Výsledky závodu

26.6.2014
4800 m
19°, jasno
Info o trati »

Memoriál MUDr. Vališe 2014


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 100 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (1.) 0:16:10TR 45 110
2. 121 Ondřej Novotný KOB Moira Brno 1992 Muži (1.) 0:16:31 40 105
3. 123 Martin Pohanka AC Track & Field Brno 1973 M40 (2.) 0:16:45TR 40 101
4. 127 Lukáš Koudelka AK Drnovice 1983 Muži (2.) 0:16:59 35 98
5. 47 Vojtěch Bárta TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1992 Muži (3.) 0:17:12 31 96
6. 162 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská 1989 Muži (4.) 0:17:25 28 95
7. 149 Richard Němec Blansko 1969 M40 (3.) 0:17:52 31 94
8. 179 Libor Konečný Kuřim 1971 M40 (4.) 0:18:07 28 93
9. 184 Jan Macura Horizont Blansko 1972 M40 (5.) 0:18:17 26 92
10. 129 Radek Parnica Kuřim 1977 Muži (5.) 0:18:26 26 91
11. 133 Martin Růžička Návojná 1983 Muži (6.) 0:18:28 25 90
12. 128 Leopold Spáčil Novatop Lapierre 1959 M50 (1.) 0:18:43 40 89
13. 139 Ivan Urbánek Brno 1984 Muži (7.) 0:18:49 24 88
14. 137 Ivan Veškrna Brno 1983 Muži (8.) 0:18:55 23 87
15. 124 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia 1975 Muži (9.) 0:18:58 22 86
16. 172 Pavel Polák Team Nutrilite 1981 Muži (10.) 0:19:01 21 85
17. 150 Karel Halouzka Javorníky 1973 M40 (6.) 0:19:07 25 84
18. 155 Marcel Smetana Plavecký klub Kuřim 1996 Muži (11.) 0:19:19 20 83
19. 145 Jaroslav Kropáček Brno 1970 M40 (7.) 0:19:20 24 82
20. 146 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M50 (2.) 0:19:23 35 81
21. 144 Jan Fiedler AC Moravská Slavia 1956 M50 (3.) 0:19:27 31 80
22. 170 Petr Hojač Start Brno 1970 M40 (8.) 0:19:35 23 79
23. 176 Daniel Kovařík HK Babí lom Kuřim 1975 Muži (12.) 0:19:38 19 78
24. 136 Tereza Procházková Orel Ořechov 1990 Ženy (1.) 0:19:41 40 77
25. 92 Jaroslav Jurča :-) 1962 M50 (4.) 0:19:50 28 76
26. 177 Lucie Nedomová Lysice 1985 Ženy (2.) 0:19:53 35 75
27. 1 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (9.) 0:20:02 22 74
28. 141 Petr Janek Orel Židenice 1969 M40 (10.) 0:20:19 21 73
29. 143 Radka Prívarová KKM Čadca 1979 Ž35 (1.) 0:20:20TR 45 72
30. 130 Luboš Prudek Kuřim 1961 M50 (5.) 0:20:31 26 71
31. 169 Petr Daniel Start Brno 1971 M40 (11.) 0:20:33 20 70
32. 142 Lenka Topinková AC Moravská Slavia 1976 Ž35 (2.) 0:20:39TR 40 69
33. 140 Magda Janková Brno 1980 Ženy (3.) 0:20:47 31 68
34. 152 Lukáš Pazourek Brno 1986 Muži (13.) 0:20:48 18 67
35. 173 Zbyněk Bednář Jamné 1973 M40 (12.) 0:20:52 19 66
36. 11 Petr Škrob Kuřim 1975 Muži (14.) 0:21:02 17 65
37. 148 Aleš Stráník Blansko 1950 M60 (1.) 0:21:07 40 64
38. 120 Milan Strachoň Slavkov 1950 M60 (2.) 0:21:23 35 63
39. 158 Pavel Bracek Nedvědice 1973 M40 (13.) 0:21:24 18 62
40. 111 Metoděj Polášek Kuřim 1980 Muži (15.) 0:21:41 16 61
41. 153 Josef Gabriel Brno 1982 Muži (16.) 0:21:42 15 60
42. 122 Zuzana Nehybová Brno 1975 Ž35 (3.) 0:21:47 31 59
43. 147 Oldřich Šperka Jedovnice 1956 M50 (6.) 0:21:49 25 58
44. 186 Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí 1971 M40 (14.) 0:22:01 17 57
45. 181 Jiří Brtník Orel Obřany 1952 M60 (3.) 0:22:01 31 56
46. 167 Renata Prokešová Brno 1974 Ž35 (4.) 0:22:24 28 55
47. 168 David Prokeš Báječná menšina 1971 M40 (15.) 0:22:24 16 54
48. 39 Martin Bárta Moravské Knínice 1990 Muži (17.) 0:22:30 14 53
49. 161 Lucie Kyjovská Kuřim 1991 Ženy (4.) 0:22:59 28 52
50. 74 Ondřej Škrob Kuřim 2000 Muži (18.) 0:23:11 13 51
