Výsledky závodu

Memoriál MUDr. Vališe 2014

26.6.2014
4800 m
19°, jasno
Info o trati »

Memoriál MUDr. Vališe 2014


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 100 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (1.) 0:16:10TR 45 110
2. 121 Ondřej Novotný KOB Moira Brno KOB Moira Brno 1992 Muži (1.) 0:16:31   40 105
3. 123 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 M40 (2.) 0:16:45TR 40 101
4. 127 Lukáš Koudelka AK Drnovice AK Drnovice 1983 Muži (2.) 0:16:59   35 98
5. 47 Vojtěch Bárta TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1992 Muži (3.) 0:17:12   31 96
6. 162 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 Muži (4.) 0:17:25   28 95
7. 149 Richard Němec Blansko Blansko 1969 M40 (3.) 0:17:52   31 94
8. 179 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 M40 (4.) 0:18:07   28 93
9. 184 Jan Macura Horizont Blansko Horizont Blansko 1972 M40 (5.) 0:18:17   26 92
10. 129 Radek Parnica Kuřim Kuřim 1977 Muži (5.) 0:18:26   26 91
11. 133 Martin Růžička Lipůvka Lipůvka 1983 Muži (6.) 0:18:28   25 90
12. 128 Leopold Spáčil Novatop Lapierre Novatop Lapierre 1959 M50 (1.) 0:18:43   40 89
13. 139 Ivan Urbánek Brno Brno 1984 Muži (7.) 0:18:49   24 88
14. 137 Ivan Veškrna Brno Brno 1983 Muži (8.) 0:18:55   23 87
15. 124 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 Muži (9.) 0:18:58   22 86
16. 172 Pavel Polák Team Nutrilite Team Nutrilite 1981 Muži (10.) 0:19:01   21 85
17. 150 Karel Halouzka Javorníky Javorníky 1973 M40 (6.) 0:19:07   25 84
18. 155 Marcel Smetana Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 1996 Muži (11.) 0:19:19   20 83
19. 145 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M40 (7.) 0:19:20   24 82
20. 146 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M50 (2.) 0:19:23   35 81
21. 144 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 M50 (3.) 0:19:27   31 80
22. 170 Petr Hojač Start Brno Start Brno 1970 M40 (8.) 0:19:35   23 79
23. 176 Daniel Kovařík HK Babí lom Kuřim HK Babí lom Kuřim 1975 Muži (12.) 0:19:38   19 78
24. 136 Tereza Procházková Orel Ořechov Orel Ořechov 1990 Ženy (1.) 0:19:41   40 77
25. 92 Jaroslav Jurča :-) :-) 1962 M50 (4.) 0:19:50   28 76
26. 177 Lucie Nedomová Lysice Lysice 1985 Ženy (2.) 0:19:53   35 75
27. 1 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (9.) 0:20:02   22 74
28. 141 Petr Janek Orel Židenice Orel Židenice 1969 M40 (10.) 0:20:19   21 73
29. 143 Radka Prívarová KKM Čadca KKM Čadca 1979 Ž35 (1.) 0:20:20TR 45 72
30. 130 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M50 (5.) 0:20:31   26 71
31. 169 Petr Daniel Start Brno Start Brno 1971 M40 (11.) 0:20:33   20 70
32. 142 Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 Ž35 (2.) 0:20:39TR 40 69
33. 140 Magda Janková Brno Brno 1980 Ženy (3.) 0:20:47   31 68
34. 152 Lukáš Pazourek Brno Brno 1986 Muži (13.) 0:20:48   18 67
35. 173 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 M40 (12.) 0:20:52   19 66
36. 11 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 Muži (14.) 0:21:02   17 65
37. 148 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 M60 (1.) 0:21:07   40 64
38. 120 Milan Strachoň Slavkov Slavkov 1950 M60 (2.) 0:21:23   35 63
39. 158 Pavel Bracek Nedvědice Nedvědice 1973 M40 (13.) 0:21:24   18 62
40. 111 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 Muži (15.) 0:21:41   16 61
41. 153 Josef Gabriel Brno Brno 1982 Muži (16.) 0:21:42   15 60
42. 122 Zuzana Nehybová Brno Brno 1975 Ž35 (3.) 0:21:47   31 59
43. 147 Oldřich Šperka Jedovnice Jedovnice 1956 M50 (6.) 0:21:49   25 58
44. 186 Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1971 M40 (14.) 0:22:01   17 57
45. 181 Jiří Brtník Orel Obřany Orel Obřany 1952 M60 (3.) 0:22:01   31 56
46. 167 Renata Prokešová Brno Brno 1974 Ž35 (4.) 0:22:24   28 55
47. 168 David Prokeš Báječná menšina Báječná menšina 1971 M40 (15.) 0:22:24   16 54
48. 39 Martin Bárta Moravské Knínice Moravské Knínice 1990 Muži (17.) 0:22:30   14 53
49. 161 Lucie Kyjovská Kuřim Kuřim 1991 Ženy (4.) 0:22:59   28 52
50. 74 Ondřej Škrob Kuřim Kuřim 2000 Muži (18.) 0:23:11   13 51
