Výsledky závodu

Aprílový maraton 2014

29.3.2014
6300 m
13°C, jasno
Info o trati »

Aprílový maraton 2014


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 77 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 Muži (1.) 0:23:44   40 110
2. 8 Kamil Pulicar MK Seitl MK Seitl 1991 Muži (2.) 0:23:48   35 105
3. 44 Michal Glier Doubravník Doubravník 1982 Muži (3.) 0:23:51   31 101
4. 30 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (1.) 0:24:22TR 45 98
5. 72 Marek Polák Brno Brno 1973 M40 (2.) 0:25:25   35 96
6. 11 Lukáš Koudelka AK Drnovice AK Drnovice 1983 Muži (4.) 0:25:39   28 95
7. 22 Petr Horák Orel Silůvky Orel Silůvky 1976 Muži (5.) 0:26:10   26 94
8. 53 Ivan Veškrna Brno Brno 1983 Muži (6.) 0:26:32   25 93
9. 108 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 M40 (3.) 0:26:42   31 92
10. 48 Leopold Spáčil Novatop Lapierre Novatop Lapierre 1959 M50 (1.) 0:26:51   40 91
11. 63 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 Muži (7.) 0:27:02   24 90
12. 74 Adriana Slaníková AK Hodonín AK Hodonín 1993 Ženy (1.) 0:27:11TR 45 89
13. 94 Pavel Polák Team Nutrilite Team Nutrilite 1981 Muži (8.) 0:27:54   23 88
14. 10 Antonín Vávra Mizuno Team Mizuno Team 1959 M50 (2.) 0:28:03   35 87
15. 55 Tereza Procházková Orel Ořechov Orel Ořechov 1990 Ženy (2.) 0:28:08   35 86
16. 102 Karel Halouzka Javorníky Javorníky 1973 M40 (4.) 0:28:11   28 85
17. 62 Hana Vejrostová Lukovany Lukovany 1983 Ženy (3.) 0:28:23   31 84
18. 32 Jaroslav Fiodor Napajedla Napajedla 1984 Muži (9.) 0:28:40   22 83
19. 1 Jaroslav Jurča :-) :-) 1962 M50 (3.) 0:28:47   31 82
20. 12 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M40 (5.) 0:29:01   26 81
21. 25 Jaroslav Trávníček Drnovice Drnovice 1964 M50 (4.) 0:29:07   28 80
22. 60 Radek Brázda Tatran Kohoutovice Tatran Kohoutovice 1967 M40 (6.) 0:29:29   25 79
23. 100 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M50 (5.) 0:29:35   26 78
24. 4 Dalibor Uhlíř AT&T AT&T 1980 Muži (10.) 0:29:40   21 77
25. 14 Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 Ž35 (1.) 0:29:41   40 76
26. 52 Miroslav Fabrik Brno Bystrc Brno Bystrc 1959 M50 (6.) 0:29:48   25 75
27. 93 Alexandr Mrůzek Uni Brno Uni Brno 1965 M40 (7.) 0:29:52   24 74
28. 115 Ivan Urbánek Brno Brno 1984 Muži (11.) 0:29:56   20 73
29. 17 Silvie Divišová AK Drnovice AK Drnovice 1975 Ž35 (2.) 0:30:03   35 72
30. 111 Vilém Strakoš SK Fuga SK Fuga 1969 M40 (8.) 0:30:06   23 71
31. 88 David Kuneš Tišnov Tišnov 1974 M40 (9.) 0:30:11   22 70
32. 90 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (10.) 0:30:13   21 69
33. 95 David Ondroušek Blansko Blansko 1994 Muži (12.) 0:30:20   19 68
34. 85 Petr Hojač Start Brno Start Brno 1970 M40 (11.) 0:30:25   20 67
35. 21 Šárka Horáková Orel Silůvky Orel Silůvky 1977 Ž35 (3.) 0:30:27   31 66
36. 114 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 M40 (12.) 0:30:33   19 65
37. 107 Marek Rinka Kravaře Kravaře 1976 Muži (13.) 0:30:38   18 64
38. 97 Martin Nedvěd Blansko Blansko 1983 Muži (14.) 0:30:39   17 63
39. 31 Lukáš Pazourek Brno Brno 1986 Muži (15.) 0:30:49   16 62
40. 104 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 M40 (13.) 0:30:52   18 61
41. 76 David Prokeš Báječná menšina Báječná menšina 1971 M40 (14.) 0:30:53   17 60
42. 13 Ivan Januška Šanov Šanov 1958 M50 (7.) 0:30:54   24 59
43. 81 Lucie Nedomová Lysice Lysice 1985 Ženy (4.) 0:30:58   28 58
44. 23 Jiří Brtník Orel Obřany Orel Obřany 1952 M60 (1.) 0:30:58   40 57
45. 92 Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1971 M40 (15.) 0:30:59   16 56
46. 99 Pavla Všetečková Motojournal Motojournal 1975 Ž35 (4.) 0:31:02   28 55
