Výsledky závodu

Běh na Babí lom 2014

2.11.2014
3800 m
10°C, mrholení
Info o trati »

Běh na Babí lom 2014


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 90 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (1.) 0:15:25   40 110
2. 59 Daniel Rubič New Balance New Balance 1985 Muži (1.) 0:15:35   40 105
3. 105 Václav Strnad Inkosport Inkosport 1983 Muži (2.) 0:16:07   35 101
4. 121 Roman Goldschmidt AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1973 M40 (2.) 0:16:37   35 98
5. 55 František Kolínek AK Perná AK Perná 1956 M50 (1.) 0:16:41   40 96
6. 114 Marek Polák Brno Brno 1973 M40 (3.) 0:16:51   31 95
7. 66 Richard Němec Blansko Blansko 1969 M40 (4.) 0:17:15   28 94
8. 128 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 M40 (5.) 0:17:21   26 93
9. 78 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 Muži (3.) 0:17:21   31 92
10. 61 Lukáš Koudelka AK Drnovice AK Drnovice 1983 Muži (4.) 0:17:30   28 91
11. 104 Ivan Veškrna Brno Brno 1983 Muži (5.) 0:17:36   26 90
12. 127 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 Muži (6.) 0:17:41   25 89
13. 99 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 Muži (7.) 0:17:45   24 88
14. 74 Ondřej Doležal AK Tišnov AK Tišnov 1979 Muži (8.) 0:17:56   23 87
15. 51 Jaroslav Jurča :-) :-) 1962 M50 (2.) 0:18:13   35 86
16. 115 Karel Halouzka Javorníky Javorníky 1973 M40 (6.) 0:18:17   25 85
17. 67 Jiří Urbánek Slávia Liberec Slávia Liberec 1987 Muži (9.) 0:18:21   22 84
18. 88 Martin Palásek Lotrando Brno Lotrando Brno 1977 Muži (10.) 0:18:24   21 83
19. 126 Marcel Smetana Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 1996 Muži (11.) 0:18:25   20 82
20. 54 Jiří Huťka Brno Brno 1991 Muži (12.) 0:18:32   19 81
21. 110 Josef Čuma Milonice Milonice 1980 Muži (13.) 0:18:35   18 80
22. 98 Leopold Spáčil Novatop Lapierre Novatop Lapierre 1959 M50 (3.) 0:18:35   31 79
23. 65 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 M50 (4.) 0:18:36   28 78
24. 116 Ivan Urbánek Brno Brno 1984 Muži (14.) 0:18:39   17 77
25. 68 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M40 (7.) 0:18:47   24 76
26. 93 Radek Brázda Tatran Kohoutovice Tatran Kohoutovice 1967 M40 (8.) 0:18:51   23 75
27. 109 Petr Horák Orel Silůvky Orel Silůvky 1976 Muži (15.) 0:18:53   16 74
28. 94 Lucie Nedomová Lysice Lysice 1985 Ženy (1.) 0:19:06   40 73
29. 76 Martin Macholan Velká Bíteš Velká Bíteš 1988 Muži (16.) 0:19:16   15 72
30. 132 Pavel Juřica MK Seitl Ostrava MK Seitl Ostrava 1979 Muži (17.) 0:19:23   14 71
31. 87 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M50 (5.) 0:19:24   26 70
32. 95 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (9.) 0:19:35   22 69
33. 89 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 M40 (10.) 0:19:41   21 68
34. 91 Jiří Sláma Medlánky Medlánky 1960 M50 (6.) 0:19:45   25 67
35. 133 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 M40 (11.) 0:19:50   20 66
36. 122 Alexandr Mrůzek Uni Brno Uni Brno 1965 M40 (12.) 0:19:55   19 65
37. 120 Ivo Mika Orel Obřany Orel Obřany 1966 M40 (13.) 0:19:58   18 64
38. 53 Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 Ž35 (1.) 0:19:59   40 63
39. 97 Jiří Brumovský Brno Brno 1987 Muži (18.) 0:20:16   13 62
40. 100 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 Muži (19.) 0:20:22   12 61
41. 135 Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1971 M40 (14.) 0:20:29   17 60
42. 106 Eva Bukovjanová Inkosport Inkosport 1986 Ženy (2.) 0:20:36   35 59
