Výsledky závodu

1.3.2014
100 m
polojasno, 8°C
Info o trati »

Malá cena Zlobice - chlapci 0-7 let 2014


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 50 Oliver Vincenec Orel Vyškov 2007 Přípravka H (1.) 0:00:23TR 45 40
2. 101 Marek Mlynář Orel Dolní Dobrouč 2007 Přípravka H (2.) 0:00:24TR 40 35
3. 59 Tomáš Horák Orel Silůvky 2008 Přípravka H (3.) 0:00:25TR 36 31
4. 182 Vojtěch Buchta Orel Jiříkovice 2007 Přípravka H (4.) 0:00:26TR 33 28
5. 51 Jakub Duda Orel Vyškov 2007 Přípravka H (5.) 0:00:26TR 31 26
6. 30 Marek Kratěna Orel Pozořice 2007 Přípravka H (6.) 0:00:27TR 30 25
7. 13 Nikodém Škvařil Orel Lomnice 2007 Přípravka H (7.) 0:00:28 24 24
8. 10 Jan Indruch Orel Vyškov 2008 Přípravka H (8.) 0:00:29 23 23
9. 177 Jan Belán Orel Jiříkovice 2008 Přípravka H (9.) 0:00:30 22 22
10. 24 Vojtěch Fojt Orel Obřany 2007 Přípravka H (10.) 0:00:30 21 21
11. 82 Karel Nováček Orel Kuřim 2008 Přípravka H (11.) 0:00:31 20 20
12. 23 Lukáš Fojt Orel Obřany 2009 Přípravka H (12.) 0:00:32 19 19
13. 68 Jakub Císař Orel Kuřim 2008 Přípravka H (13.) 0:00:32 18 18
14. 187 Štěpán Hrabálek Orel Křenovice 2009 Přípravka H (14.) 0:00:33 17 17
15. 179 Radek Štěpánek Orel Jiříkovice 2010 Přípravka H (15.) 0:00:34 16 16
16. 108 Hynek Halas Orel Šitbořice 2010 Přípravka H (16.) 0:00:34 15 15
17. 170 Viktor Vintera Sokol Vyškov 2010 Přípravka H (17.) 0:00:35 14 14
18. 77 Jan Kratochvíl Orel Křenovice 2011 Přípravka H (18.) 0:00:36 13 13
19. 66 Dominik Císař Orel Kuřim 2011 Přípravka H (19.) 0:00:37 12 12
20. 2 Jiří Paus Orel Hranice 2012 Přípravka H (20.) 0:00:39 11 11
21. 58 David Horák Orel Silůvky 2010 Přípravka H (21.) 0:00:42 10 10
Přípravka chlapci
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 50 Oliver Vincenec Orel Vyškov 2007 0:00:23TR 45
2. / 2. 101 Marek Mlynář Orel Dolní Dobrouč 2007 0:00:24TR 40
3. / 3. 59 Tomáš Horák Orel Silůvky 2008 0:00:25TR 36
4. / 4. 182 Vojtěch Buchta Orel Jiříkovice 2007 0:00:26TR 33
5. / 5. 51 Jakub Duda Orel Vyškov 2007 0:00:26TR 31
6. / 6. 30 Marek Kratěna Orel Pozořice 2007 0:00:27TR 30
7. / 7. 13 Nikodém Škvařil Orel Lomnice 2007 0:00:28 24
8. / 8. 10 Jan Indruch Orel Vyškov 2008 0:00:29 23
9. / 9. 177 Jan Belán Orel Jiříkovice 2008 0:00:30 22
10. / 10. 24 Vojtěch Fojt Orel Obřany 2007 0:00:30 21
11. / 11. 82 Karel Nováček Orel Kuřim 2008 0:00:31 20
12. / 12. 23 Lukáš Fojt Orel Obřany 2009 0:00:32 19
13. / 13. 68 Jakub Císař Orel Kuřim 2008 0:00:32 18
14. / 14. 187 Štěpán Hrabálek Orel Křenovice 2009 0:00:33 17
15. / 15. 179 Radek Štěpánek Orel Jiříkovice 2010 0:00:34 16
16. / 16. 108 Hynek Halas Orel Šitbořice 2010 0:00:34 15
17. / 17. 170 Viktor Vintera Sokol Vyškov 2010 0:00:35 14
18. / 18. 77 Jan Kratochvíl Orel Křenovice 2011 0:00:36 13
19. / 19. 66 Dominik Císař Orel Kuřim 2011 0:00:37 12
20. / 20. 2 Jiří Paus Orel Hranice 2012 0:00:39 11
21. / 21. 58 David Horák Orel Silůvky 2010 0:00:42 10