44   19 1
131. 5 Martina Kessnerová Orel Obřany Orel Obřany 1976 Ž35 (15.) 0:47:55   16 1
132. 83 Milena Hrozová LRS Orel Vyškov LRS Orel Vyškov 1953 Ž45 (14.) 0:48:56   17 1
133. 62 Vladimír Plíva Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 1957 M50 (9.) 0:49:14   22 1
134. 2 Kateřina Tichá Orel Obřany Orel Obřany 1999 Ženy (13.) 0:50:33   18 1
135. 142 Martina Vacková Panteři Kuřim Panteři Kuřim 1975 Ž35 (16.) 0:53:20   15 1
136. 8 Hana Fučíková Orel Obřany Orel Obřany 1967 Ž45 (15.) 0:56:43   16 1
137. 6 Renata Miková Orel Obřany Orel Obřany 1972 Ž35 (17.) 1:01:54   14 1
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 34. 93 Hana Vejrostová Lukovany Lukovany 1983 0:31:38  40
2. / 41. 106 Tereza Procházková Orel Ořechov Orel Ořechov 1990 0:32:38  35
3. / 43. 77 Tereza Eliášková Orel Židenice Orel Židenice 1995 0:32:47  31
4. / 57. 120 Hana Petrůjová Brno Brno 1984 0:34:23  28
5. / 83. 138 Lucie Filipová AK Olymp Brno AK Olymp Brno 2000 0:37:09  26
6. / 84. 82 Eva Janoušková Slavíková Brno Brno 1985 0:37:09  25
7. / 89. 113 Lucie Kyjovská Kuřim Kuřim 1991 0:38:23  24
8. / 96. 11 Gabriela Kolegarová Orel Židenice Orel Židenice 1999 0:39:22  23
9. / 109. 45 Monika Hýblová Hrušovany u Brna Hrušovany u Brna 1999 0:42:00  22
10. / 111. 33 Alexandra Tomíšková Kuřim Kuřim 1982 0:42:23  21
11. / 124. 3 Kamila Paulíková Orel Obřany Orel Obřany 1997 0:44:24  20
12. / 130. 1 Eliška Limburská Orel Obřany Orel Obřany 1999 0:47:44  19
13. / 134. 2 Kateřina Tichá Orel Obřany Orel Obřany 1999 0:50:33  18
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 33. 104 Magda Janková Brno Brno 1980 0:31:30TR 45
2. / 37. 88 Petra Seberová AK Tišnov AK Tišnov 1979 0:32:15  35
3. / 39. 86 Dorota Anderlová AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1978 0:32:33  31
4. / 77. 20 Šárka Horáková Orel Silůvky Orel Silůvky 1977 0:36:14  28
5. / 87. 89 Alena Mašková AK Tišnov AK Tišnov 1975 0:37:58  26
6. / 94. 144 Jana Čermáková Zahrada 11 Zahrada 11 1980 0:38:55  25
7. / 97. 23 Ivana Škařoupková Orel Vyškov Orel Vyškov 1974 0:39:24  24
8. / 100. 68 Kateřina Smetanová AK Tišnov AK Tišnov 1975 0:39:47  23
9. / 112. 26 Lenka Tomanová Orel Vyškov Orel Vyškov 1976 0:42:25  22
10. / 113. 139 Jana Škrobová Kuřim Kuřim 1971 0:42:28  21
11. / 116. 25 Vendula Dudová Orel Vyškov Orel Vyškov 1976 0:42:39  20
12. / 120. 27 Šárka Kraisová Orel Vyškov Orel Vyškov 1976 0:43:00  19
13. / 127. 36 Klára Hladká Orel Židenice Orel Židenice 1978 0:46:07  18
14. / 129. 128 Jana Radkovská Báječné ženy v běhu Báječné ženy v běhu 1972 0:47:26  17
15. / 131. 5 Martina Kessnerová Orel Obřany Orel Obřany 1976 0:47:55  16
16. / 135. 142 Martina Vacková Panteři Kuřim Panteři Kuřim 1975 0:53:20  15
17. / 137. 6 Renata Miková Orel Obřany Orel Obřany 1972 1:01:54  14
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 42. 31 Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice AAC Brno - Orel Židenice 1970 0:32:42TR 45
2. / 88. 54 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 0:38:10  35
3. / 95. 67 Daniela Vojtová AK Tišnov AK Tišnov 1969 0:39:00  31
4. / 98. 70 Ivana Jíchová AK Tišnov AK Tišnov 1968 0:39:27  28
5. / 99. 22 Dana Skřivánková Orel Vyškov Orel Vyškov 1967 0:39:33  26
6. / 102. 75 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 0:40:19  25
7. / 105. 60 Dita Hrubešová Synthon Synthon 1970 0:40:57  24
8. / 110. 95 Zdenka Klimešová Kuřim Kuřim 1963 0:42:01  23
9. / 114. 129 Romana Machotová Kuřim Kuřim 1969 0:42:33  22
10. / 117. 21 Anna Málková Orel Vyškov Orel Vyškov 1963 0:42:44  21
11. / 119. 49 Hana Tovaryšová Orel Horní Moštěnice Orel Horní Moštěnice 1961 0:42:58  20