47. 66 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 Muži (16.) 0:31:14   15 54
48. 35 Radvan Midáš Křup Brno Křup Brno 1967 M40 (16.) 0:31:22   15 53
49. 49 Luboš Sikora Brno-Líšeň Brno-Líšeň 1977 Muži (17.) 0:31:35   14 52
50. 41 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M50 (8.) 0:31:37   23 51
51. 113 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 Muži (18.) 0:31:42   13 50
52. 5 Albín Hanák Orel Židenice Orel Židenice 1951 M60 (2.) 0:31:44   35 49
53. 3 Milan Strachoň Slavkov Slavkov 1950 M60 (3.) 0:32:00   31 48
54. 84 Petr Daniel Start Brno Start Brno 1971 M40 (17.) 0:32:03   14 47
55. 58 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 M50 (9.) 0:32:04   22 46
56. 26 Renata Glierová SDH Doubravník SDH Doubravník 1985 Ženy (5.) 0:32:07   26 45
57. 6 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 M60 (4.) 0:32:21   28 44
58. 75 Renata Prokešová Brno Brno 1974 Ž35 (5.) 0:32:34   26 43
59. 20 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 M60 (5.) 0:32:35   26 42
60. 43 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M50 (10.) 0:32:40   21 41
61. 29 Josef Gabriel Brno Brno 1982 Muži (19.) 0:32:42   12 40
62. 57 Aleš Liška Lelekovice Lelekovice 1978 Muži (20.) 0:33:00   11 39
63. 98 Jiří Skoták SC Ráječko SC Ráječko 1964 M50 (11.) 0:33:17   20 38
64. 106 Ivan Varmuža Liberec Liberec 1961 M50 (12.) 0:33:17   19 37
65. 65 Lucie Novotná Brno Brno 1975 Ž35 (6.) 0:33:22   25 36
66. 86 Martin Bárta Moravské Knínice Moravské Knínice 1990 Muži (21.) 0:33:49   10 35
67. 28 Eva Pluháčková AC Senetářov AC Senetářov 1987 Ženy (6.) 0:34:12   25 34
68. 27 Petra Korcinová Kuřim Kuřim 1977 Ž35 (7.) 0:34:28   24 33
69. 96 Ivana Ondroušková Blansko Blansko 1970 Ž35 (8.) 0:34:36   23 32
70. 59 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 M70 (1.) 0:34:43TR 45 31
71. 42 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 Ž45 (1.) 0:35:17   40 30
72. 110 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 M40 (18.) 0:35:41   13 29
73. 15 Luboš Rezner Kuřim Kuřim 1965 M40 (19.) 0:35:59   12 28
74. 79 Vilma Podmelová Cyklo Lasl Brno Cyklo Lasl Brno 1962 Ž45 (2.) 0:35:59   35 27
75. 16 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 M70 (2.) 0:36:10TR 40 26
76. 109 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 M50 (13.) 0:36:16   18 25
77. 69 Alžběta Sedláčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1978 Ž35 (9.) 0:36:22   22 24
78. 45 Pavel Přikryl Šneci Běleč Šneci Běleč 1972 M40 (20.) 0:36:38   11 23
79. 40 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec Uni Brno Orel Starý Lískovec 1956 M50 (14.) 0:36:43   17 22
80. 73 Šárka Poláková HO Lemra HO Lemra 1973 Ž35 (10.) 0:37:14   21 21
81. 71 Kateřina Pospíšilová Brno Brno 1974 Ž35 (11.) 0:37:22   20 20
82. 70 Jana Kalová AP Brno AP Brno 1966 Ž45 (3.) 0:37:30   31 19
83. 46 Bohuslav Pustina Šneci Běleč Šneci Běleč 1954 M60 (6.) 0:37:54   25 18
84. 9 Barbora Šimonová Nové Město na Moravě Nové Město na Moravě 1987 Ženy (7.) 0:38:10   24 17
85. 33 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 M70 (3.) 0:38:19TR 36 16
86. 82 Alice Votýpková Kuřim Kuřim 1971 Ž35 (12.) 0:38:34   19 15
87. 47 Zdenka Klimešová Kuřim Kuřim 1963 Ž45 (4.) 0:39:01   28 14
88. 105 Kateřina Vašíčková Báječné ženy v běhu Báječné ženy v běhu 1994 Ženy (8.) 0:39:43   23 13
89. 51 Blanka Fabriková Brno Brno 1960 Ž45 (5.) 0:39:51   26 12
90. 103 Romana Machotová Kuřim Kuřim 1969 Ž45 (6.) 0:40:30   25 11
91. 2 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M70 (4.) 0:41:26   28 10
92. 56 Ladislav Varga Brno Brno 1984 Muži (22.) 0:42:11   9 9
93. 61 Alexandra Tomíšková Kuřim Kuřim 1982 Ženy (9.) 0:43:10   22 8
