Výsledky závodu

26.6.2014
650 m
jasno, 19°C
Info o trati »

Memoriál MUDr. Vališe - chlapci 7-9 let 2014


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 1 Petr Koudelka Orel Žatčany ŠAK Židlochovice 2005 Přípravka H (1.) 0:02:24 40 40
2. 87 David Kovařík * 2005 Přípravka H (2.) 0:02:26 35 35
3. 29 Ondřej Cacek Caca tým Tišnov 2005 Přípravka H (3.) 0:02:27 31 31
4. 19 Václav Hamšík ŠAK Židlochovice 2005 Přípravka H (4.) 0:02:30 28 28
5. 16 Jakub Toužín Kuřim 2006 Přípravka H (5.) 0:02:32 26 26
6. 27 Roman Hudai AK Tišnov 2006 Přípravka H (6.) 0:02:35 25 25
7. 108 Petr Pavlíček AK Tišnov 2006 Přípravka H (7.) 0:02:41 24 24
8. 26 Jakub Marek AK Tišnov 2006 Přípravka H (8.) 0:02:52 23 23
9. 4 David Procházka Kuřim 2007 Přípravka H (9.) 0:02:54 22 22
10. 71 Patrik Navrátil Chudčice 2005 Přípravka H (10.) 0:02:58 21 21
11. 78 Jan Štěpánek AK Kuřim 2006 Přípravka H (11.) 0:03:04 20 20
12. 96 Lukáš Vyleťal Kuřim 2005 Přípravka H (12.) 0:03:08 19 19
13. 98 Ondřej Steinhauser Kuřim 2006 Přípravka H (13.) 0:03:12 18 18
14. 57 Erik Sattler Kuřim 2005 Přípravka H (14.) 0:03:18 17 17
15. 35 Matěj Kleibl TJ Slovan Podlesí 2005 Přípravka H (15.) 0:03:21 16 16
16. 5 Jan Šťastný AK Kuřim 2007 Přípravka H (16.) 0:03:27 15 15
17. 6 Lukáš Konečný Kuřim 2005 Přípravka H (17.) 0:03:31 14 14
18. 68 David Osička * 2007 Přípravka H (18.) 0:03:34 13 13
19. 23 Jakub Raška Kuřim 2007 Přípravka H (19.) 0:03:38 12 12
20. 58 Daniel Sattler Kuřim 2007 Přípravka H (20.) 0:03:42 11 11
21. 50 Jakub Hřebíček * 2007 Přípravka H (21.) 0:03:45 10 10
22. 61 Jan Vachtrle * 2007 Přípravka H (22.) 0:03:48 9 9
23. 63 Bruno Pacher * 2007 Přípravka H (23.) 0:03:52 8 8
Přípravka chlapci
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 1 Petr Koudelka Orel Žatčany ŠAK Židlochovice 2005 0:02:24 40
2. / 2. 87 David Kovařík * 2005 0:02:26 35
3. / 3. 29 Ondřej Cacek Caca tým Tišnov 2005 0:02:27 31
4. / 4. 19 Václav Hamšík ŠAK Židlochovice 2005 0:02:30 28
5. / 5. 16 Jakub Toužín Kuřim 2006 0:02:32 26
6. / 6. 27 Roman Hudai AK Tišnov 2006 0:02:35 25
7. / 7. 108 Petr Pavlíček AK Tišnov 2006 0:02:41 24
8. / 8. 26 Jakub Marek AK Tišnov 2006 0:02:52 23
9. / 9. 4 David Procházka Kuřim 2007 0:02:54 22
10. / 10. 71 Patrik Navrátil Chudčice 2005 0:02:58 21
11. / 11. 78 Jan Štěpánek AK Kuřim 2006 0:03:04 20
12. / 12. 96 Lukáš Vyleťal Kuřim 2005 0:03:08 19
13. / 13. 98 Ondřej Steinhauser Kuřim 2006 0:03:12 18
14. / 14. 57 Erik Sattler Kuřim 2005 0:03:18 17
15. / 15. 35 Matěj Kleibl TJ Slovan Podlesí 2005 0:03:21 16
16. / 16. 5 Jan Šťastný AK Kuřim 2007 0:03:27 15
17. / 17. 6 Lukáš Konečný Kuřim 2005 0:03:31 14
18. / 18. 68 David Osička * 2007 0:03:34 13
19. / 19. 23 Jakub Raška Kuřim 2007 0:03:38 12
20. / 20. 58 Daniel Sattler Kuřim 2007 0:03:42 11
21. / 21. 50 Jakub Hřebíček * 2007 0:03:45 10
22. / 22. 61 Jan Vachtrle * 2007 0:03:48 9
23. / 23. 63 Bruno Pacher * 2007 0:03:52 8