12. / 121. 109 Blanka Fabriková Brno Brno 1960 0:43:38  19
13. / 125. 112 Simona Nečasová Kuřim Kuřim 1969 0:44:29  18
14. / 132. 83 Milena Hrozová LRS Orel Vyškov LRS Orel Vyškov 1953 0:48:56  17
15. / 136. 8 Hana Fučíková Orel Obřany Orel Obřany 1967 0:56:43  16
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 99 Robert Míč VSK Uni Brno VSK Uni Brno 1992 0:24:16TR 45
2. / 2. 91 Jiří Petr Diadora Diadora 1979 0:25:24TR 40
3. / 3. 80 Vlastimil Lysák Mikulov Mikulov 1986 0:26:16  31
4. / 4. 87 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 0:27:17  28
5. / 5. 136 Josef Cacek Caca tým Tišnov Caca tým Tišnov 1978 0:27:32  26
6. / 7. 124 Michal Glier Doubravník Doubravník 1982 0:27:51  25
7. / 8. 81 Lukáš Koudelka AK Drnovice AK Drnovice 1983 0:28:03  24
8. / 9. 51 Petr Jeřábek AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1993 0:28:07  23
9. / 10. 126 Martin Vintrlík Křepice Křepice 1977 0:28:20  22
10. / 11. 18 Milan Adamec Orel Vyškov Orel Vyškov 1977 0:28:29  21
11. / 12. 100 Ondřej Doležal AK Tišnov AK Tišnov 1979 0:28:36  20
12. / 14. 63 Pavel Bortlík AK Tišnov AK Tišnov 1983 0:29:10  19
13. / 16. 118 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica Orel Blučina - SK Ica 1985 0:29:34  18
14. / 17. 61 Vojtěch Plíva Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 1987 0:29:51  17
15. / 19. 74 Jaroslav Říha Orel Kuřim Orel Kuřim 1999 0:30:06  16
16. / 21. 114 Filip Šolc SKI Žabiny SKI Žabiny 1985 0:30:16  15
17. / 23. 131 Josef Čuma Milonice Milonice 1980 0:30:46  14
18. / 24. 107 Ivan Veškrna Brno Brno 1983 0:30:50  13
19. / 25. 130 Jiří Huťka Brno Brno 1991 0:30:52  12
20. / 26. 92 Lukáš Kocur Orel Šitbořice Orel Šitbořice 1977 0:30:58  11
21. / 38. 117 Ivan Urbánek Brno Brno 1984 0:32:19  10
22. / 40. 66 Pavel Ondrušek Orel Obřany Orel Obřany 1989 0:32:36  9
23. / 44. 29 Aleš Paus Orel Hranice Orel Hranice 1978 0:32:59  8
24. / 47. 14 Pavel Halas Orel Šitbořice Orel Šitbořice 1999 0:33:19  7
25. / 51. 4 Jaroslav Hronek Orel Obřany Orel Obřany 1991 0:33:39  6
26. / 53. 37 Pavel Dušek Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 1998 0:34:13  5
27. / 54. 115 Bronislav Fojtík American Flyers American Flyers 1980 0:34:14  4
28. / 59. 12 Jakub Slavík Orel Šitbořice Orel Šitbořice 1997 0:34:31  3
29. / 61. 13 Pavel Sádlík Orel Kuřim Orel Kuřim 1979 0:34:38  2
30. / 67. 71 Martin Tomek Velká Bíteš Velká Bíteš 1989 0:35:19  1
31. / 68. 103 Michal Mikuš Tišnov Tišnov 1976 0:35:24  1
32. / 69. 84 Jan Opletal Biatlon Moravský kras Biatlon Moravský kras 1994 0:35:33  1
33. / 70. 73 Robert Juzek Svatoslav Svatoslav 1989 0:35:34  1
34. / 73. 15 Jaroslav Kundrát AK Tišnov AK Tišnov 1976 0:35:49  1
35. / 76. 110 Martin Beneš Brno Brno 1976 0:36:08  1
36. / 80. 32 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 0:36:47  1
37. / 81. 127 Ondřej Sedláček Orel Žatčany Orel Žatčany 1988 0:36:51  1
38. / 82. 133 Jan Harsa Rosice Rosice 1988 0:37:00  1
39. / 90. 52 Petr Kopták Rosice Rosice 1979 0:38:30  1
40. / 91. 72 Jiří Musil Svatoslav Svatoslav 1990 0:38:30  1
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 6. 97 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 0:27:40  40
2. / 13. 46 Jiří Hýbl Hrušovany u Brna Hrušovany u Brna 1967 0:28:47  35
3. / 15. 17 Pavel Kašpařík Orel Blažovice Orel Blažovice 1975 0:29:18  31
4. / 18. 135 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 0:30:04  28
5. / 20. 40 Jiří Zachař Orel Vysoké Mýto Orel Vysoké Mýto 1972 0:30:09  26
6. / 28. 132 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 0:31:15  25
7. / 29. 35 Jiří Hladký Orel Židenice Orel Židenice 1975 0:31:15  24
