Výsledky závodu

Kuřimská hora 2014

30.8.2014
5800 m
13°, bláto
Info o trati »

Kuřimská hora 2014


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 25 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (1.) 0:20:28   40 110
2. 13 Lukáš Koudelka AK Drnovice AK Drnovice 1983 Muži (1.) 0:21:11   40 105
3. 54 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 Muži (2.) 0:22:02   35 101
4. 29 Petr Horák Orel Silůvky Orel Silůvky 1976 Muži (3.) 0:22:04   31 98
5. 10 František Kolínek AK Perná AK Perná 1956 M50 (1.) 0:22:28TR 45 96
6. 4 Ivan Urbánek Brno Brno 1984 Muži (4.) 0:22:44   28 95
7. 61 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 Muži (5.) 0:22:54   26 94
8. 18 Leopold Spáčil Novatop Lapierre Novatop Lapierre 1959 M50 (2.) 0:23:14   35 93
9. 60 Karel Halouzka Javorníky Javorníky 1973 M40 (2.) 0:23:22   35 92
10. 46 Pavel Polák Team Nutrilite Team Nutrilite 1981 Muži (6.) 0:23:25   25 91
11. 65 Robert Juzek Svatoslav Svatoslav 1989 Muži (7.) 0:23:26   24 90
12. 31 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 M50 (3.) 0:23:47   31 89
13. 36 Rudolf Krajča rarecacti.com rarecacti.com 1965 M40 (3.) 0:23:49   31 88
14. 30 Jaroslav Jurča :-) :-) 1962 M50 (4.) 0:23:52   28 87
15. 3 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M40 (4.) 0:24:06   28 86
16. 32 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M50 (5.) 0:24:10   26 85
17. 63 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M50 (6.) 0:24:13   25 84
18. 43 Radek Brázda Tatran Kohoutovice Tatran Kohoutovice 1967 M40 (5.) 0:24:59   26 83
19. 57 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 Muži (8.) 0:26:16   23 82
20. 14 Milan Strachoň Slavkov Slavkov 1950 M60 (1.) 0:26:29   40 81
21. 5 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (6.) 0:26:51   25 80
22. 28 Lukáš Pazourek Brno Brno 1986 Muži (9.) 0:26:53   22 79
23. 48 Lucie Nedomová Lysice Lysice 1985 Ženy (1.) 0:26:58   40 78
24. 2 Vilém Strakoš SK Fuga SK Fuga 1969 M40 (7.) 0:27:08   24 77
25. 62 Lucie Novotná Brno Brno 1975 Ž35 (1.) 0:27:16   40 76
26. 17 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 M50 (7.) 0:27:19   24 75
27. 8 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M50 (8.) 0:27:41   23 74
28. 27 Josef Gabriel Brno Brno 1982 Muži (10.) 0:28:12   21 73
29. 66 Martin Tomek Velká Bíteš Velká Bíteš 1989 Muži (11.) 0:28:40   20 72
30. 6 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 Ž45 (1.) 0:28:45   40 71
31. 41 Lucie Kyjovská Kuřim Kuřim 1991 Ženy (2.) 0:29:20   35 70
32. 15 Jaroslav Kundrát AK Tišnov AK Tišnov 1976 Muži (12.) 0:29:31   19 69
33. 12 František Kubíček Relax Dobré Pole Relax Dobré Pole 1946 M60 (2.) 0:29:50   35 68
34. 59 Ondřej Novotný bez oddílu bez oddílu 1973 M40 (8.) 0:30:11   23 67
35. 58 Luboš Rezner Kuřim Kuřim 1965 M40 (9.) 0:30:14   22 66
36. 67 Bohuslav Pustina Šneci Běleč Šneci Běleč 1954 M60 (3.) 0:30:19   31 65
37. 50 Tomáš Bär Říčany Říčany 1978 Muži (13.) 0:30:20   18 64
38. 37 Daniela Vojtová AK Tišnov AK Tišnov 1969 Ž45 (2.) 0:30:44   35 63
39. 68 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 M60 (4.) 0:30:55   28 62
40. 51 Jiří Voneš Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 1989 Muži (14.) 0:31:21   17 61
41. 77 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 M40 (10.) 0:31:53   21 60
42. 79 Kateřina Vašíčková Báječné ženy v běhu Báječné ženy v běhu 1994 Ženy (3.) 0:32:00   31 59
43. 35 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 Ž45 (3.) 0:32:32   31 58
44. 40 Ivana Jíchová AK Tišnov AK Tišnov 1968 Ž45 (4.) 0:32:52   28 57
45. 52 Romana Machotová Kuřim Kuřim 1969 Ž45 (5.) 0:32:57   26 56
46. 42 Simona Nečasová Kuřim Kuřim 1969 Ž45 (6.) 0:33:12   25 55
47. 45 Alexandra Tomíšková Kuřim Kuřim 1982 Ženy (4.) 0:35:24   28 54
48. 38 Marcela Káčová AK Tišnov AK Tišnov 1974 Ž35 (2.) 0:39:37   35 53