51. 131 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 Ž45 (1.) 0:23:13   40 50
52. 132 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M50 (7.) 0:23:14   24 49
53. 171 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 M60 (4.) 0:23:27   28 48
54. 180 Martin Kotlík Kuřim Kuřim 1985 Muži (19.) 0:23:30   12 47
55. 154 Jiří Voneš Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 1989 Muži (20.) 0:23:57   11 46
56. 166 Marek Novohradský HK Babí Lom Kuřim HK Babí Lom Kuřim 1975 Muži (21.) 0:24:09   10 45
57. 165 Tomáš Bär Říčany Říčany 1978 Muži (22.) 0:24:11   9 44
58. 125 Jaroslav Kundrát AK Tišnov AK Tišnov 1976 Muži (23.) 0:24:12   8 43
59. 126 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 M50 (8.) 0:24:36   23 42
60. 174 Luboš Rezner Kuřim Kuřim 1965 M40 (16.) 0:24:39   15 41
61. 178 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 M60 (5.) 0:24:39   26 40
62. 183 Jiří Maršálek Brno Brno 1958 M50 (9.) 0:25:20   22 39
63. 156 Pavel Přikryl Šneci Běleč Šneci Běleč 1972 M40 (17.) 0:25:22   14 38
64. 33 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 M40 (18.) 0:25:28   13 37
65. 138 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 Ž45 (2.) 0:25:30   35 36
66. 151 Petra Koumalová Jinačovice Jinačovice 1982 Ženy (5.) 0:25:34   26 35
67. 134 Daniela Vojtová AK Tišnov AK Tišnov 1969 Ž45 (3.) 0:25:35   31 34
68. 185 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 M50 (10.) 0:25:46   21 33
69. 112 Romana Machotová Kuřim Kuřim 1969 Ž45 (4.) 0:25:52   28 32
70. 163 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec Uni Brno Orel Starý Lískovec 1956 M50 (11.) 0:26:25   20 31
71. 135 Ivana Jíchová AK Tišnov AK Tišnov 1968 Ž45 (5.) 0:26:32   26 30
72. 159 Robert Juzek Svatoslav Svatoslav 1989 Muži (24.) 0:26:35   7 29
73. 160 Diana Bartošková Svatoslav Svatoslav 1993 Ženy (6.) 0:26:35   25 28
74. 157 Bohuslav Pustina Šneci Běleč Šneci Běleč 1954 M60 (6.) 0:27:12   25 27
75. 182 Simona Nečasová Kuřim Kuřim 1969 Ž45 (6.) 0:27:13   25 26
76. 187 Ivana Huvarová Kuřim Kuřim 1960 Ž45 (7.) 0:27:59   24 25
77. 113 Alexandra Tomíšková Kuřim Kuřim 1982 Ženy (7.) 0:30:13   24 24
78. 175 Martina Vacková Panteři Kuřim Panteři Kuřim 1975 Ž35 (5.) 0:31:27   26 23
79. 164 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 M70 (1.) 0:38:04   40 22
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 24. 136 Tereza Procházková Orel Ořechov Orel Ořechov 1990 0:19:41  40
2. / 26. 177 Lucie Nedomová Lysice Lysice 1985 0:19:53  35
3. / 33. 140 Magda Janková Brno Brno 1980 0:20:47  31
4. / 49. 161 Lucie Kyjovská Kuřim Kuřim 1991 0:22:59  28
5. / 66. 151 Petra Koumalová Jinačovice Jinačovice 1982 0:25:34  26
6. / 73. 160 Diana Bartošková Svatoslav Svatoslav 1993 0:26:35  25
7. / 77. 113 Alexandra Tomíšková Kuřim Kuřim 1982 0:30:13  24
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 29. 143 Radka Prívarová KKM Čadca KKM Čadca 1979 0:20:20TR 45
2. / 32. 142 Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 0:20:39TR 40
3. / 42. 122 Zuzana Nehybová Brno Brno 1975 0:21:47  31
4. / 46. 167 Renata Prokešová Brno Brno 1974 0:22:24  28
5. / 78. 175 Martina Vacková Panteři Kuřim Panteři Kuřim 1975 0:31:27  26
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 51. 131 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 0:23:13  40
2. / 65. 138 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 0:25:30  35
3. / 67. 134 Daniela Vojtová AK Tišnov AK Tišnov 1969 0:25:35  31
4. / 69. 112 Romana Machotová Kuřim Kuřim 1969 0:25:52  28
5. / 71. 135 Ivana Jíchová AK Tišnov AK Tišnov 1968 0:26:32  26
6. / 75. 182 Simona Nečasová Kuřim Kuřim 1969 0:27:13  25
7. / 76. 187 Ivana Huvarová Kuřim Kuřim 1960 0:27:59  24
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 121 Ondřej Novotný KOB Moira Brno KOB Moira Brno 1992 0:16:31  40
2. / 4. 127 Lukáš Koudelka AK Drnovice AK Drnovice 1983 0:16:59  35
3. / 5. 47 Vojtěch Bárta TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1992 0:17:12  31
4. / 6. 162 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 0:17:25  28
5. / 10. 129 Radek Parnica Kuřim Kuřim 1977 0:18:26  26
6. / 11. 133 Martin Růžička Lipůvka Lipůvka 1983 0:18:28  25