8. / 30. 42 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:31:17  23
9. / 31. 16 Petr Halas Orel Vyškov Orel Vyškov 1973 0:31:20  22
10. / 35. 116 Karel Halouzka Javorníky Javorníky 1973 0:31:41  21
11. / 46. 85 Rudolf Kalaš Boskovice Boskovice 1971 0:33:11  20
12. / 48. 10 Ivo Mika Orel Obřany Orel Obřany 1966 0:33:27  19
13. / 49. 105 Petr Janek Orel Židenice Orel Židenice 1969 0:33:31  18
14. / 50. 123 Petr Hojač Start Brno Start Brno 1970 0:33:38  17
15. / 52. 122 Petr Daniel Start Brno Start Brno 1971 0:33:49  16
16. / 55. 121 Daniel Kovařík HK Babí lom Kuřim HK Babí lom Kuřim 1975 0:34:17  15
17. / 56. 141 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 0:34:20  14
18. / 58. 119 Radek Brázda Tatran Kohoutovice Tatran Kohoutovice 1967 0:34:27  13
19. / 62. 96 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 0:34:43  12
20. / 63. 140 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 0:34:51  11
21. / 64. 19 Jan Koutný AK Drnovice AK Drnovice 1972 0:35:06  10
22. / 66. 39 Vilém Strakoš SK Fuga SK Fuga 1969 0:35:14  9
23. / 72. 38 Pavel Dušek Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 1970 0:35:48  8
24. / 75. 59 Tomáš Cikrle Synthon Blansko Synthon Blansko 1973 0:36:00  7
25. / 93. 101 Tomáš Koudelka BěhejBrno.com BěhejBrno.com 1970 0:38:52  6
26. / 101. 134 Martin Balák Bruslárna.cz Bruslárna.cz 1970 0:40:14  5
27. / 104. 111 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 0:40:41  4
28. / 108. 94 Otto Ónodi Elpis Klub Elpis Klub 1974 0:41:51  3
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 22. 30 Jaroslav Jurča :-) :-) 1962 0:30:29  40
2. / 32. 76 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:31:26  35
3. / 36. 56 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 0:32:12  31
4. / 45. 143 Alexandr Mrůzek Uni Brno Uni Brno 1965 0:33:01  28
5. / 60. 28 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 0:34:32  26
6. / 78. 108 Miroslav Fabrik Brno Bystrc Brno Bystrc 1959 0:36:34  25
7. / 92. 102 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 0:38:44  24
8. / 118. 78 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec Uni Brno Orel Starý Lískovec 1956 0:42:50  23
9. / 133. 62 Vladimír Plíva Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 1957 0:49:14  22
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 27. 44 Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel Židenice AC Mor. Slavia & Orel Židenice 1955 0:31:07TR 45
2. / 65. 47 Milan Strachoň Slavkov Slavkov 1950 0:35:07  35
3. / 71. 79 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 0:35:41  31
4. / 74. 57 Albín Hanák Orel Židenice Orel Židenice 1951 0:35:52  28
5. / 79. 55 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 0:36:37  26
6. / 85. 58 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 0:37:19  25
7. / 86. 53 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:37:40  24
8. / 122. 90 Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 0:43:43  23
9. / 126. 98 Bohuslav Pustina Šneci Běleč Šneci Běleč 1954 0:45:06  22
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 103. 65 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 0:40:23  40
2. / 106. 43 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 0:41:17  35
3. / 107. 137 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 0:41:49  31
4. / 115. 50 Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice Orel Horní Moštěnice 1939 0:42:39  28
5. / 123. 41 Jiří Marek Orel Vysoké Mýto Orel Vysoké Mýto 1943 0:44:18  26
6. / 128. 48 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:46:39  25
Fotografie ze závodu