94. 87 Zdeněk Poruba Brno Brno 1989 Muži (23.) 0:45:31   8 7
95. 80 Jan Charvát Triatlon klub Brno Triatlon klub Brno 1947 M60 (7.) 0:45:49   24 6
96. 54 David Kudera Rosice Rosice 1990 Muži (24.) 0:46:39   7 5
97. 78 Martina Vacková Panteři Kuřim Panteři Kuřim 1975 Ž35 (13.) 0:46:42   18 4
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 12. 74 Adriana Slaníková AK Hodonín AK Hodonín 1993 0:27:11TR 45
2. / 15. 55 Tereza Procházková Orel Ořechov Orel Ořechov 1990 0:28:08  35
3. / 17. 62 Hana Vejrostová Lukovany Lukovany 1983 0:28:23  31
4. / 43. 81 Lucie Nedomová Lysice Lysice 1985 0:30:58  28
5. / 56. 26 Renata Glierová SDH Doubravník SDH Doubravník 1985 0:32:07  26
6. / 67. 28 Eva Pluháčková AC Senetářov AC Senetářov 1987 0:34:12  25
7. / 84. 9 Barbora Šimonová Nové Město na Moravě Nové Město na Moravě 1987 0:38:10  24
8. / 88. 105 Kateřina Vašíčková Báječné ženy v běhu Báječné ženy v běhu 1994 0:39:43  23
9. / 93. 61 Alexandra Tomíšková Kuřim Kuřim 1982 0:43:10  22
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 25. 14 Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 0:29:41  40
2. / 29. 17 Silvie Divišová AK Drnovice AK Drnovice 1975 0:30:03  35
3. / 35. 21 Šárka Horáková Orel Silůvky Orel Silůvky 1977 0:30:27  31
4. / 46. 99 Pavla Všetečková Motojournal Motojournal 1975 0:31:02  28
5. / 58. 75 Renata Prokešová Brno Brno 1974 0:32:34  26
6. / 65. 65 Lucie Novotná Brno Brno 1975 0:33:22  25
7. / 68. 27 Petra Korcinová Kuřim Kuřim 1977 0:34:28  24
8. / 69. 96 Ivana Ondroušková Blansko Blansko 1970 0:34:36  23
9. / 77. 69 Alžběta Sedláčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1978 0:36:22  22
10. / 80. 73 Šárka Poláková HO Lemra HO Lemra 1973 0:37:14  21
11. / 81. 71 Kateřina Pospíšilová Brno Brno 1974 0:37:22  20
12. / 86. 82 Alice Votýpková Kuřim Kuřim 1971 0:38:34  19
13. / 97. 78 Martina Vacková Panteři Kuřim Panteři Kuřim 1975 0:46:42  18
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 71. 42 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 0:35:17  40
2. / 74. 79 Vilma Podmelová Cyklo Lasl Brno Cyklo Lasl Brno 1962 0:35:59  35
3. / 82. 70 Jana Kalová AP Brno AP Brno 1966 0:37:30  31
4. / 87. 47 Zdenka Klimešová Kuřim Kuřim 1963 0:39:01  28
5. / 89. 51 Blanka Fabriková Brno Brno 1960 0:39:51  26
6. / 90. 103 Romana Machotová Kuřim Kuřim 1969 0:40:30  25
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 77 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 0:23:44  40
2. / 2. 8 Kamil Pulicar MK Seitl MK Seitl 1991 0:23:48  35
3. / 3. 44 Michal Glier Doubravník Doubravník 1982 0:23:51  31
4. / 6. 11 Lukáš Koudelka AK Drnovice AK Drnovice 1983 0:25:39  28
5. / 7. 22 Petr Horák Orel Silůvky Orel Silůvky 1976 0:26:10  26
6. / 8. 53 Ivan Veškrna Brno Brno 1983 0:26:32  25
7. / 11. 63 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 0:27:02  24
8. / 13. 94 Pavel Polák Team Nutrilite Team Nutrilite 1981 0:27:54  23
9. / 18. 32 Jaroslav Fiodor Napajedla Napajedla 1984 0:28:40  22
10. / 24. 4 Dalibor Uhlíř AT&T AT&T 1980 0:29:40  21
11. / 28. 115 Ivan Urbánek Brno Brno 1984 0:29:56  20
12. / 33. 95 David Ondroušek Blansko Blansko 1994 0:30:20  19
13. / 37. 107 Marek Rinka Kravaře Kravaře 1976 0:30:38  18
14. / 38. 97 Martin Nedvěd Blansko Blansko 1983 0:30:39  17
15. / 39. 31 Lukáš Pazourek Brno Brno 1986 0:30:49  16
16. / 47. 66 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 0:31:14  15
17. / 49. 49 Luboš Sikora Brno-Líšeň Brno-Líšeň 1977 0:31:35  14
18. / 51. 113 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 0:31:42  13
19. / 61. 29 Josef Gabriel Brno Brno 1982 0:32:42  12
20. / 62. 57 Aleš Liška Lelekovice Lelekovice 1978 0:33:00  11
