Výsledky závodu

26.6.2014
180 m
jasno, 19°C
Info o trati »

Memoriál MUDr. Vališe - chlapci 0-7 let 2014


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 60 David Nehyba Brno 2008 Přípravka H (1.) 0:00:37 40 40
2. 45 Jáchym Šťastný * 2008 Přípravka H (2.) 0:00:39 35 35
3. 38 Lukáš Hollý Kuřim 2009 Přípravka H (3.) 0:00:42 31 31
4. 53 David Šťastný * 2008 Přípravka H (4.) 0:00:44 28 28
5. 21 Petr Ossowský * 2008 Přípravka H (5.) 0:00:46 26 26
6. 37 Filip Šeptun Kuřim 2010 Přípravka H (6.) 0:00:47 25 25
7. 49 Jan Hřebíček * 2010 Přípravka H (7.) 0:00:48 24 24
8. 67 Tomáš Podsedník * 2009 Přípravka H (8.) 0:00:50 23 23
9. 48 Jan Zdráhal * 2008 Přípravka H (9.) 0:00:51 22 22
10. 54 Samuel Masaryk Kuřim 2009 Přípravka H (10.) 0:00:53 21 21
11. 86 Matyas Sebera Tišnov 2010 Přípravka H (11.) 0:00:55 20 20
12. 103 Tomáš Pohanka AK Kuřim 2009 Přípravka H (12.) 0:00:56 19 19
13. 70 Michal Podsedník * 2009 Přípravka H (13.) 0:00:58 18 18
14. 81 Alex Filka Kuřim 2009 Přípravka H (14.) 0:01:00 17 17
15. 95 Dominik Cesar * 2009 Přípravka H (15.) 0:01:02 16 16
16. 83 Jiří Doležal * 2010 Přípravka H (16.) 0:01:03 15 15
17. 91 Šimon Pokorný * 2011 Přípravka H (17.) 0:01:08 14 14
18. 105 Dan Pohanka AK Kuřim 2012 Přípravka H (18.) 0:01:16 13 13
Přípravka chlapci
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 60 David Nehyba Brno 2008 0:00:37 40
2. / 2. 45 Jáchym Šťastný * 2008 0:00:39 35
3. / 3. 38 Lukáš Hollý Kuřim 2009 0:00:42 31
4. / 4. 53 David Šťastný * 2008 0:00:44 28
5. / 5. 21 Petr Ossowský * 2008 0:00:46 26
6. / 6. 37 Filip Šeptun Kuřim 2010 0:00:47 25
7. / 7. 49 Jan Hřebíček * 2010 0:00:48 24
8. / 8. 67 Tomáš Podsedník * 2009 0:00:50 23
9. / 9. 48 Jan Zdráhal * 2008 0:00:51 22
10. / 10. 54 Samuel Masaryk Kuřim 2009 0:00:53 21
11. / 11. 86 Matyas Sebera Tišnov 2010 0:00:55 20
12. / 12. 103 Tomáš Pohanka AK Kuřim 2009 0:00:56 19
13. / 13. 70 Michal Podsedník * 2009 0:00:58 18
14. / 14. 81 Alex Filka Kuřim 2009 0:01:00 17
15. / 15. 95 Dominik Cesar * 2009 0:01:02 16
16. / 16. 83 Jiří Doležal * 2010 0:01:03 15
17. / 17. 91 Šimon Pokorný * 2011 0:01:08 14
18. / 18. 105 Dan Pohanka AK Kuřim 2012 0:01:16 13