Výsledky závodu

Memoriál MUDr. Vališe - dívky 0-7 let 2014

26.6.2014
180 m
jasno, 19°C
Info o trati »

Memoriál MUDr. Vališe - dívky 0-7 let 2014


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 52 Monika Trojancová Orel Vyškov Orel Vyškov 2008 Přípravka D (1.) 0:00:37   40 40
2. 106 Olga Boleslavová AK Kuřim AK Kuřim 2008 Přípravka D (2.) 0:00:39   35 35
3. 84 Barbora Podlucká Kuřim Kuřim 2008 Přípravka D (3.) 0:00:40   31 31
4. 10 Justína Ryzí * * 2008 Přípravka D (4.) 0:00:41   28 28
5. 80 Pavla Polášková AK Kuřim AK Kuřim 2009 Přípravka D (5.) 0:00:43   26 26
6. 93 Sabina Doležalová * * 2010 Přípravka D (6.) 0:00:44   25 25
7. 82 Barbora Doležalová * * 2008 Přípravka D (7.) 0:00:45   24 24
8. 104 Karolína Novohradská * * 2009 Přípravka D (8.) 0:00:46   23 23
9. 43 Hana Němcová * * 2008 Přípravka D (9.) 0:00:48   22 22
10. 2 Tereza Šťastná AK Kuřim AK Kuřim 2010 Přípravka D (10.) 0:00:49   21 21
11. 17 Julie Ossowská * * 2008 Přípravka D (11.) 0:00:50   20 20
12. 76 Stella Fričová * * 2009 Přípravka D (12.) 0:00:51   19 19
13. 28 Sofia Hedbávná Kuřim Kuřim 2010 Přípravka D (13.) 0:00:52   18 18
14. 107 Veronika Vičarová Kuřim Kuřim 2010 Přípravka D (14.) 0:00:53   17 17
15. 56 Adéla Tomíšková Kuřim Kuřim 2010 Přípravka D (15.) 0:00:54   16 16
16. 90 Lucie Krejčí * * 2010 Přípravka D (16.) 0:00:56   15 15
17. 46 Běta Kubátová AK Kuřim AK Kuřim 2010 Přípravka D (17.) 0:00:57   14 14
18. 47 Ema Kubátová AK Kuřim AK Kuřim 2010 Přípravka D (18.) 0:00:59   13 13
19. 102 Adéla Fialková * * 2009 Přípravka D (19.) 0:01:01   12 12
20. 92 Alexandra Parnicová * * 2013 Přípravka D (20.) 0:01:48   11 11
Přípravka dívky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 52 Monika Trojancová Orel Vyškov Orel Vyškov 2008 0:00:37  40
2. / 2. 106 Olga Boleslavová AK Kuřim AK Kuřim 2008 0:00:39  35
3. / 3. 84 Barbora Podlucká Kuřim Kuřim 2008 0:00:40  31
4. / 4. 10 Justína Ryzí * * 2008 0:00:41  28
5. / 5. 80 Pavla Polášková AK Kuřim AK Kuřim 2009 0:00:43  26
6. / 6. 93 Sabina Doležalová * * 2010 0:00:44  25
7. / 7. 82 Barbora Doležalová * * 2008 0:00:45  24
8. / 8. 104 Karolína Novohradská * * 2009 0:00:46  23
9. / 9. 43 Hana Němcová * * 2008 0:00:48  22
10. / 10. 2 Tereza Šťastná AK Kuřim AK Kuřim 2010 0:00:49  21
11. / 11. 17 Julie Ossowská * * 2008 0:00:50  20
12. / 12. 76 Stella Fričová * * 2009 0:00:51  19
13. / 13. 28 Sofia Hedbávná Kuřim Kuřim 2010 0:00:52  18
14. / 14. 107 Veronika Vičarová Kuřim Kuřim 2010 0:00:53  17
15. / 15. 56 Adéla Tomíšková Kuřim Kuřim 2010 0:00:54  16
16. / 16. 90 Lucie Krejčí * * 2010 0:00:56  15
17. / 17. 46 Běta Kubátová AK Kuřim AK Kuřim 2010 0:00:57  14
18. / 18. 47 Ema Kubátová AK Kuřim AK Kuřim 2010 0:00:59  13
19. / 19. 102 Adéla Fialková * * 2009 0:01:01  12
20. / 20. 92 Alexandra Parnicová * * 2013 0:01:48  11