21. / 66. 86 Martin Bárta Moravské Knínice Moravské Knínice 1990 0:33:49  10
22. / 92. 56 Ladislav Varga Brno Brno 1984 0:42:11  9
23. / 94. 87 Zdeněk Poruba Brno Brno 1989 0:45:31  8
24. / 96. 54 David Kudera Rosice Rosice 1990 0:46:39  7
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 4. 30 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:24:22TR 45
2. / 5. 72 Marek Polák Brno Brno 1973 0:25:25  35
3. / 9. 108 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 0:26:42  31
4. / 16. 102 Karel Halouzka Javorníky Javorníky 1973 0:28:11  28
5. / 20. 12 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:29:01  26
6. / 22. 60 Radek Brázda Tatran Kohoutovice Tatran Kohoutovice 1967 0:29:29  25
7. / 27. 93 Alexandr Mrůzek Uni Brno Uni Brno 1965 0:29:52  24
8. / 30. 111 Vilém Strakoš SK Fuga SK Fuga 1969 0:30:06  23
9. / 31. 88 David Kuneš Tišnov Tišnov 1974 0:30:11  22
10. / 32. 90 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:30:13  21
11. / 34. 85 Petr Hojač Start Brno Start Brno 1970 0:30:25  20
12. / 36. 114 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 0:30:33  19
13. / 40. 104 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 0:30:52  18
14. / 41. 76 David Prokeš Báječná menšina Báječná menšina 1971 0:30:53  17
15. / 45. 92 Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1971 0:30:59  16
16. / 48. 35 Radvan Midáš Křup Brno Křup Brno 1967 0:31:22  15
17. / 54. 84 Petr Daniel Start Brno Start Brno 1971 0:32:03  14
18. / 72. 110 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 0:35:41  13
19. / 73. 15 Luboš Rezner Kuřim Kuřim 1965 0:35:59  12
20. / 78. 45 Pavel Přikryl Šneci Běleč Šneci Běleč 1972 0:36:38  11
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 10. 48 Leopold Spáčil Novatop Lapierre Novatop Lapierre 1959 0:26:51  40
2. / 14. 10 Antonín Vávra Mizuno Team Mizuno Team 1959 0:28:03  35
3. / 19. 1 Jaroslav Jurča :-) :-) 1962 0:28:47  31
4. / 21. 25 Jaroslav Trávníček Drnovice Drnovice 1964 0:29:07  28
5. / 23. 100 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:29:35  26
6. / 26. 52 Miroslav Fabrik Brno Bystrc Brno Bystrc 1959 0:29:48  25
7. / 42. 13 Ivan Januška Šanov Šanov 1958 0:30:54  24
8. / 50. 41 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:31:37  23
9. / 55. 58 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 0:32:04  22
10. / 60. 43 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:32:40  21
11. / 63. 98 Jiří Skoták SC Ráječko SC Ráječko 1964 0:33:17  20
12. / 64. 106 Ivan Varmuža Liberec Liberec 1961 0:33:17  19
13. / 76. 109 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 0:36:16  18
14. / 79. 40 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec Uni Brno Orel Starý Lískovec 1956 0:36:43  17
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 44. 23 Jiří Brtník Orel Obřany Orel Obřany 1952 0:30:58  40
2. / 52. 5 Albín Hanák Orel Židenice Orel Židenice 1951 0:31:44  35
3. / 53. 3 Milan Strachoň Slavkov Slavkov 1950 0:32:00  31
4. / 57. 6 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 0:32:21  28
5. / 59. 20 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 0:32:35  26
6. / 83. 46 Bohuslav Pustina Šneci Běleč Šneci Běleč 1954 0:37:54  25
7. / 95. 80 Jan Charvát Triatlon klub Brno Triatlon klub Brno 1947 0:45:49  24
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 70. 59 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 0:34:43TR 45
2. / 75. 16 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 0:36:10TR 40
3. / 85. 33 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 0:38:19TR 36
4. / 91. 2 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:41:26  28
Fotografie ze závodu