49. 72 Jan Charvát Triatlon klub Brno Triatlon klub Brno 1947 M60 (5.) 0:39:57   26 52
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 23. 48 Lucie Nedomová Lysice Lysice 1985 0:26:58  40
2. / 31. 41 Lucie Kyjovská Kuřim Kuřim 1991 0:29:20  35
3. / 42. 79 Kateřina Vašíčková Báječné ženy v běhu Báječné ženy v běhu 1994 0:32:00  31
4. / 47. 45 Alexandra Tomíšková Kuřim Kuřim 1982 0:35:24  28
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 25. 62 Lucie Novotná Brno Brno 1975 0:27:16  40
2. / 48. 38 Marcela Káčová AK Tišnov AK Tišnov 1974 0:39:37  35
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 30. 6 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 0:28:45  40
2. / 38. 37 Daniela Vojtová AK Tišnov AK Tišnov 1969 0:30:44  35
3. / 43. 35 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 0:32:32  31
4. / 44. 40 Ivana Jíchová AK Tišnov AK Tišnov 1968 0:32:52  28
5. / 45. 52 Romana Machotová Kuřim Kuřim 1969 0:32:57  26
6. / 46. 42 Simona Nečasová Kuřim Kuřim 1969 0:33:12  25
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 13 Lukáš Koudelka AK Drnovice AK Drnovice 1983 0:21:11  40
2. / 3. 54 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 0:22:02  35
3. / 4. 29 Petr Horák Orel Silůvky Orel Silůvky 1976 0:22:04  31
4. / 6. 4 Ivan Urbánek Brno Brno 1984 0:22:44  28
5. / 7. 61 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 0:22:54  26
6. / 10. 46 Pavel Polák Team Nutrilite Team Nutrilite 1981 0:23:25  25
7. / 11. 65 Robert Juzek Svatoslav Svatoslav 1989 0:23:26  24
8. / 19. 57 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 0:26:16  23
9. / 22. 28 Lukáš Pazourek Brno Brno 1986 0:26:53  22
10. / 28. 27 Josef Gabriel Brno Brno 1982 0:28:12  21
11. / 29. 66 Martin Tomek Velká Bíteš Velká Bíteš 1989 0:28:40  20
12. / 32. 15 Jaroslav Kundrát AK Tišnov AK Tišnov 1976 0:29:31  19
13. / 37. 50 Tomáš Bär Říčany Říčany 1978 0:30:20  18
14. / 40. 51 Jiří Voneš Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 1989 0:31:21  17
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 25 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:20:28  40
2. / 9. 60 Karel Halouzka Javorníky Javorníky 1973 0:23:22  35
3. / 13. 36 Rudolf Krajča rarecacti.com rarecacti.com 1965 0:23:49  31
4. / 15. 3 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:24:06  28
5. / 18. 43 Radek Brázda Tatran Kohoutovice Tatran Kohoutovice 1967 0:24:59  26
6. / 21. 5 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:26:51  25
7. / 24. 2 Vilém Strakoš SK Fuga SK Fuga 1969 0:27:08  24
8. / 34. 59 Ondřej Novotný bez oddílu bez oddílu 1973 0:30:11  23
9. / 35. 58 Luboš Rezner Kuřim Kuřim 1965 0:30:14  22
10. / 41. 77 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 0:31:53  21
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 5. 10 František Kolínek AK Perná AK Perná 1956 0:22:28TR 45
2. / 8. 18 Leopold Spáčil Novatop Lapierre Novatop Lapierre 1959 0:23:14  35
3. / 12. 31 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 0:23:47  31
4. / 14. 30 Jaroslav Jurča :-) :-) 1962 0:23:52  28
5. / 16. 32 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:24:10  26
6. / 17. 63 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:24:13  25
7. / 26. 17 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 0:27:19  24
8. / 27. 8 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:27:41  23
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 20. 14 Milan Strachoň Slavkov Slavkov 1950 0:26:29  40
2. / 33. 12 František Kubíček Relax Dobré Pole Relax Dobré Pole 1946 0:29:50  35
3. / 36. 67 Bohuslav Pustina Šneci Běleč Šneci Běleč 1954 0:30:19  31
4. / 39. 68 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 0:30:55  28
5. / 49. 72 Jan Charvát Triatlon klub Brno Triatlon klub Brno 1947 0:39:57  26
Fotografie ze závodu