Výsledky závodu

11.5.2014
8700 m
16°, mrholení
Info o trati »

Běh kolem Babího lomu 2014


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 62 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (1.) 0:31:14TR 45 110
2. 35 Kamil Pulicar MK Seitl 1991 Muži (1.) 0:31:51 40 105
3. 53 Martin Pohanka AC Track & Field Brno 1973 M40 (2.) 0:32:33TR 40 101
4. 11 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská 1989 Muži (2.) 0:33:09 35 98
5. 36 Lukáš Koudelka AK Drnovice 1983 Muži (3.) 0:33:11 31 96
6. 51 Lukáš Mohelský Coach Ivana 1984 Muži (4.) 0:35:18 28 95
7. 16 Martin Růžička Návojná 1983 Muži (5.) 0:35:29 26 94
8. 32 Petr Horák Orel Silůvky 1976 Muži (6.) 0:35:37 25 93
9. 55 Ivan Veškrna Brno 1983 Muži (7.) 0:35:58 24 92
10. 5 Jan Fiedler AC Moravská Slavia 1956 M50 (1.) 0:37:26 40 91
11. 12 Filip Vrága AK Asics Kroměříž 1988 Muži (8.) 0:37:35 23 90
12. 88 Libor Konečný Kuřim 1971 M40 (3.) 0:37:44 31 89
13. 19 Leopold Spáčil Novatop Lapierre 1959 M50 (2.) 0:37:48 35 88
14. 85 Pavel Polák Team Nutrilite 1981 Muži (9.) 0:38:05 22 87
15. 54 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M50 (3.) 0:38:18 31 86
16. 77 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia 1975 Muži (10.) 0:38:33 21 85
17. 13 Zdeněk Vrága AC Moravská Slavia 1958 M50 (4.) 0:38:39 28 84
18. 26 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (4.) 0:38:40 28 83
19. 27 Marcel Smetana Plavecký klub Kuřim 1996 Muži (11.) 0:38:42 20 82
20. 1 Jaroslav Jurča :-) 1962 M50 (5.) 0:38:56 26 81
21. 8 Jaroslav Kropáček Brno 1970 M40 (5.) 0:39:10 26 80
22. 71 Ivan Urbánek Brno 1984 Muži (12.) 0:39:44 19 79
23. 28 Petr Hojač Start Brno 1970 M40 (6.) 0:39:52 25 78
24. 14 Miroslav Barták Mokrá Horákov 1967 M40 (7.) 0:39:55 24 77
25. 89 Karel Halouzka Javorníky 1973 M40 (8.) 0:40:01 23 76
26. 4 Lenka Topinková AC Moravská Slavia 1976 Ž35 (1.) 0:40:11 40 75
27. 87 Luboš Prudek Kuřim 1961 M50 (6.) 0:40:12 25 74
28. 56 Tereza Procházková Orel Ořechov 1990 Ženy (1.) 0:40:14 40 73
29. 40 Juraj Kožiak Kuničky 1974 M40 (9.) 0:40:20 22 72
30. 45 Magda Janková Brno 1980 Ženy (2.) 0:40:55 35 71
31. 72 David Ondroušek Blansko 1994 Muži (13.) 0:41:34 18 70
32. 91 Petr Škrob Kuřim 1975 Muži (14.) 0:41:35 17 69
33. 42 Lucie Nedomová Lysice 1985 Ženy (3.) 0:41:36 31 68
34. 48 Miroslav Fabrik Brno Bystrc 1959 M50 (7.) 0:41:45 24 67
35. 94 Zbyněk Bednář Jamné 1973 M40 (10.) 0:41:53 21 66
36. 46 Petr Janek Orel Židenice 1969 M40 (11.) 0:42:00 20 65
37. 23 Bořivoj Chromý Tišnov 1953 M60 (1.) 0:42:11 40 64
38. 43 Lukáš Pazourek Brno 1986 Muži (15.) 0:42:16 16 63
39. 98 Metoděj Polášek Kuřim 1980 Muži (16.) 0:42:22 15 62
40. 60 Radek Kafka Žďár nad Sázavou 1964 M50 (8.) 0:42:26 23 61
41. 31 Šárka Horáková Orel Silůvky 1977 Ž35 (2.) 0:42:34 35 60
42. 30 Aleš Stráník Blansko 1950 M60 (2.) 0:42:38 35 59
43. 25 Oldřich Šperka Jedovnice 1956 M50 (9.) 0:42:44 22 58
44. 52 Martin Nedvěd Blansko 1983 Muži (17.) 0:42:52 14 57
45. 47 Aleš Liška Lelekovice 1978 Muži (18.) 0:43:06 13 56
46. 38 Josef Kunc Orel Vyškov 1960 M50 (10.) 0:43:16 21 55
47. 33 Jiří Brtník Orel Ochoz 1952 M60 (3.) 0:43:26 31 54
48. 39 Tomáš Cikrle Synthon Blansko 1973 M40 (12.) 0:44:27 19 53
49. 6 Jiří Boháč BěhejBrno 1954 M60 (4.) 0:44:32 28 52
50. 76 Ivana Ondroušková Blansko 1970 Ž35 (3.) 0:44:33 31 51
51. 67 Lucie Novotná Brno 1975 Ž35 (4.) 0:44:41 28 50
