Výsledky závodu

1.3.2014
500 m
polojasno, 8°C
Info o trati »

Malá cena Zlobice - dívky 10-11 let 2014


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 36 Hana Marciánová VSK Brno 2003 Přípravka D (1.) 0:01:29TR 45 40
2. 64 Pavla Štoudková ZŠ Doubravice 2003 Přípravka D (2.) 0:01:30TR 40 35
3. 131 Barbora Alexová AC Moravská Slavia 2004 Přípravka D (3.) 0:01:33TR 36 31
4. 7 Barbora Svobodová Orel Obřany VSK Brno 2004 Přípravka D (4.) 0:01:36TR 33 28
5. 106 Tereza Pijáková Orel Obřany VSK Brno 2004 Přípravka D (5.) 0:01:39TR 31 26
6. 99 Anna Halasová Orel Vyškov 2003 Přípravka D (6.) 0:01:42TR 30 25
7. 110 Ludmila Halasová Orel Šitbořice 2003 Přípravka D (7.) 0:01:49TR 29 24
8. 44 Anna Škrabalová Orel Vyškov 2003 Přípravka D (8.) 0:01:51TR 28 23
9. 148 Klaudie Podsedníková Orel Jiříkovice 2003 Přípravka D (9.) 0:01:54TR 27 22
10. 118 Magdalena Vojancová Orel Čebín 2004 Přípravka D (10.) 0:01:56TR 26 21
11. 88 Michaela Škařoupková Orel Vyškov 2004 Přípravka D (11.) 0:02:00TR 25 20
12. 46 Tereza Račanská Orel Vyškov 2004 Přípravka D (12.) 0:02:03TR 24 19
13. 41 Barbora Havránková Orel Vyškov 2003 Přípravka D (13.) 0:02:04TR 23 18
14. 140 Nikola Šlezingerová Orel Jiříkovice 2004 Přípravka D (14.) 0:02:09TR 22 17
15. 142 Sabinka Gállová Orel Jiříkovice 2004 Přípravka D (15.) 0:02:10TR 21 16
Přípravka dívky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 36 Hana Marciánová VSK Brno 2003 0:01:29TR 45
2. / 2. 64 Pavla Štoudková ZŠ Doubravice 2003 0:01:30TR 40
3. / 3. 131 Barbora Alexová AC Moravská Slavia 2004 0:01:33TR 36
4. / 4. 7 Barbora Svobodová Orel Obřany VSK Brno 2004 0:01:36TR 33
5. / 5. 106 Tereza Pijáková Orel Obřany VSK Brno 2004 0:01:39TR 31
6. / 6. 99 Anna Halasová Orel Vyškov 2003 0:01:42TR 30
7. / 7. 110 Ludmila Halasová Orel Šitbořice 2003 0:01:49TR 29
8. / 8. 44 Anna Škrabalová Orel Vyškov 2003 0:01:51TR 28
9. / 9. 148 Klaudie Podsedníková Orel Jiříkovice 2003 0:01:54TR 27
10. / 10. 118 Magdalena Vojancová Orel Čebín 2004 0:01:56TR 26
11. / 11. 88 Michaela Škařoupková Orel Vyškov 2004 0:02:00TR 25
12. / 12. 46 Tereza Račanská Orel Vyškov 2004 0:02:03TR 24
13. / 13. 41 Barbora Havránková Orel Vyškov 2003 0:02:04TR 23
14. / 14. 140 Nikola Šlezingerová Orel Jiříkovice 2004 0:02:09TR 22
15. / 15. 142 Sabinka Gállová Orel Jiříkovice 2004 0:02:10TR 21
Fotografie ze závodu