43. 63 Milan Strachoň Slavkov Slavkov 1950 M60 (1.) 0:20:46   40 58
44. 60 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 M50 (7.) 0:20:56   24 57
45. 85 Marek Hladný Brno Brno 1972 M40 (15.) 0:21:06   16 56
46. 72 Miroslav Fabrik Brno Bystrc Brno Bystrc 1959 M50 (8.) 0:21:13   23 55
47. 92 Aleš Liška Lelekovice Lelekovice 1978 Muži (20.) 0:21:13   11 54
48. 58 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 M60 (2.) 0:21:16   35 53
49. 96 Radek Kafka Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou 1964 M50 (9.) 0:21:20   22 52
50. 108 Šárka Horáková Orel Silůvky Orel Silůvky 1977 Ž35 (2.) 0:21:26   35 51
51. 123 Michal Klimeš SK Meteor Brno SK Meteor Brno 1985 Muži (21.) 0:21:29   10 50
52. 136 Pavel Galík Brno Brno 1961 M50 (10.) 0:21:41   21 49
53. 138 Vilém Strakoš SK Fuga SK Fuga 1969 M40 (16.) 0:21:51   15 48
54. 117 Lucie Kyjovská Kuřim Kuřim 1991 Ženy (3.) 0:22:00   31 47
55. 101 Lucie Novotná Brno Brno 1975 Ž35 (3.) 0:22:03   31 46
56. 130 Raddy Divis Lelekovice Lelekovice 1968 M40 (17.) 0:22:10   14 45
57. 129 Jaroslav Kratochvíl Lelekovice Lelekovice 1963 M50 (11.) 0:22:11   20 44
58. 57 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M50 (12.) 0:22:23   19 43
59. 125 Lucie Lamprechtová SK Meteor Brno SK Meteor Brno 1987 Ženy (4.) 0:22:29   28 42
60. 56 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 Ž45 (1.) 0:22:35   40 41
61. 111 Jiří Voneš Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 1989 Muži (22.) 0:22:55   9 40
62. 124 Martin Janík SK Meteor Brno SK Meteor Brno 1981 Muži (23.) 0:23:03   8 39
63. 102 Jiří Brtník Orel Obřany Orel Obřany 1952 M60 (3.) 0:23:11   31 38
64. 79 Jaroslav Kundrát AK Tišnov AK Tišnov 1976 Muži (24.) 0:23:16   7 37
65. 107 Ondřej Teplý Kuřim Kuřim 1995 Muži (25.) 0:23:23   6 36
66. 75 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 M60 (4.) 0:23:37   28 35
67. 70 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 M70 (1.) 0:24:04   40 34
68. 84 Petr Hála AK Tišnov AK Tišnov 1966 M40 (18.) 0:24:14   13 33
69. 134 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 M40 (19.) 0:24:23   12 32
70. 82 Ivana Jíchová AK Tišnov AK Tišnov 1968 Ž45 (2.) 0:24:26   35 31
71. 113 Bohuslav Pustina Šneci Běleč Šneci Běleč 1954 M60 (5.) 0:24:29   26 30
72. 112 Romana Machotová Kuřim Kuřim 1969 Ž45 (3.) 0:24:30   31 29
73. 80 Kateřina Smetanová AK Tišnov AK Tišnov 1975 Ž35 (4.) 0:24:39   28 28
74. 141 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 M50 (13.) 0:24:50   18 27
75. 62 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 M70 (2.) 0:25:02   35 26
76. 81 Daniela Vojtová AK Tišnov AK Tišnov 1969 Ž45 (4.) 0:25:03   28 25
77. 77 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 M70 (3.) 0:25:07   31 24
78. 131 Steve Georges Brno Brno 1973 M40 (20.) 0:25:10   11 23
79. 71 Kateřina Krejčiříková Svatá Kateřina Svatá Kateřina 1972 Ž35 (5.) 0:25:23   26 22
80. 139 Alice Votýpková Kuřim Kuřim 1971 Ž35 (6.) 0:25:37   25 21
81. 103 Dita Hrubešová Synthon Synthon 1970 Ž35 (7.) 0:25:39   24 20
82. 83 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M50 (14.) 0:25:44   17 19
83. 86 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 Ž45 (5.) 0:26:00   26 18
84. 118 Simona Nečasová Kuřim Kuřim 1969 Ž45 (6.) 0:26:00   25 17
85. 137 Šárka Galíková Brno Brno 1966 Ž45 (7.) 0:26:06   24 16
86. 52 Pavla Horáčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1977 Ž35 (8.) 0:26:29   23 15