52. 3 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 M50 (11.) 0:44:51 20 49
53. 15 Petr Zelenák Chorvátský Grob 1972 M40 (13.) 0:45:08 18 48
54. 2 Ivana Volavá www.fit-online.cz 1964 Ž45 (1.) 0:45:17 40 47
55. 97 Jitka Zwienerová AK Tišnov 1995 Ženy (4.) 0:45:36 28 46
56. 80 Petra Korcinová Kuřim 1977 Ž35 (5.) 0:45:43 26 45
57. 44 Josef Gabriel Brno 1982 Muži (19.) 0:46:18 12 44
58. 73 Lucie Kyjovská Kuřim 1991 Ženy (5.) 0:47:05 26 43
59. 58 Tomáš Bär Říčany 1978 Muži (20.) 0:47:33 11 42
60. 74 Kateřina Vašíčková Báječné ženy v běhu 1994 Ženy (6.) 0:47:39 25 41
61. 65 Luboš Rezner Kuřim 1965 M40 (14.) 0:47:59 17 40
62. 79 Milan Daněk Horizont Blansko 1962 M50 (12.) 0:48:44 19 39
63. 57 Lenka Slabáková AK Olymp Brno & Orel Židenice 1966 Ž45 (2.) 0:50:00 35 38
64. 50 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov 1941 M70 (1.) 0:50:26TR 45 37
65. 86 Martin Jaskulka Kuřim 1968 M40 (15.) 0:50:36 16 36
66. 92 Jana Škrobová Kuřim 1971 Ž35 (6.) 0:50:46 25 35
67. 41 Jaroslav Kundrát AK Tišnov 1976 Muži (21.) 0:50:57 10 34
68. 82 Pavel Přikryl Šneci Běleč 1972 M40 (16.) 0:51:30 15 33
69. 66 Ondřej Novotný bez oddílu 1973 M40 (17.) 0:51:46 14 32
70. 18 Zdenka Klimešová Kuřim 1963 Ž45 (3.) 0:51:48 31 31
71. 81 Bohuslav Pustina Šneci Běleč 1954 M60 (5.) 0:52:45 26 30
72. 17 Kateřina Hospodářová Báječné ženy v běhu 1975 Ž35 (7.) 0:52:48 24 29
73. 49 Blanka Fabriková Brno 1960 Ž45 (4.) 0:53:34 28 28
74. 61 Tomáš Plánka Brno 1983 Muži (22.) 0:54:10 9 27
75. 78 Simona Nečasová Kuřim 1969 Ž45 (5.) 0:54:55 26 26
76. 29 Josef Holý AC Moravská Slavia & Orel Židenice 1941 M70 (2.) 0:55:32 35 25
77. 96 Alice Votýpková Kuřim 1971 Ž35 (8.) 0:55:39 23 24
78. 75 Alexandra Tomíšková Kuřim 1982 Ženy (7.) 0:55:58 24 23
79. 93 Romana Machotová Kuřim 1969 Ž45 (6.) 0:56:02 25 22
80. 95 Jan Charvát Triatlon klub Brno 1947 M60 (6.) 0:56:33 25 21
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 28. 56 Tereza Procházková Orel Ořechov 1990 0:40:14 40
2. / 30. 45 Magda Janková Brno 1980 0:40:55 35
3. / 33. 42 Lucie Nedomová Lysice 1985 0:41:36 31
4. / 55. 97 Jitka Zwienerová AK Tišnov 1995 0:45:36 28
5. / 58. 73 Lucie Kyjovská Kuřim 1991 0:47:05 26
6. / 60. 74 Kateřina Vašíčková Báječné ženy v běhu 1994 0:47:39 25
7. / 78. 75 Alexandra Tomíšková Kuřim 1982 0:55:58 24
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 26. 4 Lenka Topinková AC Moravská Slavia 1976 0:40:11 40
2. / 41. 31 Šárka Horáková Orel Silůvky 1977 0:42:34 35
3. / 50. 76 Ivana Ondroušková Blansko 1970 0:44:33 31
4. / 51. 67 Lucie Novotná Brno 1975 0:44:41 28
5. / 56. 80 Petra Korcinová Kuřim 1977 0:45:43 26
6. / 66. 92 Jana Škrobová Kuřim 1971 0:50:46 25
7. / 72. 17 Kateřina Hospodářová Báječné ženy v běhu 1975 0:52:48 24
8. / 77. 96 Alice Votýpková Kuřim 1971 0:55:39 23
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 54. 2 Ivana Volavá www.fit-online.cz 1964 0:45:17 40
2. / 63. 57 Lenka Slabáková AK Olymp Brno & Orel Židenice 1966 0:50:00 35
3. / 70. 18 Zdenka Klimešová Kuřim 1963 0:51:48 31
4. / 73. 49 Blanka Fabriková Brno 1960 0:53:34 28
5. / 75. 78 Simona Nečasová Kuřim 1969 0:54:55 26
6. / 79. 93 Romana Machotová Kuřim 1969 0:56:02 25
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 35 Kamil Pulicar MK Seitl 1991 0:31:51 40
2. / 4. 11 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská 1989 0:33:09 35
3. / 5. 36 Lukáš Koudelka AK Drnovice 1983 0:33:11 31