51. 131 Ivana Volavá www.fit-online.cz 1964 Ž45 (1.) 0:23:13 40 50
52. 132 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 M50 (7.) 0:23:14 24 49
53. 171 Jiří Boháč BěhejBrno 1954 M60 (4.) 0:23:27 28 48
54. 180 Martin Kotlík Kuřim 1985 Muži (19.) 0:23:30 12 47
55. 154 Jiří Voneš Plavecký klub Kuřim 1989 Muži (20.) 0:23:57 11 46
56. 166 Marek Novohradský HK Babí Lom Kuřim 1975 Muži (21.) 0:24:09 10 45
57. 165 Tomáš Bär Říčany 1978 Muži (22.) 0:24:11 9 44
58. 125 Jaroslav Kundrát AK Tišnov 1976 Muži (23.) 0:24:12 8 43
59. 126 Josef Kunc Orel Vyškov 1960 M50 (8.) 0:24:36 23 42
60. 174 Luboš Rezner Kuřim 1965 M40 (16.) 0:24:39 15 41
61. 178 Vladimír Cetkovský ARC Brno 1945 M60 (5.) 0:24:39 26 40
62. 183 Jiří Maršálek Brno 1958 M50 (9.) 0:25:20 22 39
63. 156 Pavel Přikryl Šneci Běleč 1972 M40 (17.) 0:25:22 14 38
64. 33 Martin Jaskulka Kuřim 1968 M40 (18.) 0:25:28 13 37
65. 138 Lenka Slabáková AK Olymp Brno & Orel Židenice 1966 Ž45 (2.) 0:25:30 35 36
66. 151 Petra Koumalová Jinačovice 1982 Ženy (5.) 0:25:34 26 35
67. 134 Daniela Vojtová AK Tišnov 1969 Ž45 (3.) 0:25:35 31 34
68. 185 Milan Daněk Horizont Blansko 1962 M50 (10.) 0:25:46 21 33
69. 112 Romana Machotová Kuřim 1969 Ž45 (4.) 0:25:52 28 32
70. 163 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Židenice 1956 M50 (11.) 0:26:25 20 31
71. 135 Ivana Jíchová AK Tišnov 1968 Ž45 (5.) 0:26:32 26 30
72. 159 Robert Juzek Svatoslav 1989 Muži (24.) 0:26:35 7 29
73. 160 Diana Bartošková Svatoslav 1993 Ženy (6.) 0:26:35 25 28
74. 157 Bohuslav Pustina Šneci Běleč 1954 M60 (6.) 0:27:12 25 27
75. 182 Simona Nečasová Kuřim 1969 Ž45 (6.) 0:27:13 25 26
76. 187 Ivana Huvarová Kuřim 1960 Ž45 (7.) 0:27:59 24 25
77. 113 Alexandra Tomíšková Kuřim 1982 Ženy (7.) 0:30:13 24 24
78. 175 Martina Vacková Panteři Kuřim 1975 Ž35 (5.) 0:31:27 26 23
79. 164 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov 1941 M70 (1.) 0:38:04 40 22
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 24. 136 Tereza Procházková Orel Ořechov 1990 0:19:41 40
2. / 26. 177 Lucie Nedomová Lysice 1985 0:19:53 35
3. / 33. 140 Magda Janková Brno 1980 0:20:47 31
4. / 49. 161 Lucie Kyjovská Kuřim 1991 0:22:59 28
5. / 66. 151 Petra Koumalová Jinačovice 1982 0:25:34 26
6. / 73. 160 Diana Bartošková Svatoslav 1993 0:26:35 25
7. / 77. 113 Alexandra Tomíšková Kuřim 1982 0:30:13 24
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 29. 143 Radka Prívarová KKM Čadca 1979 0:20:20TR 45
2. / 32. 142 Lenka Topinková AC Moravská Slavia 1976 0:20:39TR 40
3. / 42. 122 Zuzana Nehybová Brno 1975 0:21:47 31
4. / 46. 167 Renata Prokešová Brno 1974 0:22:24 28
5. / 78. 175 Martina Vacková Panteři Kuřim 1975 0:31:27 26
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 51. 131 Ivana Volavá www.fit-online.cz 1964 0:23:13 40
2. / 65. 138 Lenka Slabáková AK Olymp Brno & Orel Židenice 1966 0:25:30 35
3. / 67. 134 Daniela Vojtová AK Tišnov 1969 0:25:35 31
4. / 69. 112 Romana Machotová Kuřim 1969 0:25:52 28
5. / 71. 135 Ivana Jíchová AK Tišnov 1968 0:26:32 26
6. / 75. 182 Simona Nečasová Kuřim 1969 0:27:13 25
7. / 76. 187 Ivana Huvarová Kuřim 1960 0:27:59 24
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 121 Ondřej Novotný KOB Moira Brno 1992 0:16:31 40
2. / 4. 127 Lukáš Koudelka AK Drnovice 1983 0:16:59 35
3. / 5. 47 Vojtěch Bárta TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1992 0:17:12 31
4. / 6. 162 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská 1989 0:17:25 28