87. 73 Blanka Fabriková Brno Brno 1960 Ž45 (8.) 0:26:36   23 14
88. 119 Jiří Ošmera Lelekovice Lelekovice 1974 M40 (21.) 0:27:33   10 13
89. 140 Jan Charvát Triatlon klub Brno Triatlon klub Brno 1947 M60 (6.) 0:32:19   25 12
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 28. 94 Lucie Nedomová Lysice Lysice 1985 0:19:06  40
2. / 42. 106 Eva Bukovjanová Inkosport Inkosport 1986 0:20:36  35
3. / 54. 117 Lucie Kyjovská Kuřim Kuřim 1991 0:22:00  31
4. / 59. 125 Lucie Lamprechtová SK Meteor Brno SK Meteor Brno 1987 0:22:29  28
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 38. 53 Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 0:19:59  40
2. / 50. 108 Šárka Horáková Orel Silůvky Orel Silůvky 1977 0:21:26  35
3. / 55. 101 Lucie Novotná Brno Brno 1975 0:22:03  31
4. / 73. 80 Kateřina Smetanová AK Tišnov AK Tišnov 1975 0:24:39  28
5. / 79. 71 Kateřina Krejčiříková Svatá Kateřina Svatá Kateřina 1972 0:25:23  26
6. / 80. 139 Alice Votýpková Kuřim Kuřim 1971 0:25:37  25
7. / 81. 103 Dita Hrubešová Synthon Synthon 1970 0:25:39  24
8. / 86. 52 Pavla Horáčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1977 0:26:29  23
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 60. 56 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 0:22:35  40
2. / 70. 82 Ivana Jíchová AK Tišnov AK Tišnov 1968 0:24:26  35
3. / 72. 112 Romana Machotová Kuřim Kuřim 1969 0:24:30  31
4. / 76. 81 Daniela Vojtová AK Tišnov AK Tišnov 1969 0:25:03  28
5. / 83. 86 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 0:26:00  26
6. / 84. 118 Simona Nečasová Kuřim Kuřim 1969 0:26:00  25
7. / 85. 137 Šárka Galíková Brno Brno 1966 0:26:06  24
8. / 87. 73 Blanka Fabriková Brno Brno 1960 0:26:36  23
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 59 Daniel Rubič New Balance New Balance 1985 0:15:35  40
2. / 3. 105 Václav Strnad Inkosport Inkosport 1983 0:16:07  35
3. / 9. 78 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 0:17:21  31
4. / 10. 61 Lukáš Koudelka AK Drnovice AK Drnovice 1983 0:17:30  28
5. / 11. 104 Ivan Veškrna Brno Brno 1983 0:17:36  26
6. / 12. 127 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 0:17:41  25
7. / 13. 99 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 0:17:45  24
8. / 14. 74 Ondřej Doležal AK Tišnov AK Tišnov 1979 0:17:56  23
9. / 17. 67 Jiří Urbánek Slávia Liberec Slávia Liberec 1987 0:18:21  22
10. / 18. 88 Martin Palásek Lotrando Brno Lotrando Brno 1977 0:18:24  21
11. / 19. 126 Marcel Smetana Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 1996 0:18:25  20
12. / 20. 54 Jiří Huťka Brno Brno 1991 0:18:32  19
13. / 21. 110 Josef Čuma Milonice Milonice 1980 0:18:35  18
14. / 24. 116 Ivan Urbánek Brno Brno 1984 0:18:39  17
15. / 27. 109 Petr Horák Orel Silůvky Orel Silůvky 1976 0:18:53  16
16. / 29. 76 Martin Macholan Velká Bíteš Velká Bíteš 1988 0:19:16  15
17. / 30. 132 Pavel Juřica MK Seitl Ostrava MK Seitl Ostrava 1979 0:19:23  14
18. / 39. 97 Jiří Brumovský Brno Brno 1987 0:20:16  13
19. / 40. 100 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 0:20:22  12
20. / 47. 92 Aleš Liška Lelekovice Lelekovice 1978 0:21:13  11
21. / 51. 123 Michal Klimeš SK Meteor Brno SK Meteor Brno 1985 0:21:29  10
22. / 61. 111 Jiří Voneš Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 1989 0:22:55  9
23. / 62. 124 Martin Janík SK Meteor Brno SK Meteor Brno 1981 0:23:03  8