4. / 6. 51 Lukáš Mohelský Coach Ivana 1984 0:35:18 28
5. / 7. 16 Martin Růžička Návojná 1983 0:35:29 26
6. / 8. 32 Petr Horák Orel Silůvky 1976 0:35:37 25
7. / 9. 55 Ivan Veškrna Brno 1983 0:35:58 24
8. / 11. 12 Filip Vrága AK Asics Kroměříž 1988 0:37:35 23
9. / 14. 85 Pavel Polák Team Nutrilite 1981 0:38:05 22
10. / 16. 77 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia 1975 0:38:33 21
11. / 19. 27 Marcel Smetana Plavecký klub Kuřim 1996 0:38:42 20
12. / 22. 71 Ivan Urbánek Brno 1984 0:39:44 19
13. / 31. 72 David Ondroušek Blansko 1994 0:41:34 18
14. / 32. 91 Petr Škrob Kuřim 1975 0:41:35 17
15. / 38. 43 Lukáš Pazourek Brno 1986 0:42:16 16
16. / 39. 98 Metoděj Polášek Kuřim 1980 0:42:22 15
17. / 44. 52 Martin Nedvěd Blansko 1983 0:42:52 14
18. / 45. 47 Aleš Liška Lelekovice 1978 0:43:06 13
19. / 57. 44 Josef Gabriel Brno 1982 0:46:18 12
20. / 59. 58 Tomáš Bär Říčany 1978 0:47:33 11
21. / 67. 41 Jaroslav Kundrát AK Tišnov 1976 0:50:57 10
22. / 74. 61 Tomáš Plánka Brno 1983 0:54:10 9
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 62 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 0:31:14TR 45
2. / 3. 53 Martin Pohanka AC Track & Field Brno 1973 0:32:33TR 40
3. / 12. 88 Libor Konečný Kuřim 1971 0:37:44 31
4. / 18. 26 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 0:38:40 28
5. / 21. 8 Jaroslav Kropáček Brno 1970 0:39:10 26
6. / 23. 28 Petr Hojač Start Brno 1970 0:39:52 25
7. / 24. 14 Miroslav Barták Mokrá Horákov 1967 0:39:55 24
8. / 25. 89 Karel Halouzka Javorníky 1973 0:40:01 23
9. / 29. 40 Juraj Kožiak Kuničky 1974 0:40:20 22
10. / 35. 94 Zbyněk Bednář Jamné 1973 0:41:53 21
11. / 36. 46 Petr Janek Orel Židenice 1969 0:42:00 20
12. / 48. 39 Tomáš Cikrle Synthon Blansko 1973 0:44:27 19
13. / 53. 15 Petr Zelenák Chorvátský Grob 1972 0:45:08 18
14. / 61. 65 Luboš Rezner Kuřim 1965 0:47:59 17
15. / 65. 86 Martin Jaskulka Kuřim 1968 0:50:36 16
16. / 68. 82 Pavel Přikryl Šneci Běleč 1972 0:51:30 15
17. / 69. 66 Ondřej Novotný bez oddílu 1973 0:51:46 14
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 10. 5 Jan Fiedler AC Moravská Slavia 1956 0:37:26 40
2. / 13. 19 Leopold Spáčil Novatop Lapierre 1959 0:37:48 35
3. / 15. 54 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:38:18 31
4. / 17. 13 Zdeněk Vrága AC Moravská Slavia 1958 0:38:39 28
5. / 20. 1 Jaroslav Jurča :-) 1962 0:38:56 26
6. / 27. 87 Luboš Prudek Kuřim 1961 0:40:12 25
7. / 34. 48 Miroslav Fabrik Brno Bystrc 1959 0:41:45 24
8. / 40. 60 Radek Kafka Žďár nad Sázavou 1964 0:42:26 23
9. / 43. 25 Oldřich Šperka Jedovnice 1956 0:42:44 22
10. / 46. 38 Josef Kunc Orel Vyškov 1960 0:43:16 21
11. / 52. 3 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 0:44:51 20
12. / 62. 79 Milan Daněk Horizont Blansko 1962 0:48:44 19
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 37. 23 Bořivoj Chromý Tišnov 1953 0:42:11 40
2. / 42. 30 Aleš Stráník Blansko 1950 0:42:38 35
3. / 47. 33 Jiří Brtník Orel Ochoz 1952 0:43:26 31
4. / 49. 6 Jiří Boháč BěhejBrno 1954 0:44:32 28
5. / 71. 81 Bohuslav Pustina Šneci Běleč 1954 0:52:45 26
6. / 80. 95 Jan Charvát Triatlon klub Brno 1947 0:56:33 25
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 64. 50 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov 1941 0:50:26TR 45
2. / 76. 29 Josef Holý AC Moravská Slavia & Orel Židenice 1941 0:55:32 35
Fotografie ze závodu