5. / 10. 129 Radek Parnica Kuřim 1977 0:18:26 26
6. / 11. 133 Martin Růžička Návojná 1983 0:18:28 25
7. / 13. 139 Ivan Urbánek Brno 1984 0:18:49 24
8. / 14. 137 Ivan Veškrna Brno 1983 0:18:55 23
9. / 15. 124 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia 1975 0:18:58 22
10. / 16. 172 Pavel Polák Team Nutrilite 1981 0:19:01 21
11. / 18. 155 Marcel Smetana Plavecký klub Kuřim 1996 0:19:19 20
12. / 23. 176 Daniel Kovařík HK Babí lom Kuřim 1975 0:19:38 19
13. / 34. 152 Lukáš Pazourek Brno 1986 0:20:48 18
14. / 36. 11 Petr Škrob Kuřim 1975 0:21:02 17
15. / 40. 111 Metoděj Polášek Kuřim 1980 0:21:41 16
16. / 41. 153 Josef Gabriel Brno 1982 0:21:42 15
17. / 48. 39 Martin Bárta Moravské Knínice 1990 0:22:30 14
18. / 50. 74 Ondřej Škrob Kuřim 2000 0:23:11 13
19. / 54. 180 Martin Kotlík Kuřim 1985 0:23:30 12
20. / 55. 154 Jiří Voneš Plavecký klub Kuřim 1989 0:23:57 11
21. / 56. 166 Marek Novohradský HK Babí Lom Kuřim 1975 0:24:09 10
22. / 57. 165 Tomáš Bär Říčany 1978 0:24:11 9
23. / 58. 125 Jaroslav Kundrát AK Tišnov 1976 0:24:12 8
24. / 72. 159 Robert Juzek Svatoslav 1989 0:26:35 7
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 100 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 0:16:10TR 45
2. / 3. 123 Martin Pohanka AC Track & Field Brno 1973 0:16:45TR 40
3. / 7. 149 Richard Němec Blansko 1969 0:17:52 31
4. / 8. 179 Libor Konečný Kuřim 1971 0:18:07 28
5. / 9. 184 Jan Macura Horizont Blansko 1972 0:18:17 26
6. / 17. 150 Karel Halouzka Javorníky 1973 0:19:07 25
7. / 19. 145 Jaroslav Kropáček Brno 1970 0:19:20 24
8. / 22. 170 Petr Hojač Start Brno 1970 0:19:35 23
9. / 27. 1 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 0:20:02 22
10. / 28. 141 Petr Janek Orel Židenice 1969 0:20:19 21
11. / 31. 169 Petr Daniel Start Brno 1971 0:20:33 20
12. / 35. 173 Zbyněk Bednář Jamné 1973 0:20:52 19
13. / 39. 158 Pavel Bracek Nedvědice 1973 0:21:24 18
14. / 44. 186 Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí 1971 0:22:01 17
15. / 47. 168 David Prokeš Báječná menšina 1971 0:22:24 16
16. / 60. 174 Luboš Rezner Kuřim 1965 0:24:39 15
17. / 63. 156 Pavel Přikryl Šneci Běleč 1972 0:25:22 14
18. / 64. 33 Martin Jaskulka Kuřim 1968 0:25:28 13
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 12. 128 Leopold Spáčil Novatop Lapierre 1959 0:18:43 40
2. / 20. 146 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:19:23 35
3. / 21. 144 Jan Fiedler AC Moravská Slavia 1956 0:19:27 31
4. / 25. 92 Jaroslav Jurča :-) 1962 0:19:50 28
5. / 30. 130 Luboš Prudek Kuřim 1961 0:20:31 26
6. / 43. 147 Oldřich Šperka Jedovnice 1956 0:21:49 25
7. / 52. 132 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 0:23:14 24
8. / 59. 126 Josef Kunc Orel Vyškov 1960 0:24:36 23
9. / 62. 183 Jiří Maršálek Brno 1958 0:25:20 22
10. / 68. 185 Milan Daněk Horizont Blansko 1962 0:25:46 21
11. / 70. 163 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Židenice 1956 0:26:25 20
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 37. 148 Aleš Stráník Blansko 1950 0:21:07 40
2. / 38. 120 Milan Strachoň Slavkov 1950 0:21:23 35
3. / 45. 181 Jiří Brtník Orel Obřany 1952 0:22:01 31
4. / 53. 171 Jiří Boháč BěhejBrno 1954 0:23:27 28
5. / 61. 178 Vladimír Cetkovský ARC Brno 1945 0:24:39 26
6. / 74. 157 Bohuslav Pustina Šneci Běleč 1954 0:27:12 25
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 79. 164 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov 1941 0:38:04 40