Výsledky závodu

Memoriál MUDr. Vališe - chlapci 0-7 let 2014

26.6.2014
180 m
jasno, 19°C
Info o trati »

Memoriál MUDr. Vališe - chlapci 0-7 let 2014


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 60 David Nehyba Brno Brno 2008 Přípravka H (1.) 0:00:37   40 40
2. 45 Jáchym Šťastný * * 2008 Přípravka H (2.) 0:00:39   35 35
3. 38 Lukáš Hollý Kuřim Kuřim 2009 Přípravka H (3.) 0:00:42   31 31
4. 53 David Šťastný * * 2008 Přípravka H (4.) 0:00:44   28 28
5. 21 Petr Ossowský * * 2008 Přípravka H (5.) 0:00:46   26 26
6. 37 Filip Šeptun Kuřim Kuřim 2010 Přípravka H (6.) 0:00:47   25 25
7. 49 Jan Hřebíček * * 2010 Přípravka H (7.) 0:00:48   24 24
8. 67 Tomáš Podsedník * * 2009 Přípravka H (8.) 0:00:50   23 23
9. 48 Jan Zdráhal * * 2008 Přípravka H (9.) 0:00:51   22 22
10. 54 Samuel Masaryk Kuřim Kuřim 2009 Přípravka H (10.) 0:00:53   21 21
11. 86 Matyas Sebera Tišnov Tišnov 2010 Přípravka H (11.) 0:00:55   20 20
12. 103 Tomáš Pohanka AK Kuřim AK Kuřim 2009 Přípravka H (12.) 0:00:56   19 19
13. 70 Michal Podsedník * * 2009 Přípravka H (13.) 0:00:58   18 18
14. 81 Alex Filka Kuřim Kuřim 2009 Přípravka H (14.) 0:01:00   17 17
15. 95 Dominik Cesar * * 2009 Přípravka H (15.) 0:01:02   16 16
16. 83 Jiří Doležal * * 2010 Přípravka H (16.) 0:01:03   15 15
17. 91 Šimon Pokorný * * 2011 Přípravka H (17.) 0:01:08   14 14
18. 105 Dan Pohanka AK Kuřim AK Kuřim 2012 Přípravka H (18.) 0:01:16   13 13
Přípravka chlapci
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 60 David Nehyba Brno Brno 2008 0:00:37  40
2. / 2. 45 Jáchym Šťastný * * 2008 0:00:39  35
3. / 3. 38 Lukáš Hollý Kuřim Kuřim 2009 0:00:42  31
4. / 4. 53 David Šťastný * * 2008 0:00:44  28
5. / 5. 21 Petr Ossowský * * 2008 0:00:46  26
6. / 6. 37 Filip Šeptun Kuřim Kuřim 2010 0:00:47  25
7. / 7. 49 Jan Hřebíček * * 2010 0:00:48  24
8. / 8. 67 Tomáš Podsedník * * 2009 0:00:50  23
9. / 9. 48 Jan Zdráhal * * 2008 0:00:51  22
10. / 10. 54 Samuel Masaryk Kuřim Kuřim 2009 0:00:53  21
11. / 11. 86 Matyas Sebera Tišnov Tišnov 2010 0:00:55  20
12. / 12. 103 Tomáš Pohanka AK Kuřim AK Kuřim 2009 0:00:56  19
13. / 13. 70 Michal Podsedník * * 2009 0:00:58  18
14. / 14. 81 Alex Filka Kuřim Kuřim 2009 0:01:00  17
15. / 15. 95 Dominik Cesar * * 2009 0:01:02  16
16. / 16. 83 Jiří Doležal * * 2010 0:01:03  15
17. / 17. 91 Šimon Pokorný * * 2011 0:01:08  14
18. / 18. 105 Dan Pohanka AK Kuřim AK Kuřim 2012 0:01:16  13