7. / 13. 139 Ivan Urbánek Brno Brno 1984 0:18:49  24
8. / 14. 137 Ivan Veškrna Brno Brno 1983 0:18:55  23
9. / 15. 124 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 0:18:58  22
10. / 16. 172 Pavel Polák Team Nutrilite Team Nutrilite 1981 0:19:01  21
11. / 18. 155 Marcel Smetana Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 1996 0:19:19  20
12. / 23. 176 Daniel Kovařík HK Babí lom Kuřim HK Babí lom Kuřim 1975 0:19:38  19
13. / 34. 152 Lukáš Pazourek Brno Brno 1986 0:20:48  18
14. / 36. 11 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 0:21:02  17
15. / 40. 111 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 0:21:41  16
16. / 41. 153 Josef Gabriel Brno Brno 1982 0:21:42  15
17. / 48. 39 Martin Bárta Moravské Knínice Moravské Knínice 1990 0:22:30  14
18. / 50. 74 Ondřej Škrob Kuřim Kuřim 2000 0:23:11  13
19. / 54. 180 Martin Kotlík Kuřim Kuřim 1985 0:23:30  12
20. / 55. 154 Jiří Voneš Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 1989 0:23:57  11
21. / 56. 166 Marek Novohradský HK Babí Lom Kuřim HK Babí Lom Kuřim 1975 0:24:09  10
22. / 57. 165 Tomáš Bär Říčany Říčany 1978 0:24:11  9
23. / 58. 125 Jaroslav Kundrát AK Tišnov AK Tišnov 1976 0:24:12  8
24. / 72. 159 Robert Juzek Svatoslav Svatoslav 1989 0:26:35  7
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 100 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:16:10TR 45
2. / 3. 123 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 0:16:45TR 40
3. / 7. 149 Richard Němec Blansko Blansko 1969 0:17:52  31
4. / 8. 179 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 0:18:07  28
5. / 9. 184 Jan Macura Horizont Blansko Horizont Blansko 1972 0:18:17  26
6. / 17. 150 Karel Halouzka Javorníky Javorníky 1973 0:19:07  25
7. / 19. 145 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:19:20  24
8. / 22. 170 Petr Hojač Start Brno Start Brno 1970 0:19:35  23
9. / 27. 1 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:20:02  22
10. / 28. 141 Petr Janek Orel Židenice Orel Židenice 1969 0:20:19  21
11. / 31. 169 Petr Daniel Start Brno Start Brno 1971 0:20:33  20
12. / 35. 173 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 0:20:52  19
13. / 39. 158 Pavel Bracek Nedvědice Nedvědice 1973 0:21:24  18
14. / 44. 186 Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1971 0:22:01  17
15. / 47. 168 David Prokeš Báječná menšina Báječná menšina 1971 0:22:24  16
16. / 60. 174 Luboš Rezner Kuřim Kuřim 1965 0:24:39  15
17. / 63. 156 Pavel Přikryl Šneci Běleč Šneci Běleč 1972 0:25:22  14
18. / 64. 33 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 0:25:28  13
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 12. 128 Leopold Spáčil Novatop Lapierre Novatop Lapierre 1959 0:18:43  40
2. / 20. 146 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:19:23  35
3. / 21. 144 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 0:19:27  31
4. / 25. 92 Jaroslav Jurča :-) :-) 1962 0:19:50  28
5. / 30. 130 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:20:31  26
6. / 43. 147 Oldřich Šperka Jedovnice Jedovnice 1956 0:21:49  25
7. / 52. 132 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:23:14  24
8. / 59. 126 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 0:24:36  23
9. / 62. 183 Jiří Maršálek Brno Brno 1958 0:25:20  22
10. / 68. 185 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 0:25:46  21
11. / 70. 163 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec Uni Brno Orel Starý Lískovec 1956 0:26:25  20
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 37. 148 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 0:21:07  40
2. / 38. 120 Milan Strachoň Slavkov Slavkov 1950 0:21:23  35
3. / 45. 181 Jiří Brtník Orel Obřany Orel Obřany 1952 0:22:01  31
4. / 53. 171 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 0:23:27  28
5. / 61. 178 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 0:24:39  26
6. / 74. 157 Bohuslav Pustina Šneci Běleč Šneci Běleč 1954 0:27:12  25
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 79. 164 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 0:38:04  40