24. / 64. 79 Jaroslav Kundrát AK Tišnov AK Tišnov 1976 0:23:16  7
25. / 65. 107 Ondřej Teplý Kuřim Kuřim 1995 0:23:23  6
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 90 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:15:25  40
2. / 4. 121 Roman Goldschmidt AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1973 0:16:37  35
3. / 6. 114 Marek Polák Brno Brno 1973 0:16:51  31
4. / 7. 66 Richard Němec Blansko Blansko 1969 0:17:15  28
5. / 8. 128 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 0:17:21  26
6. / 16. 115 Karel Halouzka Javorníky Javorníky 1973 0:18:17  25
7. / 25. 68 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:18:47  24
8. / 26. 93 Radek Brázda Tatran Kohoutovice Tatran Kohoutovice 1967 0:18:51  23
9. / 32. 95 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:19:35  22
10. / 33. 89 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 0:19:41  21
11. / 35. 133 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 0:19:50  20
12. / 36. 122 Alexandr Mrůzek Uni Brno Uni Brno 1965 0:19:55  19
13. / 37. 120 Ivo Mika Orel Obřany Orel Obřany 1966 0:19:58  18
14. / 41. 135 Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1971 0:20:29  17
15. / 45. 85 Marek Hladný Brno Brno 1972 0:21:06  16
16. / 53. 138 Vilém Strakoš SK Fuga SK Fuga 1969 0:21:51  15
17. / 56. 130 Raddy Divis Lelekovice Lelekovice 1968 0:22:10  14
18. / 68. 84 Petr Hála AK Tišnov AK Tišnov 1966 0:24:14  13
19. / 69. 134 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 0:24:23  12
20. / 78. 131 Steve Georges Brno Brno 1973 0:25:10  11
21. / 88. 119 Jiří Ošmera Lelekovice Lelekovice 1974 0:27:33  10
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 5. 55 František Kolínek AK Perná AK Perná 1956 0:16:41  40
2. / 15. 51 Jaroslav Jurča :-) :-) 1962 0:18:13  35
3. / 22. 98 Leopold Spáčil Novatop Lapierre Novatop Lapierre 1959 0:18:35  31
4. / 23. 65 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 0:18:36  28
5. / 31. 87 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:19:24  26
6. / 34. 91 Jiří Sláma Medlánky Medlánky 1960 0:19:45  25
7. / 44. 60 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 0:20:56  24
8. / 46. 72 Miroslav Fabrik Brno Bystrc Brno Bystrc 1959 0:21:13  23
9. / 49. 96 Radek Kafka Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou 1964 0:21:20  22
10. / 52. 136 Pavel Galík Brno Brno 1961 0:21:41  21
11. / 57. 129 Jaroslav Kratochvíl Lelekovice Lelekovice 1963 0:22:11  20
12. / 58. 57 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:22:23  19
13. / 74. 141 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 0:24:50  18
14. / 82. 83 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:25:44  17
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 43. 63 Milan Strachoň Slavkov Slavkov 1950 0:20:46  40
2. / 48. 58 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 0:21:16  35
3. / 63. 102 Jiří Brtník Orel Obřany Orel Obřany 1952 0:23:11  31
4. / 66. 75 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 0:23:37  28
5. / 71. 113 Bohuslav Pustina Šneci Běleč Šneci Běleč 1954 0:24:29  26
6. / 89. 140 Jan Charvát Triatlon klub Brno Triatlon klub Brno 1947 0:32:19  25
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 67. 70 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 0:24:04  40
2. / 75. 62 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 0:25:02  35
3. / 77. 77 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 0:25:07  31