Výsledky závodu

1.3.2014
100 m
polojasno, 8°C
Info o trati »

Malá cena Zlobice - dívky 0-7 let 2014


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 62 Lucie Daněčková ŠAK Židlochovice 2007 Přípravka D (1.) 0:00:24 40 40
2. 15 Hana Rohovská Orel Silůvky 2008 Přípravka D (2.) 0:00:27 35 35
3. 171 Barbora Polášková Kuřim 2007 Přípravka D (3.) 0:00:28 31 31
4. 21 Zdislava Tichá Orel Obřany 2009 Přípravka D (4.) 0:00:30 28 28
5. 180 Vendula Gracerová Orel Jiříkovice 2009 Přípravka D (5.) 0:00:31 26 26
6. 4 Klára Šinclová Orel Troubelice 2007 Přípravka D (6.) 0:00:32 25 25
7. 174 Natálka Šlezingerová Orel Jiříkovice 2007 Přípravka D (7.) 0:00:33 24 24
8. 52 Stela Tomanová Orel Vyškov 2007 Přípravka D (8.) 0:00:34 23 23
9. 104 Eliška Zamazalová Blansko 2009 Přípravka D (9.) 0:00:34 22 22
10. 38 Kateřina Novotná AC Moravská Slavia 2008 Přípravka D (10.) 0:00:35 21 21
11. 31 Zuzana Kratěnová Orel Pozořice 2009 Přípravka D (11.) 0:00:35 20 20
12. 70 Marie Zachařová Orel Vysoké Mýto 2007 Přípravka D (12.) 0:00:36 19 19
13. 72 Julinka Rosendorfová Orel Kuřim 2009 Přípravka D (13.) 0:00:37 18 18
14. 178 Barbora Štěpánková Orel Jiříkovice 2007 Přípravka D (14.) 0:00:38 17 17
15. 75 Erika Kratochvílová Orel Křenovice 2009 Přípravka D (15.) 0:00:39 16 16
16. 1 Tereza Pausová Orel Hranice 2010 Přípravka D (16.) 0:00:40 15 15
17. 186 Lucie Tománková Orel Křenovice 2010 Přípravka D (17.) 0:00:42 14 14
18. 185 Natálie Tománková Orel Křenovice 2008 Přípravka D (18.) 0:00:43 13 13
19. 97 Anežka Halasová Orel Vyškov 2011 Přípravka D (19.) 0:00:44 12 12
20. 53 Maja Tomanová Orel Vyškov 2010 Přípravka D (20.) 0:00:46 11 11
21. 172 Veronika Šorfová Orel Jiříkovice 2008 Přípravka D (21.) 0:00:48 10 10
22. 84 Klára Nováčková Orel Kuřim 2011 Přípravka D (22.) 0:00:49 9 9
Přípravka dívky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 62 Lucie Daněčková ŠAK Židlochovice 2007 0:00:24 40
2. / 2. 15 Hana Rohovská Orel Silůvky 2008 0:00:27 35
3. / 3. 171 Barbora Polášková Kuřim 2007 0:00:28 31
4. / 4. 21 Zdislava Tichá Orel Obřany 2009 0:00:30 28
5. / 5. 180 Vendula Gracerová Orel Jiříkovice 2009 0:00:31 26
6. / 6. 4 Klára Šinclová Orel Troubelice 2007 0:00:32 25
7. / 7. 174 Natálka Šlezingerová Orel Jiříkovice 2007 0:00:33 24
8. / 8. 52 Stela Tomanová Orel Vyškov 2007 0:00:34 23
9. / 9. 104 Eliška Zamazalová Blansko 2009 0:00:34 22
10. / 10. 38 Kateřina Novotná AC Moravská Slavia 2008 0:00:35 21
11. / 11. 31 Zuzana Kratěnová Orel Pozořice 2009 0:00:35 20
12. / 12. 70 Marie Zachařová Orel Vysoké Mýto 2007 0:00:36 19
13. / 13. 72 Julinka Rosendorfová Orel Kuřim 2009 0:00:37 18
14. / 14. 178 Barbora Štěpánková Orel Jiříkovice 2007 0:00:38 17
15. / 15. 75 Erika Kratochvílová Orel Křenovice 2009 0:00:39 16
16. / 16. 1 Tereza Pausová Orel Hranice 2010 0:00:40 15
17. / 17. 186 Lucie Tománková Orel Křenovice 2010 0:00:42 14
18. / 18. 185 Natálie Tománková Orel Křenovice 2008 0:00:43 13
19. / 19. 97 Anežka Halasová Orel Vyškov 2011 0:00:44 12
20. / 20. 53 Maja Tomanová Orel Vyškov 2010 0:00:46 11
21. / 21. 172 Veronika Šorfová Orel Jiříkovice 2008 0:00:48 10
22. / 22. 84 Klára Nováčková Orel Kuřim 2011 0:00:49 9